Pages:
Author

Topic: HODL Düşündüğüm Coinler Hakkında Görüşleriniz? - page 4. (Read 665 times)

newbie
Activity: 10
Merit: 0
SpectreCoin, VeChain, WaBi listendeki coinlerden ve hodl seçeneği için kullanılabilir. Bende hodl amacıyla bunlardan satın aldım. İngilizce bilmeyen arkadaşlar kavramları karıştırabilir. Problem yok.
Arkadaş benim neden HODL yazdığımı anlamamış hocam bende kendisine ironi yaptım mecburen  Smiley

Projeleri inceleyip, roadmap lerine baktıktan sonra eğer bu listedekiler sizi etkiliyorsa belirlediğiniz süre boyunca tutun. Kafanızda daha önce belirlemiş olduğunuz rakamları görüncede realizasyonu yapın. Herşey sizde bitiyor bence birazda tabiki şans ve içgüdünüze kalan bir durum  Smiley
Zaten hocam araştırıp bu listeyi oluşturdum ama siz değerli arkadaşların da fikirleri yorumlarını almak istedim. Bilgi paylaştıkça çoğalır sonuçta  Smiley
jr. member
Activity: 168
Merit: 2
Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus
Projeleri inceleyip, roadmap lerine baktıktan sonra eğer bu listedekiler sizi etkiliyorsa belirlediğiniz süre boyunca tutun. Kafanızda daha önce belirlemiş olduğunuz rakamları görüncede realizasyonu yapın. Herşey sizde bitiyor bence birazda tabiki şans ve içgüdünüze kalan bir durum  Smiley
member
Activity: 112
Merit: 10
SpectreCoin, VeChain, WaBi listendeki coinlerden ve hodl seçeneği için kullanılabilir. Bende hodl amacıyla bunlardan satın aldım. İngilizce bilmeyen arkadaşlar kavramları karıştırabilir. Problem yok.
newbie
işe HOLD yazmayı öğrenerek başlayabilirsiniz mesela??
İngilizce bilmediğim için HOLD yazıldığını bilmiyordum ama siz şuna bir bakın derim;

https://bitcointalksearch.org/topic/i-am-hodling-375643

SONM ve SpectreCoin'i direk çıkarmanızı öneririm bu portföydn bi işe yaramaz coinler benim gözümde. Tabii son karar sizin.
Teşekkürler bilginiz için ama nedendir acaba? XSPEC'den bende emin değilim tam olarak fakat 2.çeyrekte cüzdana Stealth özelliği gelecek diye ufak bir miktar yatırım yapmayı düşündüm. SONM ise gelişim gösterebilecek bir alandaymış gibime geldi.

Ben beğenmedim çoğu kriptoparanın ne olduğu belli değil ya da en tepeden satın alınmış diye düşünüyorum. Hani Stratis'in oranını yükseltsen falan neyse
Hocam hepsini araştırdım fakat hepsi mükemmel demiyorum. En tepeden olarak hangisini kastediyorsunuz acaba? Bunların ripple gibi zirve yaptığını düşünmüyorum açıkçası.
sr. member
Activity: 329
Merit: 250
SONM ve SpectreCoin'i direk çıkarmanızı öneririm bu portföydn bi işe yaramaz coinler benim gözümde. Tabii son karar sizin.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Ben beğenmedim çoğu kriptoparanın ne olduğu belli değil ya da en tepeden satın alınmış diye düşünüyorum. Hani Stratis'in oranını yükseltsen falan neyse
newbie
Activity: 83
işe HOLD yazmayı öğrenerek başlayabilirsiniz mesela??
jr. member
Activity: 124
Merit: 3
VTC - XLM - STEEM ve Strat iyi projeler diye düşünüyorum. Misal benim Hodl coinim XLM
newbie
Arkadaşlar açıkçası şu kriz bittikten sonra HODL yapmayı düşünüyorum. Fkirlerinizi merak ediyorum, olumlu veya olumsuz paylaşırsanız sevinirim. Hepsinden dolar olarak eşit alayım diyorum;

DragonChain

Phore

SpectreCoin

Vertcoin

VeChain

Steem

Stellar

WaBi

Stratis

Genesis Vision

Ayrıca bunların yanına biraz da ETH ve NEO ayıracağım kesinlikle, onlar babalar olarak ayrı duracak zaten  Grin Her türlü coin önerilerinize de açığım arkadaşlar Smiley

26 OCAK EKLEMESİ:3 sayfa yorum geldi, herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, flood yapamamak adına buradan düzenlemeyi uygun gördüm. Listeden Sonm çıkardım yerine Genesis Vision'u ekledim. Hala en uygun sepeti bulmak için araştırmalarıma devam ediyorum arkadaşlar Smiley Araştırma listemde ise Oax,Bancor ve DeepOnion var. ICON ise şu an zaten iyi değerlendiğini düşünüyorum yoksa bana da çok cezbedici geliyor. WanChain daha borsalara girmediği için eklemedim fakat takip ettiğim bir coin. Tavsiyeler için teşekkür ederim arkadaşlar listemi tamamladığımda ve yatırımımın durumunu bende buradan güncellemeyi düşünüyorum Smiley
Pages:
Jump to: