Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 44. (Read 18871 times)

full member
Activity: 728
Merit: 151
February 10, 2018, 05:24:12 PM
arkadaşlar panik yapmayın önceki sayfalarda yazdığına göre kyc formunu geç dolduranlara 2 ve 3. partide atılacak tokenlar...adamlar periyotlara bölmüşler 500k tokenı hurraaa diye tek seferde dağıtmayacaklar yani  .)

@hidrocop, @coingainer01 teşekkürler arkadaşlar  Wink
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
February 10, 2018, 05:13:07 PM
ins deki bu düşüş sanırım imza kampanyasından gelenlerin bazılarının elden çıkarımları diye düşünüyorum. ben bekletenlerdenim. benim gibi niice bekletenlerde var. umarım bir ara yine şu 10 12 dolar aralığını yakalarda satışlarımızı yaparız.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
February 10, 2018, 05:04:04 PM
kyc onayı olan ve token alamayan bounty' cilere gönderim neden yapılmamış ki? gözden kaçmış gibi bir bahane bence geçerli bir bahane değil, sallama ve savsaklama sonucu gibi geliyor bana.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
February 10, 2018, 04:46:38 PM
Tokenlerin yarısı dağıldı diğer yarısı dağılmadı diğer kısmıda hep aynı hatayı almış sanırım ülke seçiminden dolayı herhalde. Bence bu rastlantı olamaz gibi geliyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
February 10, 2018, 04:26:29 PM
Bence bu coin'e sağlam yatırım yapılmalı en az 2 yıl, ilk 10'da olacağını düşünüyorum çünkü çok büyük bir pazar var önünde ripple tarzı bir şey olacak ileride bakın görün.
legendary
Activity: 1834
Merit: 1735
February 10, 2018, 03:59:17 PM
bitcoin bi sağlam fiyatlara gelsin tutunsun altcoinlerin coğu sağlam bi yere gidecek. insde bunun ekmeğini yiyecek altcoinlerden biri olacak.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
February 10, 2018, 03:40:38 PM
Ins umut vaat eden bir proje.Biraz tereddütlü olsamda beni üzmeyeceğini düşünüyorum. Umarım yanıtlmaz merakla bekliyoruz
full member
Activity: 196
Merit: 100
February 10, 2018, 02:40:18 PM
bunun cüzdanlara gönderdi ıns promo diye bir dalga var işe yarıyor mu yoksa fake mi ?
bi işe yaramıyor artık hocam. icoya girerken belli bi bonus sağlıyordu o sadece. artık bi işe yaramaz. fake değil ama çöp.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
February 10, 2018, 02:36:42 PM
bunun cüzdanlara gönderdi ıns promo diye bir dalga var işe yarıyor mu yoksa fake mi ?
full member
Activity: 420
Merit: 108
February 10, 2018, 02:17:35 PM
Bounty durumu nedeniyle günlük al-sat yaparak çok rahat bir şekildeki elinizdeki INS lerin sayısını arttırabilirsiniz.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
February 10, 2018, 01:45:06 PM
Telegram kanalından ödülleri sordum. Anri 500k token dağıtıldığını söylüyor, Deadleyd %20 kısmı kaldı dağıtılmayan diyor. Bounty adresine baktığım zaman 340K token'in durduğunu görüyorum. Ben bir şey anlamadım ne kadar dağıttılar net olarak bilen yok mu. Bounty dağıtılan adreste başlangıçta 500K varsa az kısmını dağıtmışlar ama az bir dağıtım yapıldığını düşünmüyorum çok fazla sayıda transfer işlemi var.
full member
Activity: 406
Merit: 100
February 10, 2018, 01:31:49 PM
Tokenlar dağıtıldı hocam sizinkisi gelmeyenlerden mi, kyc olmasına rağmen gelmeyen bir arkadaşım var ayın 18indeki ikinci postada alıcağını söyledi deadley, gözünden kaçmış heralde kyc olmasına rağmen gönderilmemişti.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
February 10, 2018, 01:21:19 PM
Bu deadley pek fazla bizi miklemedi sanırım nedense ö.m'den de cevap vermiyor az buzda olsa tokeni alabilseydik iyiydi.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
February 10, 2018, 01:10:02 PM
Kötü olan bişey yok arkadaşlar, 500k adet bounty dağıtıldı farkındaysanız, normal bir zamana denk gelseydi %30-40 düşerdi toplam circulating supply çok düşük ve neredeyse 60da biri kadar bounty dağıtıldı. 3-4 gün etki sürer max, sonrasında düzelir. Ben hepsini hodl yapacağım, minimum 15 dolarları görene kadar.
member
Activity: 448
Merit: 17
February 10, 2018, 12:58:53 PM
Düşüş kötü şu an çogu token çıkıyorken bunun düşüşünü bende anlamış değilim takipte kalıcam bu tokeni nerelere gelicek görücez hep birlikte
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
February 10, 2018, 12:58:49 PM
Düşüş çok da değil %5-10 civarı ve bountycilerden bozanlar var dediğiniz gibi sanırım, ilk geldiğinde binance kapalıydı ertesi gün, çoğu binanceda satmak istedi sanırım, şimdi düştü fiyat hafif ama bişey değil, çoğu coinde bounty geldiğinde %30-40 düşüşler oluyor, fiyatlar zaten düşük olduğu için satan az düşüş daha sınırlı.
member
Activity: 532
Merit: 18
February 10, 2018, 12:10:08 PM
Neden düşüşe geçtiğini anlamadım.Bounty kampanyasına katılan arkadaşlar mı satıyor acaba elindeki tokenları.Ins token bugün binance borsasında en çok düşen coinler arasında yer alıyor.Umarım kısa sürede fiyat toparlanır.
member
Activity: 266
Merit: 10
February 10, 2018, 11:24:14 AM
Meriti olan @avalonn hocaya versin bende olmasa da 10 merti canı gönülden veriyorum, INS projesi bu senenin sıyrılan bikaç projesinden biri olucak belli arkadaşlar, yukarda buralardan satmak lazım diyenler görüyorum ve bu işlerden gram anlamadıklarını düşünüyorum. 1 yıl tutanlar özellikle ekmeğini yicek bu tokenların.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
February 10, 2018, 10:03:58 AM
Emek vermiş güzel cevaplamış arkadaş ins için beklentilerin büyük olduğunu bende düşünüyorum ama yakın zamanda fiyatının yükselmesi çok zor öncelikle bahsettikleri büyük üretilerden en azından bir ikisi ile anlaşmaları yaptıklarını açıklamaları gerekiyor
full member
Activity: 728
Merit: 151
February 10, 2018, 06:51:14 AM
benim ins yi seçme sebeplerim; düşük adet miktarı,danışman takımı için 6 ay ekip için ayrılan tokenların 2 yıl kilitli kalması,güçlü bir ekip,verdikleri sözü tutmaları,büyük borsalarda listelenmesi,kendi blok zincirini yazacak olması,çalışan bir demosu olması ( https://ins.world/#beta ),  gerçek bir referans projeleri olmaları https://instamart.ru/metro/produkty-pitaniia/ovoshchi-frukty-iaghody/frukty  https://www.facebook.com/Instamart.ru/ , büyük ve ünlü firmalar ile ön anlaşmalar yapması (gerçi bağlayıcı anlaşma değilmiş ama olsun) , güçlü ortakları (web sitesinde mevcut) , ico zamanı Collinstar Capital ve Blockchain Ventures 'tan 2000 ETH yatırım almaları

önemli yatırımcılar;

not:aşağıdaki bilgiler https://medium.com/@marginatus/ins-ecosystem-in-yat%C4%B1r%C4%B1mc%C4%B1lar%C4%B1-hakk%C4%B1nda-biraz-detayland%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F-bilgiler-f9c23d40da7e adresinden alıntıdır.

Mail.ru Grubu, Efsanevi bir yatırımcı Yuri tarafından kurulmuştur. Milner, Doğu’nun en büyük İnternet şirketidir diyebiliriz. Ayrıca Avrupa’nın en büyük yedinci şirketidir sayfa görüntülenme sayıları incelendiğinde. Grup; Kendi sosyal ağlarına sahiptir.Oyun tasarlamaktadır ki bunlar doğu Avrupa’da çok popülerdir.Harita Servisleri sağlamaktadır.Araba Paylaşım plarformları vardır.Yiyecek ve gıda dağıtım departmanları da bulunmaktadır.

Lev ​Khasis ,En büyük perakende bankası olan Sberbank’ın Genel Müdür Yardımcısı. Çok fazla perakende tecrübesi olan lev rusyanın en büyük perakende zincirlerinden birinde iki bin altı ve iki bin on bir yılları arasında ceo pozisyonunda çalışmıştır.

Sergey Solonin, yirmi yılı aşkın girişimcilik tecrübesiyle rusya da bankacılık ve yeni ödeme sistemlerinin geliştirilmesinde büyük rol oynamıştır. Rusya geliştirilen bu yeni sistemlerle yıllık on milyar dolarlık cürolara ulaşmıştır ek olaraktan.

Ilka Yakubson, 2015 yılında yılın iş adamı seçilmiştir, rusyanın en büyük groseri marketlerini birisinde altı yıl boyunca ceo luk yapmıştır.

yine de araştır tabi yatırım tavsiyesi değildir.
Pages:
Jump to: