Pages:
Author

Topic: John Mc Afee Tweet Başına 105 Bin Dolar Karşılığı Kripto Para Reklamı Yapıyor - page 4. (Read 605 times)

newbie
Activity: 168
Merit: 0
Adam tam bir gosteris hastasi surekli olarak dikkat cekme cabasinda. Bu adamin guvenilebilir biri oldugunu dusunmuyorum.
member
Activity: 196
Merit: 10
Mcafee şirketini sattı zamanında $7.6 milyar gibi bir paraya. İngiliz doğumlu multi-milyoner bilgisayar programcısı ve yazılım şirketi kurucusu, altcoin topluluğunda bir eksantrik olarak uzun zamandan beri tanınıyor ve asla çekişmeli bir yorumdan kaçınmayacaktır.
newbie
Activity: 42
Sahtekar herif. Tam bir pislik
full member
Activity: 630
Merit: 103
birçok ico mcafee bizi destekliyor gibi söylemlerde bulunuyor ve internet sitelerine tweeti falan koyuyordu. ucuza gitmiş reklam, millet bi ara baya baya önemsiyordu bu adamın laflarını. şu saatten sonra piyasalara bir etkisi olacağını sanmıyorum bu adamın Smiley
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Bir ico için gayet mantıklı Mc Afee ye reklam yaptırmak tek tweetle fakat anlamadığım böyle büyük bir isim ve kariyerin kendisini neden bu kadar basit harcadığı açıkcası.

bu adamın biyografisini okuyun para için zaten yapmayacağı şey yok..
hero member
adamın kendini oynatarak çektiği videolarda bomba bu arada. ama görünce şaşırdım yani böyle işlerle neden uğraşsın ki dedim ama kaydadeğer bir getiri olmalı. icoları inceleyip de reklamlarını alıyorsa biz de takip edelim reklamını yaptığı icoaları.

adamda para bol zaten tweet atıp kolu da yorulmuyor bu piyasada da yatırımları var bi yandan bu şekilde para kazanıyor. ICO vs yaptığı reklamlar o koini anlatık hoplatıyor sonra daha kötü hale geliyor o coin'ler.
member
Activity: 406
Merit: 47
bu adam isini biliyor. tam bir zengin kafasi var.
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bu adamı hiçbir zaman içim ısınmamıştı zaten piyasaya yaptıkları cidden şerefsizlik de piyasanın bu adamın tek tweetinden bu kadar kolay etkilenmesi asıl sıkıntı aslında
member
Activity: 196
Bir ico için gayet mantıklı Mc Afee ye reklam yaptırmak tek tweetle fakat anlamadığım böyle büyük bir isim ve kariyerin kendisini neden bu kadar basit harcadığı açıkcası.
jr. member
Activity: 267
Merit: 6
Crypto Worker
Bu adamdan nefret ediyorum. Kripto dünyasına bir katkısı yok, adının bu sektörde anılması bile üzücü. Bu işten kendi işine göre daha çok para kazanmaya başladı belli ki.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
adamın kendini oynatarak çektiği videolarda bomba bu arada. ama görünce şaşırdım yani böyle işlerle neden uğraşsın ki dedim ama kaydadeğer bir getiri olmalı. icoları inceleyip de reklamlarını alıyorsa biz de takip edelim reklamını yaptığı icoaları.
full member
Activity: 308
Merit: 100
Gerçekten inanamıyorum şöyle paraların bu kadar kolay bir şekilde dağıtıldığına. John McAfee servetine servet katıyor resmen sadece tweet atarak. Artık adamın tweetleri ne kadar ilgi görüyor düşünemiyor insan yani.
hero member
Para parayı çekiyor küçük yatırımcıların bu hareketleri bu tip olayları önceden bilip pozisyon alması çok zor balina tadığı varsa o ayrı tabi. En sağlamı mantıklı projlere sabredip ara sıra karı reelize etmektir.

Kesinlikle katılıyorum keza gözlemlediğimde şu çoğu amatör yatırımcı iddaa mantığıyla bu piyasaya giriyor ve sonra sağda solda ağlayıp bu piyasayı kötülüyorlar. Araştırmak okumak şart.
full member
Activity: 630
Merit: 101
Para parayı çekiyor küçük yatırımcıların bu hareketleri bu tip olayları önceden bilip pozisyon alması çok zor balina tadığı varsa o ayrı tabi. En sağlamı mantıklı projlere sabredip ara sıra karı reelize etmektir.
newbie
Activity: 98
Vay amk ya.herif servetine servet katıyor.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
böyle bir şey yaptığını zaten herkes biliyordu. son ico tahminlerinde malesef çok can yaktı. sether mesala %80 falan zarar yazdı mahvetti insanları john mc affee efendi. şimdide bir günde zengin olunmuyor 3 yıl tutun diyor setheri yatırımcısı tuttu ama başka şeyi  Wink
jr. member
Activity: 364
Merit: 5
bu adam garip bir adam . 2-3 ay önce twitter hesabının hacklendiğini açıklamıştı ki kendisi Mcafee antivirüsün kurucusu . Eskiden ünlü bir antivirüs programıydı  . Bu adamın söylediği herşeye şüpheyle yaklaşırım ben , bu son yaptığı açıklama da dahil .
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
John Mc Afee’nin sonunda baklayı ağzından çıkarmış ve kripto para reklamından para aldığını itiraf etmiş. Para parayı çekiyor herhalde biz de burda 7/24 kripto paraları konuşuyoruz fakat nafile. Emek aynı fakat kazanç kıyas edilemez, üzücü:(( Ayrıca bu açıklama ile piyasayı etkileyebildiğini ima etmiş birazda.
member
Activity: 308
Merit: 11
Cok iyi para. Hemde gercekten bir yatirimci toplayamayacak bir insana verilecek o paraya yazik olacaktir bence. Insanlarin bu adama cok fazla guveni kalmamistir heralde.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Ben bu adamin devrinin gectigini dusunuyorum artik. Tamam eskiden bir populeritesi vardi ama eskidendi. Bircok insana zarar ettirmeden once.
Pages:
Jump to: