Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 50. (Read 18871 times)

full member
Activity: 266
Merit: 190
February 07, 2018, 10:21:23 AM
Bana herhangi birsey yollamamis demekki sadece belirli kisilere gondermis özel mesaji, Bu kampanyada bitti boylelikle satmayin arkadaslar Smiley
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
February 07, 2018, 10:13:09 AM
Sanırım biraz gecikmeli olacak . Sosyal medya ve imza kampanyasında olanlar için tekrardan bir doğrulama istiyor Deadley .. Bu adam gerçekten iyi .

Tekrardan toparlıyor adresleri problem yaratacak hesaplarda . Sanırım bugün en geç yarın ödemeler geçmiş olur cüzdanlara arkadaşlar.
Hocam bunu nerden çıkardın öyle bişey konuşulmamış başka bir form vesaire yok doğru bilgi verelim lütfen.

Bu fiyatlardan INS satmayı düşünen bountyci var mı, merakımdan soruyorum sadece, 10 kişiden 5-6sı evet diyorsa dışardakiler de evet der diye düşünüp dump yiyebilir diye düşünebiliriz. Ama 10 dolarlık tokenı 2-3 dolardan bozcak kadar da ölücü değildir kimse diye düşünüyorum.

Özel mesaj gönderdi. Herhangi bir form doldurmuyoruz . Yanlış bir beyanat yok ortada . Adres kontrolü yaptığı hesaplar var . Toparlanmasını bekliyor .
full member
Activity: 210
Merit: 100
February 07, 2018, 09:55:31 AM
Dağıtımlar bugün mü? Son durum nedir bilgisi olan var mı arkadaşlar? Bounty kanalına baktım fakat bir şey göremedim henüz.

Evet, deadly dediğine göre bizim saatle 20-21 gibi dağıtılması bekleniyor. Bugün gece yarısından önce almış oluruz.

Tamamdır. Teşekkür ederim cevabın için. Ne zamandır bekleniyor bitsin şu muhabbet artık.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
February 07, 2018, 09:54:31 AM
Dağıtımlar bugün mü? Son durum nedir bilgisi olan var mı arkadaşlar? Bounty kanalına baktım fakat bir şey göremedim henüz.

Evet, deadly dediğine göre bizim saatle 20-21 gibi dağıtılması bekleniyor. Bugün gece yarısından önce almış oluruz.
full member
Activity: 210
Merit: 100
February 07, 2018, 09:50:12 AM
full member
Activity: 406
Merit: 158
February 07, 2018, 09:08:55 AM
Sanırım biraz gecikmeli olacak . Sosyal medya ve imza kampanyasında olanlar için tekrardan bir doğrulama istiyor Deadley .. Bu adam gerçekten iyi .

Tekrardan toparlıyor adresleri problem yaratacak hesaplarda . Sanırım bugün en geç yarın ödemeler geçmiş olur cüzdanlara arkadaşlar.
Hocam bunu nerden çıkardın öyle bişey konuşulmamış başka bir form vesaire yok doğru bilgi verelim lütfen.

Bu fiyatlardan INS satmayı düşünen bountyci var mı, merakımdan soruyorum sadece, 10 kişiden 5-6sı evet diyorsa dışardakiler de evet der diye düşünüp dump yiyebilir diye düşünebiliriz. Ama 10 dolarlık tokenı 2-3 dolardan bozcak kadar da ölücü değildir kimse diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
February 07, 2018, 08:39:25 AM
fiyatı gebertmeden önce dağıtsalardı zaten şaşırırdım. şimdi satsak ne olacak ki? piyasa toparlansa ne olacak? bu saatten sonra tekrar 8-10 usd'leri görmesi için sanırım bir 6 ay beklememiz lazım. bitcoin' in peşini bırakmıyorlar ki fiyatlar artsın.
full member
Activity: 728
Merit: 151
February 07, 2018, 08:11:19 AM
Sanırım biraz gecikmeli olacak . Sosyal medya ve imza kampanyasında olanlar için tekrardan bir doğrulama istiyor Deadley .

kardeşim allah aşkına bari sen yapma Smiley böyle söylentileri buraya taşıyıp insanları paniğe sevk edip konunun tekrar arap saçına dönmesine mani olalım...

bu arada ödüller 3 aşamada dağıtılacak anlaşılan ....keşke 15 ocak sabahı saat 10:00 ' da binance girdiği gibi etherdelta da 70$ a alım emri açanlara icodan aldıklarımı yapıştırsaydım ...efsane bi kar olacaktı..kafamı skeym tek kelime ile..aklıma geldikçe çıldırıyorum.. Cry Cry Cry Cry Cry düşünsene olm ya deli para lannn  Grin Grin Grin

bu çıldırtan fiyat koruma politikası şeyimde olmayacaktı..şimdi ölme eşşeğim ölme bekle nisana kadar neyse..meyvesi tatlı olacak bu sabır işinin..napalım kaldı şurda en fazla 2 ay...bu da size ders olsun !!! bazen çok hızlı atik seri davranmak gerekiyor...adeta avını tek hamle de kapan bir kartal gibi... Tongue
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
February 07, 2018, 06:12:53 AM
Ben herhangi bir dogrualama gormedim telegram sayfasinda bugun dagitilacagi yaziyor aksama dogru. Arkadaslar fiyat cok geriledi ve dünkü yukselisten ins nasibini alamadi ben bunu bountylere bagliyorum. Bozmayin.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
February 07, 2018, 05:50:28 AM
Bu kyc listelerinde 3 ayrı sekme var 11.02 ve 28.02 diye devam ediyor demekki kyc için 2 şans daha verecekler doğrulamadan geçemeyenlere bu da demektir mart ayından önce ödülleri vermeyecekler
member
Activity: 378
Merit: 11
February 07, 2018, 05:29:28 AM
Neyse bountyler gelmeden biraz toparladı bounty üzerine yine dump yiyecektir, zarar etmeden aldıklarımı satmaya çalışacağım
full member
Activity: 378
Merit: 102
February 07, 2018, 05:24:46 AM
Doğrulama istiyor derken hocam neyin doğrulaması bu, kyc cartı curtu derken iki aydır bekliyoruz zaten, bukadar neyin doğrulaması anlamadım ver geç kardeşim işte ya atla deve değil bounty dağıtıcanız altı üstü.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
February 07, 2018, 05:17:03 AM

full member
Activity: 602
Merit: 118
February 07, 2018, 04:54:37 AM
Ben ins tokenin airdrop una katıldım fakat ne gelen var ne giden. Çok fazla da bakma fırsatım olmuyor. Airdrop bittimi acaba? Bilgisi olan arkadaşım paylasirsa sevinirim.
full member
Activity: 588
Merit: 104
February 07, 2018, 04:51:57 AM
bence dağıtım için çok güzel bir zaman. piyasa bu haldeyken bu ortamda bu fiyatlardan hiç kimse satmaz  Grin Fiyatı düşürmeden bounty ödemelerini yapmış olacaklar. tabi bugün yaparlarsa  Smiley
jr. member
Activity: 238
Merit: 2
February 07, 2018, 04:48:02 AM
heyecanla bekliyoruz  Cheesy
full member
Activity: 238
Merit: 102
February 07, 2018, 03:40:30 AM
Sanırım yine gecikmeli olacak orası anlaşıldı . Öğlen saatlerini bekliyorum gelmezse bir kaç gün sarkacak gibi . Sanırım daha kimseye gelen giden yok . Yoksa yine bir hengame olacak gibiydi bu konu.
hero member
February 07, 2018, 03:14:24 AM
hiç bir zaman söz verdikleri günde göndermezler o yüzden çok heyecan yapmayın Smiley

Doğru genel işleyiş hep o şekilde gidiyor diyebiliriz. Ama sanki INS biraz daha hassas davranmaya çalışıyor. Aslında bountyleri ne kadar erken dağıttı o kadar kar gibime geliyor. Çünkü şu sıra zaten piyasa dipte, insanlar ancak bu fiyatlarda satmak istemez.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
February 07, 2018, 03:09:10 AM
hiç bir zaman söz verdikleri günde göndermezler o yüzden çok heyecan yapmayın Smiley
hero member
February 07, 2018, 02:30:36 AM
Saka maka zamani geldi.

Evet, bu gün o gün. Akşam eve gittiğimde etherscan'den coinler gelmiş olmasını ümit ediyorum. Gerçi ara ara bu başlığa da göz atıcam. Mutlaka buraya da güncelleme yapan arkadaş olacaktır.
Pages:
Jump to: