Pages:
Author

Topic: Imza Listesi - page 15. (Read 22165 times)

sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
October 01, 2017, 04:58:38 PM
Bu laudanın hesap falan mı hacklendi herkese negatif trust vermeye başlamış. Profili kıpkırmızı olmuş. Bunu bounty managere anlatsak yine de diskalifiye olur muyuz ? Ya dingilin biri çıkıp negatif trust veriyor. Onca emeğin boşa gidiyor.
sr. member
October 01, 2017, 11:36:47 AM
hocam mesaj attım bakalım. Hesap falan almadığımı anlattım. Sonucu bekliyorum. Peki pozitif trust gelirse negatif pozitif olmuyor mu yoksa sicilimizde kalıyor mu ?
Yok o negatifi silecek kendisi, istersenız başkalarından 5-6 pozitif trustunuz olsada laudanın verdigi negatif trust bounty managerlar tarafından ağır basar.Ben mesela lauda'nın negatif verdıgı adamlar tarafından dolandırılan kişileri gördüm hatta bizim arkadaşlardan bile var arada o yuzden kendisinin büyük bir ağırlıgı var forumda
Anladım hocam cevap bekliyorum bakalım. Ticaretlik bir işim yokta konuya mesaj yazdım diye de eksi verilmesi kötü oldu. Ben mesajı bile unutmuştum.
sr. member
Activity: 322
October 01, 2017, 11:15:06 AM
hocam mesaj attım bakalım. Hesap falan almadığımı anlattım. Sonucu bekliyorum. Peki pozitif trust gelirse negatif pozitif olmuyor mu yoksa sicilimizde kalıyor mu ?
Yok o negatifi silecek kendisi, istersenız başkalarından 5-6 pozitif trustunuz olsada laudanın verdigi negatif trust bounty managerlar tarafından ağır basar.Ben mesela lauda'nın negatif verdıgı adamlar tarafından dolandırılan kişileri gördüm hatta bizim arkadaşlardan bile var arada o yuzden kendisinin büyük bir ağırlıgı var forumda
sr. member
October 01, 2017, 11:07:31 AM
Lauda diye biri eksi trust vermiş bana. Hesap satan birine member hesap var mı diye sormuştum. Konudaki herkese eksi trust vermiş. Bu eksi trustu gidermenin yolu yok mu ? Adama mesajda attım bakalım. Bir çözümü yok mu bunun.
Lauda untrust verdiyse geçmiş olsun, kurtarmaya çalışın yoksa imza kampanyalarından diskalifiye olabilirsiniz.Başkasına benzemez onun negatif trustları, forumdaki ticaretinizi olumsuz etkileyebilir bir konuşun bence
sr. member
October 01, 2017, 11:05:35 AM
Lauda diye biri eksi trust vermiş bana. Hesap satan birine member hesap var mı diye sormuştum. Konudaki herkese eksi trust vermiş. Bu eksi trustu gidermenin yolu yok mu ? Adama mesajda attım bakalım. Bir çözümü yok mu bunun.
Lauda untrust verdiyse geçmiş olsun, kurtarmaya çalışın yoksa imza kampanyalarından diskalifiye olabilirsiniz.Başkasına benzemez onun negatif trustları, forumdaki ticaretinizi olumsuz etkileyebilir bir konuşun bence
full member
Activity: 333
Merit: 103
October 01, 2017, 10:55:38 AM
İmza kampanyası tam olarak nedir? Sosyal hesaplardan paylaşım yapmak gibi mi?
İmza kampanyası piyasaya yeni giren icoların reklamını yapıyorsun, bu mesajlarımızın altında çıkan bannerlar var ya reklam şeyleri işe onları profılıne eklıyorsun.Rutbene gore o icodan token verıyorlar sana olay bu

Açıklama için teşekkürler. Konuya bir göz gezdireyim.
sr. member
October 01, 2017, 10:43:10 AM
Lauda diye biri eksi trust vermiş bana. Hesap satan birine member hesap var mı diye sormuştum. Konudaki herkese eksi trust vermiş. Bu eksi trustu gidermenin yolu yok mu ? Adama mesajda attım bakalım. Sadece mesaj yazdım diye eksi trust olur mu ya.
full member
Activity: 266
Merit: 242
October 01, 2017, 07:07:32 AM
İmza kampanyası piyasaya yeni giren icoların reklamını yapıyorsun, bu mesajlarımızın altında çıkan bannerlar var ya reklam şeyleri işe onları profılıne eklıyorsun.Rutbene gore o icodan token verıyorlar sana olay bu
full member
September 30, 2017, 08:29:56 PM
Çok fazla kampanya var insan hangisine gireceğini şaşırıyor, girdik birine bakalım umarım kazandırır.

Hayır sosyal medya olayı ayrı. Mesajların altına bakarsan herkes farklı bir iconun reklamını taşıyor imza kampanyası kısacası bu.

İmza kampanası denen olay aslında sanırım belirli görevleri yerine getirmekten oluşuyor.
full member
Activity: 308
Merit: 100
September 30, 2017, 08:28:29 PM
Çok fazla kampanya var insan hangisine gireceğini şaşırıyor, girdik birine bakalım umarım kazandırır.

Hayır sosyal medya olayı ayrı. Mesajların altına bakarsan herkes farklı bir iconun reklamını taşıyor imza kampanyası kısacası bu.
full member
September 30, 2017, 08:22:39 PM
member
Activity: 98
Merit: 10
September 30, 2017, 08:13:14 PM
jr. member olarak da Worldcoin'e girebilirsin. Listenin başındaki linkten sana tekabül eden kampanyayı hemen görebilirsin

Teşekkürler öneri için inceleyeyim.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1656
September 30, 2017, 06:30:35 PM
jr. member olarak da Worldcoin'e girebilirsin. Listenin başındaki linkten sana tekabül eden kampanyayı hemen görebilirsin
member
Activity: 98
Merit: 10
September 30, 2017, 02:32:00 PM
Arkadaşlar Jr.Member olarak hangi imzaya girilmesi avantajlı olur şu anda en iyi proje olarak hangisini önerirsiniz ? İlk defa tecrübe edeceğim için bilgisizce hareket etmek istemedim.
sr. member
Activity: 546
September 30, 2017, 11:32:44 AM
Bu konu sayesinde bir çok arkadaş imza kampanyaları hakkında bilgi sahibi oluyor ben de çok teşekkür ediyorum.Umarım bir daha bu konuyu kilitlemek gibi bir hataya düşmezsiniz Smiley Ben de bu konu sayesinde regayı bulmuştum.
full member
Activity: 602
Merit: 120
September 30, 2017, 10:45:55 AM
Çabalarınız için çok teşekkür ederim sizin konunuz sayesinde tanıştığım Centr'anın imzasına katıldım ve tüm tokenleri ico bitmeden ellerinden çıkardılar. Bakalım ico nun bitiş tarihini de 2 gün öne çektiler umarım mesaj sayısında sıkıntı yaşamaz isem güzel miktarlarda ödül alacak gibiyim. Ama şu mesaj atma sayısı kafamı çok karıştırıyor haftada en fazla 20 mesaj demişler ama iconun öne çekilmesi ile birlikte ben zaten imzada toplamda 15 gün kalabiliyorum. Toplamda da 50 mesaj istiyorlar tamamdır 2 haftada 20 şer mesajdan 40 mesaj yapar ama geriye kalan 10 mesaj nasıl olacak bilmiyorum umarım bu konuda hakımızı yemezler bizden sonra katılan bir çok kişi imzadan kaldırmışlar sonucu merakla bekliyorum ve alacağım tokenleri bakalım ne kadar token gönderecekler.. 
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
September 30, 2017, 08:59:57 AM
kesinliklee tweetleri bu sayfada  listeleyin diyenlere ayar oluyorum. sıf bounty konusu yukarıda gözüksün diye böyle bir uygulama yapıyorlar sanırım.

Haklısınız hocam,ben de sırf bu tür istekler yüzünden sosyal medya kampanyalarına katılmıyorum.Umarım modlar ana konuya mesaj yazma zorunluluğunda olduğu gibi bu konuyada güzel bir ayar çekerler.Yakındır zamanı  Grin
sr. member
September 30, 2017, 06:16:37 AM
hydrominer 18 ekime ertelendi arkadaşlar gerekli açıklamaları ann konusuna yazdım, umuyorum bir terslik yoktur.
Avusturya hukumetide icolara yasak getiriyor anladığım kadarıyla, herkes pozisyon alsın tekrar ufak çaplı bir düşüş yaşanabilir
hero member
Activity: 896
Merit: 630
September 30, 2017, 05:38:01 AM
kesinliklee tweetleri bu sayfada  listeleyin diyenlere ayar oluyorum. sıf bounty konusu yukarıda gözüksün diye böyle bir uygulama yapıyorlar sanırım.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
September 30, 2017, 04:57:32 AM
Worldcore'un twitter şartları çok ağır gelmedi hocam bana günde 2 tane twitti rt lemek çok zor olmamalı güzel kazandırabilecek bir proje olarak görüyorum bence değer yani Smiley

haftada 2 tane istiyor hocam günde değil. gayet makul bence de. günde 2 3 tane özgün tweet isteyen kampanyalar var  Grin
raporlama istiyormu raporlama isteyen icolara artık katılmıyorum onlarlamı ugraşacaksın en guzel hanı programla sayanlar var ya onlar
Pages:
Jump to: