Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 97. (Read 18871 times)

hero member
Activity: 1400
Merit: 569
January 03, 2018, 02:25:13 AM
Bence yüzkere de konuşsalar, binkere de konuşsalar, ETH bu fiyatlarda gezerken mümkün değil bize 500 K INS vermezler.
Zaten verecek olan adam bu kadar zorluk çıkarır mıydı?
Umarım stakeleri doğru sayarlar da en azından paramızı doğru alırız.
Bu arada deadley kendi ayağına sıkıyor gibi, sürekli yok hesaplayamadım yok bu iş çok zor. Abartmıyorum ama 1-2 saat versinler, herkesin kaç stake alacağını çok net şekilde yazarım.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
January 03, 2018, 01:33:09 AM
Ağzı olan konuşuyor.Arkadaşlar ben bu konuda daha önce hakkımı yedirdiğim için girerken telegramdan da sordum bounty konusunda da sordum..
500K INS kesinmi? ÖDÜL 500K INS Mi yoksa 500 bin dolarmı diye..Yüz kere sordum Smiley
Deadley 500K INS olduğunu ve her ne olursa olsun bu ödülün 500K INS IIII NEEE SEEE INS INS
500 bin INS olarak dağıtılacağını söyledi..Şimdi tabi değiştirirler ether olmuş 900$ Smiley Siz sanıyormusunuz ether 100$ olsaydı biz USD olarak hesaplamıştık ama bounty çok düşük miktar olacak bu yüzden dağıtılacak ödülü dolar değilse token INS oalrak değiştiriyoruz diyeceklerini?
Hayır hadi biz yalan söylüyoruz o zaman ne diye deadley şimdi kalkıp daha son karar verilmedi sayımları yapıcaz ona göre karar vericez 500K INS mi 500K$ dağıtıcağımıza diyor?
Deadley son bir kez konusucak dıye bılıyorum ben de su hesaplardan sonra, acele etmemek lazım bekleyelım gorelım ne yapcaklarını benım hala umudum var ıyı yonde.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
January 03, 2018, 12:52:17 AM
Ins tokenlerden bir miktar bende de olsaydı büyük bir keyifle hodl ederdim. Projeye falan göz atmıştım, güzel de bir reklam çalışması yaptı adamlar. Umarım emek veren arkadaşların sorunu çözülür. Yalnız bu Kyc hoş olmamış.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
January 02, 2018, 11:19:17 PM
Bu ödül mevzusunu bir türlü netleştiremeyerek bu kadar sevilen ve forumda imzasına katılan- katılmayan herkesin ilgiyle takip ettiği bir projeden soğuttular insanı.
member
Activity: 84
Merit: 10
January 02, 2018, 09:58:06 PM
Yöneticiler sözünü tutsun. Emek veren arkadaşlar karşılığını almalı.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
January 02, 2018, 08:59:26 PM
Ağzı olan konuşuyor.Arkadaşlar ben bu konuda daha önce hakkımı yedirdiğim için girerken telegramdan da sordum bounty konusunda da sordum..
500K INS kesinmi? ÖDÜL 500K INS Mi yoksa 500 bin dolarmı diye..Yüz kere sordum Smiley
Deadley 500K INS olduğunu ve her ne olursa olsun bu ödülün 500K INS IIII NEEE SEEE INS INS
500 bin INS olarak dağıtılacağını söyledi..Şimdi tabi değiştirirler ether olmuş 900$ Smiley Siz sanıyormusunuz ether 100$ olsaydı biz USD olarak hesaplamıştık ama bounty çok düşük miktar olacak bu yüzden dağıtılacak ödülü dolar değilse token INS oalrak değiştiriyoruz diyeceklerini?
Hayır hadi biz yalan söylüyoruz o zaman ne diye deadley şimdi kalkıp daha son karar verilmedi sayımları yapıcaz ona göre karar vericez 500K INS mi 500K$ dağıtıcağımıza diyor?
full member
Activity: 658
Merit: 153
January 02, 2018, 06:26:41 PM
Nereye cekersen öyle bir yazi yazmislar madem 500k$ dagitilacak beklesinler piyasaya ciksin ürün o fiyat üzerinden dagitsinlar ben raziyim. Simdi biseler dagitacaklar ederi 100k$ olacak. birde biton Adam girdi üstümüze bise kalmicak yani gecmis olsun.

Düsük dagıtamazlar merak etmeyin . Ben yine token alacagız gibi hissediyorum

Token alıcaz alıcazda ilk baştaki 500K Tokeni dağıtsalardı iyi alıcaktık parayı görünce şekilleri değişti adamların valla para adamı bozar boşuna demiyolar onu anladım.
member
Activity: 448
January 02, 2018, 05:49:51 PM
500bin dolar az değil beyler gene alıcaksınız iyi bi para bende stk girdim oda bana iyi bi getiri yapıcak elinimize imzamıza sağlık.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
January 02, 2018, 05:47:06 PM
Nereye cekersen öyle bir yazi yazmislar madem 500k$ dagitilacak beklesinler piyasaya ciksin ürün o fiyat üzerinden dagitsinlar ben raziyim. Simdi biseler dagitacaklar ederi 100k$ olacak. birde biton Adam girdi üstümüze bise kalmicak yani gecmis olsun.

Düsük dagıtamazlar merak etmeyin . Ben yine token alacagız gibi hissediyorum
full member
Activity: 266
Merit: 190
January 02, 2018, 05:44:27 PM
sr. member
January 02, 2018, 05:36:46 PM
Sarpa saran bir proje daha anladığım kadarıyla. İlk başlarda herkes övüyordu INS diye çok büyütüldü ama adamlar ödül vermemek için elinden geleni yaptı gözlemlediğim kadarıyla. Ödülü yarıya düşürdüler sonra bu form olayı çıktı falan boşa uğraştırıyorlar insanları 3-5 kuruş için yazık cidden.

Ödül 500.000$ dı . Bunun karsılıgıda 500K $ INS Tokendi

Ödül 500k INSdi bunun karşılığı 500k $dı hocam yanlış olmasın https://bitcointalksearch.org/topic/m.23020207
Adamların paylastıgı konuda , konu resmide 500K$ Bounty idi .

500K$ Değerinde INS 500K INS Yapıyordu . Suan 500K$ daha az INS edebilir .

Sonuc olarak adamlar haklı . Ancak umarım 500K Token dagıtılır . Benim dedigim yarıya indirilme falan yok . Ne yazıldıysa o var .

full member
Activity: 532
Merit: 151
January 02, 2018, 05:16:20 PM
Sarpa saran bir proje daha anladığım kadarıyla. İlk başlarda herkes övüyordu INS diye çok büyütüldü ama adamlar ödül vermemek için elinden geleni yaptı gözlemlediğim kadarıyla. Ödülü yarıya düşürdüler sonra bu form olayı çıktı falan boşa uğraştırıyorlar insanları 3-5 kuruş için yazık cidden.

Ödül 500.000$ dı . Bunun karsılıgıda 500K $ INS Tokendi

Ödül 500k INSdi bunun karşılığı 500k $dı hocam yanlış olmasın https://bitcointalksearch.org/topic/m.23020207
full member
Activity: 420
Merit: 108
January 02, 2018, 05:13:09 PM
şimdi arkadaslar bunun imzasına katıldım ben forum felan doldurmadım ne yapmam gerekiyor?? illa forum doldurmak şartmı
Sen çok yanlış gelmişsin  Smiley İmza kampanyası biteli bir haftadan fazla oldu.Boşu boşuna taşıma imzayı.

Bence sen yanlış gelmişsin.Bounty alabilmek için form doldurulacak imzadan sonra.
Ben arkadaşın cümlesine baktığım zaman imzaya yeni katıldığını anladım.Spreadsheetten baktım 4 stakesi varmış.Ayrıca 8 hafta INS imzasında kaldım hocam merak etme  Cheesy
sr. member
January 02, 2018, 05:08:12 PM

Ödül yarıya falan düşmedi . Şu forumda sadece yorum yapmak için bi kaç gereksiz yazı yazan adam var . İşi bilmeden  yorum yapıyorlar sadece .

Ödül 500.000$ dı . Bunun karsılıgıda 500K $ INS Tokendi . Simdi ya 500K$ Dagıtıcaklar yada 500K INS .

INS Dagıtılırsa tabi daha karlı olur . Ama dolar dagıtılırsa da adamlar verdiği sözü tutmuş olacaklar .

Proje sarpa sarmadı yani kısaca .
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
January 02, 2018, 05:04:28 PM
şimdi arkadaslar bunun imzasına katıldım ben forum felan doldurmadım ne yapmam gerekiyor?? illa forum doldurmak şartmı
Sen çok yanlış gelmişsin  Smiley İmza kampanyası biteli bir haftadan fazla oldu.Boşu boşuna taşıma imzayı.

Bence sen yanlış gelmişsin.Bounty alabilmek için form doldurulacak imzadan sonra.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
January 02, 2018, 05:04:24 PM

bounty ana basligina git orada ilk sayfada  kyc doldurma var oraya gir ve formu doldur dostum yoksa ödül alamazsin. kimliginide hazirla fotokopisini yüklemen gerekecek.
full member
Activity: 420
Merit: 108
January 02, 2018, 04:53:08 PM
member
Activity: 238
Merit: 30
January 02, 2018, 03:56:44 PM
sr. member
Activity: 1736
Merit: 293
January 02, 2018, 03:48:47 PM
member
Activity: 294
JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!
January 01, 2018, 11:57:50 AM
İndirdik bekliyoruz muhabbetine döndü harbiden Cheesy Ne istedilerse yaptık , bekliyoruz ne olacak ne olmayacak
Pages:
Jump to: