Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 95. (Read 18871 times)

member
Activity: 448
Merit: 10
January 04, 2018, 11:07:46 AM
Yılan hikayesinde bu kadar muhabbet dönmedi sizingi mübarek neymiş be versinler ödülünüzü sizde kurtulun forumda.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
January 04, 2018, 10:31:46 AM
Deadley ile bende konustum . Suan stake basi ödül 34 INS . ancak eklemeler olacak o düşecek dedi . Ortalama tahmin ediyorum dedi .  Ve evet . Ödül token olarak dagitilacak.

Dump yerae satmam . Hatta 1 yıl hodl kalırım. Ekip sözünde durursa proje cokn guzel . Sonuna kadar hodl
Bu mükemmel bir haber en azından ,belirsizliklere açıklık getirmiş oldun üstad teşekkür ederim :=) ama eklemeler olacak derken tam anlamadım ben
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
January 04, 2018, 09:56:40 AM
34 token verirse en baştan giren hero/legent 11 hafta sonunda 77 stake alıyor oda 2618 token ediyor 300 = 1 ETH olduguna göre 2618/300 = 8.72 ethereum demektir bu. Çok güzel bir ödül ama 34 olan rakamı eklemeler olacak dıyerek düşüreceğine göre yinede 7-8 ether arasından aşağı almaz.
full member
Activity: 658
Merit: 153
January 04, 2018, 09:49:55 AM
Deadley ile bende konustum . Suan stake basi ödül 34 INS . ancak eklemeler olacak o düşecek dedi . Ortalama tahmin ediyorum dedi .  Ve evet . Ödül token olarak dagitilacak.

Dump yerae satmam . Hatta 1 yıl hodl kalırım. Ekip sözünde durursa proje cokn guzel . Sonuna kadar hodl

Stake başı 34 INS ise zaten olay bitmiş demektir  ancak ne eklemesi olucak ne ekleyebilirler olmayan farklı bounty ekleyip öylemi düşürücekler anladım dediğini cümlede anlamsızlık var.
sr. member
Merit: 288
January 04, 2018, 09:36:50 AM

Nasil yani bu halinden daha eklemelermi olacakmis? Yazdiginizdan sunu anladim stake ekleme olacak stake basi ödül düsecek ama tam tersi olmasi gerekmiyormu?
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
January 04, 2018, 09:14:15 AM

full member
Merit: 157
January 04, 2018, 09:12:45 AM
Neyse ufak bir güzel haber vereyim . 2 Hafta önce facebook sayfalarına 500K Token mi 500K$ mı vericeksiniz dedim . Bugün tekrarlattım . Gelen cevap token oldu ancak deadley'e de sorun dedi .

İş deadley'de biticek gibi .

Kampanya yöneticisi çok önemli. Verecek olduğu kararı göreceğiz. INS ekibinin dediği 500K Token, ancak yöneticinin dediği 500K Dolar yani çelişkili işlemler var. Sanıyorum küçük bir cukka meselesi gibi geldi. Eğer öyle bişey yaparsa inanın bir daha yönettiği kampanyalara INS imzasına katılanlar katılmaz.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
January 04, 2018, 08:19:58 AM
Merakla bekliyorum umarım söz verileni dağıtırlar emek var sonuçta
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
January 04, 2018, 05:43:36 AM
Neyse ufak bir güzel haber vereyim . 2 Hafta önce facebook sayfalarına 500K Token mi 500K$ mı vericeksiniz dedim . Bugün tekrarlattım . Gelen cevap token oldu ancak deadley'e de sorun dedi .

Vermesine verecekler de bakalım KYC ' den milleti ne kadar kıvrandıracaklar. İlk başında belli etmeleri lazımdı bu KYC mevzusunu . Çoğu kişiyi eleyecekler düşüncesindeyim . İnşallah yanılırım da doğru düzgün ödeme yaparlar insanlara .
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
January 04, 2018, 03:26:35 AM
nalpagutt sen foruma içip mi geliyorsun napıyorsun?  bu işin imzasına en önce girenlerdenim ve 100 kere sordum diyorum girmeden sen ise hala 500K $ dediler diyorsun.Bana demediler arkadaşım bana denilen şey 500K INS 500K INS 500 bin adet INS dağıtılacaktı.Ödülller yarıya falan düşürülmedi demişsin evet yarıya düşürülmedi 3 katına düşürüldü.
Telegramda deadley ile konuşan sensin dimi hocam, ödülleri düşürüldü bende öyle gördüm yani öyle 500 bin token dagıtsalar şu an 1.5 milyon dolar yapar ama adamlar 500 bin dolar dağıtacaklar.
Ben Deadley ile özelden konuştum

Yup it's final 500k ins

Convince founder

500K INS dağıtalacak ilk başta söyledikleri gibi..
full member
Activity: 238
Merit: 102
January 04, 2018, 02:58:08 AM
Benim anlamadığım bounty için KYC'ye ne gerek var milleti uğraştırıyorsun. Ben sanmıyorum hardcap yapmasaydı bountye KYC koyacaklarını. Adam akllı dağıtacakları bence hardcap olmasaydı. Parayı bulan...
member
Merit: 10
January 04, 2018, 02:55:01 AM
Konuyu okuduğum kadarıyla INS ödülleri 500K $ diye dağıtmaya devam edecek Smiley . Son zamanlar da birde bu çıktı yarım ağızla söyle hangisi işimize gelirse onu yaparız. Ne istiyorsunuz arkadaşım bu bountycilerden. Sözünün eri olup dağıtması lazım. İngilizce konu başlığını okursanız daha net ortaya çıkar neyi ne karşılığı verecekleri.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
January 04, 2018, 12:43:04 AM
nalpagutt sen foruma içip mi geliyorsun napıyorsun?  bu işin imzasına en önce girenlerdenim ve 100 kere sordum diyorum girmeden sen ise hala 500K $ dediler diyorsun.Bana demediler arkadaşım bana denilen şey 500K INS 500K INS 500 bin adet INS dağıtılacaktı.Ödülller yarıya falan düşürülmedi demişsin evet yarıya düşürülmedi 3 katına düşürüldü.
full member
January 03, 2018, 10:38:35 PM

İnşallah 500K INS token dağıtılır dağıtılmazsa bidaha Deadlyn'in imzasına sittin sene girmem oda yavsak çıkar böyle bi durumda bounty manager isen anlaştığın ve belirttiğin ödülü vericeksin boş managerlik yapmıyıcaksın.
Bilgi için teşekkürler.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
January 03, 2018, 10:17:56 PM

Hadi hayirlisi bakalim ama ben sordugumdada dolar olarak hesaplanacak suanda bir ins 2.30 dolar demislerdi ethereum yukseliyor 1 ins 3 dolar oldu suanda. 50.000 ins dagitilir tahminim signature katilanlara yani bize.
sr. member
January 03, 2018, 10:10:36 PM

full member
January 03, 2018, 08:52:55 PM
Arkadaşlar stake hesabı kolay . En azından change gibi adamlar spreeadsheet kapatmadı . Utrust hala bountyleri dagıtmadı . Adamlar şubat başı gibi dagıtıcaz dedi bu kadar kötücül olmayın .

Spreeadshette'ki tüm stakeleri toplayın . 150.000 ' e bölün . Stake başı miktar çıkan miktar . Kac stakeniz varsa çarpın bitsin olay .

Twitter facebook gibi bountyler'de var bu işin icinde . İmza kolay ancak her tweeti kontrol ediyorlar suan .

valla haklisin suan o bountyleri dusundumde buna hicbirsey soylemememiz lazim Smiley Ayrica bende zamaninda kotumserlige kapilmis olsamda suanda diyorumki genede iyi bir bounty kampanyasi oldu bizim icin.

Changeden almam gereken para 1000$ + dı . 300$ Verip susturdular . Adamlara bu kadar ses çıkarmadı kimse forumda ben ve bitpazari dışında .

Bu adamlar 500K$ Dağıtıcak . Stake başı 34$ Suan . Yani bi full member 1 hafta durduysa 130$ civarı para alacak ama şikayet ediyor .

Yapmayın arkadaşlar , yapacaksanızda gidin paranızı hiç eden projelere yapın bu lafı . Şu projeye ilk günden beri giren birisinin alacağı para yaklaşık 3 asgari ücret eder . 2 Ay imza taşıdık ama sırtımızda taşımadık imzayı . Sanal bir sitede taşıdık . Bu kadar acımasız olmayın . Hesap kitap yaparsınız 2000$ almanız gerekiyordur size 500$ vermişlerdir tamam burada sabaha kadar tartışalım . Ama bountyler dağıtılmadan asmak kesmek günah . Bi dağıtsınlar sonra haksızlık varsa $ Olarak zarardaysanız bende arkanızdayım . Asar keseriz .

yani katildiğim  bazi noktalar var fakat genel olarak katilmiyorum dediklerinize. proje olarak tutup ta sonradan telegram da big investorler var böyle bountycileri dışlayıp ne yaptınız iki mesaj attiniz bizim yatirimimiz kadar para kazandiniz felan diyen tipler  var biraz cikişin o tarz olmuş. bu imzayi taşiyanlarin problemi değil ki adamlar kendileri demiş mesela şu kadar dağitacaz  bu kadar verecez hadi gelin hep birlikte projeyi ucuralim diye madem cok güveniyorlardi projelerine hiçbir şekilde bounty koymasalarmiş yokmu sanki öyle proje bi dünya var mesela. kim ne derse desin ben imzacilarin arkasindayim Smiley

not : proje nin hiçbir şekilde bounty'sine girmedim birakin imzayi twitteri varsa newsletter'ina bile girmedim yani.

Ben imzacıların arkasında değilim demedim . Bende imzasına girdim . Sizden daha çok para versinler istiyorum . Ancak ödüller yarıya düşürüldü gibi saçma saçma yorumlar var burda. Düşürülen hiç birşey yok .

Düşürülen ödülü nasıl yok kardeşim adamlar  ilk dedikler neydi 500K Token buda 500K $ Ediyo dediler, vericeklerdi ilk başta 500K Token. Bunu nasıl anlarsın diğer yolla INS'nin fiyatı neydi 300INS Token=1ETH  burdan ilk baştaki fiyatı anlıyorsun ozamanlar ETH fiyatı 300 Dolardı. Yani 1 INS Token 1$'idi noldu sonra ETH fiyatı çıktı bunlar 1 aldılar 3 oldu aldıkları sonra neymiş biz 500K değerinde INS token vericez bıraksınlar bu işi ilk hesaplarına göre 500K token vericeklerdi olay bu.

Ya güzek kardeşim . Bak 8.kez türkçe yazıyorum .

Banner 500K$ Ödül diye hazırlanmış . Konu başlığı 500K$ Diye hazırlanmış . Anlatabiliyormuyum ?

500K INS Dağıtacaz diye başlık açmadı adamlar . 500K$ Dağıtacağız diye başlık açtı .

Tamam bunun karşılığı 500K INS idi . Ona lafım yok . Ama Dağıtacakları 500K$ dı .

Senin elinde 10 Tane elma var . 10 Elma 10 lira ediyor . Adamda senden 2 hafta sonra 10 liramı ver dedi . 10 elma 20 lira ediyor sen 5 elma verip 10 lira mı verirsin yoksa 10 elma verip 20 lira mı ?

Ancak şöyle bir durum var . Bu adamlar total tokenin % 2 sini falan bounty'e ayırdı . Bounty tokenleri kıssalar kalanı napacaklar ? Ben yinede token dagıtılabilir diye düsünüyorum .

Bak kardeşim ingilizcem allaha şükür var açık açık demişki 500bin dolara eşit olan 500bin token ayırdık burda dedikleri bu. eğer deselerdi 500bin dolar vericez eywallah ama öyle demediler 500bin token vericez dediler peki icoda başarısız olsalardı ne vericeklerdi token vericeklerdi buda diyelimki 1 INS 1Dolar eşit olmadı adamlar ozaman diyiceklerdi ki biz ICO fiyatına göre size 500bin token ayırdık olay bu. Benim düşüncem hala aynı Bounty değişti ve bunu diyen çogunluk bu kadar. Senin düşüncenede saygı duyuyorum anlatmışsın ama hala aynı düşüncedeyim.
sr. member
January 03, 2018, 08:14:27 PM
Arkadaşlar stake hesabı kolay . En azından change gibi adamlar spreeadsheet kapatmadı . Utrust hala bountyleri dagıtmadı . Adamlar şubat başı gibi dagıtıcaz dedi bu kadar kötücül olmayın .

Spreeadshette'ki tüm stakeleri toplayın . 150.000 ' e bölün . Stake başı miktar çıkan miktar . Kac stakeniz varsa çarpın bitsin olay .

Twitter facebook gibi bountyler'de var bu işin icinde . İmza kolay ancak her tweeti kontrol ediyorlar suan .

valla haklisin suan o bountyleri dusundumde buna hicbirsey soylemememiz lazim Smiley Ayrica bende zamaninda kotumserlige kapilmis olsamda suanda diyorumki genede iyi bir bounty kampanyasi oldu bizim icin.

Changeden almam gereken para 1000$ + dı . 300$ Verip susturdular . Adamlara bu kadar ses çıkarmadı kimse forumda ben ve bitpazari dışında .

Bu adamlar 500K$ Dağıtıcak . Stake başı 34$ Suan . Yani bi full member 1 hafta durduysa 130$ civarı para alacak ama şikayet ediyor .

Yapmayın arkadaşlar , yapacaksanızda gidin paranızı hiç eden projelere yapın bu lafı . Şu projeye ilk günden beri giren birisinin alacağı para yaklaşık 3 asgari ücret eder . 2 Ay imza taşıdık ama sırtımızda taşımadık imzayı . Sanal bir sitede taşıdık . Bu kadar acımasız olmayın . Hesap kitap yaparsınız 2000$ almanız gerekiyordur size 500$ vermişlerdir tamam burada sabaha kadar tartışalım . Ama bountyler dağıtılmadan asmak kesmek günah . Bi dağıtsınlar sonra haksızlık varsa $ Olarak zarardaysanız bende arkanızdayım . Asar keseriz .

yani katildiğim  bazi noktalar var fakat genel olarak katilmiyorum dediklerinize. proje olarak tutup ta sonradan telegram da big investorler var böyle bountycileri dışlayıp ne yaptınız iki mesaj attiniz bizim yatirimimiz kadar para kazandiniz felan diyen tipler  var biraz cikişin o tarz olmuş. bu imzayi taşiyanlarin problemi değil ki adamlar kendileri demiş mesela şu kadar dağitacaz  bu kadar verecez hadi gelin hep birlikte projeyi ucuralim diye madem cok güveniyorlardi projelerine hiçbir şekilde bounty koymasalarmiş yokmu sanki öyle proje bi dünya var mesela. kim ne derse desin ben imzacilarin arkasindayim Smiley

not : proje nin hiçbir şekilde bounty'sine girmedim birakin imzayi twitteri varsa newsletter'ina bile girmedim yani.

Ben imzacıların arkasında değilim demedim . Bende imzasına girdim . Sizden daha çok para versinler istiyorum . Ancak ödüller yarıya düşürüldü gibi saçma saçma yorumlar var burda. Düşürülen hiç birşey yok .

Düşürülen ödülü nasıl yok kardeşim adamlar  ilk dedikler neydi 500K Token buda 500K $ Ediyo dediler, vericeklerdi ilk başta 500K Token. Bunu nasıl anlarsın diğer yolla INS'nin fiyatı neydi 300INS Token=1ETH  burdan ilk baştaki fiyatı anlıyorsun ozamanlar ETH fiyatı 300 Dolardı. Yani 1 INS Token 1$'idi noldu sonra ETH fiyatı çıktı bunlar 1 aldılar 3 oldu aldıkları sonra neymiş biz 500K değerinde INS token vericez bıraksınlar bu işi ilk hesaplarına göre 500K token vericeklerdi olay bu.

Ya güzek kardeşim . Bak 8.kez türkçe yazıyorum .

Banner 500K$ Ödül diye hazırlanmış . Konu başlığı 500K$ Diye hazırlanmış . Anlatabiliyormuyum ?

500K INS Dağıtacaz diye başlık açmadı adamlar . 500K$ Dağıtacağız diye başlık açtı .

Tamam bunun karşılığı 500K INS idi . Ona lafım yok . Ama Dağıtacakları 500K$ dı .

Senin elinde 10 Tane elma var . 10 Elma 10 lira ediyor . Adamda senden 2 hafta sonra 10 liramı ver dedi . 10 elma 20 lira ediyor sen 5 elma verip 10 lira mı verirsin yoksa 10 elma verip 20 lira mı ?

Ancak şöyle bir durum var . Bu adamlar total tokenin % 2 sini falan bounty'e ayırdı . Bounty tokenleri kıssalar kalanı napacaklar ? Ben yinede token dagıtılabilir diye düsünüyorum .
full member
January 03, 2018, 07:32:22 PM
Yaptıklarının savunulacak tarafı yok. Kaldı ki dağıtılacak miktar belli, stake sayısı belli. Eğer bunlar dağıtımı yaptıktan sonra bana tam payıma düşen miktarı dolar olarak verebilecekler mi?

Vermiyicekler tabi adamlar bu kadar olay yaptılar ETH çıktığı sürece biz alacagımız token azalacak bide token dump olursa ilk hesapladıkları tokeni vericekler ico bittikten sonrakini kast ediyorum eğer pump olursada ozaman tekrar hesaplayıp öyle yollayacaklar adamlar zeki ayağına bizi siviyolar bizde elimizden anca forumda kötüleye biliyoruz bu.
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
January 03, 2018, 07:21:49 PM
Yaptıklarının savunulacak tarafı yok. Kaldı ki dağıtılacak miktar belli, stake sayısı belli. Eğer bunlar dağıtımı yaptıktan sonra bana tam payıma düşen miktarı dolar olarak verebilecekler mi?
Pages:
Jump to: