Pages:
Author

Topic: GÜNCELLENDİ!!!! Bitcoin White airdrop bedava 300 btw !!! - page 8. (Read 8560 times)

member
Activity: 490
Merit: 10
Bendede bir 900 tane mevcut airdrop güzel oldu ama ilk başlarda dump yiyeceği kesin. birkaç ay bekletmekte fayda var. Bountysine katılır mıyım bilmiyorum
member
Activity: 252
Merit: 16
Airdropları kapandı bundan sonra kalan 7 m btw için bounty yapacaklarmış haberiniz olsun.
member
Activity: 152
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Mewde saklayamazsın sadece kendi web cüzdanında ve bugü çıkan mobil uygulamada tutabilirsin btwleri.içimden bir his ilerde kazandıracak diyor 600 tane topladım airdroptan
member
Activity: 80
https://i.imgur.com/0dgtBou.png
Arkadaşlar bu coinleri myetherwallet'a atabiliyor muyuz?
full member
Activity: 630
Merit: 104
telegram kullanıcıları gittikce artıyor ve dağıtacakları tokenin üzerine cıktılar 300 300 verirsen o miktarda sonu sıkıntı yani millet 3 5 hesapla giriyor o da ayrı bi dert bakalım nolcak ya uzun soluklu bı yatırım yada çöp olcak bence..
member
Activity: 90
telegramda kurulan btw kanallarına bakacak olursak.

260 asian
435 african
383 russian
2091 türk var.

bu da not olarak dursun burda. bizimkiler yine her yerde  Wink
member
Activity: 411
Merit: 21
bu token borsaya açıldığı gibi çöp olur bence..30k telegram üyesi var oha..bunların çoğu  aç gibi satacak hemen..fiyatın yükselmesi zor Embarrassed

Muhtemelen dediginiz gibi olacak zira adamlar toplam 60 milyon tokenin %50'sini airdropla dagitiyor.

Ama yine de sahsen ne olursa olsun hemen satmicam.
full member
Activity: 728
Merit: 151
bu token borsaya açıldığı gibi çöp olur bence..30k telegram üyesi var oha..bunların çoğu  aç gibi satacak hemen..fiyatın yükselmesi zor Embarrassed
member
Activity: 266
Merit: 12
Bot'a /airdrop yazdığımda bana kanalda değilsin diyor. "BTW: You not in channel! (@BTW_Community)"
Kanala girmek istediğimde "çok fazla kullanıcı var" hatası veriyor.

Bu sorunla karşılaşan var mı acaba? Ne yapmak gerekiyor?

Telegram da normalde bir üst sınır yok diye biliyorum 2.hesabın mı acaba multi diye engelliyor da olabilir. Farklı bir internet bağlantısı ile denemekte fayda var.

Yoo telegrama bile ilk defa kayıt oluyorum sırf bu iş için. Bu arada twitter sayfalarını beğendim, facebook sayfalarını beğendim (ama paylaşmadım). Acaba paylaşmadım diye mi giremiyorum olabilir mi öyle birşey?

Hayır dostum yanlış bilgi vermişim Smiley Sınır varmış gruplarda 1.gurup dolmuş yukarıdaki arkadaşım paylaştığı linki alta atıyorum bir daha guruba katılıp denersin tekrar. https://t.me/BTW_2corps
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Teknolojisini hiç araştırmadım diğer airdroplar gibi çabucak biter diye düşünüyordum ama devam ediyor. Bunda bir farklılık var gibime geliyor. Yalnız isim neden farklı değilde Bitcoinin bir türevi gibi gösterilmiş o birazcık can sıkıcı. Yalnız walletları güzel bir şey demiyorum.
newbie
Activity: 24
Merit: 0
Bot'a /airdrop yazdığımda bana kanalda değilsin diyor. "BTW: You not in channel! (@BTW_Community)"

Telegram da normalde bir üst sınır yok diye biliyorum 2.hesabın mı acaba multi diye engelliyor da olabilir. Farklı bir internet bağlantısı ile denemekte fayda var.

Yoo telegrama bile ilk defa kayıt oluyorum sırf bu iş için. Bu arada twitter sayfalarını beğendim, facebook sayfalarını beğendim (ama paylaşmadım). Acaba paylaşmadım diye mi giremiyorum olabilir mi öyle birşey?
member

legendary
Activity: 1666
Merit: 1030

yeni telegram kanalı açtılar orası fullendiği için.Alttaki linkten yenisine girebilirsin.
daha sonra bot ile gerekli işlemleri yaparsın.
https://t.me/BTW_2corps
newbie
Activity: 24
Merit: 0

member
Activity: 140
Çok fazla dağıtım yapmasından dolayı çöp olma olasılığı olan güzel bir proje olarak görüyorum ben BTW'yi. Umarım gerçekleşmez.
member
Bu Btw yi kendi cüzdanından /pay ile sorgulayınca 1Btw=0.20 dolar gözüküyor bu değer doğru mu acaba?

İco Fiyatları 1 BTW = 0.27 dolar ve %5 bonus
12 Aralıktan sonra ise 1 BTW = 0.40 Dolar ve bonus yok.

7 Ocak da piyasaya çıkacak. ilk çıktığında bir Dump olabilir. Ama sabır edip beklersek, yaz'a doğru belki 1 dolarları görürüz. Yada tamamen çöp olur. Ama şahsi tahminim yükselir.

Piyasaya çıktığında havadan toplayanlar elindekileri çıkartacağı için bende direk değer kaybedeceğini düşünüyorum bende biraz yüklü miktarda olacak yarısını elden çıkartır yarısını bekletirim muhtemelen Cheesy
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Bu Btw yi kendi cüzdanından /pay ile sorgulayınca 1Btw=0.20 dolar gözüküyor bu değer doğru mu acaba?

İco Fiyatları 1 BTW = 0.27 dolar ve %5 bonus
12 Aralıktan sonra ise 1 BTW = 0.40 Dolar ve bonus yok.

7 Ocak da piyasaya çıkacak. ilk çıktığında bir Dump olabilir. Ama sabır edip beklersek, yaz'a doğru belki 1 dolarları görürüz. Yada tamamen çöp olur. Ama şahsi tahminim yükselir.
member
member
Activity: 406
Güzel bir sistem kurmuşlar, airdroplar nispeten adaletli. Multi yapmak zor. Satın almak mantıklı değil muhtemelen ama airdropta uğraştıran birşey yok.
full member
Activity: 406
Merit: 102
Artık eskısı gibi airdroplardan birşeyler gelmıyor 100 tanesine giriyorum max 10 tanesı bıle gelmıyor
Pages:
Jump to: