Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 49. (Read 18871 times)

member
Activity: 182
Merit: 10
February 07, 2018, 04:02:00 PM
Evet dağıtım gerçekleşmiş. Katılanlara hayırlısı olsun. Tutulasi bir token.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
February 07, 2018, 04:00:52 PM
Ne geç gelmesi arkadaşım adamlara helal olsun güzel bir rakam göndermişler hemde kısa sürede.Biz utk'yı bekliyoruz hala 1 yıl olacak nerdeyse   Cheesy Uzattıkça uzattılar.İns güzel borsalara da girdi.Elde tutmak lazım diye düşünüyorum.Bir fiyat belirleyip oraya ulaştığında satmak en doğrusu.BTC normale dönsün İns'de güzel yerlere gelir.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
February 07, 2018, 03:58:06 PM
Ödüller gönderildi ve INS Köpek gibi ödül dağıttı afedersiniz Smiley Herkese hayırlı olsun . INS Bizi mağdur eder o kadar para vermez diyip fakir edebiyatı yapanlarada selam olsun .
member
Activity: 476
Merit: 31
February 07, 2018, 03:54:19 PM
Tokenlerim gelmiş hadi hayırlısı olsun bakalım geç oldu ama yine de gönderdiler herhalde kampanyaya göre gönderim yapıyorlar

gec mi oldu? siz geciken bounty gormemissiniz. mis gibi kampanyadan mis gibi tokenleri aldiniz daha ne olsun Smiley
Allah her hunter e ins gibi bounty nasip etsin Smiley

amiiiiiin. geçen yazdan beri bounty beklediğim blocklancer 5 aydır devam eden herotoken benim ödül beklediğim kampanyalar. forumdan da takip ettiğim kadarı ile lendoit de epey mağdur etmiş katılımcıları. ertelenmiş falan..
ins katılımcıları ne kadar kazandı bilemiyorum ama en azından zamanında almış denebilir herhalde. fiyatı düşükken bir miktar ins almıştım. bountylerin de etkisi olup fiyat biraz daha düşerse bir miktar daha alım fırsatı olarak görüyorum bu tokeni

Hocam ciddimisiniz ya 5 aydir bounty bekleyen mi var bende bu islere yeni girdim bir imza kampanyasina katildim ama umarim 4 5 ay beklemem zaten merit mereti yuzunden member olmak bile hayal. Tabi gonlu bol legendaryler verirlerse onu bilemem Grin yoksa juniorda takili kalicaz malum 1 stake 1 stake kasacaz bir de 4 5 ay sonra gelirse hepten yikinti olur Sad
member
Activity: 490
Merit: 16
February 07, 2018, 03:33:09 PM
Vay vay vay hepinize hayirli ugurlu olsun artik satinda binanceda biraz alttan toplayalim sonucta 5 ay sonra 15 dolar bence Cheesy
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
February 07, 2018, 03:32:36 PM
Tokenlerim gelmiş hadi hayırlısı olsun bakalım geç oldu ama yine de gönderdiler herhalde kampanyaya göre gönderim yapıyorlar

gec mi oldu? siz geciken bounty gormemissiniz. mis gibi kampanyadan mis gibi tokenleri aldiniz daha ne olsun Smiley

amiiiiiin. geçen yazdan beri bounty beklediğim blocklancer 5 aydır devam eden herotoken benim ödül beklediğim kampanyalar. forumdan da takip ettiğim kadarı ile lendoit de epey mağdur etmiş katılımcıları. ertelenmiş falan..
ins katılımcıları ne kadar kazandı bilemiyorum ama en azından zamanında almış denebilir herhalde. fiyatı düşükken bir miktar ins almıştım. bountylerin de etkisi olup fiyat biraz daha düşerse bir miktar daha alım fırsatı olarak görüyorum bu tokeni
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
February 07, 2018, 03:27:30 PM
Etherscandan baktım benim.insler gelmemiş daha.. Pc dükkanda evde net yok merak ettim.. Başka bakabilecegim yer var mı acaba mobil ile cüzdan adresiyle…

Hocam ethplorer da da gozukuyor. Ethplorera gir bak umarim gelmistir benim 2 bucuk saat once gelmisti simdi binance aktardim geriye tek hedef miktar 12$ kalior 12 $ olsun satacagim Smiley
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
February 07, 2018, 03:01:11 PM
Etherscandan baktım benim.insler gelmemiş daha.. Pc dükkanda evde net yok merak ettim.. Başka bakabilecegim yer var mı acaba mobil ile cüzdan adresiyle…
legendary
Activity: 1288
Merit: 1068
February 07, 2018, 02:55:42 PM

full member
Activity: 210
Merit: 100
February 07, 2018, 02:08:05 PM
Gelmiş sonunda. Artık bounty konusu kapatılabilir Cheesy
member
Activity: 756
Merit: 16
February 07, 2018, 01:54:21 PM
hero member
Activity: 882
Merit: 507
February 07, 2018, 01:47:47 PM
Bana gelen giden yok şu anda blog falan yazmıştım herkese geldimi şu anda yoksa dağıtım daha oluyormu? Özel mesaj falanda atmadılar.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
February 07, 2018, 01:38:53 PM
Benimde gelmiş İns ler  Grin 10 usd ye satış koydum bile değerini bulmadan satmam.Boğa sezonunda 10 usd leri rahat bulur bedavaya vermeyin coinlerinizi.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
February 07, 2018, 01:30:46 PM
an itibariyle benim hesabıma tokenlerimiz gelmiş allah bereketini koysun allah utandırmasın gerisi ins nin 10-15 dolar aralığına çıkmasını beklemek olarak kaldı bizde  Grin bu aralıktan satmak dönerden farkı yok bakalım nolcak  Smiley
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
February 07, 2018, 01:16:01 PM
valla bzide kazandık iyi ama dağıtılması biraz uzn sürdü ve birz uğraştıacakları gibi bir haber aldım umarum gerçek değildir
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
February 07, 2018, 12:54:18 PM
cok dumplanmadi daha dağitilacak tokenler varmiş valla şimdi alanlar şansli gibi duruyor. yapiştir binance dan 2.22 usd den izledim muhtemelen  dumplayanlarin etkisiyle 2.17 oldu fiyat. bir üstteki başlikta belirttigim gibi hold yapin dicem de eğer binance başinda olursanız muhtemelen adet olarak elinizdeki ins sayısını arttırabilirsiniz diye düşünüyorum. malüm hala 400k token varmiş dağitim bekleyen ve benim tahminim bu fiyatlara yapiştirin geçin tokenlerinizi. dağitilacak olan tokenler ile birlikte muhtemelen fiyatı aşağiya çekecektir. sonra elinizdkei btc ler ile tekrar düşükten alip sayınızı arttırabilirsiniz diye düşünüyorum. eğer satmak için aceleniz yoksa ve ben bekleyecegim diye düşünürseniz bu şekilde bişiler yapilabilir gibi geliyor. ytd tabiki.
full member
Activity: 448
Merit: 157
February 07, 2018, 12:45:15 PM
HODL HODL Cheesy haydi hayırlı olsun millet. Tokenler hesaplara düşmeye başladı. Adamlar seri gönderiyor. Daha dağıtılacak 400k token var incelediğim kadarıyla. Biz ilk partiye girenler biraz şansımız yok. 10 dolar iken gelseydi bu tokenler olmaz mıydı Cheesy Aç gözlü milletiz diyorum ve bu INS başlığını burada bırakıyorum. Kendinize iyi bakın sevgili INS token severler.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
February 07, 2018, 12:39:29 PM
hadi hayirli olsun bakalim ins tokenleriniz de geldigine göre son durum nedir bakalim şu piyasa ortaminda Smiley beklediginiz gibi bir sonuc alabildiniz mi o kadar kavgalar döndü kyc formlar yönetime giydirmeler bounty idi usd idi usd değerinde bounty idi bilmem ney felan derken sanirim uzun bir aradan sonra ödemeler yapiliyor yavaş yavaş. umarım emeklere değmiştir tadini cikarin. holdlayin :d hold yapan kazanir. forever hold diyerek son noktayı koyuyorum. bu arada şaka yapmiyorum 8 dolarları felan görmüş bir proje şu piyasa düzeldikten sonra ve bounty hunterlarin dump olayindan sonra illa ki yükselişe gececektir sonra pişman olmayin diye dedim.
full member
Activity: 728
Merit: 151
February 07, 2018, 12:35:11 PM
bana da geldi şimdi...herkese hayırlı olsun  Grin  sizden bi ricam var lütfen gelir paylaşımı yapmayalım arkadaşlar...sebepleri defalarca yazılıdı...zarar vermeyelim birbirimize bence

bu arada 10$ ı görmüş, ilk büyük borsa olarak binance a çıkmış ve ardından birçok borsaya girmiş bir tokeni çok acil bir durum olmadığı sürece iyi bir fiyata gelene kadar satmayı düşünmüyorum şahsen...
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
February 07, 2018, 12:30:00 PM
İmzadan kazandığım INS'ler hesabıma geçti. Umarım herkes beklediği gibi sorunsuz bir şekilde alır.
Pages:
Jump to: