Pages:
Author

Topic: HTB Token Fiyat, Tartışma ve Spekülasyon Alanı - page 3. (Read 880 times)

jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Ben 90 satdan aldım satmıyorum minig açılana kadar satmam daha yolu var ben inanıyorum 20x görecek ama aklımda soru işaretleri var dagıtılacak ödüller hakkında
newbie
Activity: 21
Merit: 0
Daha dash ltc xrp yok bu borsa çöp diyenler...
Binance kurulduktan bir kac ay sonra iota dash xrp gibi devleri ekledi.Ekledikçe de büyüdü. Biraz geniş açıdan bakın..
newbie
Activity: 5
Htb alanlar x leri gördüğünde buradaki tavsiye eden arkadaşlara bi Allah razı olsun der inşallah:)
member
Activity: 364
Merit: 20
Bu HTB'den biraz aldım ama bu mining hadisesi nasıl oluyor? Bir yerde kilitlemek falan mı gerekiyor belli bir süre beklemek mi gerekiyor günlük mü geliyor? ne kadar geleceğini nereden görüyoruz? bir yardımcı olabilecek var mı?
jr. member
Madencilik bitince ne olacak karlar ne zamana kadar verilcek? birde ödüller aylık verilecek muhabbeti cıktı öyle olursa bu iş yaş. 1 ay kimse beklemez bu sektörde ertesi gün ne olacagı belli değil bide bir aymı bekleyecem
member
Activity: 392
Merit: 10
Huobi kendi cloudunu satarak yabancı firmalara borsa kurmalarında yardımcı olucakmış belki o borsalardada kendi tokenini kullandırır buda fiyatının artmasına neden olabilir aslında değerlendirmek lazım böyle şeyleri fiyatları ucuzken
jr. member

10k hmt ye suan 500$ kazanç gözüküyor
100k htb yede 110$
bu verilere göre hmt fiyatı 1$ üstü olması gerek.
jr. member
Activity: 165
Merit: 1
Bir miktar alıyım dedim ama baktım ki borsada ne ltc ne dash ne bch var boş bir borsa gibi görünüyor çöp coinleri ekliyor sanırım hep adam akıllı fee ücreti az kesen bir coin alıp atmak istedim ama orda bir çok coin yok bu sıkıntı
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
btc bu noktada önemli bir hareketli ortalama direncini kırdı. Btc nin şu anki durumunda altında ma destekleri iyi görünüyor. Btc tutunursa htb bugünden rahatça $0.01 doların üstüne atabilir kendisini diye düşünüyorum.

Ayrıca HotBit tecrübe ettiğim kadarıyla kullanışlı bir borsa olduğu kanaatindeyim. Trade işlemlerimi oldukça rahat gerçekleştiriyorum. Deposit/Withdraw hızlı işliyor. Memnun kaldım.
jr. member
Şuan güzel gidiyoruz türk grubundan girenlerin hepsi +%50 karda sistemli şekilde ilerliyoruz hedefimiz 20x
newbie
Activity: 2
HTB tutanların yerine hmt mi mining yapılacak doğru mu anladım yani. Fiyat olarak şuan çok düşük değerde görünüyor. Bunda piyasanın da etkisi olabilir tabi
Evet Hmt mining yapılacak itiraftadır Htb sayısı artmadığı için fiyat düşmeyecek diğer tarafı da Hmt sayısı arttıkça fiyat düşerse daha çok Hmt verecek yani Coinex de ki sorunlara çalışmışlar gibi görünüyor
newbie
Activity: 33
Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber güzel bir moon'un geldiğine iyice inanmaya başladım.
newbie
Activity: 2
ne htb imiş arkadaş başlık açan açana. phi abi bile açmış. o halde bende detaylı bir inceleme yapayım. hirozaki ref linklerine getiri yok falan yazmış twitter da ama . madem ref linki bir şey kazandırmıyor neden ref kasma peşinde insanlar.
Gerçekten ref birşey ifade etmiyor ama çok enteresan bir durum var Mining yaparken tef sayısı önemli hale geliyor. Ayrıca normal Sitesi özellikle telefondan bakınca alışkanlık gerektiriyor fakat mobil uygulaması çok kullanışlı. Arkadaşlar geç olmadan katılmak için muhtemelen 21 Ağustos öncesi son fırsatlar
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Borsa çok kullanışsız, hironun tavsiesi olduğu için bir miktar girdim çıktım. Çok fazla kazanmaya gerek yok. Şöyle düşünüyorum dünkü ve bugünkü yükseliş bir kaç güne geri gidebilir o yüzden çok yüksekten girmeyin bu tokene.

borsa çok kullanışsız demişsiniz ama bence öyle değil. bittrex benim en fazla kullandığım borsa ama tasarımı ve mobil hali ortada. bittrex de mobil kullanımı sıfır ve giriş yapınca işlem yapmak gerçekten eziyet. bu borsanın ana sayfasında mobil uygulama gözüme ilişti ve indirdim uygulamayı fena değil. saçma borsalar dediğimiz yerlerde bile mobil app var ama bittrex ısrarla yapmıyor bir şey.

neyse tanıtım güzel ve ben bu tokeni ilk siteye üye olduğum zaman gördüm ve 50 sat gibi bir fiyatı vardı. şimdi 120-130 olmuş sanırım ve beni üzmeyecek ufak bir miktar yatırım yaptım bnb, cet, kcs, coss gibi borsa tokenlerinin geldiği nokta ortada. öyle olursa 4x-5x çok olası ve ötesi borsanın hacmine bağlı.
size tavsiyem sizi üzmeyecek bir miktarda yatırım yapın. bol kazançlar.....
newbie
Activity: 21
HTB tokenden ziyade borsa olarak baktıgımda bana gerçekten ümit veriyor. Arayüz güzel , mobil uygulama kullanışlı, adminler ilgili ve alakalı.
Arkadaslar şunu unutmayın her şey mümkün bu sektörde. Ben binance ilk çıktıgında walton almak ıcın üye olmustum.O dönemde piyasa bitrexx in ve bitfinex in elindeydi. uzun bir süre kimse sallamadı binance yi.Ama er ya da geç hem fenomenler hem yüksek üyeli telegram grupları ..yanı tüm krpto akın akın saldırdı binanceye. Sonra kucoin cıktı. Binance kadar olamasa da etkili oldu. Binancenin hikayesi referans geliri ve çeşitli coinleri eklemesi idi. Kucoinde ise boğayı erken getirmesi ve referansı idi.
Şimdi elimizde hotbit var. Hotbit de bu mining sistemi ile güzel bir hikaye yazabilir. Ayrıca referans sistemi var. Tüm bunlara ek olarak idexteki kaliteli tokenleri ekliyorlar.
Biz HTB nin fiyatına takılırken borsanın geleceğini kaçırmayalım. Borsa gelişime acık .Borsa geliştikçe HTB token de değerlenecek. O yüzden kimse bnb gibi olamaz kıyaslanamaz vs demesin. Şundan 1 sene önce kadar binanceyi kimse sallamıyordu. O günleri dün gibi hatırlıyorum..
HTB tokene gelince. 1 milyar marketcap ı görecektir diyorum. haydi hep beraber izleyelim..
newbie
Activity: 3
Çok fena terste bıraktılar 120 ye düştü birden 150 ye çıktı gene.
Kerizleri ayıklıyorlar sanırım.hodl kalmaya devam etmekte fayda var

Düşe kalka yükselmesi daha mantıklı, roket gibi giden roket gibi düşer. Düzeltme yapması bence normal.
newbie
Activity: 5
Koini biraz araştırınca 2x 3x ler az görünmeye başladı. Türkler olarak bu kez erkenden girdik umarım 😊
newbie
Activity: 238
Yerle bir olan ETH karşılığında nereye yatırım yapsam diye düşünüyorum artık. Borsayı inceledim biraz 1 ETH'lik atmayı düşünüyorum belki cet gibi olur da x2-3 yaparsa çıkarım. Öyle x10 olsun diye beklemem Smiley
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Çok fena terste bıraktılar 120 ye düştü birden 150 ye çıktı gene.
Kerizleri ayıklıyorlar sanırım.hodl kalmaya devam etmekte fayda var
newbie
Activity: 4
Ne kadar çok faraday yalakası varmış forumda . Zaten o elemanın zihnyetini sevmiyorum bir de peşine  sürü oluşturmuş. Size bol kazançlar beyler böyle devam sonra gelip buralarda ağlamayın.
kim niye ağlasın arkadasım aç gözlü adam tabi iki ağlar karını almayı bılmeyen adam sureklı aglar hıroyla bunun alakası yok.
Borsa koını kolay kolay  kaybettırmez adama bunuda bi kenara yazın beyler.
x10 yaparsa keske alsaydım dersınız bı mıktar alın atın kenara derım ben orta uzun vadede kesınlıklle kazandıracaktır.
Pages:
Jump to: