Pages:
Author

Topic: Hrvatski forum polako nestaje, zašto? - page 4. (Read 1501 times)

hero member
Activity: 728
Merit: 506
February 08, 2018, 04:34:55 PM
#72
@korni74 i moj glas imaš.
Izgleda da si sa velikom većinom glasova postao dobrovoljac za moderatora.  Grin Grin

Mislim da je vrijeme da kontaktiraš administratora, theymos je vjerojatno pravi kontakt i kreneš s moderiranjem.  Grin Grin



Ali ja nisam želio biti moderator niti sam ikad uređivao neki forum tako da ne znam ni kako se to radi, i vidim da drugi pod forumi imaju i dva moderatora tako da možemo možda predložiti dva člana da im bude lakše da ne mora sve raditi samo jedan.
newbie
Activity: 14
Merit: 2
February 08, 2018, 04:23:12 PM
#71
Pozz Denisu...
Pozdrav Denise koji god da si, možeš nekako da napravi ovakav Makedonski-Bosanko-Crnogorski-Srpski forum?  :-)
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
February 08, 2018, 03:47:56 PM
#70
@korni74 i moj glas imaš.
Izgleda da si sa velikom većinom glasova postao dobrovoljac za moderatora.  Grin Grin

Mislim da je vrijeme da kontaktiraš administratora, theymos je vjerojatno pravi kontakt i kreneš s moderiranjem.  Grin Grin

newbie
Activity: 37
Merit: 0
February 08, 2018, 03:36:16 PM
#69
Pozz Denisu...
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
February 08, 2018, 08:36:50 AM
#68
Imamo li mi moderatora ovog dijela foruma?
I kako i gdje se prijaviti za moderatora, neki dan sam tražio po forumu ali nisam mogo ništa nać.
Lauda je bio mod al je vidio skim ima posla pa je zbrisa... uglavnom nevolim modove, a još manje nadobudnike koji se sami prijavljuju za moda.

Ma ja sam mislio da nekog ko želi biti moderator predložimo modovima ali da se međusobno dogovorim ko bu to bio ako je to moguče, da se malo uredi naš dio foruma.

i moj glas ide tebi korni74
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
February 08, 2018, 08:35:13 AM
#67
Ne znam šta se događa sa hr forumom u poslednje vreme ali je jedno sigurno sve je manje postova svakim danom, možda je to zbog tenisa ili rukometa, ili jednostavno ljude više ne zanimaju crypto priče :-D

Pozdrav.Kako nestaje.Ja sam nova ovdje..svaki dan vas čitam....
hero member
Activity: 728
Merit: 506
February 08, 2018, 08:16:38 AM
#66
Imamo li mi moderatora ovog dijela foruma?
I kako i gdje se prijaviti za moderatora, neki dan sam tražio po forumu ali nisam mogo ništa nać.
Lauda je bio mod al je vidio skim ima posla pa je zbrisa... uglavnom nevolim modove, a još manje nadobudnike koji se sami prijavljuju za moda.

Ne razumijem jel ovo neka zajebancija ili što... Ako je zajebancija OK, ali mislim da svakom forumu/podforumu treba moderator. Bez moderatora imamo hrpu bezveznih topica koji samo odvraćaju ekipu od korištenja foruma. I ne vidim problem u tome da se netko sam prijavi za moderatora. Sva sreća da netko ima vremena i volje to raditi. Tako da @korni74 ako se stvarno želiš prijaviti, imaš moju podršku/glas (ako treba glasovati).

Također ima i moj glas ako se želi prijaviti. To što su si drugi modovi uzeli za pravo da glume bogove to je njihov problem, nama treba moderator hitno jer ima tu svega po našem forumu što treba brisati, a bogme i dosta njih su zaslužili ban.

Nisam ja mislio biti moderato nego sam mislio da nam treba moderator da uredi ovaj dio foruma pa ako neko ima želju biti moderator da ga predložimo modovim.
sr. member
Activity: 588
Merit: 286
Coinomi multi-coin HD wallet
February 08, 2018, 07:10:04 AM
#65
Imamo li mi moderatora ovog dijela foruma?
I kako i gdje se prijaviti za moderatora, neki dan sam tražio po forumu ali nisam mogo ništa nać.
Lauda je bio mod al je vidio skim ima posla pa je zbrisa... uglavnom nevolim modove, a još manje nadobudnike koji se sami prijavljuju za moda.

Ne razumijem jel ovo neka zajebancija ili što... Ako je zajebancija OK, ali mislim da svakom forumu/podforumu treba moderator. Bez moderatora imamo hrpu bezveznih topica koji samo odvraćaju ekipu od korištenja foruma. I ne vidim problem u tome da se netko sam prijavi za moderatora. Sva sreća da netko ima vremena i volje to raditi. Tako da @korni74 ako se stvarno želiš prijaviti, imaš moju podršku/glas (ako treba glasovati).

Također ima i moj glas ako se želi prijaviti. To što su si drugi modovi uzeli za pravo da glume bogove to je njihov problem, nama treba moderator hitno jer ima tu svega po našem forumu što treba brisati, a bogme i dosta njih su zaslužili ban.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
February 08, 2018, 04:53:33 AM
#64
Imamo li mi moderatora ovog dijela foruma?
I kako i gdje se prijaviti za moderatora, neki dan sam tražio po forumu ali nisam mogo ništa nać.
Lauda je bio mod al je vidio skim ima posla pa je zbrisa... uglavnom nevolim modove, a još manje nadobudnike koji se sami prijavljuju za moda.

Ne razumijem jel ovo neka zajebancija ili što... Ako je zajebancija OK, ali mislim da svakom forumu/podforumu treba moderator. Bez moderatora imamo hrpu bezveznih topica koji samo odvraćaju ekipu od korištenja foruma. I ne vidim problem u tome da se netko sam prijavi za moderatora. Sva sreća da netko ima vremena i volje to raditi. Tako da @korni74 ako se stvarno želiš prijaviti, imaš moju podršku/glas (ako treba glasovati).
hero member
Activity: 728
Merit: 506
February 08, 2018, 04:17:23 AM
#63
Imamo li mi moderatora ovog dijela foruma?
I kako i gdje se prijaviti za moderatora, neki dan sam tražio po forumu ali nisam mogo ništa nać.
Lauda je bio mod al je vidio skim ima posla pa je zbrisa... uglavnom nevolim modove, a još manje nadobudnike koji se sami prijavljuju za moda.

Ma ja sam mislio da nekog ko želi biti moderator predložimo modovima ali da se međusobno dogovorim ko bu to bio ako je to moguče, da se malo uredi naš dio foruma.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
February 07, 2018, 07:08:50 PM
#62
Imamo li mi moderatora ovog dijela foruma?
I kako i gdje se prijaviti za moderatora, neki dan sam tražio po forumu ali nisam mogo ništa nać.
Lauda je bio mod al je vidio skim ima posla pa je zbrisa... uglavnom nevolim modove, a još manje nadobudnike koji se sami prijavljuju za moda.
hero member
Activity: 728
Merit: 506
February 07, 2018, 06:39:58 PM
#61
Imamo li mi moderatora ovog dijela foruma?
I kako i gdje se prijaviti za moderatora, neki dan sam tražio po forumu ali nisam mogo ništa nać.
full member
Activity: 238
Merit: 106
February 06, 2018, 05:46:44 AM
#60
Potpuno si u pravu slackoviću a još ni jedan coin nije dotakao dno ako pogledamo koliko su bili pre 4-5 meseci :-D
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
February 05, 2018, 04:58:54 AM
#59
Ljudi su malo depresivni zbog dešavanja na Crypto sceni.
Svako jutro kada ustanu vide samo crvenu boju.
Treba znati biće još ovde zelene boje i procvetace.
Zima je još

Pa mislim da pravi "trejderi" ne smatraju crvenu boju burze depresivnom. Baš naprotiv, smatraju ju dobrom prilikom za povoljnu kupnju. Samo treba pogoditi dno ili koliko-toliko blizu njega.
member
Activity: 485
Merit: 12
$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/
February 05, 2018, 03:28:59 AM
#58
Ljudi su malo depresivni zbog dešavanja na Crypto sceni.
Svako jutro kada ustanu vide samo crvenu boju.
Treba znati biće još ovde zelene boje i procvetace.
Zima je još
full member
Activity: 238
Merit: 106
February 05, 2018, 03:21:53 AM
#57
da mozhda je samo hrvata sve manje pa je zbog toga osetno opala aktivnostna forumu, verovatno su masovno napustili zemlju a napolju ako radish to nije ispod 12 sati + min 2 sata sa i na posao  pa nemaju vremena ni za spavanje a kamoli forum
newbie
Activity: 64
Merit: 0
February 04, 2018, 05:09:24 PM
#56
Ja ne bih rekao da nestaje, po mom mišljenju je poprilično aktivan. Ja sam iz Srbije, ali lurkujem i pišem ovde, kao i mnogo iz Ex-Yu.
legendary
Activity: 888
Merit: 1000
Monero - secure, private and untraceable currency.
February 04, 2018, 03:26:44 PM
#55
Pa valjda zato sto je Bitcoin uskoro umro, ako to niste provalili do sada Smiley))
jr. member
Activity: 67
Merit: 3
February 04, 2018, 09:45:00 AM
#54
Telegram i Facebook apsolutno nikada ne mogu zamjeniti Forum. Ono što mogu i što jesu, a to je da su preuzeli onaj dio "instant message-ing-a" koji se inače odvijao na forumu i dobro da su to napravili, jer forum nije za IM. IM samo stvara ogroman spam na platformi kao što je forum.

Što se zastarjelosti tiće, vrijeme je da se administratori malo pokrenu i krenu sa prebacivanjem starih foruma na nove verzije. Evo, ja vrtim svoj forum na nodebb-u i moram priznati da se radi o jebenoj stvari, iako je još u jako ranoj fazi razvoja. Mobile ready, bez refreshanja cijele stranice po kliku, ima čak i 1on1 i grupni live chat, pa može zadovoljiti i potrebe za tim dijelom komunikacije. Mogu se instalirati pluginovi koji u browser šalju notificatione kao npr što radi youtube i sl.
Jednostavno, potrebna je modernizacija.

Ovom forumu je definitivno potrebna modernizacija. Ako ništa drugo, onda barem da se doda podrška za Tapatalk jer jako puno ljudi forume posjećuje koristeći taj program putem mobitela. Ovaj forum ne da ne podržava Tapatalk nego čak nije niti mobile friendly. Smatram da je to za forum gdje se raspravlja o tehnologiji budućnosti bilo nedopustivo još prije 2-3 godine, a da ne pričam o današnjici...  Roll Eyes

Cudi me da to jos nisu obezbedili. Jer ja kada sam napravio profil ovde pokusao sam da nadjem forum na tapatalk-u, ali dzabe. Nema ga. I ni ne znam kada ce ni da li ce biti...
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
February 02, 2018, 04:47:52 AM
#53
Slažem se da je forum prespor za komunikaciju. Telegram je opet jako nepregledan i dinamičan. Postoji komunikacija i na redditu. Sub /r/cryptocroatia. Doduše nije nešto velik. Oko 300 ljudi.

I ok je da postoji i forum i IM (telegram, viber itd.). Neka komunikacija zahtjeva brzu i instantnu izmjenu podataka, druga ne samod a ne zahtjeva nego joj to smeta. Evo npr. ovaj razgovor koji tu vodimo nebi bio moguć na Telegramu, jer bi naši postovi bili utopljeni u hrpi drugih postova. Zato je forum dobar i uvjek će imati svoju ulogu.

Što se reddita tiće, to je samo još jedan forum sa različitim dizajnom i opcijom votanja što s emože uvesti i u svaki postojeći forum (ima ju i moj forum no isključio sam taj feature kao bitan za redosljed prikazivanja).

Moderni forumi, umaju sve što terbaju imati za kvalitetnu komunikaciju, pitanje je samo administratora, dali će i kada će napraviti promjenu. Oni koji se prebace će preživjeti, oni koji se ne prebace će odumrijeti. Čisti darvinizam.

Meni ne izgleda kaod a će se ovaj modernizirati ikad u bližoj budučnosti, što je uz moderiranje još jedan razlog zašto sam pokrenuo svoj forum.
Pages:
Jump to: