Pages:
Author

Topic: Kaç kişi sizin sayeniz'de bitcoin satın aldı? - page 5. (Read 894 times)

jr. member
Activity: 378
Merit: 3
ben bir kişiyi ikna ettim o da şansına düşüş döneminde de olsa yedi bin dolar seviyelerindeyken almıştı şimdi teşekkür ediyor bana.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
almaya çok kişiyi ikna ettim aslında ama hemen hepsi züğürt adamlar oldukları için alamamışlardı şu an ne durumdalar bilemiyorum.
jr. member
Activity: 40
Merit: 1
Almaya yeltenen bir cok kişi var ama sadece 1 kişi cesaret edebilip aldı.  Grin
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
member
Activity: 910
Merit: 10
2 kişi aldı bunun sebebi ise o dönemde kazançlı çıkmamdan dolayıydı 2017 boğa bitişine denk geldi tabi biraz zarar ettiler ve zararına satmışlardı.
jr. member
Activity: 378
Merit: 4
4-5 kisi ama valla cevremde en cesuru annem cikti Smiley ben su an alma dedikce al al risk iyidir diyor kadin Smiley
cogu arkadasim akli basinda, durumu iyi kisiler ama herkeste hala bir ponzi algisi var.bunu kirmadan nasil olacak bilmiyorum.umarim bu facebook vs ise yarar.
member
Activity: 138
Merit: 19
Selam millet bugüne kadar 10 civari kişi benim sayemde bitcoin ile tanışıp bitcoin satın aldı.
Peki sizin sayenizde kaç kişi bitcoin satın aldı ? burdaki önemli olan Bitcoin satın almış kişilerin sayısı, bitcoini anlattığınız kişilerin bir önemi yok.
Bakalım rekor kimde ayrıca anket sonucunda bitcoin in yayılmasında bir kişinin ortalama ne kadar etkilli olduğunu anlayabiliriz.
Pages:
Jump to: