Pages:
Author

Topic: Kako odabrati dobru signature bounty kampanju - page 7. (Read 2006 times)

full member
Activity: 588
Merit: 103
Evo ako me netko ispravi ako sam išta krivo pokopčao. Stavio sam signature, i sad, na bountyhiveu bi trebao sinkronizirati svoj wallet sa accountom? Nakon što odradim kampanju, automatski dobivam tokene na svoj wallet? Trebam li se ikome javiti, nekakvim moderatorima, managerima ili slično? Ili mogu odma krenuti pisati postove?  Huh Huh
Nema potrebe da se javljas bilo kome. Loguj se na Bounty hive i otvori stranicu sa Signature delom u okviru kampanje kojoj si se pridruzio. Ako ti na dnu stranice pise "You are enrolled in the Signature Campaign." onda mozes pisati postove, sto si vec i poceo da radis Smiley
newbie
Activity: 68
Merit: 0
Evo ako me netko ispravi ako sam išta krivo pokopčao. Stavio sam signature, i sad, na bountyhiveu bi trebao sinkronizirati svoj wallet sa accountom? Nakon što odradim kampanju, automatski dobivam tokene na svoj wallet? Trebam li se ikome javiti, nekakvim moderatorima, managerima ili slično? Ili mogu odma krenuti pisati postove?  Huh Huh
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
Eto, uletio na samom kraju, malo me bilo strah da možda neće priznati, broj postova je bio duplo veći od potrebnog...al kad vidim koliko je ekipa skupila koji su veći rang i bili duže od mene
poželim da mogu negdje kupiti ovih 84 merita koji nedostaju Smiley

neki su dobili preko 16000 tokena, tj 16ETH

Ma ne trebaju ti meriti, pošalji mi takve stvari i vratim ti nazad pol tog bountyja kojeg dobijem Grin

To sve je probilo soft cap?
Ja ozbiljno više neću uopće tražiti signature kampanje. Samo ću kopirati tvoje. Ovo što ti radiš s time je ludo.

Ovo je sve bilo u zadnji čas jer su me iz essentia zezali sa skidanjem signature-a preko tjedan dana nakon
što je kampanja završila...već prije sam bio našao tu CHT kampanju jer su davali dosta bounty-a, a nije bilo previše ljudi

Ovdje možeš pogledati konačni spreadsheet, ja sam pri samom kraju Smiley

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQ173fZ281f4UOTjyHWTZ0gHPbY8fRMj2kqIZTxs-PANZ9d1MZ8CAgJmBMaFPm5AfYWGAEva2zoE9KS/pubhtml#
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
Eto, uletio na samom kraju, malo me bilo strah da možda neće priznati, broj postova je bio duplo veći od potrebnog...al kad vidim koliko je ekipa skupila koji su veći rang i bili duže od mene
poželim da mogu negdje kupiti ovih 84 merita koji nedostaju Smiley

neki su dobili preko 16000 tokena, tj 16ETH

Ma ne trebaju ti meriti, pošalji mi takve stvari i vratim ti nazad pol tog bountyja kojeg dobijem Grin

To sve je probilo soft cap?
Ja ozbiljno više neću uopće tražiti signature kampanje. Samo ću kopirati tvoje. Ovo što ti radiš s time je ludo.
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
CHT, 1000 tokena = 1 ETH, za samo 4 dana sudjelovanja dobio sam 1287 tokena...da me nisu zeznuli
essentia sa time da nisu dugo nakon isteka dali da skinemo signature, mogao sam dobiti duplo, ali jako dobro
i ovako, oko $140 po danu...ipak, da sam dobio 2500, puna šaka brade...nadajmo se da će essentia dobro
platiti pa ću im lakše oprostiti

Kako si, pobogu, uspio sudjelovati u signature kampanji 4 dana? Grin
Obično su pravila puno stroža od toga, ovo mi se čini kao najbolji deal ikad.

Čisto za primjer, ja sam u MFChain kampanji (koji mi djeluje kao solidan projekt) proveo valjda 2 mjeseca i bio bi prezadovoljan s 1 ETH (a nema šanse da toliko i dobijem).


Eto, uletio na samom kraju, malo me bilo strah da možda neće priznati, broj postova je bio duplo veći od potrebnog...al kad vidim koliko je ekipa skupila koji su veći rang i bili duže od mene
poželim da mogu negdje kupiti ovih 84 merita koji nedostaju Smiley

neki su dobili preko 16000 tokena, tj 16ETH
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
CHT, 1000 tokena = 1 ETH, za samo 4 dana sudjelovanja dobio sam 1287 tokena...da me nisu zeznuli
essentia sa time da nisu dugo nakon isteka dali da skinemo signature, mogao sam dobiti duplo, ali jako dobro
i ovako, oko $140 po danu...ipak, da sam dobio 2500, puna šaka brade...nadajmo se da će essentia dobro
platiti pa ću im lakše oprostiti

Kako si, pobogu, uspio sudjelovati u signature kampanji 4 dana? Grin
Obično su pravila puno stroža od toga, ovo mi se čini kao najbolji deal ikad.

Čisto za primjer, ja sam u MFChain kampanji (koji mi djeluje kao solidan projekt) proveo valjda 2 mjeseca i bio bi prezadovoljan s 1 ETH (a nema šanse da toliko i dobijem).
full member
Activity: 588
Merit: 103
Evo otišao sam na bountyhive, logirao se, stavio bitcointalk profil i našao prvu signature kampanju. Piše mi da sam enrolled. Što dalje, kako dalje naći nekakve upute?

I zanima me, moram imati ERC-20 wallet da bi primio nagrade?
Sto pre moras staviti potpis, jer ces bez toga biti diskvalifikovan. Na Signature stranici u okviru kampanje na Bounty hive imas tacan opis sta se od tebe ocekuje. Pise koliko postova nedeljno, kolika je minimalna duzina posta i u kojim delovima foruma trebas pisati da bi ti se postovi racunali.
member
Activity: 176
Merit: 17
Evo otišao sam na bountyhive, logirao se, stavio bitcointalk profil i našao prvu signature kampanju. Piše mi da sam enrolled. Što dalje, kako dalje naći nekakve upute?

I zanima me, moram imati ERC-20 wallet da bi primio nagrade?

Nedostaje ti još potpis na bitcointalk-u, Potpis ćeš naći na Bounyhive.
ERC-20 wallet ti je Etherium ili ti ETH adresa, preporučam da instaliraš Metamask, dobit ćeš adresu a kasnije će ti dobro doći.
https://metamask.io/
newbie
Activity: 68
Merit: 0
Evo otišao sam na bountyhive, logirao se, stavio bitcointalk profil i našao prvu signature kampanju. Piše mi da sam enrolled. Što dalje, kako dalje naći nekakve upute?

I zanima me, moram imati ERC-20 wallet da bi primio nagrade?
full member
Activity: 588
Merit: 103
Evo pošto sam postao jr member odlučio sam se i ja okušati u bounty kampanjama, no može li me netko uputiti gdje da pročitam sve od A do Ž o njima, kako sve točno funkcionira? Hvala!
Koliko znam, rang je najbitniji za Signature kampanje, a o tome smo dosta pisali. Ukratko, mozes odabrati neku kampanju u sekciji foruma koja se bavi objavama, a mozes se ukljuciti i preko sajtova kao sto je Bounty hive. Ili jos krace - procitaj prvi post u ovoj temi, sve ti lepo pise Grin
newbie
Activity: 68
Merit: 0
Evo pošto sam postao jr member odlučio sam se i ja okušati u bounty kampanjama, no može li me netko uputiti gdje da pročitam sve od A do Ž o njima, kako sve točno funkcionira? Hvala!
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
CHT, 1000 tokena = 1 ETH, za samo 4 dana sudjelovanja dobio sam 1287 tokena...da me nisu zeznuli
essentia sa time da nisu dugo nakon isteka dali da skinemo signature, mogao sam dobiti duplo, ali jako dobro
i ovako, oko $140 po danu...ipak, da sam dobio 2500, puna šaka brade...nadajmo se da će essentia dobro
platiti pa ću im lakše oprostiti
Ovakve stvari mogu lepo da motivisu na dalji rad i trud. Mene jos boli GymRewards signature kampanja za koju sam dobio tokene koji trenutno vrede ukupno oko 3 USD. Za plakati.

A čuj, to je trenutna vrijednost CHT-a, tek za mjesec-dva ću vidit koliko zbilja vrijedi, jer ko što rekoh, uzimam samo coine
koji mi izgledaju perspektivni...možda i ovaj padne na $3 Smiley

Po čemu određuješ je li neki token perspektivan? Može neki projekt izgledati odlično, ali ako je ekipa iza njega loša, nema mu spasa. Ja sam se neko vrijeme vodio ICObench i ostalim stranicama, ali onda sam pročitao da recenzenti često dobivaju lovu za dobre recenzije pa mi onda to gubi smisao...


A samo čitanjem, i eventualno gledanjem videa...evo recimo essentia, ako je scam onda je tako dobro odrađen scam da mi neće biti krivo i ako jest scam Smiley

1. već imaju online proizvod koji se može isprobati
2. ekipa iza projekta ima dobre biografije
3. nisu škrti ni u bounty-u ni prema developerima
4. nema hrpe airdropova, 90% presale bonusa, (jedino imaju masternodeove od scam indikatora, ali
pošto će imat vlastiti mainnet, moraju ga nekkao i pogoniti, a ROI je 15% godišnje, a ne 500+%)

Znači jednostavno ne vidim puno scam indikatora, a sama ideja mi se sviđa
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
CHT, 1000 tokena = 1 ETH, za samo 4 dana sudjelovanja dobio sam 1287 tokena...da me nisu zeznuli
essentia sa time da nisu dugo nakon isteka dali da skinemo signature, mogao sam dobiti duplo, ali jako dobro
i ovako, oko $140 po danu...ipak, da sam dobio 2500, puna šaka brade...nadajmo se da će essentia dobro
platiti pa ću im lakše oprostiti
Ovakve stvari mogu lepo da motivisu na dalji rad i trud. Mene jos boli GymRewards signature kampanja za koju sam dobio tokene koji trenutno vrede ukupno oko 3 USD. Za plakati.

A čuj, to je trenutna vrijednost CHT-a, tek za mjesec-dva ću vidit koliko zbilja vrijedi, jer ko što rekoh, uzimam samo coine
koji mi izgledaju perspektivni...možda i ovaj padne na $3 Smiley

Po čemu određuješ je li neki token perspektivan? Može neki projekt izgledati odlično, ali ako je ekipa iza njega loša, nema mu spasa. Ja sam se neko vrijeme vodio ICObench i ostalim stranicama, ali onda sam pročitao da recenzenti često dobivaju lovu za dobre recenzije pa mi onda to gubi smisao...
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
CHT, 1000 tokena = 1 ETH, za samo 4 dana sudjelovanja dobio sam 1287 tokena...da me nisu zeznuli
essentia sa time da nisu dugo nakon isteka dali da skinemo signature, mogao sam dobiti duplo, ali jako dobro
i ovako, oko $140 po danu...ipak, da sam dobio 2500, puna šaka brade...nadajmo se da će essentia dobro
platiti pa ću im lakše oprostiti
Ovakve stvari mogu lepo da motivisu na dalji rad i trud. Mene jos boli GymRewards signature kampanja za koju sam dobio tokene koji trenutno vrede ukupno oko 3 USD. Za plakati.

A čuj, to je trenutna vrijednost CHT-a, tek za mjesec-dva ću vidit koliko zbilja vrijedi, jer ko što rekoh, uzimam samo coine
koji mi izgledaju perspektivni...možda i ovaj padne na $3 Smiley
full member
Activity: 588
Merit: 103
CHT, 1000 tokena = 1 ETH, za samo 4 dana sudjelovanja dobio sam 1287 tokena...da me nisu zeznuli
essentia sa time da nisu dugo nakon isteka dali da skinemo signature, mogao sam dobiti duplo, ali jako dobro
i ovako, oko $140 po danu...ipak, da sam dobio 2500, puna šaka brade...nadajmo se da će essentia dobro
platiti pa ću im lakše oprostiti
Ovakve stvari mogu lepo da motivisu na dalji rad i trud. Mene jos boli GymRewards signature kampanja za koju sam dobio tokene koji trenutno vrede ukupno oko 3 USD. Za plakati.
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
CHT, 1000 tokena = 1 ETH, za samo 4 dana sudjelovanja dobio sam 1287 tokena...da me nisu zeznuli
essentia sa time da nisu dugo nakon isteka dali da skinemo signature, mogao sam dobiti duplo, ali jako dobro
i ovako, oko $140 po danu...ipak, da sam dobio 2500, puna šaka brade...nadajmo se da će essentia dobro
platiti pa ću im lakše oprostiti
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
I meni signature kampanja trenutna završava krajem sedmice pa vidim da mnogi preporučuju Zichain.
Nisam još ništa provjeravao ali koliko vidim samo se 20% odvaja za signature kampanju kod Zichaina. Kažem samo jer neke druge kampanje odvajaju i po 30-40% u nekim slučajevima.
Za one koji učestvuju u Zichain signature kampanji, kakve otprilike zarade očekujete?


Ako ti je 20% malo, bježi od zichaina jer je u stvari samo 10% Smiley
pa dobro taj procenat opet ništa ne znači ako je mali broj ljudi u kampanji. Može opet zarada bit veća od kampanje gdje je 30% sa velikom količinom aktivnih učesnika. Pogledaću o čemu se radi...


zasad je relativno mali, usudim se reći da nas je pola sa ovog lokalnog podforuma Smiley
Ja sam onako, pola-pola...mislim da će biti isplativ ako stigne do hard cap-a, inače možda i ne

najviše sam uletio jer mi vremenski dobro upada u planove
full member
Activity: 294
Merit: 103
I meni signature kampanja trenutna završava krajem sedmice pa vidim da mnogi preporučuju Zichain.
Nisam još ništa provjeravao ali koliko vidim samo se 20% odvaja za signature kampanju kod Zichaina. Kažem samo jer neke druge kampanje odvajaju i po 30-40% u nekim slučajevima.
Za one koji učestvuju u Zichain signature kampanji, kakve otprilike zarade očekujete?


Ako ti je 20% malo, bježi od zichaina jer je u stvari samo 10% Smiley
pa dobro taj procenat opet ništa ne znači ako je mali broj ljudi u kampanji. Može opet zarada bit veća od kampanje gdje je 30% sa velikom količinom aktivnih učesnika. Pogledaću o čemu se radi...
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
I meni signature kampanja trenutna završava krajem sedmice pa vidim da mnogi preporučuju Zichain.
Nisam još ništa provjeravao ali koliko vidim samo se 20% odvaja za signature kampanju kod Zichaina. Kažem samo jer neke druge kampanje odvajaju i po 30-40% u nekim slučajevima.
Za one koji učestvuju u Zichain signature kampanji, kakve otprilike zarade očekujete?


Ako ti je 20% malo, bježi od zichaina jer je u stvari samo 10% Smiley
full member
Activity: 294
Merit: 103
I meni signature kampanja trenutna završava krajem sedmice pa vidim da mnogi preporučuju Zichain.
Nisam još ništa provjeravao ali koliko vidim samo se 20% odvaja za signature kampanju kod Zichaina. Kažem samo jer neke druge kampanje odvajaju i po 30-40% u nekim slučajevima.
Za one koji učestvuju u Zichain signature kampanji, kakve otprilike zarade očekujete?
Pages:
Jump to: