Pages:
Author

Topic: HTB Token Fiyat, Tartışma ve Spekülasyon Alanı - page 5. (Read 880 times)

full member
Activity: 672
Merit: 100
Hotbiti sahte haim oluşturduğundan haberiniz var mı peki . İnanmayanlar için denemesi bedava herhangi bir coine emir girerek almayı deneyin. Siz hangi değeri girerseniz girin listede görünmeyen emirlere satış yapıldığını görürsünüz.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Bende elde dursun diye üyelik açtım ama borsa biraz kullanışsız gibi geldi. Böyle sürekli yeni borsa açılıyor ve kendi tokeni ile promosyon yapıyor. Kucoin busekilde ilk üye olduğum yer ama durumu ortada. Kendi coini bir önceki boğa da iyi yerlere gitti ama tekrar başarabilir mi belli değil.
member
Activity: 504
Merit: 10
Bence çok artmış birden bire ama tekrar terste bırakabılır bırden bıre salmışlar grafikte aşagıya, ben guvenemedım açıkcası geç kalmışım çünkü
jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Hotbit borsasından bişeyler beklemiyorum kullanışsız geldi sitenin kullanımı çok bişeyler etmeyecektir moda oldu bu borsa kendi tokenını çıkarma en iyi işi yapan binance bu alanda fiyatınıda görüyoruz zaten ayıda bile kolay kolay sarsılmıyor.

millet 3x yaptı bile sen halen bir sey bekleme Cheesy
newbie
Activity: 212
Merit: 0
Hotbit borsasından bişeyler beklemiyorum kullanışsız geldi sitenin kullanımı çok bişeyler etmeyecektir moda oldu bu borsa kendi tokenını çıkarma en iyi işi yapan binance bu alanda fiyatınıda görüyoruz zaten ayıda bile kolay kolay sarsılmıyor.
newbie
Activity: 9
Bende hirodan duyunca direk aldım 1400 gwei di ..%100 YAPTI ama bakıyorum kucoın shares e bnn token çok iyi yerlerde...Hotbit cmc 100 lerdeydi ilk 50 ye geldi 1 ay sonra ilk 20 girince o tokenin iyi değer kazanacağını düşünüyorum.La token shit olmasına rağmen 10 sent ...Htb cmc eklenince ve mining olayıyla 5 sent olabilir.Erken aldığım için çok mutluyum malum bizimkiler cet 1200-1600 satoshide girdi sonuç ortada
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
ne htb imiş arkadaş başlık açan açana. phi abi bile açmış. o halde bende detaylı bir inceleme yapayım. hirozaki ref linklerine getiri yok falan yazmış twitter da ama . madem ref linki bir şey kazandırmıyor neden ref kasma peşinde insanlar.
Ref kazancını bilmiyorum ama borsanın duyulması ve popüler olmasıyla alıp yürüyebilir. x50 beklemem ama x5'e hayır demem
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Ref linklik bir şey görmedim, çok fazla da incelemedim zaten. Ancak fiyatı çok düşük ve ico fiyatına gelmesi bile çok büyük kar bırakır. Bull sezonuna gelmesiyle CET ve HTB nin fiyatları herhalde 1$ üzerine rahat atar diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 16
Hotbit borsa olarak bu sene iyi gemler ekledi. Htb ve hmt çok iyi degerlenir kanaatindeyim.
member
Activity: 532
Merit: 22
ne htb imiş arkadaş başlık açan açana. phi abi bile açmış. o halde bende detaylı bir inceleme yapayım. hirozaki ref linklerine getiri yok falan yazmış twitter da ama . madem ref linki bir şey kazandırmıyor neden ref kasma peşinde insanlar.
jr. member
Activity: 140
edit.
newbie
Activity: 33
Şu an ilk defa Türkler, Çinlilerden önce sağlam bir projeye giriş yaptı. Çinliler ve Asyalıların da projeye dadanmasıyla çok büyük yükselişler gelebilir.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
HTB 1 milyar sirkülasyonla Mayıs ayında piyasa çıktı. Mayıs'ta ico'da 0.04 dolardan satıldı ve şuan 0.008 dolar CET ile kıyaslandığında aşırı ucuz bir proje ve sirkülasyondaki token sayısı olarakta CET'ten çok daha düşük. 3 gün sonra hotmine platformları açılacak ve belli oranda HTB ve HTM holderları miningten daha fazla kar elde edecekler. HTM daha piyasaya çıkmadı 4 gün sonra çıkacak. Platform açıldıktan sonra piyasadan $HTB azalacak ve bu da fiyatı muhtemelen arttıracak. Ayrıca borsa her ay gelirinin %10'u ile buyback yapacak ve buyback yaptıkları tokenler 1 sene boyunca kilitli kalacak. Mesela bu ay 39 milyon adet buyback yapıldı. Yapılan buybacklar sitesinde gözüküyor. Hotbit borsası 3 ayda toplam 109 milyon buyback yapılmış. Yapılan buybacklar 1 sene boyunca kitli kalacak. Ayrıca borsa kazandığı fee ücretinin %10'unu htb holderlarına dağıtılacak. Hirozaki Faraday 2 gün önce twitterda yazdığında 70 satoshiydi 150 satoshiyi gördü düzeltmesini yaptı ve şuan 130 satoshi ve hala aşırı derecede ucuz beklentim bu tokenin 1000 satoshi olması. Cet'ten ne eksiği var ki?

Hiro'nun yaptığı floodun linki: https://twitter.com/hirozakifaraday/status/1029761487080960000

Ayrıca ingilizcesi iyi olan bir arkadaş www.hotmine.vip/guide#page1 sayfasını incelerse çok güzel açıklamalar var.

Ayrıca Türklerin olduğu bir telegram grubu da mevcut: https://t.me/htbtokenturkiye

Bol kazançlar.
Pages:
Jump to: