Pages:
Author

Topic: HODL Düşündüğüm Coinler Hakkında Görüşleriniz? - page 2. (Read 665 times)

full member
Activity: 322
Merit: 112
Eğer gerçekten dediğinin hakkını verip holderlik yaparım dersen sana icx tavsiye ederim.uzun vade çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.gerek proje gerekse arkasındaki ekip ve destek muazzam seviyede.eğer piyasalar böyle olmasa şimdiye kadar 20 doları görürdü ama son zamanlardaki dump dalgası çok etkiledi
member
Activity: 742
Merit: 19
Hold bazen iyi kazandırıyor bazen de iyi kaybettiriyor.Dip fiyattan güzel projelere hold yapılabilir ama yükü tutmuş fiyatını almış projeler riskli gözüküyor.Güze projesi olan coinlerin analizleri ekipleri ayrıntılı forumda yer alırsa faydalı olur.Yoksa iş tamamen şansa kalmış oluyor.
member
Activity: 114
Merit: 10
size üc adet hodl coin vericem atms, bis , invest feed , deep onion arkadaslar degerlendirin derim xlm senin yazdıgın coinlerin arasında en iyi coin diye düsünüyorum
full member
Activity: 1050
Merit: 152
Kesinlikle ve kesinlikle Bitcore ve Hsr coinleride incelemeni tavsiye ederim.  Bu iki coin seni ileride cok sevindirecek bundan emin olabilirsin.  Bu postumu hatirlarsin ve beni anarsin.
member
Activity: 126
Merit: 28
diwtoken.com
hodl yapacaksaniz gercekten hodl yapacaksiniz. unutacaksiniz. indi cikti yükseldi uctu bakmayacaksiniz. zengin olana dek ya herro ya merro diyeceksiniz. lazim olmayan paranizla alacaksiniz ki, uzun süre bekleyebilesiniz. en az 12 ay, daha güzeli 24 ay ve üzeri. ama her coin hodl yapilmaz. ben waves hodl yapiyorum sadece.
member
Activity: 196
Merit: 11
DragonChain ve WaBi coinleri hakkında olumlu düşüncelere sahibim. Hodl sabır gerektiren bir durum. Güncelleme zamanı fiyatlara bakmamak gerekiyor. Ben cüzdana dahi bakmıyorum.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Stratis Adamı kanser eder söyliyeyim. 6 7 ay önce 12$ idi bu hatta 14 fln oldu şuan yine 12$ ilerde ne olur bilmem tabi ama zaten epey eski bir coin bunca zamandır eğer bir proje üzerinde çalışıyorlarsa belki patlama yapabilir araştır onu bi derim.
full member
Activity: 366
Merit: 101
çoğu projeyi tek tek incelemişimdir belkide, aralarında parlayacak müthiş cevherli coinler var. Bakalım 2019 başına kadar çok güzel katlamış olacaksınız bana kalırsa. Hodl devam, ve gündelik olarak al sat içinde %10-20 civarı bir para ayırın bence kar ettikçe köşeye atarsınız.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Hocam örneğin wabi'yi araştırdın da mı çerçöp diyorsun? 1 yıla adam bundan muhtemelen 10 kat kazanıcak kendim de yatırım yaptığım için araştırdım ettim, sizin söylediklerinizi yeterli bulan var bulmayan var, ben btcden 2-3 kat kazanmayı makul görmüyorum daha yolun başında olanlara giriyorum mesela. Enjin gibi sağlam projelere de çerçöp diyenler vardı sonuç belli, monethaya da çöp diyordu herkes, 6 centten toplayanlar kaç kat kazandı eğer doğru zamanda sattıysa. Çoğu coinlerini sevdim ben arkadaşın.

btc den 2-3 kat dıyorsunuz ama 2018 için 60bin dolarlar konuşuluyor eğer btc bu yola girecek olursa bütün altcoinleri perişan edecektir, 2017 de keşke sırf btc de kalsaydım dedigim o kadar çok zaman oldu sayıısnı unuttum
newbie
Activity: 274
Merit: 0
Aralarında çok değerlenmiş ve ne yapacağı belli olmayan projeler var omisego,komodo,stratis gibi ilerde değerlenmesi daha kesin sağlam projelerin payını arttırmanı öneririm.
member
Activity: 406
Merit: 14
XLM ve VERTCOİN çok iyi tercih olmuş ama bunların yanına XRB ekle derim.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Dragon, Spectre, Vert, Sonm, Steem bunlar yeterince değerlenmiş ve bana göre daha fazla değerlenmemesi gereken projeler ayrıca pekte iyi projeler olduklarını zannetmiyorum onun yerine WaBi vs yönelinebilir.
member
Activity: 285
Merit: 12
Stratis
Ayrıca bunların yanına biraz da ETH ve NEO ayıracağım kesinlikle, onlar babalar olarak ayrı duracak zaten  Grin Her türlü coin önerilerinize de açığım arkadaşlar Smiley

Dostum aralarında stratis harici hiç biri sağlam ayakkabı degil ben olsam o kadar çer çöp coinle uğraşmam ethereum, monero, stratis , zrx, icx ve btc gibi sağlam coinlere yatırımımı yaparım
Hocam örneğin wabi'yi araştırdın da mı çerçöp diyorsun? 1 yıla adam bundan muhtemelen 10 kat kazanıcak kendim de yatırım yaptığım için araştırdım ettim, sizin söylediklerinizi yeterli bulan var bulmayan var, ben btcden 2-3 kat kazanmayı makul görmüyorum daha yolun başında olanlara giriyorum mesela. Enjin gibi sağlam projelere de çerçöp diyenler vardı sonuç belli, monethaya da çöp diyordu herkes, 6 centten toplayanlar kaç kat kazandı eğer doğru zamanda sattıysa. Çoğu coinlerini sevdim ben arkadaşın.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
işe HOLD yazmayı öğrenerek başlayabilirsiniz mesela??

Sizde bu piyasada HOLD'a HODL dendiğini öğrenerek başlayabilirsiniz mesela ?

Vallahi şöyle millete atar yapmaya çalışıp rezil olanlara bayılıyorum ya .
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Stratis
Ayrıca bunların yanına biraz da ETH ve NEO ayıracağım kesinlikle, onlar babalar olarak ayrı duracak zaten  Grin Her türlü coin önerilerinize de açığım arkadaşlar Smiley

Dostum aralarında stratis harici hiç biri sağlam ayakkabı degil ben olsam o kadar çer çöp coinle uğraşmam ethereum, monero, stratis , zrx, icx ve btc gibi sağlam coinlere yatırımımı yaparım
full member
Activity: 560
Merit: 113
OAX almalısın kesinlikle mükemmel proje, şuan çok düşük tamamen işler hale geldiğinde rahat 10-15 dolar olur bence hodl coini.
newbie
Activity: 32
Merit: 0
Listedekilerin hepside güzel coinler. Bunların yanısıra ICX,AION ve geldiginde WAN ıda araştırmanızı tavsiye edebilirim. Ayrıca muadillerinin yanında hala degerlenmemiş olan ZOIN var, gerek supply gerek mcap olarak düşünülebilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Wabi masternode acıklamıstı en son, 2018 q2'de heralde devreye alıncaktı, gelecegı parlak olacaklardan bırı bence, ben de yatırım yapmıtım bıraz. Stratis de kendı uzerınde tokenlar cıkarmaya baslıyor yakın zamanda ılk ıco yapılcak uzerınde, guzel bence cogu yatırımlarının hocam.
full member
Activity: 490
Merit: 100
Bu sepete OmiseGO ekleyebilirsin sonradan üzülme derim yoksa sepet bence iyi durumda güzel paralar kazandırır her türlü.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Şuan için orada o kadar çok hoşuma giden bir coin var ki o da steem bu ay sonu airdrop u var, beklentisi çok ama çok yüksek
Pages:
Jump to: