Pages:
Author

Topic: Hack Saldırılarını İhbar Edenlere Binance'den $250.000 Ödül - page 2. (Read 611 times)

member
Activity: 350
Merit: 10
Binance sağlam bir borsa olduğunu yine gösterdi tedbiri kampanya ile teşvik etmesi de güzel ama her olumsuz haber borsayı bir sallıyor ve insanların güvenini kaybetmesine yol açıyor..
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Klas hareket olarak görüyorum. Binance piyasda iyiden iyiy ağırlığını hissettirmeye başladı. Bittrex in bol coinli listesini de aratmayabilir gelecekte. Sürekli ekleme yapıyor zaten.
member
Activity: 280
Ben binanceninin bunu sonuç odaklı değil de, hırsızları dolandırıcıları korkutmak amaçlı yaptığını düşünüyorum, yani tutuklatmak vs gibi kelimeler kullanarak,
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Belki de bu hack olayını yapan ekipten biri bu parayı almak için diğerlerini satar. Az para değil sonuçta.
sr. member
Activity: 616
Kim ne derse desin güzel hareket valla helal olsun. Miktar biraz daha yüksek olsa hiç fena olmazmış gerçi, şu dolandırıcıların, hackerların piyasayı sallayıp gitmesinden nefret ediyorum. Zor ihtimal ama her biri yakalanıp belasını bulur umarım Smiley
newbie
Activity: 196
Merit: 0
türklerin aklından geçen: kanka şimdi sen saldırı düzenleyecek ol, ben de saldırıyı ihbar edeyim, sonra parayı alıp kırşırız zaaa Cheesy
sr. member
Activity: 504
Ödül miktarını düşük bulanlar olmuş ama hem gözdağı vermek hem de çözüm arama kosununda Binance’in samimiyetini ortaya koymak açısından gayet iyi bir yöntem bence. Sonuçta bir borsa müşterilerin güvenine önem veriyorsa hakikaten sağlamdır, profesyonelligini kanıtladı bir kez daha.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Aslında Binancenin ödül koyması iyi olmuş. Bu sayede başka hackerlarda bu hackerların peşine düşüp olayı ihbar edebilirler belki. Neticede hackerlığını çalmak için kullanmak istemeyenler için bir fırsat olur bu. Daha önemlisi Binancenin böyle olaylar için fon oluşturmak istemesi fiğer borsaları da bu konuda harekete geçirirse iyi sonuçlar alınabilir.
member
Activity: 61
Merit: 100
valla yaparlar yaparlar hocam derler 6 ay yatarım çıkarım, tabi bunu abd de yapmazlar, önce bir gelirler tr ye vatandaşlık alırlar, burda ihbar ederler kendilerini tutuklanırlar sonra zaten 10 sene yeseler 6 ay yatarlar adi suç değil bir şey değil,
newbie
Activity: 70
Merit: 0
abi hack saldırısını kım nasıl ihbar edicek bunu yapanlar belkıde birbirlerini bile tanımıyolardıki dışardan bı tanıdık bulmak gerçekten zor olacak bakalım başarcaklar mı
full member
Activity: 392
Merit: 101
Beyaz şapkalı hackerlar için ciddi bir gelir kapısı olabilir, onların olayı çözmesi borsayı daha güvenilir hale getirerek  bize de yatırım yapacağımız bir ortam oluşturmada katkı sağlayabilir.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Haberin Türkçe çevirisi Binance'nin resmi Twitter hesabından yayınlandı. Orjinalde yer alan birkaç cümleyi atlamışlar ama yine de güzel bir hareket.

http://telegra.ph/Binance-Hacker-Bounty-Turkish-03-11

Ayrıca 15 farklı dile de çevirmişler. Baya ciddiye alıyorlar anlaşılan.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Valla zekice beğendim. Natural güvenlik duvarı gibi bir şey olmuş bu düşünce. 250K dolar az buz para değil. Kendine aşırı güvenmeyen bir hacker kolay kolay girmeyi göze alamaz herhalde.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Haberlerden okuduğum kadarıyla binancenin herhangi bir suçu yoktu insanların akılsızlıklarından doılayı baya zarar etmişlerdi ama buna rağmen bu kadar çaba göstermesi binance'nin neden bu konumda olduğunun kanıtı olsa gerek.. Adamlar bas bas paylaşım yapıyor resmi uygulumamız bu diye hala insanlar neden google dan arayarak yada mağazlardan arayarak girmeye çalışır ki ?

Bu bnb maksimum kaç tane üretilecekti mining i yapılıyor muydu ?
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
Yokmu olum aranizda hackerler hackleyin ibne cinlileri sonra biz sizi sikayet edelim bide oradan vuralim nabacaklar cine goturup idammi edecekler? Caldiklarinizi geri versek bile 250k paramiz olur lan! kirisiriz %25 alirsin(iz) 75'de bana. PM atin.
member
Activity: 182
Merit: 11
Çok güzel hareket gerçekten ne kadar profosyonel yönetildiklerini bir kez daha göstermiş oldular gerçekten.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bana göre de ayrılan 250.000 dolar biraz düşük bir rakam ama bu şekilde Binance piyasanın alışık olduğu "kusura bakmayın, hacklendik" anlayışını kırma yolunda sektörel bir adım atmış olur. Eğer kayıpları da taahhüt ettikleri gibi kabul edilir düzeyde telafi ederlerse doğal olarak herkes güven duygusuyla onlara yönelecektir. Bu durumda darısı diğerlerine demeye bile gerek yok, diğer borsalar da pazar paylarının düşmesini önlemek için tedbir almak zorunda kalacaklar.
Elbette şunu da bilmek lazım, bu tarz olaylar hep olacak çünkü oran vermek elbette imkansız ama hack denenlerin bir kısmı hack falan değil, borsanın kendi üçkağıdı, onlar bitmez.
member
Activity: 168
Keşke olsada denk gelse de ihbar etsek bizde o şans nerde bizde anca sisteme zor giriş yapan insanlar dolu hatta bilmeyenler
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Binance gerçekten kaliteli bi borsa sitesi en başından beri bende bayadır kullanıyorum memnunum 250.000bin dolar para ödülüde gerçekten iddialı olmuş hack muhabbetleri için
full member
Activity: 318
Merit: 100
Saçmalık bence ihbara ödül koyarak bu işlerden kurtulmak mümkün değil, çok sayıda yatırımcı parasını bunlara emanet ediyor, en azından işlem yapmak amacıyla kısa sürede de olsa aktarım yapmak zorunda, olası güvenlik açıklarını herkesten fazla bilmeleri ve gerekli önlemleri herkesten önce alacak şekilde yazılımlar geliştirmeleri daha sağlıklı olur. Gerekiyorsa borsaların hepsi toplansın ve bir fon oluşturup sadece güvenlik konusunda en iyi yazılımcılardan yardım alsınlar. Bunların hack olayları düzeliyor bir şekilde ama kaybedilen yatırımcı güveni ne olacak.
Pages:
Jump to: