Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 58. (Read 18871 times)

full member
Activity: 420
Merit: 108
January 31, 2018, 05:04:16 AM
Herkese hayırlı olsun.Sonunda açtı şu spreadsheeti  Cheesy
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
January 31, 2018, 05:00:51 AM
member
Activity: 476
Merit: 31
January 31, 2018, 04:14:41 AM
Hocam sizin bu spreadsheet olay oldu vesselam  Grin bende imza kampanyalarini merak ettigim icin geriden takip ediyor okuyordum bakalim bugun aciklancakmi sizin su liste Smiley
full member
Activity: 420
Merit: 108
January 31, 2018, 04:06:40 AM
evet bende 24 saatte açıklanacak kısmı okumuştum o yüzden bir bakayım dedim, fakat ortada açıklama yok, pek sözünün eri bir firma değil bu.
Dostum firmayla ne alakası var bunun.Bounty işini Deadley diye bir menejer yönetiyor.INS ekibi ile bir alakası yok bu gecikmenin.Onlar herşeyi verdiği tarihte gerçekleştiriyor.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
January 31, 2018, 03:38:32 AM
Epey düştü ins'de ama hala ico fiyatında ethereum bazlı bakıldığında bence durumu fena degil, deadley biraz uzattı işi tarih veya süre vermeseydi iyiydi büyük beklenti oluşturdu.
member
Activity: 112
Merit: 11
January 31, 2018, 02:56:26 AM
Bügün yayınlanacaktır listeler, bountyler gelmeden ins darmadağın olur bountyciler de satmazlar benim fiktrime göre. Uzun süre sürünecektir ins muhtemelen dağıtım olana kadar 2-2,5 dolara düşer
legendary
Activity: 1288
Merit: 1068
January 30, 2018, 11:32:14 PM
deadley hala bu kampanyanin imzasini tasiyor millet bu imzadan sonra 2. kez imzasini degistirecek neredeyse bounty manager oylesine bagli ki degistirmeye ihtiyac duymuyor.
kimsenin gunahina girmek istemem ama sanki bu is deadley yuzunden sarkmis izlenimi birakti bende. sadece managerin imzayi degistirmemesi yuzunden
full member
Activity: 616
Merit: 101
January 30, 2018, 07:57:44 PM
Çok uzadı bu spreadsheet açıklama işi ya 24ünde açılacaktı sözde erteleye erteleye şubat geldi arkadaş , fiyatta düştü 5 dolar falan olsaydı bountyleri satıp alttan alıcaktım ama mecbur hold.
member
Activity: 280
Merit: 10
January 30, 2018, 07:00:05 PM
evet bende 24 saatte açıklanacak kısmı okumuştum o yüzden bir bakayım dedim, fakat ortada açıklama yok, pek sözünün eri bir firma değil bu.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
January 30, 2018, 06:50:59 PM
Saat akşam 5 te 3-4 saat sonra açıklıyıcaz dedi hala açıklıyıcak bari zaman söyleme yapmıyıcaksın iyi yönetici olabilir ama milletle tassak geçer gibi bu ne açıklıyıcaksın anladıkda 8 saat oldu herkes spread sheet bekliyor  ayıp yaptıgı ama.

3-4 saatten ziyade Pazartesi sabah demişti daha önce de. Hastalanmış falan diyenler var. Abi bunların hepsinin sağlam ekipleri var kendisi de tek başına değil ki. Binlerce ödül bekleyen adam var konuyu aşındırıyor açıklandı mı listeler diye meraktan. Dağıtımı da 7 Şubat diyorlar ama mümkün değil uzamaması artık. 7 Şubat'ta 50 kişiye yollarlar 8 Şubat 100 diye diye Mart'a uzatabilirler. Piç ettiler resmen ya fiyatı da bilerek mi çaktılar acaba toplamak için. Paraya ihtiyacı olan bir dünya adam 3-4 dolara satacak. Hatta o fiyat 2 dolara bile düşebilir. Bountyciler sattıktan 1 ay sonra çıkarırlar 7-8 dolara oh mis.

hocam artık  bende artniyetli düşünmemek için kendimi zor tutuyorum. Tamam makalelere bakıyorsun anlıyorum uzun sürebilir sahtekarlar var. Ama iş geyiğe gelince telegramda çok ta güzel geyik çeviriyorsun. 1.7K kişi bekliyor bu bountyi. Açıkla açıklayacaksan artık. Bu saate kadar durdum belki gelişme olur giremeyen arkadaşlara haberdar ederim diye de bende sabah işe gidicem. Ben yatıyorum beyler Allaha emanetsiniz. İnşallah sabah kalktığımızda bu Hintli kardeşimiz açıklar şu listeyi.

O degilde imza listesi 2-3 saate aciklanacak'in uzerinden 24 saatten fazla zaman gecti.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
January 30, 2018, 06:38:44 PM
Saat akşam 5 te 3-4 saat sonra açıklıyıcaz dedi hala açıklıyıcak bari zaman söyleme yapmıyıcaksın iyi yönetici olabilir ama milletle tassak geçer gibi bu ne açıklıyıcaksın anladıkda 8 saat oldu herkes spread sheet bekliyor  ayıp yaptıgı ama.

3-4 saatten ziyade Pazartesi sabah demişti daha önce de. Hastalanmış falan diyenler var. Abi bunların hepsinin sağlam ekipleri var kendisi de tek başına değil ki. Binlerce ödül bekleyen adam var konuyu aşındırıyor açıklandı mı listeler diye meraktan. Dağıtımı da 7 Şubat diyorlar ama mümkün değil uzamaması artık. 7 Şubat'ta 50 kişiye yollarlar 8 Şubat 100 diye diye Mart'a uzatabilirler. Piç ettiler resmen ya fiyatı da bilerek mi çaktılar acaba toplamak için. Paraya ihtiyacı olan bir dünya adam 3-4 dolara satacak. Hatta o fiyat 2 dolara bile düşebilir. Bountyciler sattıktan 1 ay sonra çıkarırlar 7-8 dolara oh mis.

hocam artık  bende artniyetli düşünmemek için kendimi zor tutuyorum. Tamam makalelere bakıyorsun anlıyorum uzun sürebilir sahtekarlar var. Ama iş geyiğe gelince telegramda çok ta güzel geyik çeviriyorsun. 1.7K kişi bekliyor bu bountyi. Açıkla açıklayacaksan artık. Bu saate kadar durdum belki gelişme olur giremeyen arkadaşlara haberdar ederim diye de bende sabah işe gidicem. Ben yatıyorum beyler Allaha emanetsiniz. İnşallah sabah kalktığımızda bu Hintli kardeşimiz açıklar şu listeyi.
full member
Activity: 910
Merit: 105
January 30, 2018, 06:28:36 PM

sr. member
Activity: 546
Merit: 262
January 30, 2018, 06:03:41 PM

Kesinlikle katılıyorum hocam.Deadley benim çok beğendiğim taktir ettiğim bir bounty managerdi.Ama son yaptıklarından sonra gözümden çok düştü.Böyle devam ederse jamal,colorlessk gibi isimlerle aynı klasmana düşebilir.
full member
Activity: 658
Merit: 153
January 30, 2018, 05:43:13 PM
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
January 30, 2018, 03:33:29 PM
Arkadaşlar son dönemece giriyoruz herhalde bounty ler için. Şubat geldi sayılır. Ama sanırım herkesin ortak kanısı bounty ler dağıtılınca fiyatın daha da düşeceği yönünde.

10 $ Fiyatını görmüş bi coini hatta 14 $ ı gördü Binance'da kimse 3 4 $ dan satmak isteyeceğini sanmıyorum . Satanda ağır işsizdir .
member
Activity: 378
Merit: 20
January 30, 2018, 03:03:45 PM
Arkadaşlar son dönemece giriyoruz herhalde bounty ler için. Şubat geldi sayılır. Ama sanırım herkesin ortak kanısı bounty ler dağıtılınca fiyatın daha da düşeceği yönünde.
full member
Activity: 588
Merit: 125
January 30, 2018, 03:01:33 PM
Bountyler gelmeden dump geldi ben sırf bountyler gelecek diye satmıştım bu yüzden valla iyi oldu birde bountylerle dip yaptırırlarsa bayağı iyi olacak alttan toplayacağız
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
January 30, 2018, 02:59:47 PM
Bitcoin'den baya etkilendi INS . Ama bitcoin çıkarken başınıda büyük ihtimalle INS Çeker . Bir iki habere bakar .
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
January 30, 2018, 02:19:03 PM
500k bounty dağıtılacak ben bir miktar düşüş bekliyorum çok ufak olmayabilir bir %25-30 en azından olur sanki, circulating supplyı da düşük baya ondan daha etkili olur gibi. Hala açıklanmadı exceller bakalım bekliyoruz son sayımlar sanırım.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
January 30, 2018, 02:08:47 PM
Arkadaşlar 5.5 $ dan 200 tane aldım 3.5 $ oldu bu nasıl Hodl aga? Daha ne kadar gider.

Eh be dostum biz burda bas bas bagirmadik mi subati bekleyin diye. Bounty dagitimindan sonra daha da dusecektir. Ama cok da dusmez. Sabretmek bu isin kitabinda var. Ve ins er ya da gec saglam bir ath yapacaktir. Sen sinirlerine hakim olup sakla ins'lerini. Bircok anlasmasi var. Yenileri de gelecektir.
Pages:
Jump to: