Pages:
Author

Topic: [ Güncel ] ** En çok kazandıran Mining coini ! - page 13. (Read 31936 times)

hero member
Activity: 1103
Merit: 500
Dünden beri kasacak coin bulamıyorum. Kasmaya karar verdikleriminde pool sayfaları açılmıyor 2 saatte. multipool istemiyorum. Var mı bir tavsiyeniz?
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Earth, Tag Doge bu 3üne dikkat edin bence en kaliteli karlı mining bunlarla olur
full member
Activity: 224
Merit: 100
Mooncoin network hshrate hızla düşmüş ama zorluk niye yüksek kalmış. Zorluk ne zaman eski seviyelerine döner acaba?
full member
millet grup kurup anasını ağlatıyor biz niye yapmıyoruz ? 50 kişi çıkmaz mı bu forumdan ?grup oluşturalım her konuda destek olalım birbirmize ? whatsapp grubu skype grubu veya facebook grubu gibi bişeyle iyi şeyler ile haberleşiriz fikir alışverişi yaparız birlikten kuvvet doğar ?

O grup kuran adamlarda sermaye var...
Fontas'ın özel grubu vardı, giriş ücreti 100BTC, sırf hangi coine pump yapıcağını tüyosunu öğrenmek için bu parayı verip gurubuna giren adamlar vardı.

Şu forumun Türkçe kısmını toplasak, işe pump yapmak için 20BTC koyacak ciro toparlayamayız.

Bu arada Multipool'daki değişimleri biraz takip edince, adamların geriden geldiğini görüyorum. En karlısı, piyasayı devamlı takip edip @calligrapher dediği gibi gelecek vaad eden yeni coinleri yakalamak.

sadece pump dump için değil fikir alışverişi gibi şeyleride konuşuyoruz birimizin haberi olmadığı şeyde diğerine paylaşmak için oluşturduk grubu gece gayet güzel bir sohbette oldu zaten. katılmak isteyenleri bekleriz.
full member
Activity: 182
millet grup kurup anasını ağlatıyor biz niye yapmıyoruz ? 50 kişi çıkmaz mı bu forumdan ?grup oluşturalım her konuda destek olalım birbirmize ? whatsapp grubu skype grubu veya facebook grubu gibi bişeyle iyi şeyler ile haberleşiriz fikir alışverişi yaparız birlikten kuvvet doğar ?

O grup kuran adamlarda sermaye var...
Fontas'ın özel grubu vardı, giriş ücreti 100BTC, sırf hangi coine pump yapıcağını tüyosunu öğrenmek için bu parayı verip gurubuna giren adamlar vardı.

Şu forumun Türkçe kısmını toplasak, işe pump yapmak için 20BTC koyacak ciro toparlayamayız.

Bu arada Multipool'daki değişimleri biraz takip edince, adamların geriden geldiğini görüyorum. En karlısı, piyasayı devamlı takip edip @calligrapher dediği gibi gelecek vaad eden yeni coinleri yakalamak.
sr. member
Activity: 385
www.thegeomadao.com
moon coin saçmalığı bitti.olan yatırımlara oldu. Sad zaman kaybettik.multipool da moon coin işini bırakmış Smiley
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Mevzuda oya Smiley aliexpresste para havuzda kalıyor urun elıne ulastı onay verdın ancak o şekilde onay verdikten sonra adam parayı alabiliyor. Yani guvenli bir alısveris. ondan cok kararsız kaldım.
full member
sr. member
www.thegeomadao.com
ben daha yeniyim ama fena sardım bitcoin kazmak için yatırım yapmayı dusunuyorum valla Smiley..

http://www.aliexpress.com/item/Avalon-Generation-2-55nm-Bitcoin-Miner-120-GH-S-In-Stock-Hot-Sale/1622569957.html

bakın bu cihaza çıkar çıkmaz asılmışlar dunyanın heryerinden bende şuan zor duruyorum sipariş vercem ama hem tırsıyorum hem istiyom.
tamamen dolandırıcı hiç bulaşma
newbie
ben daha yeniyim ama fena sardım bitcoin kazmak için yatırım yapmayı dusunuyorum valla Smiley..

http://www.aliexpress.com/item/Avalon-Generation-2-55nm-Bitcoin-Miner-120-GH-S-In-Stock-Hot-Sale/1622569957.html

bakın bu cihaza çıkar çıkmaz asılmışlar dunyanın heryerinden bende şuan zor duruyorum sipariş vercem ama hem tırsıyorum hem istiyom.
sr. member
www.thegeomadao.com
+1 takip  Grin. Gece oldu kimse yok o yüzden.
Ha birde benim akıllı telefon yok skype tarzı bir şey olursa daha iyi olur

burdan bir organizasyon yapalım ona göre başlık açar skype grubunu oluşturur ordan gerekli bilgileri verip konuşmalara ordan devam ederiz.
bence hiç vakit kybetmeden başlık aç altını biz dolduruz üyeler olarak.
full member

burdan bir organizasyon yapalım ona göre başlık açar skype grubunu oluşturur ordan gerekli bilgileri verip konuşmalara ordan devam ederiz.
sr. member
Activity: 532
full member
arkadaşlar bende taktım eger oyle bişey olacaksa bende varım. Birlikten kuvvet dogar Wink kazanç olsunda

geç bile kaldığımızı düşünüyoruz moderatör bu organizasyonda en iyi şekilde yönetir diye düşünüyorum bakalım kaç kişi toplancazz.
sr. member
www.thegeomadao.com
olur walla ben varım 7-24 online birisi olarak beni ekle ne lazımsa bana mesajdan ulaş +1 olarak ben varım

yokmu artıran : ) ona göre whatsapp veya skype grubu oluşturucam hatta herkesin kullandığı bir platformdan haberleşelim.
skype oolur  . bu arada coinex de çok pis taşak geçiolar kimi 4 let ile moon a girdim 30 ltc yaptım diyor kimi x kaadar moon ile girdim 8x moon yaptım diyor Smiley romeo hemen faceden grup kur odan ekleyelim sonra skypden konuşuruz.
newbie
arkadaşlar bende taktım eger oyle bişey olacaksa bende varım. Birlikten kuvvet dogar Wink kazanç olsunda
full member
olur walla ben varım 7-24 online birisi olarak beni ekle ne lazımsa bana mesajdan ulaş +1 olarak ben varım

yokmu artıran : ) ona göre whatsapp veya skype grubu oluşturucam hatta herkesin kullandığı bir platformdan haberleşelim.
sr. member
www.thegeomadao.com
''tahirpolat
MOON full of idiod dumpers '' hangi arkadaşsa geçmiş olsun coinex den alıntı
sr. member
www.thegeomadao.com
full member
Pages:
Jump to: