Pages:
Author

Topic: HODL Düşündüğüm Coinler Hakkında Görüşleriniz? - page 3. (Read 665 times)

full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
DragonChain, Phore, SpectreCoin bu üç coin büyük tabir edilen hesaplar tarafından shilleniyor. Pek yanılmıyorlar.

VeChain çıktığından beri nerdeyse 40x yaptı. ? Devam edebilir.

hero member
Activity: 826
Merit: 502
SONM ve Stellar için ben de HODL modunaydım .
SONM proje gereği iyi işler çıkartabileceği için .
Stellar ise IBM ve borsa hizmetinin açılması gibi haberlerden dolayı ..
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Coğu coin benim sepetimdede var ama strat doydu gibi potansiyeli az daha artış için neo dedigin gibi kesinlikle ekle eth ekleme neo ekle derim 1k doları rahat görücek bu sene neo
full member
Activity: 224
Merit: 100
Litecoin ve BitcoinGold' un 300 USD fiyatlardan buralara inmesi insanın iştahını kabartıyor. Ben bu ikiliyi fokusladım bekliyorum. Biri 180 diğeri 190 dolar civarlarında ve piyasa toparlandığında yeniden 300 USD seviyelerine ulaşıp az ama öz kar ettireceklerdir.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Strati bu saatten sonra almak mantikli mi emin degilim.Birkac ay önce 2 usd iken toplamak lazimdi simdi 20 usd.Ama vertcoin bu fiyatlardan toplanir ve kazandirir orta vadede.Monetha da yolun basinda 15-20centlerden girilebilir uzin vade icin.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
İyi coinler tespit etmişsiniz, süreç olarak 1 yıl kadar beklerseniz güzel karlar elde edersiniz. Hatta daha uzun beklerseniz, daha da karlı olur.
member
Activity: 294
Merit: 11
Bence güzel ve riskli.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
startis için kesinlikle Hodle derim ben.
full member
Activity: 434
Merit: 109
Özellikle Phore, VertCoin ve Stellar benim de favori coinlerim arasında. Orta ve uzun vadede bu üç coinden sağlam artışlar bekliyorum.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Arkadaşlar açıkçası şu kriz bittikten sonra HODL yapmayı düşünüyorum. Fkirlerinizi merak ediyorum, olumlu veya olumsuz paylaşırsanız sevinirim. Hepsinden dolar olarak eşit alayım diyorum;

DragonChain

Phore

SpectreCoin

Vertcoin

Sonm

VeChain

Steem

Stellar

WaBi

Stratis

Ayrıca bunların yanına biraz da ETH ve NEO ayıracağım kesinlikle, onlar babalar olarak ayrı duracak zaten  Grin Her türlü coin önerilerinize de açığım arkadaşlar Smiley

dragon ile vertcoin ben de de var. venchain de baya bi iş yapacak  gibi. 10 bin sats iken almadım bazı yönleri bana uymadığı için. stellar aldım sattım ama kaliteli bir coin. bence hepsi güzel . wabi ile spectrecoin hakkında hiç fikrim yok
member
Activity: 365
Merit: 10
Güzel koinler seçmişsin. Tebrik ederim seni. Ama bu işlerde önemli olan aldıklarını unutman ve uzun süre muhafaza etmen. Bunu yaparsan zaten hangi koin olursa olsun kazandırır.

jr. member
Activity: 224
Merit: 2
icx ven enj waves stratis cvc oax coinleri uzun vade için iyi olabilir oax özellikle kaç yerde duydum sanırım bu borsa olayı varmış oda fiyatlanabilir iyi bir şekilde
member
Activity: 266
Son altı coinde benimde yatırımlarım var diğerlerini bilmiyorum, güzel denk gelmiş son altısı. Özellikle stratis, vechaini alın ve unutun kalsın uzun süre, çok güzel kazandıracaklardır.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Stratis'te Eylül 2017'den bu yana (3,50usd maliyet)
Genesis Vision GVT'de Ekim 2017'den bu yana ( 5,50 usd maliyet)
HSR'de Kasım 2017'den bu yana (Maliyet 19usd)
STM'de dünden bu yana (Maliyet 0,14usd)

Holdum. Ben bunlardan kazanacağımı düşünüyorum. Geçen ay GVT 50usd'yi Stratis 20usd'yi görmesine rağmen bozdurmadım çünkü beklentim daha da yükseklerde 3-4 ay sonrası için.

HSR ise twitter'da Ramazan hocamızın sürekli önermesinden dolayı aldım. Btc olarak maliyetim 0.00128 ve şuan itibariyle 0.00143

Alında karda olmama rağmen bunda da coinin Şubat içindeki faaliyetlerindne dolayı biraz daha yükselmesini bekliyorum. Bu yüzden bu fiyatlardan satmıyorum.

STM için dün pre-ico ya katıldım projeyi beğendiğim için. Bunda da en az 7-8 ay hodl kalacağım

Al sat yapmak kazandır kazandırır bir yerde kaybettirmeye başlar illaki ama bugüne kadar kazandıysam hodl ile kazandım. Projesine güveniyorsan düşse de batsa da bekle elinde sonunda çıkıyor proje sağlamsa
member
Activity: 504
Merit: 12
şuan birçok yorum alacaksın saydıkların arasında genelde binance coinleri bunların arasında bence sen daha çok  daha yeni piyasaya girmiş özellikle 1 dolar altı coinlere odaklan
jr. member
Activity: 115
Merit: 5
Gemstra - The Future of Social Selling
Arkadaşlar açıkçası şu kriz bittikten sonra HODL yapmayı düşünüyorum. Fkirlerinizi merak ediyorum, olumlu veya olumsuz paylaşırsanız sevinirim. Hepsinden dolar olarak eşit alayım diyorum;

DragonChain

Phore

SpectreCoin

Vertcoin

Sonm

VeChain

Steem

Stellar

WaBi

Stratis

Ayrıca bunların yanına biraz da ETH ve NEO ayıracağım kesinlikle, onlar babalar olarak ayrı duracak zaten  Grin Her türlü coin önerilerinize de açığım arkadaşlar Smiley
Phore ve VeChain portföyümde bulunuyor. Özellikle Phore'un supplyı çok az ve ilerde monero bnezeri bir hareket izleyebiliriz. VeChain için ise hedefim minimum 50 dolar.
newbie
Activity: 10
Merit: 0
DragonChain, Phore, SpectreCoin forumda çok konuşulan iyi görünen coinler.
Vertcoin hakkında bir fikrim yok.
Sonm konusunda kararsızım.
VeChain ve WaBi çok iyi seçimler. Bunların yanına Oyster ekleyebilirsin.
Steem, Stellar ve Stratis bildiğimiz gibi. Çok beklenti olmasın. Akışın yönünde hareket ederler.
Teşekkürler. Steem, Stellar ve Stratis biraz güvenli limanlar açısından koymak istedim. Vertcoin kendi borsanını açacağı için Mart sonu olması lazım büyük bir patlama bekliyorum, zaten şu dönemde çok sakin kaldı.
legendary
Activity: 1862
Merit: 1019
DragonChain, Phore, SpectreCoin forumda çok konuşulan iyi görünen coinler.
Vertcoin hakkında bir fikrim yok.
Sonm konusunda kararsızım.
VeChain ve WaBi çok iyi seçimler. Bunların yanına Oyster ekleyebilirsin.
Steem, Stellar ve Stratis bildiğimiz gibi. Çok beklenti olmasın. Akışın yönünde hareket ederler.
member
Activity: 490
Merit: 16
Hocam bencede ins yi bir dusunun ileride saglam anlasmalarla iyi yerlere gelebilir ben 4.5 dolardan bir miktar alim yapmistim hodl pozisyonunda 3-4 ay icinde mi  n beklentim 15-18 bandi YTD kendi kararini kendin ver yine
member
Activity: 140
XRB(Raiblocks) ve ACT(Achain)'e de bakmanı öneririm hocam. Bu iki coinde kesinlikle gelecek görüyorum baya da araştırdım. Senin paylaştığın coinler arasında ise dragon chain'i baya duyuyorum bu aralar uzun zamanda güzel kar bırakabileceğini düşünüyorum birde stellar uzun vadede kar getirebilir diye düşünüyorum. Diğer yazdıklarınızı açıkcası adını bile bilmediğim bir çok coin var o yüzden pek bir yorum yapamıycam Smiley
Pages:
Jump to: