Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 51. (Read 18871 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 288
February 06, 2018, 08:50:49 PM
Saka maka zamani geldi.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
February 06, 2018, 06:09:31 PM
Bunlar bugün dağıtım yapmıyorlar mı? Gelen giden bir şey yok.

Hayır ayın 7 sinde yapacaklar dağıtımı oda KYC ' den onay aldıysanız . Almadıysanız 20'lerden sonra bir tarihte olması lazım

3 aşama şeklinde yapacaklar . Kyc nin sayfasna bakarsanız 3 tarih var . İlkinde fırsat bulamayanlar veyahut geçemeyenler için ikinci bir şans . En son üçüncü bir şans veriyorlar . Az sabırlı olmak lazım @h4yfans göndereceklerdir mutlaka . Daha bismillah 7 si yeni oldu . Artık arada ki zaman dilimi falan feşmekan gönderirler hocam bugün olmaz yarın olur kaçmıyorlar ya ..
full member
Activity: 336
Merit: 111
February 06, 2018, 06:02:02 PM
şu an altcoin almanın tam vakti.. ne alırsanız alın yükselecek shitcoin olmamak şartıyla.. ins bunların içinde en iyisi olanı ve 27m supply olan ins $10 rahat bulacaktır bi iki haftaya.. ( btc yükselişine devam ettiği sürece) .. ins fiyatı çok düştü bu fiyattan toplama şansı bidaha vermeyebilir ve aldığınızda içiniz rahat olacak..
BTC yarın 9k görürse en çok yükselenler arasında ins i görebileceksiniz..
full member
Activity: 210
Merit: 100
February 06, 2018, 06:00:02 PM
Hala güven vermiyor piyasa. 8600 yapıp tekrar kafasına vurabilirler.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
February 06, 2018, 05:29:18 PM
Piyasa düzeliyor gibi güzel ışıklar yanmaya devam eder umarım
hero member
Activity: 510
Merit: 500
February 06, 2018, 03:55:39 PM
INS'den sukadar para kazandım bountyden yazdıgında ınsanlara yazmayın dedık daha gelmeden etmeden, 10 dolardan hesaplıyorlardı, alın sıze 1-2 dolar noldu sımdı sızın hesaplar. Neyse, INS'yi uzun vade tutmamız lazım diye düşünüyorum, guzel olucak bu proje.

Aynen katılıyorum ins için yok 30-50 dolar diyordu bir ton kişi artık o rakamları görmenin hayal olduğunu umarım anlamışlardır, kolay kolay belini doğrultamaz artık

Sırf imza kampanyasına katıldığım için değil, gerçekten böyle düşündüğüm için yazıyorum;

30-50 dolar INS için hayal değil, bu fiyat üzerinden market hacmi hesaplaması yapılarak görülebilir.
Ha olur mu olmaz mı demiyorum bakın. Tıpkı bitcoin neydi, ne oldu, ne olacak gibi soruların aynısı burada da sorulmalı.
Boğa piyasasında umut besleyenler de hemen yas tutmaya başlamamalı. Sinirler bu kadar yumuşak olursa duygusal davranılıp büyük zararlar realize edilir.
full member
February 06, 2018, 01:03:50 PM

Hayır ayın 7 sinde yapacaklar dağıtımı oda KYC ' den onay aldıysanız . Almadıysanız 20'lerden sonra bir tarihte olması lazım

Pardon hocam ben bugün ayın 7'si sanmıyorum ya.
full member
Activity: 658
Merit: 153
February 06, 2018, 12:55:16 PM
INS'den sukadar para kazandım bountyden yazdıgında ınsanlara yazmayın dedık daha gelmeden etmeden, 10 dolardan hesaplıyorlardı, alın sıze 1-2 dolar noldu sımdı sızın hesaplar. Neyse, INS'yi uzun vade tutmamız lazım diye düşünüyorum, guzel olucak bu proje.

Aynen katılıyorum ins için yok 30-50 dolar diyordu bir ton kişi artık o rakamları görmenin hayal olduğunu umarım anlamışlardır, kolay kolay belini doğrultamaz artık

Kardeşim ne biliyosunda konuşuyosun 30-50 dolar olmaması için sebebin nedir? Piyasada düşmeyen coin token göster bana bu INS'den mi kaynaklanıyor sanıyorsun bu piyasanın hareketlerinden böyle piyasa düzgünleşsin para girsin 3-4 ay içinde bak nerelere geliyo bu token laf olsun diye yorum yazmayın lütfen.
member
Activity: 490
Merit: 16
February 06, 2018, 12:47:46 PM
Yarın büyük gün bountyciler için.2 aylık sürecin sonuna geldik.Kötü zamana geldi dağıtımlar.Ödülleri alıp piyasanın düzelmesini bekleyeceğiz mecburen.

Satsinlar artik satsinlarda biz de dipten biraz toplayalim zaten baya dustu bitcoin dustu diye birde bountyciler gelir gelmez satalar 1.5 usd civarini gorur diye dusunuyorum sonra gelsin 5 6 ay sonra 12 - 15 dolar  Grin
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
February 06, 2018, 12:36:49 PM
Yarın büyük gün bountyciler için.2 aylık sürecin sonuna geldik.Kötü zamana geldi dağıtımlar.Ödülleri alıp piyasanın düzelmesini bekleyeceğiz mecburen.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
February 06, 2018, 10:35:58 AM

full member
February 06, 2018, 10:28:09 AM
member
February 06, 2018, 07:00:13 AM
30-50 dolarlar çok uçuk olsa da şimdilik, olacağı değer 15 dolardır bence 2-3 ay içinde, adet sayısının azlığı ve takımın güzel çalışması bu süreci hızlandırcaktır, güzel bir boğa sezonu gelince görücez neler olacağını.

Ben ins ye guveniyorum imzasina ve icosuna katilmadigim icin uzulmustum. Ama simdi icodan ucuza geldi su sira toplayan 2 3 ay sonra ciddi bir kâr elde edecektir diye dusunuyorum
member
Activity: 266
Merit: 10
February 06, 2018, 06:32:11 AM
30-50 dolarlar çok uçuk olsa da şimdilik, olacağı değer 15 dolardır bence 2-3 ay içinde, adet sayısının azlığı ve takımın güzel çalışması bu süreci hızlandırcaktır, güzel bir boğa sezonu gelince görücez neler olacağını.
member
February 06, 2018, 05:05:49 AM
Bu bir alim firsati ve bende yarina kadar dayanicam bugun koinimden 10 binlik bitcoin alicam ama aksama kadar beklicem ve sepetimin yuzde 40ini ins ye ayiricam proje gercekten bana cok iyi yerlere gelecekmis gibi gelior 4.5 dolardan da kucuk bir kisim almistim maliyet dusurucem

Bugün bence alım yapmayın en azından fed kararlarının tepkilerini bekleyin şu an rutine bagladılar dinlendiriyorlar haberlere göre yön bulacaktır

Tamamdir hocam siz zaten duyurular kisminda cok aktif birisiniz ali bey sizin onerilerinizi dinleyecegim birkac gun daha bekleyip daha sonra alim gerceklestiricem hadi bakalim bu fiyatlardan 6 ay sonra x3 x4 yapar diye tahmin ediyorum en az umarim yanilmam
full member
Activity: 266
Merit: 242
February 06, 2018, 05:03:46 AM
Bu bir alim firsati ve bende yarina kadar dayanicam bugun koinimden 10 binlik bitcoin alicam ama aksama kadar beklicem ve sepetimin yuzde 40ini ins ye ayiricam proje gercekten bana cok iyi yerlere gelecekmis gibi gelior 4.5 dolardan da kucuk bir kisim almistim maliyet dusurucem

Bugün bence alım yapmayın en azından fed kararlarının tepkilerini bekleyin şu an rutine bagladılar dinlendiriyorlar haberlere göre yön bulacaktır
member
February 06, 2018, 05:02:03 AM
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
February 06, 2018, 04:37:45 AM
Piyasa bu kadar olumsuz habere iyi direniyor ama fed açıklamalarına odaklandılar herhalde her an tekrar bir düşüş dalğası ile karşı karşıya kalacakmışız gibi geliyor bana
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
February 06, 2018, 04:27:05 AM

Heyecanlı arkadaşların şişirmesi . Genel itibariyle hep bu yanılgıya düşülüyor zaten . Piyasa yüksekken herkes umutlu . Piyasa kötüyken herkes olumsuz . Az bir bekleyin . Total supply ve projenin ilerleyebilmesi için zamana ihtiyacı var . Ben umut ediyorum projenin değeri token başı + 25 USD şeklinde olacak ..

Hahah heyecanlı arkadaşların şişirmesinden sonra gelenn yorum güldürdü hocam, Allahta seni güldürsün. Piyasadan bi haber olan arkadaşlara sesleniyorum buradan ingiltede reel olarak k.kartlarını kripto alımına kapattı, çin borsalara ulaşımı durduruyor ve buğün tether incelemesi için haber bekleniyor bunlarla birlikte 3k kanalına girecek btc.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
February 06, 2018, 04:16:54 AM

Heyecanlı arkadaşların şişirmesi . Genel itibariyle hep bu yanılgıya düşülüyor zaten . Piyasa yüksekken herkes umutlu . Piyasa kötüyken herkes olumsuz . Az bir bekleyin . Total supply ve projenin ilerleyebilmesi için zamana ihtiyacı var . Ben umut ediyorum projenin değeri token başı + 25 USD şeklinde olacak ..
Pages:
Jump to: