Pages:
Author

Topic: GÜNCELLENDİ!!!! Bitcoin White airdrop bedava 300 btw !!! - page 4. (Read 8560 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Airdrop yapan toekn ve koinlere güvenemiyorum ancak görünüşe göre projesi olan bir takım. Daha önce ki yazılarımda da belirttiğim gibi özellikle her ortam da walletları olması bence artı bir durum. Ekip ya herşeyden anlıyor, yada her branş için ayrı yazılım ekibi vr iki türlüde oldukça iyi.
member
Activity: 266
Merit: 10
son dönemlerde airdropu bir anda kestiler bir miktar güvensizlik oldu ama genel olarak tabi adı üstünde airdrop. fiyarının artması bekleyeceğiz ama nereye kadar gidecek
newbie
Activity: 1
Merit: 0
full member
Activity: 630
Merit: 102
Şaka gibi şuan 200küsur dolar para ediyor. Sırf ismi cismi ve ekibin garipliliği hoşuma gitti diye girmiştim  Grin 200 dolar az buz bir para değil havadan geldi sonuçta. Ha bozdurmuyorum orası ayrı bir konu , sonuna kadar hodl. Hele bir projeyi ilerletsinler diğer borsalara da girsin de bakalım
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Airdrop'unu gördüğüm zaman can sıkıntısından bende girmiştim. Bir şey olmaz ama bulunsun diyenlerdendim. 150 dolar civarı birşey ediyor airdoptan gelen ama satmayacağım. Bekleriz bakalım 1-2 yıl içerisinde hangi seviyelere gelecek
member
Activity: 322
Merit: 23
BTW coinmarketcap'a girdi.

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-white/

Yol haritalarına bakılırsa fiyatı seneye bu zamanlara nerelere gelir merak ediyorum.
Scam dediler, bir halt olmaz dediler ama inadına adamlar çalışıyor.
Bir kaç borsaaya daha girince fiyatı artar. İsmi çok dikkat cekiyor.
Merak ediyorum akibetini..
member
Activity: 490
Merit: 16
kaçırdığıma gerçekten çok üzülüyorum böyle airdropları görünce. halbuki çoğuna katılıyorum ama katıldıklarım bana dönmezken bu katılmadıklarım kazandırıor ya bir yandan da ayar olmuyor değilim. tabi siz kazanın dostlarım bol kazançlar. CMC ye eklenmiş ama veriler girilmemiş.
newbie
Activity: 10
BTW coinmarketcap'a girdi.
member
Activity: 182
Merit: 11
Hocam ben de mail gönderdik diye botun dönüş yapmasına rağmen mail gelmiyor. Mail değiştiriyorum yine mail gelmiyor ne yapmam lazım herhangi bir fikri olan var mı acaba ?
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Yanlış anlamayında hacimsiz borsalarda değersiz coinlerin fiyatları zaten yüksek olur. Örn: Bitflip de Btw için 1k usd alım yaparak bile 0.2 cente çıkartmak mumkun cunku hacim yok. Coinin asıl değeri hacmi çok olan borsaya girdiğinde belli olur.
member
Activity: 159
Borsaya geç girmesi çok eleştirildi fakat şuan 0,17$ civarı işlem görüyor hemde hiç hacmi olmayan bitflip borsasında. Daha iyi borsalara girdiğinde 3-5x fiyatları kaçınılmaz olacaktır. Sağolsun güzel airdrop yaptılar.
sr. member
Activity: 434
Dağıtım zaten hızlıydı. Btw wallet giriş yapıp gerekli talimatları yerine getirene direkt olarak 300 btw gönderildi. Borsalara girmesi uzun oldu. Neden bilmiyorum coini çok hızlı gönderip borsaya sokamamak beceriksizlik. Bendede 1500 adet var 25-30 cent gibi satarım
newbie
Activity: 10
Borsaya giriş gerçekleşti. 0,16 dolardan işlem görüyor airdroptan 1500 adet alanlar şu an yaklaşık 900 tl elde etti ama bu hiç birşey HODL the door millet Smiley)
sr. member
Activity: 538
Dağıtım biteli çok oluyor ama satışlar devam ediyor. Bugünlerde borsalara girecek diye açıklama yapılmıştı oraları beklemek daha mantıklı olur diye düşünüyorum alım için. Bedava alanlar yok fiyata elden çıkarmaya çalışacaklardır.
member
Activity: 159
Bazı airdroplar çok iyi kazandırıyor. Takip etmekte fayda var kesinlikle bknz. Raiblocks,blue vs.
full member
Activity: 420
Merit: 100
1150 tane de ben de var bakalım ne olacak. 50 tane nerden eksildi diye düşünen olursa iki aşamalı doğrulama için 50 btw kesti direk.son haftalardaki airdrop katılım isteklerime tarihlerinde gerçekleştirmiş olmama rağmen bot yanıt vermedi
member
Activity: 210
airdpor yaptığımda
You can use one of the following commands:
/airdrop
/balance - Get the balance of your wallet
/pay - Buy BTW on ICO
/info - Get details of your account
/setemail - Change your email
/setaddress - Change your BTW Address

bunu yazıyor , balance 0 olarak gözüküyor , hesabıma yansımadı, bittimi acaba süresi

Benim de ilk airdrop tecrübemdi. Süresi bitince 0 olarak görüyorsun doğal olarak bende olduğu gibi Smiley Takip konusunda biraz ilerlemek gerek kaçırmamak için Smiley
newbie
Activity: 186
Ya bu para etmeme ihtimali yüksek diye uğraşmayıp hatta üstüne bu konuyu kirletenlerin hayata bakış vizyonunu merak ediyorum açıkcası. Çok zor değil 5 dakikamı almayan bir şey sayesinde para kazanma ihtimalim olacak azda olsa ama herifler bununla dalga geçiyor. 1150 BTW var elimde 0.05 olsa bile 55 dolar para yapıyor ne yani şimdi 5dk da 55dolar az mı?

Aynen hocam geçende rebellious airdropu vardı. 1 aydan fazla sürdü. 2000 ve 4000 er REBL token verdiler. Ben 2000 token aldım. tüm görevleri yapmadım diye. Bana karşılığı 560 TL oldu. 5 dk da form doldurma bitmişti. Bu olumsuz konuşanlara denecek şey var. Hadi ordan...
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Ya bu para etmeme ihtimali yüksek diye uğraşmayıp hatta üstüne bu konuyu kirletenlerin hayata bakış vizyonunu merak ediyorum açıkcası. Çok zor değil 5 dakikamı almayan bir şey sayesinde para kazanma ihtimalim olacak azda olsa ama herifler bununla dalga geçiyor. 1150 BTW var elimde 0.05 olsa bile 55 dolar para yapıyor ne yani şimdi 5dk da 55dolar az mı?

Aynen öyle. 55 dolar olsa da 1 dolar da etse de az değildir. Airdrop veya bountylerin genel sıkıntısı insanların beklemeden hemen satma istekleri. yoksa projesi olan. takımı çalışan her coin zaman için de değer kazanıyor. Hiç beklemediğimiz coinler bile ne değerler kazandı.
Pages:
Jump to: