Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 58. (Read 356491 times)

legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
June 25, 2014, 01:53:14 AM
samo zatvori su puni rikverc majstora, hehe

Išao bi u buksu kao Čačić ili Čobanković..Polančec, malo guliš krumpir, vikendom brojiš lovu i uživaš u raznolikom ženskom društvu....šta ti fali.
A ako je hrana u zatvoru loša, naručiš izvana
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 24, 2014, 04:33:10 PM
Quote
Quote from: MICRO on Today at 01:09:44 PM
Cak i nisu toliko lose zatvori ovde. Ali meni bi najveci problem bio nedostatak zenskog pola zbog radi sexa . O tome nisi razmisljao ?
barem toga u zatvorima ima više nego u javnoj kuči.ili si jeben ili jebeš.

A ti to is iskustva pricas a  Grin

Mora da te mama mazila kad si bio mali. Salim se ko zna kakvi su zatvori upste na balkanu nisam bio tako da ne znam

Hehe... Ma gledao na dokumentarcu Cheesy LOL .
A ovo ceka ima na pretek . Ja sam lepo naglasio ZENSKOG pola. Tako da ... Cheesy
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
June 24, 2014, 04:29:47 PM
Quote
Quote from: MICRO on Today at 01:09:44 PM
Cak i nisu toliko lose zatvori ovde. Ali meni bi najveci problem bio nedostatak zenskog pola zbog radi sexa . O tome nisi razmisljao ?
barem toga u zatvorima ima više nego u javnoj kuči.ili si jeben ili jebeš.

A ti to is iskustva pricas a  Grin

Mora da te mama mazila kad si bio mali. Salim se ko zna kakvi su zatvori upste na balkanu nisam bio tako da ne znam
hero member
Activity: 1110
Merit: 534
June 24, 2014, 11:48:36 AM

Ono to jeste posteno. Sve se ja to slazem. Cak i nisu toliko lose zatvori ovde. Ali meni bi najveci problem bio nedostatak zenskog pola zbog radi sexa . O tome nisi razmisljao ?

Pa kažem ti da zatovrenici imaju pravo na vikend slobodan Smiley znači ideš doma fukaš i vratiš se
a čak u nekim zatovrima ima i posebna prostorija za posjete barem u njemačkoj i skandinavi
sam vidio na nekom dokumentarcu to.
A jednom je bio i dokumentarac o sheveningenu di su ti svi naši balkanski ratni zločinci
pička im materina imaju uvjete ko u hotelu 4 zvijezice.

Izgleda da što si veće đubre to ti je bolje
znači mazneš kokoš i robijaš par godina godina i jebu te u zatvoru
mazneš milione onda se lijepo provodiš ideš na vikende doma i budeš malo duže u zatvoru
a kad izađeš penzija te čeka.


hero member
Activity: 630
Merit: 500
June 24, 2014, 11:05:16 AM
Ma di ti to vadiš evo opet ode http://blockexplorer.com/q/estimate ovo je orginal blockexplorer nema drugog.
Dok sam ja rudarija nikad apsolutno nikad blockexplorer nije pogodija do 10 dana to jest par sati prije izmjene
uvijek je negdje bija diff između https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty i blockexplorer.com

evo vidimo se za 4 dana
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 24, 2014, 10:51:57 AM
Bitcoin Difficulty:   13,462,580,115
Estimated Next Difficulty:   17,169,963,843 (+27.54%)
After 916 Blocks, About 5.1 days

Ja stvarno ne znam ili sam baba vanga ili dobar prognostičar .ali pogodak šta sam proda opremu prije 40 dana je vrhunski.iako sam i ja malo bio sumnjao pošto je BTC kad sam prodao opremu bio 480 sad je 580$ ali tih 100$ je ništa jer moja oprema je sad niš-korisna bolje je bacit u smeče nego rudarit s njom.A i selju sam upozoravao ne kupuj a on neče da sluša.
Ispravak netočnog navoda,
Next difficulty retarget occurs at block 308447.0 (eta 5.1 days): 16520489642.5 / +22.7% [est.]
daklem 5% manje od onoga što kolega navodi. Usput ja sam obračun radio na osnovu 65% diff hopa mjesečno što je upravo točno prvi hop je bio 14.5% drugi će biti 23%, treći isto tako oko 23% ili ti zdravoseljački kako ja volim 1*1.145*1.20*1.20=1.65 možda sam ofalio DZdz ali ako ništa imat ću isto + emersonovo serversko napajanje od 1250 W za prodat. Ali ajmo sačekat hop pa da vidimo jel to baš hashrate išao gore ili samo luck.
Bitcoin Difficulty:   13,462,580,115
Estimated Next Difficulty:   17,307,539,560 (+28.56%)
Adjust time:   After 874 Blocks, About 4.8 days
Hashrate(?):   122,434,390 GH/s

https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty


Ma di ti to vadiš evo opet ode http://blockexplorer.com/q/estimate ovo je orginal blockexplorer nema drugog.
hero member
Activity: 630
Merit: 500
June 24, 2014, 10:01:54 AM
Bitcoin Difficulty:   13,462,580,115
Estimated Next Difficulty:   17,169,963,843 (+27.54%)
After 916 Blocks, About 5.1 days

Ja stvarno ne znam ili sam baba vanga ili dobar prognostičar .ali pogodak šta sam proda opremu prije 40 dana je vrhunski.iako sam i ja malo bio sumnjao pošto je BTC kad sam prodao opremu bio 480 sad je 580$ ali tih 100$ je ništa jer moja oprema je sad niš-korisna bolje je bacit u smeče nego rudarit s njom.A i selju sam upozoravao ne kupuj a on neče da sluša.
Ispravak netočnog navoda,
Next difficulty retarget occurs at block 308447.0 (eta 5.1 days): 16520489642.5 / +22.7% [est.]
daklem 5% manje od onoga što kolega navodi. Usput ja sam obračun radio na osnovu 65% diff hopa mjesečno što je upravo točno prvi hop je bio 14.5% drugi će biti 23%, treći isto tako oko 23% ili ti zdravoseljački kako ja volim 1*1.145*1.20*1.20=1.65 možda sam ofalio DZdz ali ako ništa imat ću isto + emersonovo serversko napajanje od 1250 W za prodat. Ali ajmo sačekat hop pa da vidimo jel to baš hashrate išao gore ili samo luck.
Bitcoin Difficulty:   13,462,580,115
Estimated Next Difficulty:   17,307,539,560 (+28.56%)
Adjust time:   After 874 Blocks, About 4.8 days
Hashrate(?):   122,434,390 GH/s

https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty
hero member
Activity: 630
Merit: 500
June 24, 2014, 10:00:00 AM
Cak i nisu toliko lose zatvori ovde. Ali meni bi najveci problem bio nedostatak zenskog pola zbog radi sexa . O tome nisi razmisljao ?
barem toga u zatvorima ima više nego u javnoj kuči.ili si jeben ili jebeš.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 24, 2014, 09:09:44 AM
Svakome po zaslugama...pusiona
Ja bi zapocel vec prije povratka u zg sa smjenom kovaca

Tako je, smjeniti Kovaca! Ako u te dvije tri utakmice prije prvenstva nije slozio repku, onda nece nikad! Kome treba vise od mjeec dana vodstva, taj ni nemoze na presvetu Hrvatsku klupu! Ja idem evo upravo van, spaliti dres i zastavu ko jucer Bosanci sto su radili, a mozda i susjeda probodem vilama, vidjet cu dal ce mi se dat!  Roll Eyes

Ma boli tebe kurac, ti si bar dobio bet. Pazi oko tog paljena zastave, zamalo nisam zaglavio u zatvor kad sam to uradio u Srbiji.

Hmm ako ideš u zatvor zanči ideš na trošak državnog proračuna
znači daju ti jesti i piti za badava imaš smještaj i struju besplatno možeš radit što hoćeš
bavit se sportom čitat knjige učiti nešto svirati,slikati, i ostale stvari itd...
barem tako kod nas izgeda kad vidim ove naše kako igraju golf, gule krumpire i idu na vikend doma
svaki tjedan a to sve ja i ostali radni ljudi plaćaju.
Izgleda da bi nam svima bolje tamo bilo.

Kakvi su zatvori u srbiji?! Smiley




Ono to jeste posteno. Sve se ja to slazem. Cak i nisu toliko lose zatvori ovde. Ali meni bi najveci problem bio nedostatak zenskog pola zbog radi sexa . O tome nisi razmisljao ?
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 24, 2014, 09:08:45 AM
Odavno (u BTC vremenu  Grin ) nije bilo takvog povecanja. Dali se radi o novoj generaciji minera koje su sad tvornice upalile, ili je povecana proizvodnja? Pretpostavljam da je ovo prvo....
Dmeter....Baba Vanga je amater prema Vidovitom Milanu....

I ako je vjerovati ovome: https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty onda se ne radi o sreci...hash rate raste ko blesav.

ma majnanje je totalno prezasiceno, i tesko je danas imati profit od toga, jedino da preprodajes minere i kopas cisto dok se oprema ne proda kao sto je kolega dmeter jednom pojasnio.
davno su prosli dani kada su se mineri kompletno isplatili bez puno filozofiranja.
Slazem se.Bplje se isplati trejdat ili rentat rigove.

Isplacuje se proizvodjacima i ogromnim rigovima. Inace nema vajda. Lepo neko rece gore uskoro ce samo konpanije kao sto su Apple , Microsoft itd da se bave time Cheesy
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 24, 2014, 08:26:51 AM
Odavno (u BTC vremenu  Grin ) nije bilo takvog povecanja. Dali se radi o novoj generaciji minera koje su sad tvornice upalile, ili je povecana proizvodnja? Pretpostavljam da je ovo prvo....
Dmeter....Baba Vanga je amater prema Vidovitom Milanu....

I ako je vjerovati ovome: https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty onda se ne radi o sreci...hash rate raste ko blesav.

ma majnanje je totalno prezasiceno, i tesko je danas imati profit od toga, jedino da preprodajes minere i kopas cisto dok se oprema ne proda kao sto je kolega dmeter jednom pojasnio.
davno su prosli dani kada su se mineri kompletno isplatili bez puno filozofiranja.
Slazem se.Bplje se isplati trejdat ili rentat rigove.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1000
Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin
June 24, 2014, 08:05:32 AM
Odavno (u BTC vremenu  Grin ) nije bilo takvog povecanja. Dali se radi o novoj generaciji minera koje su sad tvornice upalile, ili je povecana proizvodnja? Pretpostavljam da je ovo prvo....
Dmeter....Baba Vanga je amater prema Vidovitom Milanu....

I ako je vjerovati ovome: https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty onda se ne radi o sreci...hash rate raste ko blesav.

ma majnanje je totalno prezasiceno, i tesko je danas imati profit od toga, jedino da preprodajes minere i kopas cisto dok se oprema ne proda kao sto je kolega dmeter jednom pojasnio.
davno su prosli dani kada su se mineri kompletno isplatili bez puno filozofiranja.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 24, 2014, 06:15:39 AM
Odavno (u BTC vremenu  Grin ) nije bilo takvog povecanja. Dali se radi o novoj generaciji minera koje su sad tvornice upalile, ili je povecana proizvodnja? Pretpostavljam da je ovo prvo....
Dmeter....Baba Vanga je amater prema Vidovitom Milanu....

I ako je vjerovati ovome: https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty onda se ne radi o sreci...hash rate raste ko blesav.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
June 24, 2014, 05:49:58 AM
Bitcoin Difficulty:   13,462,580,115
Estimated Next Difficulty:   17,169,963,843 (+27.54%)
After 916 Blocks, About 5.1 days

Ja stvarno ne znam ili sam baba vanga ili dobar prognostičar .ali pogodak šta sam proda opremu prije 40 dana je vrhunski.iako sam i ja malo bio sumnjao pošto je BTC kad sam prodao opremu bio 480 sad je 580$ ali tih 100$ je ništa jer moja oprema je sad niš-korisna bolje je bacit u smeče nego rudarit s njom.A i selju sam upozoravao ne kupuj a on neče da sluša.
Ispravak netočnog navoda,
Next difficulty retarget occurs at block 308447.0 (eta 5.1 days): 16520489642.5 / +22.7% [est.]
daklem 5% manje od onoga što kolega navodi. Usput ja sam obračun radio na osnovu 65% diff hopa mjesečno što je upravo točno prvi hop je bio 14.5% drugi će biti 23%, treći isto tako oko 23% ili ti zdravoseljački kako ja volim 1*1.145*1.20*1.20=1.65 možda sam ofalio DZdz ali ako ništa imat ću isto + emersonovo serversko napajanje od 1250 W za prodat. Ali ajmo sačekat hop pa da vidimo jel to baš hashrate išao gore ili samo luck.
hero member
Activity: 630
Merit: 500
June 24, 2014, 05:23:42 AM
Bitcoin Difficulty:   13,462,580,115
Estimated Next Difficulty:   17,169,963,843 (+27.54%)
After 916 Blocks, About 5.1 days

Ja stvarno ne znam ili sam baba vanga ili dobar prognostičar .ali pogodak šta sam proda opremu prije 40 dana je vrhunski.iako sam i ja malo bio sumnjao pošto je BTC kad sam prodao opremu bio 480 sad je 580$ ali tih 100$ je ništa jer moja oprema je sad niš-korisna bolje je bacit u smeče nego rudarit s njom.A i selju sam upozoravao ne kupuj a on neče da sluša.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
June 24, 2014, 01:13:35 AM
Quote
Quote from: ljudotina on June 23, 2014, 10:24:28 PM
Quote from: coinmasters on June 23, 2014, 10:04:42 PM
Svakome po zaslugama...pusiona
Ja bi zapocel vec prije povratka u zg sa smjenom kovaca

Tako je, smjeniti Kovaca! Ako u te dvije tri utakmice prije prvenstva nije slozio repku, onda nece nikad! Kome treba vise od mjeec dana vodstva, taj ni nemoze na presvetu Hrvatsku klupu! Ja idem evo upravo van, spaliti dres i zastavu ko jucer Bosanci sto su radili, a mozda i susjeda probodem vilama, vidjet cu dal ce mi se dat!  Roll Eyes

Ma boli tebe kurac, ti si bar dobio bet. Pazi oko tog paljena zastave, zamalo nisam zaglavio u zatvor kad sam to uradio u Srbiji.

Deco smirite se malo to je samo fudbal i nije tako strasno malo sam se racarao igrom hrvata protiv meksika ali jebiga to je fudbal kad jednom ne ide drugi daje go.

legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
June 24, 2014, 12:28:13 AM
trebala je taktika bit drugačija Rakitić koji je bio super u Sevilli je upropašten s ovim igranjem samo defenzive kroz cijeli turnir al jbg lako sad pametovat Sad

Ko(njina)vač neda Modriću i Rakitiću da pređu centar. Tenkre. I onda izjavi da će i u nastavku njegovog mandata oni igrati tako. Kod njega bi Iniesta bio stoper. Na pitanje da li misli da će ostati trener on odgovara - ja imam ugovor. Nek ode snimat reklame za Sanadera
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
June 24, 2014, 12:24:51 AM
Pojeo nas Meksiko ko baba sarmu.
Nadam se da će repka prestati biti Mamićeva prčija i da ćemo dovesti nekog trenera sa karijerom iza sebe.
Bilić-Štimac-Kovač...početnici koji se uče trenerskom poslu u reprezentaciji. Sramota
hero member
Activity: 1110
Merit: 534
June 23, 2014, 06:46:04 PM
Svakome po zaslugama...pusiona
Ja bi zapocel vec prije povratka u zg sa smjenom kovaca

Tako je, smjeniti Kovaca! Ako u te dvije tri utakmice prije prvenstva nije slozio repku, onda nece nikad! Kome treba vise od mjeec dana vodstva, taj ni nemoze na presvetu Hrvatsku klupu! Ja idem evo upravo van, spaliti dres i zastavu ko jucer Bosanci sto su radili, a mozda i susjeda probodem vilama, vidjet cu dal ce mi se dat!  Roll Eyes

Ma boli tebe kurac, ti si bar dobio bet. Pazi oko tog paljena zastave, zamalo nisam zaglavio u zatvor kad sam to uradio u Srbiji.

Hmm ako ideš u zatvor zanči ideš na trošak državnog proračuna
znači daju ti jesti i piti za badava imaš smještaj i struju besplatno možeš radit što hoćeš
bavit se sportom čitat knjige učiti nešto svirati,slikati, i ostale stvari itd...
barem tako kod nas izgeda kad vidim ove naše kako igraju golf, gule krumpire i idu na vikend doma
svaki tjedan a to sve ja i ostali radni ljudi plaćaju.
Izgleda da bi nam svima bolje tamo bilo.

Kakvi su zatvori u srbiji?! Smiley


legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 23, 2014, 06:36:31 PM
Svakome po zaslugama...pusiona
Ja bi zapocel vec prije povratka u zg sa smjenom kovaca

Tako je, smjeniti Kovaca! Ako u te dvije tri utakmice prije prvenstva nije slozio repku, onda nece nikad! Kome treba vise od mjeec dana vodstva, taj ni nemoze na presvetu Hrvatsku klupu! Ja idem evo upravo van, spaliti dres i zastavu ko jucer Bosanci sto su radili, a mozda i susjeda probodem vilama, vidjet cu dal ce mi se dat!  Roll Eyes

Ma boli tebe kurac, ti si bar dobio bet. Pazi oko tog paljena zastave, zamalo nisam zaglavio u zatvor kad sam to uradio u Srbiji.
Pages:
Jump to: