Pages:
Author

Topic: Helium - page 10. (Read 2261 times)

sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
February 09, 2021, 02:51:44 PM
#10
Ne vidim svrhu tog uredaja, on se spaja na tvoju mrezu i trosi tvoj internet?

Zasto bi netko platio da radis hotspot za IOT?

Mozda ja nesto ne razumijem ali ovo mi se cini malo sumnjivo.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
February 09, 2021, 07:53:38 AM
#9
https://heliumzone.eu/video

Evo pojašnjeno što se tiče zarade.

Emrit trenutno nadograđuje i mijenja dashboard i cijeli sistem, imali su ogromnu navalu i vidili su da dosta korisnika nije stavila svoju adresu od walleta na njihov dashboard ili nije na poslanoj lokaciji postavljen hotspot. Na discordu su objavili sve šta se radi i mijenja. Isplatu ćeš dobiti normalno.

Na Discordu... A nisu se sjetili staviti neku objavu na web stranicu? Otkud meni vremena pratiti Discord i Telegram kanale svih tih projekata. Ako je tako, onda dobro. Nek stoje upaljeni. Nisam mjerio koliko troše ali negdje sam pročitao 5W što je stvarno ništa.
jr. member
Activity: 45
Merit: 3
February 09, 2021, 07:45:47 AM
#8
https://heliumzone.eu/video

Evo pojašnjeno što se tiče zarade.

Emrit trenutno nadograđuje i mijenja dashboard i cijeli sistem, imali su ogromnu navalu i vidili su da dosta korisnika nije stavila svoju adresu od walleta na njihov dashboard ili nije na poslanoj lokaciji postavljen hotspot. Na discordu su objavili sve šta se radi i mijenja. Isplatu ćeš dobiti normalno.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
February 09, 2021, 07:36:24 AM
#7
Evo ja ću napisati svoje viđenje jer koristim uređaje koje sam dobio besplatno nekih mjesec dana. Helium kao projekt je OK i mislim da se može solidno zaraditi ali stvarno mi se ne plaća $300 za nešto što uopće ne znam koliko će se i hoće li se uopće koristiti. Ali OK. Što se tiče zarade, relativno brzo se isplate jer je cijena HNT tokena lijepo porasla sad u bull runu.

E sad, što se tiče Emrit.io projekta. Zanimljivo je da uređaje daju potpuno besplatno (uključujući besplatnu poštarinu UPS-om pa uređaj dođe za par dana) i to bez ikakve garancije da će korisnik stvarno uređaj i uključiti. Mislim da se na Helium mreži za aktivaciju uređaja treba platiti nešto sitno, a oni su i taj trošak preuzeli na sebe. Super zamišljeno, ali katastrofalno odrađeno. Do nedavno su na web stranici emrit.io imali mogućnost prijave na dashboard gdje si mogao vidjeti koliko su uređaji zaradili. Prije nekoliko dana su valjda nešto mijenjali na stranici i sad više ne mogu pronaći opciju za prijavu. Srećom ostalo mi je u history da je web stranica emrit.io/dash.php pa se mogu prijaviti ali cijeli dashboard im je katastrofa. Ne znam kako uopće mogu vidjeti koliko sam zaradio prošli mjesec, a za ovaj mjesec mi piše ukupna zarada 0 HNT iako mi je svaki uređaj ponešto zaradio. Baš ću vidjeti hoću li sutra dobiti kakvu isplatu jer sam negdje pročitao da rade isplate svakog 10. u mjesecu.
member
Activity: 533
Merit: 43
February 09, 2021, 07:08:14 AM
#6
Najblizi meni je 15km od mene, od njega u krugu 40km nitko zaraduje 0.77, covjek oko 30km od mene zaraduje 0.27, onda gledam covjeka u karlovcu zaradio 215 u mjesec dana. Zvuci primamljivo, ali moram detaljno istraziti o cemu se radi Smiley

Tko zivi u ŠICI neka mi posalje poruku Smiley
jr. member
Activity: 45
Merit: 3
February 09, 2021, 06:30:00 AM
#5
Koristim uređaje, ali treba na pomenuti da sam Helium ne šalje uređaje besplatno nego to radi druga tvrtka koja nema veze s projektom. Ako se uređaji naručuju od Heliuma, koštaju $300 ako se ne varam. Besplatni uređaj se može dobiti od tvrtke Emrit koja onda uzima 80% zarade sebi, a 20% dobiva korisnik koji ima uređaj kod sebe.

I još nešto... Ne znam možeš li, ali bilo bi dobro prebaciti topic u Altcoins sekciju da budemo on topic. Ipak je ovaj dio rezerviran za Bitcoin stuff.

Upravo tako, sve je napisano na stranici, ja sam isto sebi za početak preko Emrita naručio 2 za probu pa kasnije mislim još sebi uzeti svoje za 300$ ali moram još viditi koliko je carina i ostala davanja jer se zasad šalju iz Amerike.
jr. member
Activity: 45
Merit: 3
February 09, 2021, 06:25:11 AM
#4
Ako može par detalja o zaradi ?
Hvala.

Kad ti dođe miner ako si sam i nema nikoga blizu onda je otprilike oko 10 HNT mjesečno, ako su još 4--6 minera blizu onda oko 500-600 HNT mjesečno. Ako ih je više od 6 onda je  zarada manja. Ovo je otprilike ako imaš svoj koji si kupio, 20% od toga ako ideš na besplatnu verziju od Emrita. Ovo su izračuni bez zarade od podatkovnih prometa.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
February 09, 2021, 05:48:54 AM
#3
Ako može par detalja o zaradi ?
Hvala.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
February 09, 2021, 05:33:24 AM
#2
Koristim uređaje, ali treba na pomenuti da sam Helium ne šalje uređaje besplatno nego to radi druga tvrtka koja nema veze s projektom. Ako se uređaji naručuju od Heliuma, koštaju $300 ako se ne varam. Besplatni uređaj se može dobiti od tvrtke Emrit koja onda uzima 80% zarade sebi, a 20% dobiva korisnik koji ima uređaj kod sebe.

I još nešto... Ne znam možeš li, ali bilo bi dobro prebaciti topic u Altcoins sekciju da budemo on topic. Ipak je ovaj dio rezerviran za Bitcoin stuff.
jr. member
Activity: 45
Merit: 3
February 09, 2021, 05:00:36 AM
#1
Vidim da nema nigdje ništa o ovom projektu i to me malo začudilo.

www.helium.com cijeli projekat

https://explorer.helium.com/coverage mapa pokrivenosti RAK minera(hotspota)

heliumzone.eu moja stranica sa kratkim opisom na hrvatskome sa referral linkom za besplatan uređaj

U zadnjih mjesec dana došlo ih je 40-50 komada u Hrvatsku.
Ako ima kakvih pitanja, nejasnoća slobodno pitajte.
Osim što je HNT izlistan na Binance i ima odličan rast cijene drago mi je da će te ga moći zamijeniti uskoro i u bitcoin-store.hr
Pages:
Jump to: