Pages:
Author

Topic: Kaç kişi sizin sayeniz'de bitcoin satın aldı? - page 4. (Read 894 times)

member
Activity: 602
Merit: 11
Sifir rakami da oldukca fazla isaretlenmis. Bir cok kisi haberlerden vs duymustur diye dusunuyorum, bu kadar volatile bir arac icin kefil olunmasi agir yuk olabilir.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Bu konuda kimseye bir telkinde bulunmadım çünkü bir arkadaşım sayesinde piyasaya girdim ve baya bir zarar ettim arkadaşım mahcup oldu ben sprun değil desemde. O bakımdan kimseye karşı mahçup olmak istemem olası bir kayıpta..
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
insanları bu konuda ikna edebilmek çok kolay olmuyor beyinsiz gibi çiftlik bank sorusu sorulduğu için.
member
Activity: 350
Merit: 14
Benim sayemde 10 üzeri kiş satın aldı. Piyasanın en kötü günlerinde dahi benim sayemde moral buldular Smiley
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
söylediğimiz zamanlarda gülüp geçen, hatta dinlemeyen insanlar oldu. şimdi forum forum geziyorlar bir şey öğrenebilmek için.
member
Activity: 308
Alan olmadı bildiğim kadarıyla ama en son düşüşte kime hangi altcoini tavsiye ettiysem onlara bir de yazdırdım o günkü fiyatları. Dün biriyle konuşurken 7 dolarken neo almasını söylediğim ortaya çıktı mesela. Şu piyasada bile ikiye katlayacaktı.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
insanlar bu konuda laf dinleyerek hareket etmiyor. gidecekler o fenomenleri bulacaklar önce öpülecek sonra doğruyu bulacaklar.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Kripto para dünyası ve kripto para borsası spekilasyonlara dayalı artış ve düşüş yaşadığından dolayı kimseye ne bitcoin alın diyorum ne de altcoin alın diyorum. Zaten soranlar bitcoini biliyor. Onu bırakın çevremdekiler dolandırıcılık olduğunu düşünüyorlar. Tabi öyle düşününce bende kimseye bir açıklama yapmıyorum. İyi de oluyor. Sordular mı ahiret sorusu gibi ne işe yarıyor gibi sorular ardı arkası kesilmiyor.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Bu nedense çok sorulan bir soru. Çok bir anlam ifade ettiğini düşünmüyorum. O veya bu şekilde insanlar zaten piyasaya giriş yapıyor. Ben al dediğim için alan 1 kişi var sadece. Ancak benden duyup nereden alabilirim diyen çok fazla insan var.
member
Activity: 406
Benim sayemde bitcoin yada altcoin alan bir sürü insan var, bir kısmı çok mutlu bir kısmı ise sinir stres içerisinde🙂 ama genel olarak durumları iyi şu anda.
jr. member
Activity: 322
bitcoin almaya ikna ettiğim kimse olmadı ama bounty ile tanıştırdığım kişiler oldu. onlar da sonradan bıraktı.
aly
full member
Activity: 312
Merit: 103
Beşiktaş.
Net bir rakam vermek pek mantıksız olur, fakat çok fazla kişiyi Bitcoin ile tanıştırdım. Önceleri (2012) bahsettiğim kişiler saçma bir olay olmasından şikayet ederlerken sonralarında telefonlarımı aşındırır oldular. Özellikle "boğa" dönemlerinde telefonum oldukça çalar (:

Bitcoin ve kripto paralar konusunda kimseye yatırım yap/yapma diye direkt fikir belirtmedim. "İyi olursa Allah'tan, kötü olursa senden" kafasında olan bir toplumda yatırım yönlendirmesi yapılmasını yanlış buluyorum. Malum bizim insanımız sever zahmetsiz ve hızlı para kazanmayı sonra işler istediği gibi gitmediği zaman faturayı size keser (:
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Hassas bir mevzu olduğu için her ortamda konuşmaktan yana değilim. Başta ailemden birileri sonra da yakın birkaç eş dost derken sadece en yakın çevremin BTC almasına katkı bulundum sanırım. Bunun dışında elalemi piyasaya sokup “ay girdi mi aman çıktı mı” gibisinden garip muhabbetlere maruz kalmak beni gerer.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
hiç kimseyi ikna etmemiş olmak da dolaylı yoldan düşününce bize zarar aslında. ne kadar yaygınlaşırsa o kadar değer artar.
jr. member
Activity: 546
sosyal medyayı aktif olarak kullananların sayısı bu konuda oldukça yüksektir bireysel olarak maksimum 3 5 kişi olur olsa olsa.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Sanırım hiç kimse. Çünkü genellikle BTC hakkında konuşmayı sevmiyorum. İsteyen herkese sadece ben aldım okuyup siz de kararınızı verin diyerek, okuma yapabilecekleri kaynakları paylaşıyorum. Herkes kendi kararını verebilmeli bence.
full member
Activity: 350
Merit: 129
fallenangel
6 kişiyi bu "bataklığa" sürükledim. Ben kardayım ama onlar zararda. Şunu öğrendim soğukkanlı olmayan insanlara kesinlikle bu işi tavsiye etmeyin. Weak Hands diyorlar ya gerçekten bazıları 100 lira zararı görünce kalp krizi geçirecek gibi oluyor. Böyle bir volatil piyasa her yiğidin harcı değil. Bazı sevdiklerimizi stresten hasta etmeye gerek yok.
jr. member
Activity: 420
benim de etki alanım çok yüksek değil. zamanında gülen adamlar şimdi sormaya çalışıyor bana da ama geçti artık o tren.
jr. member
Activity: 462
kolay kolay anlayamıyorlar zaten baba uğraşma böyle işlerle diyerek geçiyorlar. fark ettim de çevrem çok boş.
jr. member
Activity: 560
Açıkçası çok tavsiye etmiyorum genelde bu tarz olaylara girmek için yardımcı olmaya çalışıyorum o da 2 3 kişi olmuştur sanırım çünkü bu tarz riskli piyasalar pek tavsiye kabul etmez.
Pages:
Jump to: