Pages:
Author

Topic: Hack Saldırılarını İhbar Edenlere Binance'den $250.000 Ödül - page 3. (Read 611 times)

full member
Activity: 672
Merit: 100
bilemiyorum bu yaptıkları hareket bana güven vermezdi açıkcası, hackerları da caydırmaz gibi gözüküyor. Acaba binance insanların bu hackerları bulabileceğini cidden düşünüyor mu
full member
Activity: 840
Merit: 103
Tabi daha borsanin guvenligini saglayamiyorlar birde hackleyeni bulana odul vereceklermis. Kesin bulurlar Cheesy Zaten bulabilecek kadar zeki olsalardi hacklenmezlerdi.
Bu odul olayi sadece kendi amatorluklerini gizleyip dikkatleri baska yone dagitmaktir. Birde bedava reklam.
full member
Activity: 314
Merit: 101
binance bu piyasanin seklini semalini degistirdi resmen. gayet iyi uygulamalar yapiyorlar. milleti polodan bittrexten kurtardilar. kendilerini tebrik ediyorum. sigorta fonu gibi birsey yapmislar.
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Tabi ki bütün sıkıntıların çözüldüğünü ve geçip gittiğini söylemiyorlar sonuçta ama yine de güzel hareket. Bunun için fon ayırıp bir adam atmak çok önemli bir olay. Aldığı büyük darbeyi bir nebze olsun azaltacaktır ve zamanla düzeltecektir. Umarım tekrar yaşanmaz bu hack olayı ama gerçi o adamları da biraz zor bulurlar.
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
Bir borsanın bunu yapması gerçekten çok güzel.. suistimal edilebilir edilemez bilmiyorum.umarım diğerlerine bir şekilde örnek olur.
full member
Activity: 322
Merit: 154
umarım bu tarz işlere girenler örnek cezalar alırlar. geçen gün şu hediye eth gönderiyoruz 0.2 eth gönderin tarzı dolandırıcıların cüzdanlarında 19 bin dolar olduğunu söylemişti alp ışık videosunda. böyle dolandırıcılar da cezalandırılmalı
member
Activity: 378
Merit: 20
Aslında iyi bir hamle olmuş binance için. Diğer borsaların da bunu örnek alması lazım. Tamam önce tedbir alıcaksın , sonra da bu tehdidi önlemeye yönelik harekete geçeceksin, aynen binance ın yaptığı gibi..
full member
Activity: 980
Merit: 152
Anlaşılan 10 milyon dolar gibi onlar için küçük bir miktar ile olumsuz süreci ortadan kaldırmaya çalışıyorlar ama pek yararlı olacağını sanmıyorum. Binance gibi bir borsanın bu kadar kolay hacklenmesi hepimizin önlem almasını kaçınılmaz kılıyor. Herkes kendi önlemini alsın.
member
Activity: 429
Merit: 11
Çamur at izi kalsın olayı burda avantaj sağladı aslında. Bazen reklamın iyisi kötü olmaz dediğimiz vakit aslında bunu mu kastettik! Binance en son ki hack saldırısından sonra "ben burdayım" diye bağırıyor resmen ve cidden tebrik etmek lazım. Binance'nin ödülü yazılım firmalarının ödül mantığı gibi buda aslında açık varsa bildirin demek gibi bişey olmuş.
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Hackerlerin kazandığı paranın yanında bu çok düşük bir ödül dolayısıyla kimsenin kimseyi gammazlayacağını düşünmüyorum, bu borsa hacklenme olaylarının arkasında çok iş dönüyor olabilir, kendi kendini bile hackliyor olabilirler ya da devlet eli olabilir.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Bu kadarcık para için ekip arkadaşlarını satacak hacker var mıdır yahu, ihbar ederse başına büyük bela alır, o yüzden ekip arkadaşını ihbar edecek hackeri hayat boyu yaşatacak para vermek gerekir.  Normal bir insan da bunları bulamaz zaten, yine de caydırıcı olmasını umuyorum.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Binance'ni yaptığı takdire şayan bir uygulama, suç ce suçluyla mücadelede başarılı olur ve gerekli tedbirleri alırsa benzer saldırılardan kurtularak müşterilerden artı puan alacaktır.
member
Activity: 504
Merit: 12
suçluları adalete teslim ederek cezalandırmasına bende destek veriyorum çok haklı nedenler var bizim güvenliğimiz çok önemli
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Binance'ı hackleyen kişilerin çok fazla iz bırakacağını sanmıyorum ama eğer bir ekipse belki ekip arkadaşları para için satabilir güzel bir uygulama olmuş
full member
Activity: 252
Merit: 105
250.000 dolar ödül az olmuşGrin  Adamlar kaldırdıkları parayı koyacak yer bulamıyorlar, hackeri bulsan kardeş seni buldum desen sana daha fazlasını verir, Binance olarak sistemlerini saldırılardan korumak için acil olarak daha fazla çalışma yapmaları ve bu iş için para harcamaları daha mantıklı.
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Hack saldırısını yapanlardan başka bunun cevabını kim bilebilir ki! Kendi aralarında çaldıklarını paylaşırken bir husumet olduysa belli birbirlerini ihbar edebilirler, bunun içinde ödül az bence. Binancenin olabilecek saldırılar için fon oluşturması güveni arttırmak bakımından olumlu bir gelişme. Diğer borsalarda bu fon konusuna kayıtsız kalmsmalı.
member
Activity: 406
Merit: 10
Müşteri dostu bir politika izliyor gibi ama kim bir hack saldırısını tespit edebilir ve belgelendirebilir cevap vermek zor.
member
Activity: 378
Merit: 11
binanceyi bir kere daha tebrik ettim ama bilen çıkacağını sanmam adamlar yargılatmak için arıyorlar sanırım açıklamayı yanlış anlamadıysam öyle yazıyor kalkıp hackerların ben yaptım diyecek hali olmadığına göre Cheesy
full member
Activity: 424
Merit: 103
Bunlar güzel gelişme ancak güven vermeye yönelik hareketler diye anlıyorum.Hack yapan kişiyi kim nasıl ihbar edebilir ki..Diyelimki ben biliyorum ihbarda ettim ıspat etmek neredeyse imkansız.Adamlar kaç tane proxy arkasında bilmem kaç bit güvenlik duvarıyla korunarak yapıyor.Kimin kim olduğu belli değilki.Bunlarla fbi bile uğraşamıyor.Fbi ın sitesi günlük kaç saldırı alıyor.
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM
Benim en güvendiğim borsa. Şimdilik en iyisi bence onlar. Bu yaptıkları elbette bazı yerlerin devreye girmesine katkı sağlayacaktır. Hatta hackerlar anlaşamadıkların da kendi arkadaşlarını bile bildirebilirler.
Pages:
Jump to: