Pages:
Author

Topic: HTB Token Fiyat, Tartışma ve Spekülasyon Alanı - page 2. (Read 880 times)

member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Hold ettiği HTB miktarına göre mining kazancı artıyor. Ayrıca borsa her ay buyback yapacak. Sirkülasyondaki sayı 1 milyar gözüksede hold sayesinde hızla azalcak zaten beklenti çok büyük olduğu için bu borsadan kimse tokenlerini satmıyor.. Hirozaki'nin bu postunda belirttiği gibi artmıyor token miktarı, azalarak gidiyor ve değerlenmesi olası değil çok yüksek ihtimal. Hotbit borsasının değerleneceğini de düşünürsek. 50-100 dolar atsak neler olabileceğini kestiremiyorum bile.. Herkese bol kazançlar dilerim.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Büyük olasılıkla güzel bir düşüş yaşayacak kripto paralardan birisi olacak. 60 satoshilerdeyken alış yapacaktım yapmadım Sad
newbie
Activity: 21
Merit: 0
FUD falan işe yaramadı. Bulundugu seviyeyi korudu. Unutmayın yay yeterınce gerilmeden ok cok ileri gitmez. Yayımız gücünü topluyor.Sabır..
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
bu kırmızı ve büyük puntolarla yazmak da moda oldu, yani bir kurtulamadık ergenlerin elinden

Tamamen çocuk aklı. Belli ki işleri, güçleri, dertleri yok fazla gelen rahatlığın verdiği şımarıklıkla boş işlerle rüzgarla kavga ediyorlar. Biz dur sus demekten bıktık. Bunlar huzursuzluk çıkarmaktan bıkmadılar.
newbie
Activity: 171
bu kırmızı ve büyük puntolarla yazmak da moda oldu, yani bir kurtulamadık ergenlerin elinden
jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Arkadaşlar htb tokeni çok araştırdım gerçekden güçlü bir yapısı var yakın zamanda büyük yükseliş bekliyoruz 30x den aşagı satan bizden değildir herkes alım yapabilir seviye çok uygun bundan altı olmaz zaten.
newbie
Activity: 44
HTB şu an 140 satoshi.
15 saat sonra mining başlıyor.
Asıl o zaman dananın kuyruğu kopacak.

bu mining işi nasıl oluyor? bizlik bir şey yok değil mi? Bu arada borsaya girdiğimiz de bununla alakalı bir sekme falan da göremedim ben.
Bu mining ile ilgili kafamda hala soru işaretleri var.
Mutlaka bakmışsındır... Twitter floodu
https://twitter.com/hirozakifaraday/status/1029761487080960000
Mining (ingilizce) https://t.co/BBec9H6vQ0
Telegram grubu https://t.me/htbtokenturkiye
Bu arada mining 21 saat ileri alınmış herhalde.
Mining sayfası https://www.hotmine.cc/
Dikkat Risk içerir. Yatırım tavsiyesi değildir.
sr. member
Quote from: Carolina34

Carolina34 yalnız sen saçma fudlarına devam ettikçe grafik yükseliyor farkında mısın?  Grin Senin ne mal olduğunu cümle alem bildiği için sen yırtındıkça alanlar miktar artırıyor almayanlar da gidip koşup alıyor Grin
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Bu gece olacaklara çok şaşıracaksınız türk hotbit grubuna selam olsun eve geldik
Birader afedersinde senin çenenin şirazesine sıçayım. Ne mal bir adamsın her gören sövüyor,blokluyor hiç mi gururun yok mk? Beğenirsen alırsın beğenmezsen almazsın. Ben bu adamlar yazmadan aldım 4-5 gün geçmeden x2 yaptım bile. En fazla düşse düşse aldığım seviyeye düşer ki henüz hacim yok. Salak salak konuşana kadar az araştır kafana yatarsa paran varsa -ki ruhun kadar cebinde fakirdir- alırsın. Almazsanda konuya girmezsin.
jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Bu gece olacaklara çok şaşıracaksınız türk hotbit grubuna selam olsun eve geldik
sr. member
HTB güçlü tutunuşunu sürdürüyor. Grafik oldukça stabil.
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
HTB'yi baya baya araştırıyorum özellikle cet tokenden geç haberim olduğu için çok canım sıkılmıştı. Hatta o dönemde yatırım yapmak için ayırdığım 1000 dolara yakın nakitim vardı keşke yatırmış olsaydım diyorum. Umarım bu sefer doğru zamanda giriş yaparım.
member
Activity: 336
Merit: 11
HTB şu an 140 satoshi.

bu mining işi nasıl oluyor? bizlik bir şey yok değil mi? Bu arada borsaya girdiğimiz de bununla alakalı bir sekme falan da göremedim ben.
Bu mining ile ilgili kafamda hala soru işaretleri var.
newbie
Activity: 44
HTB şu an 140 satoshi.
newbie
Activity: 4
bu kafa ile zor ilerlersiniz.. - 
basarı dusman kazandırır
newbie
Activity: 4
totalde 500milyon sup olacakmıs ekib cogunu kitlemiş fiyat tavan yapabilir
dayıcım bı mıktar aldım attım hadı bakalım nolcak gorucez borsa tokenı sonucta zarar ettirecegini düsünmuyorum.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
 bende girdim bu kervana Cheesy daha önce cet ve binancenin kendi coinini kaçırdığımdan beri daha biz heveslenmeye başladım.Temiz bir 10x gözüküyor benim fikrimce .umarım olur.
newbie
bu kafa ile zor ilerlersiniz.. -  htb yi fudlayanlara artniyetlilere söylüyorum.-
member
Activity: 560
Merit: 12
Konuyu newbieler basmış anlaşılan zarardasiniz böyle ucuz numaralara başvuruyorsunuz. Ya da enayi avindasiniz
newbie
Ben de satmıyorum Carolina34. Daha çok yolu ar HTB nin. Bu piyassada olmaz olmaz diye bir şey yok. Bir çok örnek var önümüzde.Sabırla bekleyin..
Pages:
Jump to: