Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 100. (Read 18871 times)

full member
Activity: 420
Merit: 108
December 28, 2017, 12:39:37 PM
Arkadaşlar artık imzayı profilden kaldırsak sorun oluyor mu ?
Newbiesin ne imzası?   Cheesy

Profilin altında ki imza hocam sende olan Smiley Arkadaşım için soruyorum
Arkadaşına söyle stake i aldıysa kaldırabilir.
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
December 28, 2017, 12:37:33 PM
Newbiesin ne imzası?   Cheesy

Profilin altında ki imza hocam sende olan Smiley Arkadaşım için soruyorum
full member
Activity: 420
Merit: 108
December 28, 2017, 12:05:23 PM
Newbiesin ne imzası?   Cheesy
jr. member
December 28, 2017, 12:04:29 PM
member
Activity: 210
Merit: 11
December 28, 2017, 02:47:00 AM
ins fıyatını bu kadar badireden sonra çakalar aşagıya hunterlerın elındekını aldıktan sonra çıkartırlar klasik hareketler bunlar ama bounty tokenı alıp 6 ay elınde saklayan kazanır ins den
member
Merit: 10
December 28, 2017, 02:40:37 AM
Arkadaşlar boşu boşuna dolar bazlı tahminler falan yapmayın bence. Tokenların dağıtılışı şubatta olucak, koskoca 2 ay demek, bu 2 ayda fiyatlar kim bilir nerede olucak. Presaleciler icocular arttırıp arttırıp dumplarlar çok güzel karlar edicekler biz alana kadar, bountyler geldiğinde 1 dolar felan olursa şaşırmayın, boşuna dolar hesabı yapmakla uğraşmayın derim oyüzden.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
December 28, 2017, 02:04:27 AM
Baktımda stake durumuna 3977 şuanlık ama hepsi bitmemiş imzada hepsi tam yapmışsa görevini 4177 oluyor maximum.
150.000/3.977=37,71 Dolar Stake başı, 150.000/4.177=35,91 Dolar Stake başı. İkisinin aralığında alıcaksınız imzadan iyi para iyi stake toplayanlara.
dediğin gibi olursa çok bişey farketmiyor ins çok verdi muhabeti boşa çıkıyor imzaya ilk 5 te girdim ve aldığım para 1500$ yapıcak 4haftada bundan fazla para aldığım bounty ler oldu Smiley

Hocam aldıgınız para nasıl 1500 ? Ben Full girdim sr olarak cıktım . 1670 $ Alıcam .
2 hafta less posts yazmışlar Smiley 1 ayda 1500$ aldm hedge den bunda 1 ayda 750$ etmiyor neredeyse.herifler kuralları değiştirmeselerdi belki iyi alırdım.
şunuda şuraya koyayımda görün INS mi demişler dolarmı demişler ilk başta girerken

Total 500,000 INS tokens equivalent to 500,000$ are reserved for the Bounty Campaign.

is this locked number? 500,000 INS tokens???

Yes it's fixed amount, doesn't matter if hard cap reach or not.

sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
December 28, 2017, 12:27:14 AM
Baktımda stake durumuna 3977 şuanlık ama hepsi bitmemiş imzada hepsi tam yapmışsa görevini 4177 oluyor maximum.
150.000/3.977=37,71 Dolar Stake başı, 150.000/4.177=35,91 Dolar Stake başı. İkisinin aralığında alıcaksınız imzadan iyi para iyi stake toplayanlara.
dediğin gibi olursa çok bişey farketmiyor ins çok verdi muhabeti boşa çıkıyor imzaya ilk 5 te girdim ve aldığım para 1500$ yapıcak 4haftada bundan fazla para aldığım bounty ler oldu Smiley

Hocam aldıgınız para nasıl 1500 ? Ben Full girdim sr olarak cıktım . 1670 $ Alıcam .
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
December 27, 2017, 10:24:17 PM
Umarım kaza bela çıkmaz arkadaşlar valla imzaya katılanlardan cok ben üzülürüm, aylarca beklettiler ama herhangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Sadece biraz daha sabıra ihtiyacınız var, bende biraz araştırdım da sanırım yeni ehliyetiniz varsa onunla da onay gerçekleştirebiliyorsunuz.

ben bu forumda çoğu zaman gerek kendi içimden gerekse üstü kapalı eleştiri tarzında bizim insanın fesatlığından yana dem vurdum...ama yine de bizim Türk milletinin gerçek temsilcisi insanlar burda da farkını ortaya koyuyor...hiç ins imzasına katılmadığı halde gelip şurda moral veren yapıcı fikirler veren ve görüş bildiren  arkadaşlardan allah razı olsun...

ne kadar temiz kalpli insanlarsınız..inşallah hepiniz zengin olursunuz ...  Wink

şimdi ben de kyc formunu doldurdum...iyice fişlendik yemin ediyorum insan korkmuyor değil...yalnız amerikan vatandaşlarının imza ödülü alamayacak olması efsane oldu..yazık lan 2 ay sen imza kas baksınlar kimlik doğrulama da aaaa sen coni misin ? evet...S .GİT  ahahaha  Grin

ins madem bu kadar prosedürlere dikkat ediyor demekki bu işi baya ciddiye alıyorlar o zaman binance bittrexe girmek için de bu ciddiyeti göstermeleri lazım...bize de when when diye darlamak düşer arkadaşlar..hep beraber bu konuya el atalım  Grin

ABD li olanlar alamazsa bize saglam para kalır gibime geliyor . İnsallah alamaz johnyler Cheesy

Alirlar hocam emin ol bi sekilde baSKa bir kimlik bulurlar alirlar almazlarsa bile bu ekip bize vermez o tokenleri emin ol.
sr. member
December 27, 2017, 10:22:04 PM
dediğin gibi olursa çok bişey farketmiyor ins çok verdi muhabeti boşa çıkıyor imzaya ilk 5 te girdim ve aldığım para 1500$ yapıcak 4haftada bundan fazla para aldığım bounty ler oldu Smiley
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
December 27, 2017, 10:16:07 PM
Umarım kaza bela çıkmaz arkadaşlar valla imzaya katılanlardan cok ben üzülürüm, aylarca beklettiler ama herhangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Sadece biraz daha sabıra ihtiyacınız var, bende biraz araştırdım da sanırım yeni ehliyetiniz varsa onunla da onay gerçekleştirebiliyorsunuz.

ben bu forumda çoğu zaman gerek kendi içimden gerekse üstü kapalı eleştiri tarzında bizim insanın fesatlığından yana dem vurdum...ama yine de bizim Türk milletinin gerçek temsilcisi insanlar burda da farkını ortaya koyuyor...hiç ins imzasına katılmadığı halde gelip şurda moral veren yapıcı fikirler veren ve görüş bildiren  arkadaşlardan allah razı olsun...

ne kadar temiz kalpli insanlarsınız..inşallah hepiniz zengin olursunuz ...  Wink

şimdi ben de kyc formunu doldurdum...iyice fişlendik yemin ediyorum insan korkmuyor değil...yalnız amerikan vatandaşlarının imza ödülü alamayacak olması efsane oldu..yazık lan 2 ay sen imza kas baksınlar kimlik doğrulama da aaaa sen coni misin ? evet...S .GİT  ahahaha  Grin

ins madem bu kadar prosedürlere dikkat ediyor demekki bu işi baya ciddiye alıyorlar o zaman binance bittrexe girmek için de bu ciddiyeti göstermeleri lazım...bize de when when diye darlamak düşer arkadaşlar..hep beraber bu konuya el atalım  Grin

ABD li olanlar alamazsa bize saglam para kalır gibime geliyor . İnsallah alamaz johnyler Cheesy
member
Activity: 392
December 27, 2017, 08:58:53 PM
member
Activity: 448
December 27, 2017, 07:13:49 PM
Öylede böylede yollayacaksınız abi elinizden hiç bişey gelmez yollamazsanız alamazsınız tokenlerinizi çöpe gider.
sr. member
December 27, 2017, 07:10:07 PM
Pasaporta gerek yok National Security'i secip kimlikle KYC basvurusu yapabilirsiniz.

Bounty konusunda sikinti cikaracaklarini sanmiyorum telegramda adminler 7x24 her soruya aninda cevap veriyor gayet yardimsever ve iyi niyetliler.
dostum azönce bounty konusunda KYC gerekliymiş bizimde haberimiz yoktu gbisinden şey söylediler.
jr. member
Activity: 73
December 27, 2017, 06:40:56 PM
Pasaporta gerek yok National Security'i secip kimlikle KYC basvurusu yapabilirsiniz.

Bounty konusunda sikinti cikaracaklarini sanmiyorum telegramda adminler 7x24 her soruya aninda cevap veriyor gayet yardimsever ve iyi niyetliler.
full member
Activity: 728
Merit: 151
December 27, 2017, 06:36:53 PM

full member
Activity: 463
Merit: 107
December 27, 2017, 06:28:31 PM
sr. member
December 27, 2017, 06:27:09 PM
Kuralları değiştirdiler yine KYC istiyeceklermiş avukatlar öyle demiş Smiley
sr. member
December 27, 2017, 06:14:24 PM
Güncel stake miktarını hesaplayabilecek var mı?
3977 stake var imzada çıkanlar olucaktır elbet daha beklemek lazım corrrection yapılmamış hiçbirinde.
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
December 27, 2017, 04:24:24 PM
Güncel stake miktarını hesaplayabilecek var mı?

İmza kampanyası için 35-36 dolar.
Pages:
Jump to: