Pages:
Author

Topic: John Mc Afee Tweet Başına 105 Bin Dolar Karşılığı Kripto Para Reklamı Yapıyor - page 3. (Read 605 times)

full member
Activity: 353
Merit: 100
Maalesef sonunda tanıtım işinin de suyunu çıkardılar, bu adam artık en doğru ıcoyu dahi tanıtsa bile dönüp kimse bakmayacak, yazıktır ödenen paraya ekipler de bunu  farkındadırlar sanırım.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Bir oldu iki oldu üçüncüye kimse bu adamı iplemez oldu. Verdiği sinyalleri kendileri ve botlar alıyor işlem yapıyor küçük ve orta balıklar ise oltaya düşüyor sonuç olarak güven kaybı yaşandığı için kendileri çalar kendileri oynar.
member
Activity: 266
Merit: 12
Bu adamı takip edip para kaybeden birçok insan tanıyorum. Kaç defa uyardık halbuki. Yazıktır.

Ian Balina da saçmalamaya başladı. İyice pump dump a döndü olay artık.
member
Activity: 574
Merit: 14
Mc Afee'nin tweetleri artık benim açımdan yok hükmündedir. bitcoin zengini ikizler var onlarada 100'er bitcoin gönderelim icoyu övücü tweetler atsın doğru mu? nette bazı sitelerin sırf danışmanlık adı altında icolar hakkında tüyo verdiği bilgiler için ödeme istediği de açık. hiçbir bilgi karşılığında ödeme istemeyen kişiler artık benim için daha değerli.
full member
Activity: 344
Böyle adamlar yüzünden parayla reklam aldığı bilinen kişiler yüzünden yeni yatırımcının piyasaya güveni sarsılıyor, 10 tavsiyesinden biri tutsa dahi geri kalanlarında pump dump olayı nedeniyle para kaybeden yatırımcı piyasaya lanet ediyor, halbuki piyasanın suçu ne bunun peşine takılan suçlu.
newbie
Activity: 136
Merit: 0
Bu adam kripto dünyasının başına gelen en kötü şey. İlk başlarda sözüne itibar edilen bir tipti, para için kendisini bitirdi. Şu sıralar pek ipleyen yok.
full member
Activity: 336
Mc Affee twiterine bir girip baksanız keşke bir ICO reklamı, ardından eşiyle yazışmalar ardından lüks mekanından kareler, yiyip içmeler, gezmeler, adam hayatını yaşıyor resmen, hangi ara ICO whitpaperleri okuyor anlamadım.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
    Reklâm tweet le de olur ama 105 bin dolar pek mantıklı rakam olduğu söylenemez tweet atarak reklam yapacağına daha fazlasını vererek daha yaygın sitelere reklam vermek mantıklı olur
full member
Activity: 742
Merit: 140
Bitcoin 500 bin doları görmezse penisimi yiyeceğim diye spekülasyon yapan adamdan para karşılığı her türlü spekülasyonu beklerim şahsen.

Bir insan neden böyle bir iddia atsın ki ortaya ?
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Adam nakit üreten ineği üretmiş ve pazara sunmuş her saniye nakit üretiyor. Detaylı ve planlı çalışmış diyebilirim, güzel bir iş modeli olmuş, üzerinde kafa yoruyorum. Öncelikle güzel bir anket yaptırmış ve data toplamış. Sonrasında bunu hedefleri ve iş planı doğrultusunda kullanmış, tebrik ediyorum. Takımın adı McAfee Crypto, yeni çıkan ico ve genel olarak kripto para piyasasında pazarlama hizmeti veriyor, ön araştırma yaptığından bir noktadan bakıldığında yatırım tavsiyesi niteliğinde oluyor paylaşımları ve geri dönüş alıyor ki reklamlar verilemeye devam ediyor, sonuçta bu takım 4,5mia Dolarlık bir bütçe yönetiyor.
member
Activity: 336
Merit: 10
bunu öğrendiğimiz iyi oldu.böylece bu yoldan para kazananları göreceğiz.bu kişilerede yazdıkları şeylere güvenmememiz gerektiğini bilmiş olacağız.piyasada bu şekilde yanlızca reklam yapanları ayıklanması gerekecek..
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
vay anasını ya bu saçları migros sprey boyalı anti virüs pazarlamacısının tweetleri 105 bin dolar ediyor mu öyle ?
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Kripto para piyasasındaki küçük yatırımcıların verdiği sinyaller ,ile kanını  kurutan büyük zararlar ettiren John mc afee tekrar piyasaya geri dönmüş , bu adamın açıklamalarından uzak durun hiç bir şekilde inanmayın .

kesinlikle katılıyorum bu adamın attığı tweetler ile sakın bir altcoin yada ico'ya girmeyin. anlık yüksek tepkimeler gelirdi ilk bu işe başladığında artık pek bi etkisi olmuyor yinede hiç bir şekilde bu adamın işaret ettiklerine girmeyin bol şans.
full member
Servetine servet katıyor. Bu adama nasıl para veriyorlar anlamıyorum bu adamın dediği coinleri almam ki ben uzak dururum. Bir ara söylediği coinler kısa süre yükselip sonra tekrar düşüyordu. Pump gruplarından ne farkı kaldı o zaman. Uzak durun derim ben.
member
Activity: 392
Kripto para piyasasındaki küçük yatırımcıların verdiği sinyaller ,ile kanını  kurutan büyük zararlar ettiren John mc afee tekrar piyasaya geri dönmüş , bu adamın açıklamalarından uzak durun hiç bir şekilde inanmayın .
full member
Activity: 546
Bu adamın çoğu önerisi fos çıktığı için buna güvenen kitlede azalmıştır diye düşünüyorum. Kendisi bir analizci ve tecrübeli bir adamdan daha çok spekülatör.
member
Activity: 448
Kripto para piyasasında yukarı yönlü bir kıvılcım ışığı görsün hemen twit atmaya başlıyor , piyasa düşüş dönemdinde ortalarda  yok , biz küçük yatırımcılara verdiği çok büyük zararlar karşısında twit başına 105 bin dolar alması normal.
member
Activity: 448
Merit: 14
Böyle adamların yatacak yeri yok.Bi ara ciddi ciddi pump yaptırıyodu.Sonra sadece ekran görüntüsü paylaştı botla hemen alıyolar diye.SOnra baktı millet yemiyor gene yazmaya başladı.Tam aşşağılık bir adam.
jr. member
Merit: 1
Ian Balina ve Mcafee bu işi para için yapıyorlar, belki bizim tanımadığımız başkalarıda vardır. Bir şekilde fenomen oldular.
member
Activity: 189
Mc Afee' nin eski popülerliği kalmadı artık aşırı uçuk söylemleri ve aniden pump-dump olayları yüzünden eskisi kadar güven ve desteklediği projelere rehavet kalmadı ancak bu haberin doğruluğuna inanıyorum
Pages:
Jump to: