Pages:
Author

Topic: Hack Saldırılarını İhbar Edenlere Binance'den $250.000 Ödül - page 4. (Read 614 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Binance nin bu hareketleri ilerde gerçekten sağlam bir exchange olacağına dair ipuçları veriyor. Diğer exchangelerinde buna destek vermesi gerekiyor. Daha güzel günler için.
newbie
Activity: 274
Merit: 0
Güvenirliliğini ve kalitesini gösteren çok iyi bir hamle olmuş. Binance gerçekten kullanışlı bir borsa ve bu hack olayı kötü olmuştu.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
hack olaylarına adı karışsada binance güvenilir bir borsa bana göre ayrıca zamanla daha iyi yerlere geleceğini inanıyorum.
member
Activity: 574
Merit: 14
10 milyon dolarlık fon Binance için hiçbirşey. Binancenin günlük kazancı bile bundan fazla olabilir. 250 bin dolar ödülü kapmak için kıyasıya yarış olacağını yalnız bunun hack saldırılarını veya bot yönünden yine olası sorunları önleyeceğini düşünmeyin. bilgi akışı için ödül veriyorlar, hacklenmeye yönelik açıkları kapatık, güvenliği üst düzeye getirmedikçe yine işleri yaş.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
İstermisiniz hackleyenler gidip başvuru yapıp 250.000$ ı götürsünler. Olmuyacak iş değil  Cheesy
Bu hack olayı nasıl oldu? Sistem açığımı yoksa kullanıcı hatasından mı oldu? Bir açıklama göremedim ya da gözden kaçırdım.

Hackleyenlerin gözü 250000$ da mı olur yoksa milyon dolarlarda mı Smiley) Bazı hackerlar var zarar vermek için amaçlanmışlardır. Bir de iyi hackerlar var, iyi hackerlar da bu tarz açıkları bularak para kazanır. Onlar için iyi para. Bizim gibiler için de paramızın güvenliği sağlanmış oluyor.
member
Activity: 202
Merit: 21
bu binanceye helal olsun ilk cıktıklarına bnb leri sadece destek amaclı almıstım cunki güzel iş yapıyorlardı keza o bile kazandırdı . böyle borsalar bu piyasaya resmen değer katıyor.
full member
Activity: 742
Merit: 140
Binance en iyi borsa olma yolunda hızla ilerliyor

Poloniex in satılmasıyla o da hızlı bir dönüşüm sürecine girip Binance ı yakalamaya çalışacaktır.

Bu rekabetten biz faydalanacağız.

Bitrex ve Poloniex en son alırsan ekime almazsan ....me kadar tarzında takılan esnaflar gibiydi.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
İstermisiniz hackleyenler gidip başvuru yapıp 250.000$ ı götürsünler. Olmuyacak iş değil  Cheesy
Bu hack olayı nasıl oldu? Sistem açığımı yoksa kullanıcı hatasından mı oldu? Bir açıklama göremedim ya da gözden kaçırdım.
full member
Activity: 518
Merit: 100
Binance gene şaşırtmaya devam ediyor helal olsun dıger borsalar bunun onda bırını bıle yapmıyor ınşallah 5-10 yıl devam edr böyle
hero member
Activity: 1092
Merit: 520
Aleph.im
Isin etik bolumu icin vicdanli white hackerlar olaya girerse olur. Fakat 250 bin dolar gibi komik bir odul icin bunu yapabilecek kisi cok azdir diye dusunuyorum. Neden odul komik? Cunku adamlar zaten bunun minimumda 10x 20x'ini kazaniyorlar bu islerden. Soyleyecek kisiye 500bin dolar teklif ederler bitti gitti.  Grin
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Borsanın ne kadar sağlam olduğunu buradan görebiliyoruz.
Binance bana göre şu ortamdaki en sağlam borsa zaten kalitesi mobilden girip ışık hızıyla işlem yapılabilmesinden belli.
Umarım şu şerefsiz hırsızlar bulunur.
full member
Activity: 532
Merit: 100
Bu sektörde yazılımcıların parayı götürdüğünün yine güzel bir örneği  Grin Ben bilgisayara zar zor format atıyorum nerden hackerların saldırısını bulupta binancea report edicem. Ama yine de binance kalitesini göstermiş. Bittrexte anca hesapları dondursun at hırsızları
member
Activity: 140
Merit: 10
Binance den bir olumlu adım daha.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
açık ara dünyanın en iyi borsası.
bu şeffaflık hiçbir borsada yok.
helal olsun.
member
Activity: 560
Merit: 12
Hack saldırısının yapıldığı bot belli değil mi ? Bunu yazan yazılımcılar yapmıştır kim yapacak başka. Bu üyelere sorsalar yeter bence.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Hiç bi bilgi yokki mk nerden bulucaz biz bu hackerları az bi bilgi paylaşımı yapsalardı adamlar uğraşırdılardıda hiç bi şey yok neyi uğraşıcaklar

Bu işler sıradan bilgisayar kullanıcılarının ya da normal borsa müşterilerinin yapacağı şeyler değil elbette. "White Hacker" denen oluşumlar var dünyada. Para karşılığı iz süren, sistem açıklarını yakalayan, çalınan fonları kurtaran, yasal çalışan hackerlar da var. Buradaki maksat onları devreye sokmak sanıyorum. Parayı verince yaptırılamayack şey yok şu dünyada Cheesy Eğer sonuç alırlarsa, gelecekte bu ödül miktarını artırarak "dark hacker"lara gözdağı verebilirler.
member
Activity: 476
Merit: 31
evet güzel bir savunma mekanizması olmuş binance için arkadaşların dediği gibi bir gözdağı gibi olmuş ama şu bot olayına da bir çeki düzen vermesi gerektiğini anlamıştır diye düşünüyorum gerekli önlemleri bu anlamda da alacaktır binance. birde biraz daha fazla coin alsa daha güzel olur  Grin
member
Activity: 532
Merit: 29
Binance'ın strateji ekibinin ne kadar sağlam olduğunun kanıtı olan bir kampanya olmuş.

Adamlar son saldırıdan en az hasarla çıkabilmek için hemen harekete geçip, yeni çözümler üretmişler. Hack saldırısı ihbar kısmı, western filmlerindeki "wanted" mevzusuna benzese de iyi bir pr taktiği. Hacker bounty olayından bir şey çıkacağını zannetmiyorum.

Fakat buradaki en önemli nokta zarar telafisi için fon havuzu oluşturma fikri. Diğer büyük borsalar ile birlikte bunu hayata geçirebilirlerse kendilerine ve kripto para borsalarına olan güveni çok daha üst seviyeye taşırlar.
member
Activity: 546
Merit: 10
bounty denilince akan sular durur, kazanmak isteyenler için 250K para oldukça yüksek. ihbar tamam güzel hoş yalnız binance efendinin kendisini düzeltmesi gerekli. bot olayında sınırlama, güvenlik tedbirleri, hacklenmeyi ortadan kaldıramaz ama bu ihtimali bir hayli küçültecek önlemler...
full member
Activity: 658
Merit: 153
Hiç bi bilgi yokki mk nerden bulucaz biz bu hackerları az bi bilgi paylaşımı yapsalardı adamlar uğraşırdılardıda hiç bi şey yok neyi uğraşıcaklar
Pages:
Jump to: