Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 62. (Read 18871 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
January 28, 2018, 05:54:48 AM
Maalesef hemen satılmasını bende bekleyenlerdenim, muhakkak satışlar çok olacaktır bu işin %70 i hold bence o yuzden bunu beceremeyenler olacaktır
member
Activity: 490
Merit: 16
January 28, 2018, 05:14:43 AM
Merhaba;

Kyc doğrulamasını çoğunluk geçtiğine göre bounty dağıtılmasını bekleyebiliriz.Açıkcası Ins Token Binance borsasında işlem görmesine rağmen bountyler dağıtıldıktan sonra bir düşüş yaşabilir.Ben şuanlık bu düşüşü bekleyeceğim.

İyi dileklerimle

INS Binance' de günlük 3 milyon USD' yi aşkın bir işlem hacmi ile listeleniyor. Tüm borsalardaki toplam işlem hacmi 4.5 milyon USD' ye yakın. 500.000 adet bounty tokeninin tümü satılsa bile ciddi bir düşüş olmayacaktır. Hemen satmak isteyen arkadaşlar için; Es vererek, bekleyerek satış yapmakta fayda var.

Birak abi satsinlar da biraz biz toparlayak  Grin icosunu bountysini kacirdik bari ufaktan imzacilarini satisindan toparlayalim Grin
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
January 28, 2018, 04:06:54 AM
Merhaba;

Kyc doğrulamasını çoğunluk geçtiğine göre bounty dağıtılmasını bekleyebiliriz.Açıkcası Ins Token Binance borsasında işlem görmesine rağmen bountyler dağıtıldıktan sonra bir düşüş yaşabilir.Ben şuanlık bu düşüşü bekleyeceğim.

İyi dileklerimle

INS Binance' de günlük 3 milyon USD' yi aşkın bir işlem hacmi ile listeleniyor. Tüm borsalardaki toplam işlem hacmi 4.5 milyon USD' ye yakın. 500.000 adet bounty tokeninin tümü satılsa bile ciddi bir düşüş olmayacaktır. Hemen satmak isteyen arkadaşlar için; Es vererek, bekleyerek satış yapmakta fayda var.
member
Activity: 448
Merit: 10
January 27, 2018, 06:46:47 PM
Şuan piyasa düzelir gibi oluyor INS'de bundan faydalanacaktır bounty dağıtımından sonra bi miktar düşer ise alırım uzun vade için güzel ve güvenilir token.
member
Activity: 742
Merit: 19
January 27, 2018, 06:42:51 PM
İns ödülleri de dağıttıktan sonra ufak bir düzeltme yese bile yoluna devam edecek gibi.Güçlü bir topluluk oluşturdular.Borsalarda güzel bir çıkış yakaladılar.Ödül gelecek olanlar bekletirse güzel kazançlar elde edecek gibi.Bekletmekte fayda var.Tabi ihtiyacı olmayanlar için.
full member
Activity: 658
Merit: 153
January 27, 2018, 05:51:02 PM
KYC sonuçları açıklanınca en çok sevinenlerden birisi de ben oldum. Listede adım var ve PASSED. PAzartesi günü stakeler açıklanacak. 7 Şubat da ilk dağıtım yani KYC doğrulamasından geçen ilk liste dağıtımı yapılacak. Deadley bu işi yapıyor. İkinci imzamda deadleyde ve gayet memnunum. INS kadar gecikmeli de değil sayımları. Tahminlerim tutarsa onda da güzel bir rakama erişirim. INS tokenlerini beklemeye geldi sıra KYC derdi bitince Cheesy
Deadley konusunda katılıyorum size hocam, bu iş nasıl yapılır gerçekten bu adam biliyor ben de onun kampanyalarına daha çok öenm vermeye çalışıyorum. Sylon gibi değil, bişey sorduğunuzda 2-3 dakikada cevabınızı alırsınız bukadar sağlam yönetici olması sayesinde bir çok takipçisi oldu kampanyalarına.

Şöyle Sylonda iyi bir yönetici ama biraz agresif ama adam iyi yönetiyor imzalarını 1 aya yakın bizde deadly iyi diyoduk sonra ödülü değiştirmeye çalıştılar kötüye çıktı ismi bu başlıkta sonra tekrar ödül eski haline geldi adam sözünü geçirdi ilk dediği ödülü veriyor şimdi helal olsun. En iyi managerler bence Sylon ve Deadly hem kaliteli imzalar hem yönetim iyi.
full member
Activity: 406
Merit: 100
January 27, 2018, 11:33:48 AM
KYC sonuçları açıklanınca en çok sevinenlerden birisi de ben oldum. Listede adım var ve PASSED. PAzartesi günü stakeler açıklanacak. 7 Şubat da ilk dağıtım yani KYC doğrulamasından geçen ilk liste dağıtımı yapılacak. Deadley bu işi yapıyor. İkinci imzamda deadleyde ve gayet memnunum. INS kadar gecikmeli de değil sayımları. Tahminlerim tutarsa onda da güzel bir rakama erişirim. INS tokenlerini beklemeye geldi sıra KYC derdi bitince Cheesy
Deadley konusunda katılıyorum size hocam, bu iş nasıl yapılır gerçekten bu adam biliyor ben de onun kampanyalarına daha çok öenm vermeye çalışıyorum. Sylon gibi değil, bişey sorduğunuzda 2-3 dakikada cevabınızı alırsınız bukadar sağlam yönetici olması sayesinde bir çok takipçisi oldu kampanyalarına.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
January 27, 2018, 11:15:58 AM
Ben de bountyler dağıtıldıktan sonra fiyat düşerse Ins Token almayı düşünüyorum.Toplam token miktarına bakacak olursak Ins Token bana göre rahat bir şekilde 20-30 dolar seviyelerini görebilir.20-30 dolar diyince aklıma Genesis Vision geldi. Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
January 27, 2018, 11:11:42 AM
Btc bu kurda devam ederse subat bası bountyler dağıtıldığında İns almak isteyenlere guzel fırsat doğacaktır.Mart gıbı piyasa açılırsa hem yatırımcı hamde bekleyen bountycıler güzel kazanç sağlayabilir.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
January 27, 2018, 11:06:19 AM
Merhaba;

İyi dileklerimle
member
Activity: 756
Merit: 16
January 27, 2018, 11:04:53 AM
Bende geçtim kycden sonunda aslında bir yönden iyi gibi kyc hem multileri ayırt etmek için güzel olmuş hakkımızda hayırlısı olsun bakalım
sr. member
Activity: 1876
Merit: 332
January 27, 2018, 09:11:49 AM
Çok şükür kyc olayını da sorunsuzca atlattık. Bundan sonra artık ödüllerimizi bekliyoruz. Umarım coinin değeri de artar o zaman kadar. Gerçi elimde tutmayı düşünüyorum ben uzun vadede 10 doları geçecektir.
member
Activity: 378
Merit: 20
January 27, 2018, 07:41:15 AM
Arkadaşlar ben de geçmişim kyc den. Çok sevinçliyim. Üstelik benim ilk imzam. Heyecanla dağıtımı bekliyorum.
Bu arada arkadaşlar ben ve sanırım birçoğumuz bu imzaya Exortis arkadaşımız sayesinde girdik. Ayrıca bir arkadaşımda worldcore imzasına onun sayesinde girmişti. Her ikiside iyi iş yaptı. Bu vesile ile EXORTIS dostumuza çok teşekkür ederim. Kendisinin rütbesinin iptal edilmesi beni gerçekten çok üzmüştür.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
January 27, 2018, 06:46:18 AM
Token Dağıtımı KYC Spreeadsheet'te üst tarafta 7 Şubat olarak açıklanmış . Daha sonra tekrar onaylayanlar içinde dağıtım olacakmış .

Hayırlısı diyelim
full member
Activity: 532
Merit: 151
January 27, 2018, 05:33:45 AM
tr forumunda viewsi fazla olan konudan korkacaksın tecrübelerim bana bunu öğretti, konunun ilk sayfasından yatırım yapıldıysa güzel, ama son sayfalara doğru yatırım yapıldıysa sıkıntı... Herkesin yatırıp hayaller kurduğu coinden tokendan kaçacaksın  Smiley
Hocam aslında yazılan mesajların çoğu bountyle ilgili o yüzden view çok yüksek ayrıca ilk başta tartışma alanı olarak açılmadı
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
January 27, 2018, 05:24:33 AM
Bende blog yazmıştım ve kyc yapmıştım ama bende adımı göremedim, tekrar kayıtmı yaptırmak lazım şimdi siteyede baktım kyc kayıt kısmını göremedim kaldırmışlar herhalde. Neyse çokta önemli değil.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
January 27, 2018, 04:53:03 AM
Forum olarak gözümüz aydın diyelim . Çoğu kişinin onaylanmış durumda . Ekip tek seferde kestirip atabilirdi ama atmadı bu konuda +1 olumlu hareketlerini kazandılar . 2.nci ve 3.ncü aşamada geçemeyenler için yerinde bir hareket oldu . Tekrardan kayıt yapabilirsiniz.
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
January 27, 2018, 04:44:56 AM
umarım iyi kazandırı icosunu bekliyordum sonunda çıktı çok çabalamıştık bountysinde ama umarım emeğimizin karşılığını fazlasıyla bize kazandırır
member
Activity: 112
January 27, 2018, 04:22:52 AM
Hadi hayırlı olsun bakalım, umuyorum hunterlar biraz dumplar geri gelir ama bu seviyeleri koruyacaktır. BTC de bir terslik yapmazsa 6-7 dolar seviyelerine hızla geri döner. Şubat sonunda INS en az 8-10 doları görecektir ve taban yapacaktır
member
Activity: 210
January 27, 2018, 04:19:37 AM
Bende kyc yaptım video çekmiştim ama adımı listede bulamadım tekrar kyc mi yapmam gerekecek acaba, canım sıkıldı şimdi buna. Herkes geçmiş ben kalmamışım bile, listede dahi yokum  Angry
Pages:
Jump to: