Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 116. (Read 356491 times)

sr. member
Activity: 252
Merit: 250
12CDKyxPyL5Rj28ed2yz5czJf3Dr2ZvEYw
April 13, 2014, 10:52:46 AM
Dečki malo bi vas zamolijo za pažnju, ako je mogu dobit, uzmite si 5 minuta vremena pa pročitajte moju priču koja se nalazi u mom podpisu, ako možete, pomozite tako, da djelite link kojeg imam u svom podpisu tako, da ga stavite sebi u podpis ili adresu koju imam napravljenu za svrhu donacija nekako objavite negdje, kako bi mi pomogli. Hvala vam
hero member
Activity: 630
Merit: 500
April 13, 2014, 09:34:35 AM
evo malo se je BTC popravio,još malo pa če prijeći 400$ evo ga 398.7$

di gledaš ti tu cijenu, na bitstampu 427$ Cheesy
šta i ti upadaš bez padobrana cijena ti se bitcoina mjenja iz sekunde u sekundu je si li ti to znao.nije ti BTC novac pa narodna banka daje tečaj jednom u 24 sta

ma pusti me, vidiš da pimplam postove xD
a di si sad evo ti prilike BTC samo šta nestalo samo 411$
inače izračuna sam svoj gubitak ja sam na gubitku realnih dobrih, 23000 kuna sa BTC.
ako se uspijem a nije mi vrag dao mira pa sam kupija još antminera
Nedjelja, Travanj 13, 2014   Lokacija   Vrijeme   
10   Obrađeno u LEIPZIG - GERMANY    LEIPZIG - GERMANY   12:42   
 
Subota, Travanj 12, 2014   Lokacija   Vrijeme   
9   Stiglo za sortiranje u LEIPZIG - GERMANY    LEIPZIG - GERMANY   18:27   
 
8   Napustilo ured u HONG KONG - HONG KONG    HONG KONG - HONG KONG   05:09   
 
7   Obrađeno u HONG KONG - HONG KONG    HONG KONG - HONG KONG   04:49   
 
6   Carinjenje završeno u HONG KONG - HONG KONG    HONG KONG - HONG KONG   02:29   
 
5   Stiglo za sortiranje u HONG KONG - HONG KONG    HONG KONG - HONG KONG   02:22   
 
4   -    HONG KONG - HONG KONG   00:31   
 
Petak, Travanj 11, 2014   Lokacija   Vrijeme   
3   Napustilo ured u SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC    SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC   23:59   
 
2   Obrađeno u SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC    SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC   22:45   
 
1   Pošiljka pokupljena    SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC   17:36   
 

samo za carinu ču morati izdvojit oko 2800 kuna u utorak sridu.
ali neču više kupovat nema ovo više smisla .
čim izrudarim za carinu gledat ču prodati opremu
inače carina ako vam kinez skine cijenu u fakturi iznosi oko 40-50% na strojeve jer carina ne priznaje njegove fakture i sama određuje cijenu robe i transporta.carinici su bili komunjare i ostali komunjare u duši
full member
Activity: 196
Merit: 101
April 13, 2014, 08:18:06 AM
evo malo se je BTC popravio,još malo pa če prijeći 400$ evo ga 398.7$

di gledaš ti tu cijenu, na bitstampu 427$ Cheesy
šta i ti upadaš bez padobrana cijena ti se bitcoina mjenja iz sekunde u sekundu je si li ti to znao.nije ti BTC novac pa narodna banka daje tečaj jednom u 24 sta

ma pusti me, vidiš da pimplam postove xD
legendary
Activity: 1722
Merit: 1000
Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin
April 12, 2014, 11:42:56 AM
Ljudi bok
Jel se prestalo rudarit ili koji je razlog zatišja ovdje?
Nema veze, zanima me sa čime ekipa ovdje rudari, koje OS koristite, koji majner koristite?
Ja pokušavam sa Win8, ali stavim dvije 290 TriXice i komp se smrzne nakon nekog vremena, a koristim 13.12 drivere, jedna je na rizeru x16/x1, a druga na matičnoj, već sam lud.
Jel na linuxu treba dummy plug ili ne, problem je kaj dummy koji se svugdje predlaže nemogu uštekat na grafičku jer grafa nema dodatna 4 pina a adapter ima.
Kao što se vidi početnik sa rigovima, a plan je da se malo više ubacim. Jel ima uopće svrhe rudari GPU?

bolje da si kupio moje ltc asice Tongue

Možda, al malo si mi skup bio, za nekoliko K kn si smanjio kroz mjesec dana Wink

Smiley) novonastala situacija korigira cijenu naravno
member
Activity: 102
Merit: 10
April 12, 2014, 10:24:26 AM
Pozdrav svima, imam malo veci problem sa svojim rigom koji je proistekao iz neznanja..

1. Kupio sam napajanje Chieftec navitas 1000 sa samo 2 GPU izlaza
http://www.chieftec.eu/en/psus/navitas-serie/gpm-1000c.html

Sobzirom da imam 4 R9 270x graficke kartice pokusao sam da ih spojim preko molex kablova koji dolaze sa PSU, ali dolazi samo jedan kabal sa 3 molex izlaza, a za 3cu graficku su potrebna 4 molex izlaza.

Uglavnom porucio sam CorsAir Pro kablove sobzirom da je Chieftec dodatne kablove bilo nemoguce pronaci (ima neko ideju gdje?)
http://www.corsair.com/en/professional-individually-sleeved-dc-cable-kit-type-3-generation-2-red

Kad spojim, obije zelene lampice se ukljuce na GPU, cooler vrti i im azvuk ali GPU ni Ubuntu ni BAMT ne prepoznaju.

U cemu moze biti problem? Na koji nacin bih mogao najlakse da uposlim sve 4 kartice na postojecem napajanju?
hero member
Activity: 630
Merit: 500
April 12, 2014, 07:31:42 AM
evo malo se je BTC popravio,još malo pa če prijeći 400$ evo ga 398.7$

di gledaš ti tu cijenu, na bitstampu 427$ Cheesy
šta i ti upadaš bez padobrana cijena ti se bitcoina mjenja iz sekunde u sekundu je si li ti to znao.nije ti BTC novac pa narodna banka daje tečaj jednom u 24 sta
full member
Activity: 196
Merit: 101
April 12, 2014, 07:23:33 AM
evo malo se je BTC popravio,još malo pa če prijeći 400$ evo ga 398.7$

di gledaš ti tu cijenu, na bitstampu 427$ Cheesy
newbie
Activity: 16
Merit: 0
April 12, 2014, 02:27:18 AM
Ljudi bok
Jel se prestalo rudarit ili koji je razlog zatišja ovdje?
Nema veze, zanima me sa čime ekipa ovdje rudari, koje OS koristite, koji majner koristite?
Ja pokušavam sa Win8, ali stavim dvije 290 TriXice i komp se smrzne nakon nekog vremena, a koristim 13.12 drivere, jedna je na rizeru x16/x1, a druga na matičnoj, već sam lud.
Jel na linuxu treba dummy plug ili ne, problem je kaj dummy koji se svugdje predlaže nemogu uštekat na grafičku jer grafa nema dodatna 4 pina a adapter ima.
Kao što se vidi početnik sa rigovima, a plan je da se malo više ubacim. Jel ima uopće svrhe rudari GPU?

bolje da si kupio moje ltc asice Tongue

Možda, al malo si mi skup bio, za nekoliko K kn si smanjio kroz mjesec dana Wink
legendary
Activity: 1722
Merit: 1000
Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin
April 11, 2014, 07:02:05 PM
Ljudi bok
Jel se prestalo rudarit ili koji je razlog zatišja ovdje?
Nema veze, zanima me sa čime ekipa ovdje rudari, koje OS koristite, koji majner koristite?
Ja pokušavam sa Win8, ali stavim dvije 290 TriXice i komp se smrzne nakon nekog vremena, a koristim 13.12 drivere, jedna je na rizeru x16/x1, a druga na matičnoj, već sam lud.
Jel na linuxu treba dummy plug ili ne, problem je kaj dummy koji se svugdje predlaže nemogu uštekat na grafičku jer grafa nema dodatna 4 pina a adapter ima.
Kao što se vidi početnik sa rigovima, a plan je da se malo više ubacim. Jel ima uopće svrhe rudari GPU?

bolje da si kupio moje ltc asice Tongue
newbie
Activity: 1
Merit: 0
April 11, 2014, 06:34:16 PM
Ako si spreman platiti cca 800kn struje mj onda rudari iako LTC prelazi na asic, ali stisni zube i think big Smiley
newbie
Activity: 16
Merit: 0
April 11, 2014, 03:31:02 PM
Ljudi bok
Jel se prestalo rudarit ili koji je razlog zatišja ovdje?
Nema veze, zanima me sa čime ekipa ovdje rudari, koje OS koristite, koji majner koristite?
Ja pokušavam sa Win8, ali stavim dvije 290 TriXice i komp se smrzne nakon nekog vremena, a koristim 13.12 drivere, jedna je na rizeru x16/x1, a druga na matičnoj, već sam lud.
Jel na linuxu treba dummy plug ili ne, problem je kaj dummy koji se svugdje predlaže nemogu uštekat na grafičku jer grafa nema dodatna 4 pina a adapter ima.
Kao što se vidi početnik sa rigovima, a plan je da se malo više ubacim. Jel ima uopće svrhe rudari GPU?
hero member
Activity: 630
Merit: 500
April 11, 2014, 03:05:22 AM
evo malo se je BTC popravio,još malo pa če prijeći 400$ evo ga 398.7$
newbie
Activity: 20
Merit: 0
April 10, 2014, 04:24:11 AM
Ako netko zeli kupiti  5-10 btc,neka se javi.........cijena 5 % niza ,osobno preuzimanje u zg Smiley
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
April 10, 2014, 04:00:58 AM
Quote
Ako netko želi iznajmiti scrypt hash power po povoljnoj cijeni -  scrypt mining contracts  0,47$/ 1khash na rok od dvije godine

https://bitcointalksearch.org/topic/m.6144814

http://www.mismolly.dk/


Jaz sem kupio za sad  700khasha i mislim doći do negdje 2Mhasha

Dobra im je fora što prvi dan kad kupite daju 1Mhash 24h besplatno.

To su neki danci, imao sam u prvom i drugom mjesecu dobra iskustva s njima,

pa ko voli nek izvoli


Ovo cemo probati jesi danci ali nema veze.
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
April 10, 2014, 03:10:02 AM
Ako netko želi iznajmiti scrypt hash power po povoljnoj cijeni -  scrypt mining contracts  0,47$/ 1khash na rok od dvije godine

https://bitcointalksearch.org/topic/m.6144814

http://www.mismolly.dk/


Jaz sem kupio za sad  700khasha i mislim doći do negdje 2Mhasha

Dobra im je fora što prvi dan kad kupite daju 1Mhash 24h besplatno.

To su neki danci, imao sam u prvom i drugom mjesecu dobra iskustva s njima,

pa ko voli nek izvoli
newbie
Activity: 20
Merit: 0
April 09, 2014, 07:07:39 PM
BTW od danas je malo lakse sto se tice profitabilnosti kopanja.
U zadnjih 6 sati 4 XPM-a sa 3.2 MH/s (scrypt ekvivalenta) sto znaci da je minimum u 24h 16 XPM-a odnosno 0.027412 BTC-a. Jos uzevsi u obzir da ypool.net tek nakon 24 do 48 sati pocme izbacivati "prave" rezultate, ovo bi moga biti bingo (da imam jaci procesor, rezultati bi mogli biti i do 20% bolji).
Nadam se da je dovoljno ljudi rasprodalo rigove i da diff. nece skakat previse Smiley
E da, i prosjecna potrosnja za 3x290 i 1x280x je 900W mjereno na uticnici...
newbie
Activity: 20
Merit: 0
April 09, 2014, 06:57:10 PM
eto, pa vi koristite strani brzi servis umjesto našeg BitKonana Cheesy

BitKonan je fenomenalan, ali za trejdanje tipa 1 BTC dnevno...Ali ako ti treba 10 komada odjednom onda ces morat platit i 20% vecu cjenu od trzisne jerbo su jako mali prometi. Ne bi im skodilo malo promidjbe. Da se napravi hype ko za dionice HT-a, reklama "jos malo pa nestalo" i nek se raja veseli. I onda fino na Bitstampu kupovat jeftino, da bi narodu proda skupo jer (ko sto reklama kaze) jos malo pa nestalo Smiley

Ako netko zeli kupiti  5-10 btc,neka se javi.........cijena 5 % niza od bitstampa,osobno preuzimanje

Moze se cijena i 10% niza od bistampa anulirat pravim tecajem dolara Smiley Cijena BTC-a u kunama?Osobno preuzimanje je pretpostavljam u zg?
newbie
Activity: 20
Merit: 0
April 09, 2014, 06:40:47 PM
eto, pa vi koristite strani brzi servis umjesto našeg BitKonana Cheesy

BitKonan je fenomenalan, ali za trejdanje tipa 1 BTC dnevno...Ali ako ti treba 10 komada odjednom onda ces morat platit i 20% vecu cjenu od trzisne jerbo su jako mali prometi. Ne bi im skodilo malo promidjbe. Da se napravi hype ko za dionice HT-a, reklama "jos malo pa nestalo" i nek se raja veseli. I onda fino na Bitstampu kupovat jeftino, da bi narodu proda skupo jer (ko sto reklama kaze) jos malo pa nestalo Smiley

Ako netko zeli kupiti  5-10 btc,neka se javi.........cijena 5 % niza od bitstampa,osobno preuzimanje
newbie
Activity: 20
Merit: 0
April 09, 2014, 06:35:21 PM
eto, pa vi koristite strani brzi servis umjesto našeg BitKonana Cheesy

BitKonan je fenomenalan, ali za trejdanje tipa 1 BTC dnevno...Ali ako ti treba 10 komada odjednom onda ces morat platit i 20% vecu cjenu od trzisne jerbo su jako mali prometi. Ne bi im skodilo malo promidjbe. Da se napravi hype ko za dionice HT-a, reklama "jos malo pa nestalo" i nek se raja veseli. I onda fino na Bitstampu kupovat jeftino, da bi narodu proda skupo jer (ko sto reklama kaze) jos malo pa nestalo Smiley
full member
Activity: 196
Merit: 101
April 09, 2014, 04:27:18 PM
eto, pa vi koristite strani brzi servis umjesto našeg BitKonana Cheesy
Jump to: