Pages:
Author

Topic: 2020 Yılından Bitcoin 1 Milyon Dolar olucak (Read 4620 times)

member
Activity: 448
Merit: 10
October 29, 2018, 07:41:00 AM
2020 yılında bitcoin fiyatı sene sonuna kadar 100 bin doları görebilir ,fakat 1 milyon dolar olma ihtimali oldukça düşük,2020 yılında bitcoin 1 milyon dolar ola dünyadaki milyarder sayısı ciddi oranda artar.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
2020 den geldim yazıyorum, bitcoin 1 milyon dolar olmuyor ama 50 bin dolar oluyor bilginize.
member
Activity: 154
Büyük fonların pazarı pompalaması fiyatı 50k olarak gösterebilir, 1 milyon dolar uçuk tahminlerin başında. Ben düşünüyorum Bitcoin kral olarak kalmaya devam eder fiyatın yavaş yükselmesi olası.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Bazı fon yönetimi şirketleri var bunlar beklemede, kriptoya giriş yaptıklarında satın alacak bitcoin bile bulamayabiliriz, o kadar sermaye ile giriş yaptıklarında fiyatın beklenmeyen yüksekliğe ulaşması mümkün olabilir.
full member
Activity: 360
Merit: 100
Gelecekte bitcoin fiyatını tahmin edemeyiz. Mevcut fiyattan daha fazla büyüyeceğini düşünüyorum. Ama söylediğin kadar yüksek olmayacak . Değerini abartıyorsun
full member
Activity: 630
Merit: 101
1 milyon dolar olduğunda elinde 50 btc si olan biri yada 100 diyelim dunya üzerinde nasıl bir güce sahip olur üstlerini düşünemiyorum bile buna musade ederler mi ?
member
Activity: 980
Merit: 12
Gönül ister ki piyasa hiç beklenmedik bir çıkış yapsın ve örneğin önümüzdeki sene Bitcoin'in en az 100 bin dolar falan olduğunu görelim. Fakat hiç bu yönden bakamıyorum şu aralar.
member
Activity: 994
Merit: 20
Bu inanılması güç gibi gözüken beklenti eğer piyasa inanılmaz bir şekilde katlanmaya başlar ise mümkün olabilecek belki de. Fakat şahsi görüşüm şu ki hala böyle bir şey mümkün görünmüyor bana.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Çok çılgın beklentiler doğru da olabilir tabi ancak kripto para piyasası doğası gereği hızlı gelişen ve gelişmesini her an sürdüren bir teknolojik altyapıya sahip. Böyle olunca da 1 yıl bile o kadar uzun bir dönem ki beklentileri çok uzun dönemli tutunca bence pek tutarlı olamuyor.
member
Activity: 268
Merit: 12
Söylenilen rakamlar imkansız değil tabi ki ama gerçekçi olmak lazım o rakamı göremez en azindan 2020 de
newbie
Activity: 3
Merit: 0
John Mcafee sen uyuşturucuyu bırak en iyisi beynin süngere dönmüş koçum..
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Spekülatif yorumlar yapmayı kendine iş edinmiş bir adam. Millet 2020’ye kadar zararını bile toplayamayacağını düşünüyor.
member
Activity: 561
Merit: 11
BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.
güzel rüya aslında düşünsene 1 milyon dolar olduğunu bi uyanıyorsun 1 milyon dolar ben duvara kafa atardım herhalde gerçekmi diye
newbie
Activity: 56
başlığı açan kişinin türkçesi bir konuya ne derecede hakim olduğu konusunda fikir veriyor. neyse, ben ne btc nin ne de altcoinlerin bu meblağları görebileceğini sanmıyorum. fazlaca uçuk bu bir sayı bu.
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
Bu adamın ne söylediğini, ne yaptığını ve saçmalıklarını görmekten çok sıkıldık artık. Aklı başında olan kimse şu adamı ciddiye almıyor artık zaten.
member
Activity: 392
2020 yılına şurda bir buçuk yıl kadar zaman kaldı , o zamana kadar değil bitcoinin 1 milyon dolar olması 50 bin dolar bile olsa bence kesip yesin ,bitcoin 9 aydır süredir dibe doğru ilerliyor ve yukarı yönlü fiyatlnaması içinde en ufak bir gelişme yok.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
tuz olayı komik olmuş daha normal dille devam edersem 2020 yılına 2 yıl var btc 6500 dolar pazar 215milyar usd pazarda robortar haricinde al sat yapan az kimse piyasa düzelmeden girmez.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
Tuzluyarak mı yermiş tuzlamayarakmı onu sormak lazım 1 milyon deli para 5 btc ye tirlyonluk olursun da sorumu tekrarlayayım penisini tuzluyarakmı yermış tuzlamayarakmı
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Bu adam piyasada tamamen keriz ve acemi avlamak için konuşuyor. Tek görevi sanki bu. İnsanlara umut satmaktan bıkmadılar. Artık gerçekçi ve dürüst analizler duymak istiyoruz, böyle boş konuşacaklarına hiç konuşmasınlar bitcoinin geleceği hakkında.
newbie
Activity: 238
Bu piyasa da 100 k falan olur en fazla 2030 da belki 1000000 olur oda çok ufak bir ihtimal görebilcezmi o günleri bakalım

100k fikrine ben de katılıyorum hocam, bence bu ileriki yıllarda olacak
Pages:
Jump to: