Pages:
Author

Topic: Imza Listesi - page 18. (Read 22130 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
September 26, 2017, 05:14:37 PM
Herkes monethadan sonra boşluğa düşmüş Smiley centra ilgi çekici duruyor. Listeyi hazırlayan arkadaşa da teşekkürler faydalı şeyler görmek güzel oluyor.

Cidden monethadan sonra iyi bir imza yok girilecek bu Çin ico olaylarıda engelleyince zaten ico azaldı dolayısıyla imza kampanyalarıda azaldı

imza azaldı sözünüze katılmıyorum hocam Smiley bi forumu araştırın tabiri caizse sürüyle proje var şu an imza kampanyası düzenleyen.içlerinde çok sağlam olan hem proje hemde ödül anlamında 2-3 proje var,çöp olanlarıda var tabi onuda araştırıp girmek size kalmış  Wink
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
September 26, 2017, 04:22:40 PM
Herkes monethadan sonra boşluğa düşmüş Smiley centra ilgi çekici duruyor. Listeyi hazırlayan arkadaşa da teşekkürler faydalı şeyler görmek güzel oluyor.

Cidden monethadan sonra iyi bir imza yok girilecek bu Çin ico olaylarıda engelleyince zaten ico azaldı dolayısıyla imza kampanyalarıda azaldı
hero member
Activity: 504
Merit: 500
September 26, 2017, 03:32:03 PM
Tabloda Centranın imza kampanyasının 19 eylülde başlayacağı yazılmış.

ancak Centranın kendi bounty konusunda şöyle bir şart var.

2: You must do a minimum of 50 posts until the end of ICO (10/5/17).
3: You should be active during the whole period, making more than 20 posts a week will not be counted, being inactive for 7 day period will disqualify you.

Eğer 5 ekimde bitiyorsa ve en az 50 mesaj istiyorlar ve haftada en fazla 20 mesaj atılıyorsa ben patlamışmı oluyorum? Cheesy

bence yöneticiye yazın ve bilgi alın boşuna taşımamış olursunuz imzayı
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
September 26, 2017, 03:16:14 PM
Tabloda Centranın imza kampanyasının 19 eylülde başlayacağı yazılmış.

ancak Centranın kendi bounty konusunda şöyle bir şart var.

2: You must do a minimum of 50 posts until the end of ICO (10/5/17).
3: You should be active during the whole period, making more than 20 posts a week will not be counted, being inactive for 7 day period will disqualify you.

Eğer 5 ekimde bitiyorsa ve en az 50 mesaj istiyorlar ve haftada en fazla 20 mesaj atılıyorsa ben patlamışmı oluyorum? Cheesy
full member
Activity: 350
Merit: 102
September 26, 2017, 09:37:43 AM
Worldcore imzasini giydim. Ilk imzam. Daha 14 kasima kadar suruyor galiba. Cok uzun geldi. Cikmayi dusunuyorum acikcasi. Birde katilimci listesi artmaya baslamis
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
September 26, 2017, 08:44:54 AM
Öncelikle geri döndüğünüz için sevindim.Zaten yaptığınız imama kızıp karı boşamak gibi birşeydi. Siz düşüncelerinizi paylasiyorsunuz. Ico sahipleride biz iyi yatırım toplarız diye ico yapıyorlar. Gelgörki böyle projemi olur dediğimiz icolar parayı vuruyor. Bu iyi toplar dediğimiz icolar onsatis sonrası para bile toplayamiyor
sr. member
Activity: 322
September 26, 2017, 07:22:59 AM
HydroMiner'de dandik bir proje gibi görünüyor ama 36 dk. da 1500 etheri topladılar ön satışta,ayrıca 1500 ether kadarda piyasadan toplandı, neyin ne olacağı bilinmiyor bu piyasada adamın biri gelir bütün presale tokeni siler süpürür, o yüzden çer çöp demeden ben listeye eklemeye çalışıyorum tabi çok dandik olanları eklemiyorum kendimce eliyorum ama yarın öbür gün keşke şunuda ekleseydim demek istemediğim en azından görselleri olan projeleri ekliyorum.Güzel dilekler için topluca teşekkürler arkadaşlar
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
September 26, 2017, 07:20:50 AM
Elimden geldiğince konuyu güncel tutmaya devam edeceğim, bir çok pm aldım forumda arkadaşlar devam etmem konusunda israrcı oldular sırf faydalanan kişiler için devam ettirme kararı aldım
Lütfen çer, çöp yazacak olanlar yazmasın kardeşim çok daha iyilerini buluyorsanız gidin kendinize hayrınız dokunsun burada olumsuz yorum yapmayın, veya şu proje güzel bunuda ekle diye yorum yapın hepimiz faydalanalım

Meyve veren agacı taslarlar. Daha fazla bisey demeye gerek yok sanırım hocam, kralsınız bırakın moral bozmayı gormezden gelın.

Hocam muhtemelen sız de burdan faydalanıyorsunuzdur ama ben koyayım dedım belkı faydalananlar olur, icoalert'te yuzlerce ico paylasılıyor ama bir de blog kısmı var. Bu blog kısmında acaba sadece daha cok on plana cıkanları mı yazıyorlar emın degılım ama son zamanlarda konusulan ico'larla paralellık gordugum ıcın oyle bır algı olustu, sadece daha ondekı ico'lar hakkında bıseyler yazılıyor gıbı geldı, su da linki : https://blog.icoalert.com/
full member
Activity: 406
Merit: 189
September 26, 2017, 07:15:18 AM
ben kendi adıma başlıktan faydalanıyorum, çöp olamyan icomu var bu günlerde amaç bountyden 3-5 bişey kazanmak, sanki adamın kafasına silah dayadık, ico ya para yatır diye
eline sağlık @exortis
sr. member
Activity: 434
September 26, 2017, 07:08:36 AM
Elimden geldiğince konuyu güncel tutmaya devam edeceğim, bir çok pm aldım forumda arkadaşlar devam etmem konusunda israrcı oldular sırf faydalanan kişiler için devam ettirme kararı aldım
Lütfen çer, çöp yazacak olanlar yazmasın kardeşim çok daha iyilerini buluyorsanız gidin kendinize hayrınız dokunsun burada olumsuz yorum yapmayın, veya şu proje güzel bunuda ekle diye yorum yapın hepimiz faydalanalım

genel manada daha çok olumlu yorum alıyorsun boşver gereksiz eleştirenleri kendileri daha iyi yapsınlar ordan da onları takip edelim ... bakarız ozman
başlık oldukça güzel ve  yararlı ve bunuda moderatör üstte tuttursa süper olcak ...
hero member
Activity: 882
Merit: 507
September 26, 2017, 07:00:30 AM

Sen milletiin dediğine bakma konuyu devam ettir güzel gidiyor bende arada bir buradan faydalanıyorum normal şartlarda güzel projeler olursa tabikide söylemek mantıklı olur. Çöp ico elbet olacak yapacak bir şey yok.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
September 26, 2017, 06:41:08 AM
Böyle bir toplum olduk işte, bir çok kişi kendi işe yaramazlığını gidermeye çalışmak yerine, işe yarar bir şeyler yapmak için çaba gösterenleri baltalama yolunu seçiyor, mantık doğru aslında, "kimse bir şey yapmıyorsa benim yapmamam da sıkıntı değil" Üstelik bu durum hayatın her alanında geçerli, bu nedenle bilimde, teknolojide nal toplamaya devam ediyoruz.
Senin buradan görüp gireceğin imzanın adama faydası mı var da bok atıp duruyorsun? Şaşırdın tabii değil mi? "Nasıl yani, saf bu yaa, niye başkasına yarayacak bir şeyle uğraşıyor ki?
Neyse ki bu dünyada hala "saf"lar var, eline sağlık exortis kardeşim....
hero member
Activity: 678
Merit: 1000
September 20, 2017, 04:23:15 AM
Hocam yanlış anlama ama ne kadar leş kampanya varsa liste yapmışsın Smiley bence az olsun ama öz olsun öyle daha iyi olur.
Yanlış anlama diyerek hakareti örtbas ediyorsunuz farkındamısınız.Neyse bırakıyorum güncellemeyi
Sizler çok daha iyilerini yaparsınız umarım

Hocam bi insan yüzünden tüm forumu yakmayın. İlgiyle takip eden o kadar kişi varken o kişiyi ciddiye almayın.  
sr. member
September 26, 2017, 06:06:41 AM
sr. member
September 20, 2017, 05:39:52 AM
Herkes kendi araştırmasını yapar kararını verir, çöp icolar olduğunun herkes kadar bende farkındayim ama özellikle yapıyormuşum gibi mesajlar yazılınca tiksiniyorum
konuyu kilitliyorum, güncellemeyi bırakıyorum, hala faydalanmak isteyenler olabilir diye listeyi silmiyorum.Şimdiye kadar yapıcı ve destekleyici mesaj gönderenlere de teşekkür ederim.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
September 20, 2017, 05:26:46 AM
Son zamanlarda sağlam ico göremiyoruz piyasada. Listede Change hariç iş yapacak ico yok denecek kadar az. Change' de ön satışta bayağı topladığı için iş yapar diyorum. Sanırım 9 milyon USD kadar bir yatırım topladı şu ana kadar. Geçerli rakam.
hero member
Activity: 678
Merit: 1000
September 20, 2017, 04:06:06 AM
Peerguess'i de listeye ekleyebilirsiniz. Kubra dam'in içinde olduğu bi proje. Yakında Türkçe ceviriside gelir. Milli icomuz olacak inşallah.

içinde derken geliştiici ekiptemi yoksa bonty manager mi sadece Huh
Geliştirici değilde yönetim ekibinde aynı zamanda zamanda bildiğim kadarıyla bounty manager da olacak. Projede Levent kurtta var.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
September 20, 2017, 04:42:25 AM
ağbi bunlar hep çıkacak sallama sen boşver, forumda faydalan çok var istemeyen siktirolur gider
full member
Activity: 266
Merit: 242
September 20, 2017, 04:36:31 AM
exortis benim kuzenimdir, daha öncede bırakacaktı yine densiz biri hep çöp projeyi toplamışsın demişti.O zaman bırakacaktı ama ben abi bırakma diye israr edince devam ettirmişti.
Adam bounty konusunu takip ederek projeleri ekliyor kendince yorum katıyor isteyen faydalanır isteyen gider kendi araştırmasını yapar.Ben pek ingilizce bilmem yazılanları çok anlamıyorum bounty konusunda o ne derse onu yapıyorum, benim gibi bazı arkadaşlar konudan faydalanıyor.Daha iyi projeler varsa ekleyın konuya,burda artislik yapmayın
full member
Activity: 420
Merit: 100
September 20, 2017, 04:27:05 AM
adam ne yapsın projeler çöpse ,şurda size faydası dokunsun diye karşılık beklemeden uğraşıyor dahada laf ediyorsunuz.bencede bırakın hocam herkes kendi arasın bulsun ne kampanyaya girecekse.uğraş veripte tekrar böyle mesajlar görünce deli oluyor insan
Pages:
Jump to: