Pages:
Author

Topic: Kaç kişi sizin sayeniz'de bitcoin satın aldı? - page 3. (Read 894 times)

newbie
Activity: 110
Merit: 0
Benim bitcoin aldırdığım kimse yok ama birkaç arkadaşım benim sayemde bounty hunter oldu Smiley
member
Activity: 168
Merit: 10
Umarım kimse benim sayemde almamıştır.
member
Activity: 249
Merit: 11
Açıkçası bu gibi riskli bir işe kimseyi yönlendirecek cesaretim yok.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
herkesin bizim gibi hareket etmesini sağlayabilmek çok mümkün olmadığı için anlatmıyor da kimse eşine dostuna.
member
Activity: 126
Merit: 53
Haber - Bilgi - Tarih
Ben pek anlatmadım etrafıma şahsen riskli görüyordum.
jr. member
Activity: 378
Merit: 4
Elimden geldigince bitcoinden ziyade blockchain, onun yaninda da tabi boga geldiginde olasi kazanci anlatiyorum Smiley
Dolayisiyla boga gelirse sayemde girecek olanlar cok.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
insanlar dinleyerek iş yapmıyorlar birilerinin kazandığını görünce adım atıyorlar ancak. o yüzden ikna etmek zor oluyor.
member
Activity: 588
Merit: 18
Açıkçası kimseye bu konuda yönlendirme yapmadım. Bu iş riskli bir yatırım modeli. Başka birini bu konuda yönlendirip birde zarar ederse onunla uğraşmak hiç Türkiye gibi yerde yapılacak iş değil.
full member
Merit: 107
Bunu bilemiyorum elimden geldiği kadar çok insana nu teknolojiyi anlattım incelikşerinide anlattım gözüm önünde yatırım yapan olmadı ancak daha sonra yatırım yapanlar olmuş olabilir
jr. member
Activity: 420
çevremde çok az kişi var aslında kripto paralarla ilgilenen. ama eğilimler hızla artıyor bunu olumlu görüyorum ben.
jr. member
alay edilmelere doyamadık tabii ama artık her yükselişlerde bir mesaj atar olmaya da başlamadılar değil.
jr. member
Activity: 322
3 kişiye aldırdım. 1 tanesine 9 bin dolardan birine 6 bin dolardan birine de 4 bin dolardan. Sadece bitcoinde kalmalarını tavsiye ettim 2 tanesi dinledi ve az veya çok kar etti. Diğeri altcoinlere de girişti ve neler olduğunu az çok tahmin edersiniz.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Sifir:)) son birkaç aya kadar bu işle ugrastigimi kimse bilmiyordu yani bu yüzden kimseye aracı olmadım. Yakın birkaç arkadaşıma bahsetmiş olsam da kesinlikle bulasmamalarini belirttim. Ha, zamanında insanlar al deseydim ve yerinde satmış olsalar bana ne dualar ederlerdi:))
member
Activity: 910
Merit: 10
Kazandığm para sayesinde bir çok kişi almak istedi ama bitcoine temkinli yaklaşan sayısı oldukça fazla o nedenle önce güven lazm
newbie
Activity: 98
Merit: 0
3-4 arkadaşıma bitcoin tavsiyesinde bulundum fakat piyasaya girdiklerinde biraz afalladılar. hızlı iniş çıkışlar ya e harikaymış dedirtti ya gözlerini korkuttu
jr. member
Activity: 448
iki kişiye bounty işlerini anlattım ama baştan başlayacak olmak yemedi sanırım ki erken bıraktı ikisi de.
jr. member
Activity: 157
Suan itibariyle 3 kişi kripto işine bulaşmış durumda. Soyledikleride ilerde bu sistem yuzunden gol yemek istemiyoruz o yuzden alıp koseye atalım. Grin
member
Activity: 574
Merit: 55
8-9 kişi sırf benim söylemem ile, en az 20-30 kişi de ben söyledikten sonra alanların başkalarına söylemesi ile aldı. Kimisi erken dönemde aldı güzel karlar etti, kimisi 16k-20k arasında aldı güzel zararlar etti. Başlarda çok fazla tavsiye veriyordum ama sonradan anladım ki insanlar hiç bir noktaya bakmadan sırf 2x 5x 10x yaparım bir vurgunla düşüncesiyle alıp terste kalınca sinir strese giriyorlar, o yüzden tavsiyelerimden vazgeçtim. Artık sadece şurayı inceleyebilirsin şeklinde tavsiyelerde bulunuyorum.
jr. member
Activity: 322
Ben iyi haberleri ve potansiyel fırsatları çevreme duyurmayı çok severim herkes faydalansın isterim ama bu piyasanın oynaklığından dolayı o vebale girmek istemedim.
jr. member
Activity: 420
Ayının ayı olduğu dönemde 2 kişiye aldırmıştım ikisi de o dönemde %30 gibi karlarla geri çıktı ama bir gözleri burada hala buna ne kadar çıkmak denirse artık.
Pages:
Jump to: