Pages:
Author

Topic: GÜNCELLENDİ!!!! Bitcoin White airdrop bedava 300 btw !!! - page 10. (Read 8560 times)

member
Activity: 238
Merit: 10
denemekten zarar geleceğini sanmyrm ben para ederse starız etmezse telegramdan girip 2 dk airdrop yazmak ne szamanımızı alacakki
newbie
Activity: 28
Merit: 0
gerçekten işe yarayacak mı yoksa çöp mü
newbie
Activity: 62
Bence kesinlikle çöp emeğinizi boşa harcadığınız değmeyecektir.Üstüne bir de emeğiniz üstünden onlar para kazanacak.Bence zamanınızı harcamayın.
ne emeğinden bahsettiğini anlayamadım, diğer airdroplara göre gayet basit.
değerlenirse ne ala, değerlenmezse de harcanan öyle büyük bir emek görmüyorum
member
Activity: 411
Merit: 21
Bence kesinlikle çöp emeğinizi boşa harcadığınız değmeyecektir.Üstüne bir de emeğiniz üstünden onlar para kazanacak.Bence zamanınızı harcamayın.

Ya hocam ne emegi ne zahmeti? Telegram'da airdrop yazmanin nesi zahmet?
Tutar tutmaz ayri, ama gördügüm en basit airdroplardan biriydi.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
banada çöp gibi geliyor , bi kere hangi borsaya sokacaksın etherium olmayan tokenı . o borsa seni alacak mı almayacak mı ?

swiftdemand diye birşey vardı, o da buna benzer 2 aydır boş boş durmaktan başka bir işe yaramıyor
full member
Activity: 252
Merit: 100
full member
Activity: 616
Merit: 101
Yarın yüne dağıtım günü exchange girse de ne kadar ettiğini öğrensek  umarım çöp olmaz bu da diğerler gibi
full member
Activity: 742
Merit: 112
Bu proje için kesinlikle ani fiyat yükselmesini beklemeyin.
grafik üzerinde iplik formasyonda elinizden tokenleri almak için sizi panik yaptırmaya çalışacaklar.

Eğer altından dalavere çıkmaz ve ortadan kaybolmazlarsa eğer birkaç sene diyebilirim.

Bu nedenle cüzdan bilgilerini özenle saklamalısınız.

Borsada ilk işlemlerde ani olarak 0.20-0.30 belki görebilir. Fakat görürse bu seviyeyi kırması değil daha aşağı yönlü bir düşüş ile sizlere panik yaptırması daha olası bence.

En nihayetinde 1$'ı görebilir mi?
Böyle bir ihtimal var ama ben 2-3 sene sürebileceğini baştan söyleyeyim.

Yatırım tavsiyesi değildir.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Her hafta 300 adet tüm /airdrop yapıyor olanlara veriyor olması çok fazla. Bu coinin değerini düşürecektir. Toplamda kaç adet airdrop ile dağıtılacağı belli olmayan bir proje. Çok sağlam yer edineceğini düşünmüyorum.
newbie
Activity: 23
telegramdaki bota wallet adresi ve maili yazdığımda çıkan registration linkine tıkladığımda "Error: A security violation has been detected, you have already received tokens" hatasını veriyor. Ancak cüzdana gelen herhangi bir btw yok. Hata ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

edit: webden registration yapınca hatasız onaylanıyor. Mobilden yapıp hata alanlar webden deneyebilir.
full member
Activity: 364
Merit: 102
bu tokenin arkadasında sanki bizim türkler var kuvvetle muhtemel ethd'nin farklı bir film çekmişler şimdide böyle vuracaklar diye düşünüyorum. ha havadan gelicek ama özellikle cepten para yatırıp almam kesinlikle de tavsiye etmem
newbie
Activity: 51
satmayacağım batsada çıksada airdroptan gelenleri satmicam bakalım ne olacak. bu piyasa gibi garip bir piyasa görmedim. bir bakmışsın milyonluksun Cheesy
newbie
Activity: 10
Her hafta 300 BW verecekler.Ben ikinci 300 BW az önce aldım. Yani ikinci periyot dün başladı. 7 periyot var arkadaşlar.

İkinci aşamaya nasıl katıldın hocam?

12-11-2017 300.0 +
19-11-2017 300.0 +
26-11-2017 300.0 +
03-12-2017 300.0
10-12-2017 300.0
17-12-2017 300.0
24-12-2017 300.0
her hafta başı telegramdan bota girip /airdrop yazarak 300 btw yi alıyorsun yukardakiler yeni airdrop başlama tarihleri 3 aralık 4. gelecek şu anda cüzdanlarda 900 btw var.
saygılar...
newbie
Activity: 38
Her hafta 300 BW verecekler.Ben ikinci 300 BW az önce aldım. Yani ikinci periyot dün başladı. 7 periyot var arkadaşlar.

İkinci aşamaya nasıl katıldın hocam?
newbie
Activity: 1
Cüzdan no duruyorda! Girişteki uzun anahtar kelimeyi kaybettim. Cüzdana giremiyorum. Çözüm varmı? üstadlar
newbie
Activity: 38
İkinci 300 üd yatırılar , iyi gidiyorlar.
member
Activity: 120
Merit: 11
Güzel bir airdropa benziyor artı dağıtım şekli de biçok airdropa göre gayet güzel ve adil.Umarım dağıtım sonrası piyasa girdiğinde de bir değeri olursa o vakit tadından yenmez işte Smiley
full member
Activity: 196
Merit: 100
Son durum nedir airdrop devam ediyor mu acaba hala. Bir bilgisi olan var mı bana çok karmaşık geldi airdop'a katılım Smiley. Umarım katılmayı becerebilirim bende alıp beklerim muhtemel olarak ama satış fiyatına göre değişebilir. Direk olarak satma ihtimalimde var
newbie
Activity: 28
Arkadaşlar ben yanlışlıkla sitedeki örnek hesap numarası ile kayıt oldum. Benimdir btw adresim ile nasıl değiştirebilirim???
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
Şimdi benim anlamadığım nokta şu BTW ico olarak btw başına 0.20 usd olarak fiyat belirlemiş ama haftada Airdrop ile 300 btw kişi başına dağıtıyor.
şu hesabı yaparsak eğer.

Hafta 1 için : 445(1 Eth)  / 0.10 = 4450 Adet icodan 1 Eth karşılığında coin alabiliyorsunuz. (Tamam kısmen burası mantıklı airdrop dağıtımına göre x3 alıyorsunuz)

Hafta 3 için : 445(1 Eth)  / 0.20 = 2225 Adet icodan 1 Eth karşılığında coin alabiliyorsunuz.

5 hafta boyunca airdropları takip ederseniz 1.500 alıyorsunuz.

3. ico haftası için değerlendirecek olursak eğer. 0.20 BTW* brim fiyatı belirlemişler yani elinizde 1 Eth varsa eğer bunun karşılığında bugünün kuruna göre 2.250 adet BTW alabiliyorsunuz ve dağıtım 7 ocakta başlayacak 7 ocakta coinlerinizi hesabınızdan çekebileceksiniz vs.

İco ya katılmadınız ve 5 hafta boyunca /Airdrop yazdınız telegrama ve size 300 adet coin attı. 7 ocak günü hesabınızda bulunan 1.500 coini çekebileceksiniz.

şimdi burada bir mantıksızlık var.. Airdrop dan verdikleri 300 adet çok fazla veya ico fiyatları çok mantıksız. Bedava alanla para verip alan aynı miktarda sahip oluyorsa nerede kaldı bunun mantığı anlamış değilim.

*Price of 1 BTW is 0.20 $, the minimum amount of replenishment is 50$.
- Entering BTW stock exchange on January 7.

https://bitcoinwhite.org/ico.html
Pages:
Jump to: