Pages:
Author

Topic: HoDL Etmesi sağlam olduğunu düşündüğünüz ALTCOİNler - page 2. (Read 907 times)

hero member
Activity: 698
Merit: 506
Fiyatlanmış olanlardan: BNB-PANCAKE-SOLONA
Fiyatlanmamış olanlardan: HACKEN-BLACKHOLE-HOPR

hopr hariç fiyatlanmayanların diğerleri çöp olacak gibi geliyor.
yine de siz bilirsiniz.

neye dayanarak böyle bir yorum yaptığınızı da söylemelisiniz.
full member
Activity: 546
Merit: 100
hodl edilmesi gereken bir çok altcoin var piyasada ama bu coinleri sadece 1 koyup 5 alayım mantığıyla değil de hisse senedi gibi düşünürsek eğer sahip oldukları alt yapı projelerinin ileride ne kadar iyi iş yapacak olması ve o zamanlarda böyle bir şeye yatırım yapıp onun iş yaptığı hayata geçmesi mutluluğu ile kazanç sağlamak ayrı bir olay. tabi ki hepimizin amacı yükselmesi muhtemel coinleri bulmak olduğu için diğeri maalesef geri planda kalıyor.
member
Activity: 966
Merit: 18

hopr hariç fiyatlanmayanların diğerleri çöp olacak gibi geliyor.
yine de siz bilirsiniz.
member
Activity: 1022
Merit: 10
Öncelikle YTD.  Grin  Benim şu sıralardaki en büyük tercihlerim birçok kişinin de olduğu gibi BNB ve Ethereum. İnanılmaz harika bir dönemden geçiyor her ikisi de. BNB belki henüz rekoru yenileyemedi fakat Ethereum harika bir ivme ile rekor tazelemeyi sürdürüyor.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Merak içindeyim acaba cake nereye kadar gidecek cidden şaka gibi. Uniswap'ı geçmiş durumda şuanda inanamıyorum. Ucuzdan ucuzdan sattık elimizden.
jr. member
Activity: 88
Merit: 2
bu 2021 gerçekten geçmişteki bull lardan çok farklıydı. geçmişte bilinmedik coinler de çokça fırlardı ancak bu sezon komple adı sanı bilinenler uçtu gitti genelde. diğerleri çıksa da tekrar eridi. haliyle şu durumda cake benzeri coinler mantıklı. sushi cake uniswap vs. ha ben çok riskli işler kovalıyorum hep şu an kilimanjaro diye bi tokendayım o ayrı.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Bitcoin her cüzdanda olması gerekiyor zaten, alt tercihlerimse eth,bnb,cake,chz,vet ve belkide doge coin olabilir uzun vadede kafamın rahat ediceğini düşündüğüm major coinler bunlar benim için, uzun bir sürede tutarım bunları.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Bitcoin, ethereum ve BNB'i neredeyse herkes yazmış, bunların yanına bir de polkadot eklenebilir gibi sanki. Bunların dışında ben HOPR tutuyorum ama bunu tutmamın sebebi coini public saleden almış olmam ve bu zamana kadar etkili bir hareketinin olmaması, en azından bir binance haberi gelene kadar tutmayı düşünüyorum, olmazsa da zaten bir zararım yok.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
açıkcası piyasa o kadar değişiyor ki şunu bunu yapın demeninde hiç bir anlamı mantığı kalmadı. Herkes bnb diye tutturmuş fakat binance bir borsa yarın o borsanın akıbetiyle ilgili ne olacağını kimse kestiremez açıkcası o yüzden borsa tokenlarının çok çok uzun süreli hodl etmesi mantığına karşıyım. ETH'ye gelirsek şuana kadar hala ciddi derecede rakip olarak karşısına çıkabilen olmadı. Piyasada 100 token varsa 80'i onun tabanını kullanmakta. Haliyle eth'in sırtı kolay kolay yere gelmez. O yüzden eth ve btc dışında uzun süreli hodl mantığını önermiyorum.
full member
Activity: 322
Merit: 101
Birinci tercihim BNB olur. Bi daha ucuz denk getirirsem kacirmam. Ayni hatayi bi daha yapmam. İkinci tercihim Ethereum. Kendisini kanitlamis, herkesin takip ettigi bir coin. Y.T.D. Benim fikirlerim amatorcedir.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
gelecek vadeden altyapısı sağlam olan coinlerin hodl edilmesi kesinlikle kazandıracaktır. ethereum bunların bence başında geliyor. diğer gelecek vadeden coinler de var ama ethereum diğerlerinden bence çok farklı.Kendini geliştirdiği sürece yatırımcısına kazandıracaktır.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Ethereum ve BNB benim birincil tercihlerim açıkçası. XRP'ye de çok yatırım yapan var ama zerre güvenilir bulmadığımı söyleyebilirim. Özellikle BNB gelecekte çok daha ütopik seviyelere ulaşacak diye düşünüyorum.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Uniswap, cake, xlm, polkadot ve doge. Bunları sayabilirim şimdilik evet doge shitti ama gittikçe artıyor uzun vadede bunların üzmeyeceiğini düşünüyorum.
member
Activity: 966
Merit: 18
BNB, Eth ve tabi ki BTC uzun süreli pozisyonların korunması gereken amiral gemileri bana göre.Geçtiğimiz hafta Bakerytoken’e baktım bir miktar yatırım yapmayı düşünüyordum çekindim ve geriden izlemeye koyuldum.Bugün de görüyorum o da ne %92 artmış !

Umarım aramızda Bakery tutan vardır.Ben kaçırmış olabilirim ama sizler faydalanmakta özgürsünüz.  Cheesy

Uzun vade için Bakery yada Cake öneren var mı?İkinci BNB olarak sonu “swap” ile bitenlerden atak bekliyorum en büyük adayım da UniSwap...

cake düşüşten etkilenmeyince bakerynin artacağını az çok tahmin ettim. fakat üşengeçlikten almadım.
sonradan ben de pişman oldum niye üşendim diye, yüzde 90 artışı görünce.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
BNB, Eth ve tabi ki BTC uzun süreli pozisyonların korunması gereken amiral gemileri bana göre.Geçtiğimiz hafta Bakerytoken’e baktım bir miktar yatırım yapmayı düşünüyordum çekindim ve geriden izlemeye koyuldum.Bugün de görüyorum o da ne %92 artmış !

Umarım aramızda Bakery tutan vardır.Ben kaçırmış olabilirim ama sizler faydalanmakta özgürsünüz.  Cheesy

Uzun vade için Bakery yada Cake öneren var mı?İkinci BNB olarak sonu “swap” ile bitenlerden atak bekliyorum en büyük adayım da UniSwap...
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
btc, eth ve bnb gerçeği var ama uzun süreli hold pozisyonları tercih etmiyorum. bu yüzden içinde bulunduğumuz dönemde sepetimi hafif tutmaya çalışıyorum ve daha çok keşe kaçıyorum.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Hathor (HTR) - Kucoin
Polkadot (DOT) - Nerdeyse her borsa
Gate Token (GT) -Gate.io
Vaiot (VAI) - Gate.io ve Kucoin
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Tuttuğum ve tutacağım coinleri birkaç yere yazdım. Açıkçası ayıda kesinkes AL ve TUT diyebileceğim altcoinler şunlardır.
Ethereum, BNB, Solana, Doge, Pancake, Uniswap, Chiliz, Litecoin, Polkadot, belki bir de Monero.
Bu coinleri (dikkatini çekerim) ayıda düşükten alır ve tutarsanız zarar etme ihtimaliniz 0 dönüp bakmayın bile.
member
Activity: 683
Merit: 16
Bugünden sonrası için tahminde bulunursak chiliz chz derim, en çok prim yapacak koinlerden birisi olacağını düşünüyorum. 2 aydır 0,5 dolar civarında büyük hacimlerle birlikte konsolide oluyor. Projesinde zaten tekel olmuş. Bir büyük haber ile birlikte 2-3 dolarlara gelmesi sürpriz olmaz kanımca.
Pages:
Jump to: