Pages:
Author

Topic: Kako odabrati dobru signature bounty kampanju - page 9. (Read 2006 times)

member
Activity: 160
Merit: 23
Pozdrav,ja radim i na BHive-u i preko bitcointalka. Imam da vam preporucim jednog coveka inace sa nasih prostora je.
Ratko bounty menager,veoma dobre kampanje ima i moze dobro da se zaradi ako se krene na vreme. Evo vam na telegramu ima kanal,pa svako ko je zainteresovan nek pogleda. Ja radim sve 3 kampanje koje on vodi,trenutno je jedna pri kraju Digital Ticks pa mozete prouciti malo kakva je.
Evo kanala https://t.me/ratkosbounties
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
A je li smanjen i broj ukupnih postova koje trebaš napraviti? Jer ako se dobro sjećam, bilo je govora da je pravilo 14 postova tjedno, ali i da mora biti najmanje 70 postova ukupno napravljeno s njihovim potpisom.

Znam da je još rano ali čitaj Grin
Ne znam, taj dio nisam pitao.

Telegram bounty managera vam je @aleks648 pa možete pitati direktno.

Smanjen je i taj broj. Vidim da su ažurirali bounty temu pa prenosim pravila za ZiChain signature kampanju, a vezani su uz broj postova:

Quote
To participate in the Signature Campaign reward allocation, a user must make at least 35 posts with the ZiChain signature during the ICO.
In order to receive stakes for a week period, at least 7 posts should be made within one week.
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
A je li smanjen i broj ukupnih postova koje trebaš napraviti? Jer ako se dobro sjećam, bilo je govora da je pravilo 14 postova tjedno, ali i da mora biti najmanje 70 postova ukupno napravljeno s njihovim potpisom.

Znam da je još rano ali čitaj Grin
Ne znam, taj dio nisam pitao.

Telegram bounty managera vam je @aleks648 pa možete pitati direktno.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
Samo da nadodam da je broj postova za ZiChain smanjen s 14 na 7. Tako je bilo rečeno i u grupi na Telegramu i meni je osobno rekao njihov bounty manager. Može se vidjeti i u njihovoj bounty tablici: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VTmU-JfMN2uuLP-A53cj9PTv5LX03YHNmuHpTHHUQFM/edit#gid=810068156
Pod poljem 'why no stakes' kao razlog je naveden At least 7 posts should be made within one week. Only posts made in the "Alternate cryptocurrencies" section or in local language channels count.
Ne znam zašto nisu updateali bounty temu ali eto - čisto da znate. Pretpostavljam da onda više ne vrijedi ni onaj uvjet o 70+ postova kroz vrijeme trajanje kampanje al to nisam pitao jer sam iz nje izašao nakon 2 dana zbog PRiVCY-ja.


A je li smanjen i broj ukupnih postova koje trebaš napraviti? Jer ako se dobro sjećam, bilo je govora da je pravilo 14 postova tjedno, ali i da mora biti najmanje 70 postova ukupno napravljeno s njihovim potpisom.
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
Samo da nadodam da je broj postova za ZiChain smanjen s 14 na 7. Tako je bilo rečeno i u grupi na Telegramu i meni je osobno rekao njihov bounty manager. Može se vidjeti i u njihovoj bounty tablici: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VTmU-JfMN2uuLP-A53cj9PTv5LX03YHNmuHpTHHUQFM/edit#gid=810068156
Pod poljem 'why no stakes' kao razlog je naveden At least 7 posts should be made within one week. Only posts made in the "Alternate cryptocurrencies" section or in local language channels count.
Ne znam zašto nisu updateali bounty temu ali eto - čisto da znate. Pretpostavljam da onda više ne vrijedi ni onaj uvjet o 70+ postova kroz vrijeme trajanje kampanje al to nisam pitao jer sam iz nje izašao nakon 2 dana zbog PRiVCY-ja.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
Zadnjih nekoliko dana se zezam s odabirom nove Signature kampanje. Uži izbor projekata s mojim natuknicama i impresijama o projektu sam sažeo u ovom postu. Možda nekome pomogne. Kako dolazi ljeto i GO težište sam bacio na projekte koji nisu previše zahtjevni po pitanju postova.


1. Ubex - Artificial Intelligence in Advertising
Švicarski ICO vezan uz reklamiranje, 7 postova tjedno, 2% svih tokena (Min 4k ETH, Max. 24k ETH), tokeni zaključani na mjesec dana nakon distribucije, Signature kampanja 15% bounty poola. traje do 13.8, ima prijavljeno dosta ljudi.
Dobre ocjene na ICObenchmarku 4.5 ali nema dodatnih komentara.
https://icobench.com/ico/ubex
Već su prikupili više od pola sredstava tako da kampanja možda završi i ranije. Najveća mana projekta je što ciljaju na tržište reklama gdje dominiraju Amazon i Google.
https://icomarks.com/ico/ubex

2. TrustedCars Flex - Changing Car Ownership Forever
TrustedCars je postojeća kompanija koja se bavi rentanjem auta, ovo je za njih samo novi proizvod. Njemački ICO s CEO-m koji ima boravište u njemačkoj, 5 postova tjedno, treba dodatno pisati prijavu. Bounty pool 2% prodanih tokena, traje do 30.7, jako malo prijavljenih u Signature kampanju.
Icobench 4.7, sve druge rating stranice daju im visoki skor. Da nisi zakomplicirali s dodatnom prijavom bili bi moj prvi izbor.
https://icobench.com/ico/trustedcars-flex

3. MeVu
https://bitcointalksearch.org/topic/bxunty-mevu-official-bounty-campaign-thread-round-2-4404410
Treba samo 5 postova tjedno PRE ICO traje do 16.7 ICO tek od 9.10 do 22.10
Aplikacija za klađenje, moči ćeš se kladiti na bilo što bilo gdje, sam organizirati klađenje sa svojim društvom. Ideja mi se jako sviđa i po meni baš je primjenjiva za blockchain.
Icobench 4.4, dobri komentari i na drugim rating stranicama
https://icobench.com/ico/mevu

4. Zichain
O projektu se dosta pisalo na lokalnom podforumu, neki od kolega su se i odlučili za taj projekt. 14 postova tjedno, minimalno 70 postova (cca. 5 tjedana) da bi se sudjelovalo u raspodjeli nagrade.
Icobench 4.4, dobri komentari na ideju ali kažu da je konkurencija velika.
Meni jako zasmetalo što su promijenili sjedište tima iz Kajmanskih otoka u UK (po meni samo da bolje izgleda), CEO ima boravište u Švicarskoj (ime i prezime ne zvuči Švicarski a ni njegov ten), COO ima boravište na Floridi. Rekao bih da su razasuti po svijetu ne znam koliko će utjecati na vođenje projekta.
https://icobench.com/ico/zichain

legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
moze li link?

Nasao sam Monaco ali taj se zavrsiom Moneco ne mogu da nadjem...

Sori, fulao sam slovo Cheesy nije Moneco već Moveco.

https://bitcointalksearch.org/topic/bountyairdrop-moveco-135m-9m-mov-token-bounty-program-closed-3283430

Nije neka posebna preporuka jer mi projekt ne izgleda spektakularno, prije bih ušao u ZiChain recimo. Ovo mi je samo izgledalo interesantno jer nema prijavljenih a pool bi se trebao u potpunosti isplatiti.
Čini mi se i da uz to što projekt nije neš posebno traže i light KYC i 15 postova tjedno.
full member
Activity: 238
Merit: 113
I ja sam bio u ZiChainu Grin.

Izašao sam zbog PRiVCY-ja što se do sad višestruko isplatilo, ZiChain je super ideja i super projekt a žrtvovao sam ga jer su mi prihvatili prijevod.

BTW, onaj Moneco (ako se netko sjeća, stavljao sam ga kao savjet za airdrop dok je bio na Stellar platformi) nema niti jednog prijavljenog u signature kampanji. Kad sam pitao u bounty grupi znači li to da je cijeli pool moj ako se prijavim, pobrisali su mi post. Pa ono - možda nije loš rizik Grin

BTW - svaka čast za odabir kampanja. Moja prva je bila MFChain, trebalo bi biti oko 300$ po ICO vrijednosti, prvi tjedan PRiVCY-ja mi već po trenutnoj cijeni vrijedi 200+$, imam prijevod za ZiChain i prijevode za najbolji projekt s kojim sam se do sad susreo - W12. Taj projekt ne mogu dovoljno preporučiti za nekog tko kasnije planira ulagati u ICO-ove.

moze li link?

Nasao sam Monaco ali taj se zavrsiom Moneco ne mogu da nadjem...
member
Activity: 160
Merit: 23
I ja sam gledao ZiChain signature bounty kampanju jer ju je netko spomenuo ovdje na forumu i prvenstveno sam odustao jer mi se u ljetnim mjesecima ne piše 14 postova tjedno.

Ali nadam se da ste uočili jedna neobičan zahtjev koji su postavili ... minimalno 70 postova da bi mogli sudjelovati u isplati.

Quote
To participate in the Signature Campaign reward allocation, a user must make at least 70 posts with the ZiChain signature during the ICO

Tako da budite oprezni kad se planirate uključiti u tu signature kampanju jer morate biti barem 5 tjedana unutra da bi konkurirali za podjelu tokena. Ako ne produže ICO 24.6. Vam je zadnji dan kad se morate prijaviti.

Procitao sam i ja sve vezano za kampanju,cak sto vise odlicno izgleda cela ta prica. Cim zavrsim ovu moju sig kampanju bez predomisljanja zapocinjem ovu!
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
I ja sam gledao ZiChain signature bounty kampanju jer ju je netko spomenuo ovdje na forumu i prvenstveno sam odustao jer mi se u ljetnim mjesecima ne piše 14 postova tjedno.

Ali nadam se da ste uočili jedna neobičan zahtjev koji su postavili ... minimalno 70 postova da bi mogli sudjelovati u isplati.

Quote
To participate in the Signature Campaign reward allocation, a user must make at least 70 posts with the ZiChain signature during the ICO

Tako da budite oprezni kad se planirate uključiti u tu signature kampanju jer morate biti barem 5 tjedana unutra da bi konkurirali za podjelu tokena. Ako ne produže ICO 24.6. Vam je zadnji dan kad se morate prijaviti.

Ne bi se baš složio. Ako napravim više postova tjedno (npr. 35), onda mi je dovoljno da sam dva tjedna u kampanji. Jer pravilo je 14 postova tjedno i ukupno 70 postova s njihovim potpisom. Nekome je problem napisati toliko postova, ali meni nije (ovo mi je 10. post danas Grin ). S tim da stvarno ne spamam nego sudjelujem u raspravama...
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
I ja sam bio u ZiChainu Grin.

Izašao sam zbog PRiVCY-ja što se do sad višestruko isplatilo, ZiChain je super ideja i super projekt a žrtvovao sam ga jer su mi prihvatili prijevod.

BTW, onaj Moneco (ako se netko sjeća, stavljao sam ga kao savjet za airdrop dok je bio na Stellar platformi) nema niti jednog prijavljenog u signature kampanji. Kad sam pitao u bounty grupi znači li to da je cijeli pool moj ako se prijavim, pobrisali su mi post. Pa ono - možda nije loš rizik Grin

BTW - svaka čast za odabir kampanja. Moja prva je bila MFChain, trebalo bi biti oko 300$ po ICO vrijednosti, prvi tjedan PRiVCY-ja mi već po trenutnoj cijeni vrijedi 200+$, imam prijevod za ZiChain i prijevode za najbolji projekt s kojim sam se do sad susreo - W12. Taj projekt ne mogu dovoljno preporučiti za nekog tko kasnije planira ulagati u ICO-ove.
full member
Activity: 327
Merit: 116
I ja sam gledao ZiChain signature bounty kampanju jer ju je netko spomenuo ovdje na forumu i prvenstveno sam odustao jer mi se u ljetnim mjesecima ne piše 14 postova tjedno.

Ali nadam se da ste uočili jedna neobičan zahtjev koji su postavili ... minimalno 70 postova da bi mogli sudjelovati u isplati.

Quote
To participate in the Signature Campaign reward allocation, a user must make at least 70 posts with the ZiChain signature during the ICO

Tako da budite oprezni kad se planirate uključiti u tu signature kampanju jer morate biti barem 5 tjedana unutra da bi konkurirali za podjelu tokena. Ako ne produže ICO 24.6. Vam je zadnji dan kad se morate prijaviti.
member
Activity: 196
Merit: 15
I do marketing and im good at it
a da sad svi jeee  Grin Grin
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
Sto mislis o ZiChain signature kampanji?

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-zichain-blockchain-asset-management-ecosystem-finished-3457512

To ce mi bit prva kampanja koju radim str8 preko foruma.

Radio sam jednu za Pigzbe preko bounty0xa i tamo nije na stackove vec fixno xy tjedno.



mali postotak odvojen za signature, ali svejedno izgleda jako  dobro, pogotovo za tvoj level, jer
često je odnos member:hero 1:7, a ovdje samo 1.5:3.5 ako nosiš avatar

Nisam proučavao kakav je coin, ali velika je šansa da i ja uletim kad mi trenutni istekne ako imaju šanse dostići soft cap  Grin

I ja sam to mislio, 19.6. mi istice trenutna kampanja a ZiChain mi izgleda kao ozbiljan projekat koji bi lahko mogao dostici soft cap

Kako mi je ovaj bounty dobro uletio. Odnosno, dobro će mi uletiti. Taman tražim neku kampanju jer mi Velix.ID završava 15.6. pa ću se onda vjerojatno od idućeg ponedjeljka uključiti ovdje.
full member
Activity: 238
Merit: 113
Sto mislis o ZiChain signature kampanji?

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-zichain-blockchain-asset-management-ecosystem-finished-3457512

To ce mi bit prva kampanja koju radim str8 preko foruma.

Radio sam jednu za Pigzbe preko bounty0xa i tamo nije na stackove vec fixno xy tjedno.



mali postotak odvojen za signature, ali svejedno izgleda jako  dobro, pogotovo za tvoj level, jer
često je odnos member:hero 1:7, a ovdje samo 1.5:3.5 ako nosiš avatar

Nisam proučavao kakav je coin, ali velika je šansa da i ja uletim kad mi trenutni istekne ako imaju šanse dostići soft cap  Grin

I ja sam to mislio, 19.6. mi istice trenutna kampanja a ZiChain mi izgleda kao ozbiljan projekat koji bi lahko mogao dostici soft cap
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
Sto mislis o ZiChain signature kampanji?

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-zichain-blockchain-asset-management-ecosystem-finished-3457512

To ce mi bit prva kampanja koju radim str8 preko foruma.

Radio sam jednu za Pigzbe preko bounty0xa i tamo nije na stackove vec fixno xy tjedno.



mali postotak odvojen za signature, ali svejedno izgleda jako  dobro, pogotovo za tvoj level, jer
često je odnos member:hero 1:7, a ovdje samo 1.5:3.5 ako nosiš avatar

Nisam proučavao kakav je coin, ali velika je šansa da i ja uletim kad mi trenutni istekne ako imaju šanse dostići soft cap  Grin
member
Activity: 196
Merit: 15
I do marketing and im good at it
Sto mislis o ZiChain signature kampanji?

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-zichain-blockchain-asset-management-ecosystem-finished-3457512

To ce mi bit prva kampanja koju radim str8 preko foruma.

Radio sam jednu za Pigzbe preko bounty0xa i tamo nije na stackove vec fixno xy tjedno.

full member
Activity: 327
Merit: 116

sta se desi sa hard coded kampanjama kod kojih ICO ne dostigne soft cap? nikom nista?



mislim da iako se gleda da je sto manje ljudi u sig kampanji - da ne bude ukopno premalo ljudi informisano za taj projekat jer ako se ne dostigne soft cap dzaba si nosio sig i radio sve ostalo


A čuj, kod svih ICO-a ne dobiješ ništa ako se ne dostigne soft cap Smiley

Sa ovim novim iskušavam novu tehnku, ubacivanje u zadnji čas (tjedan) da vidim koliko ću dobit
Ovaj Essentia mi se sviđa al bogme pola godine su mi skoro uzeli

Nije loša ideja, time ćeš diverzificirati rizik nošenja jednog potpisa za jedan projekt koji na kraju može propasti. Prilikom odabira ICO-a za koji ćemo nositi signature, je kao da biramo u što ćemo investirati novac, jer ipak investiramo naše vrijeme, što vrijedi i više od novca.
Zanima me kakvog će uspjeha biti takva taktika, pa nas izvijesti kada budeš gotov s par kampanja.

Sve ovisi kako gledaš na pisanje po forumu. Ako pišeš samo zbog signature kampanji onda definitivno investiraš svoje vrijeme, ali ako bi i ovako pisao onda je to samo dobro došao prihod.
Recimo ja preko ljeta manje sjedim za računalom i puno pisanja po forumu bi mi predstavljalo tlaku, zato sam odabrao signature kampanju u kojoj treba pisati samo 7 postova tjedno. Smiley
member
Activity: 602
Merit: 54

sta se desi sa hard coded kampanjama kod kojih ICO ne dostigne soft cap? nikom nista?



mislim da iako se gleda da je sto manje ljudi u sig kampanji - da ne bude ukopno premalo ljudi informisano za taj projekat jer ako se ne dostigne soft cap dzaba si nosio sig i radio sve ostalo


A čuj, kod svih ICO-a ne dobiješ ništa ako se ne dostigne soft cap Smiley

Sa ovim novim iskušavam novu tehnku, ubacivanje u zadnji čas (tjedan) da vidim koliko ću dobit
Ovaj Essentia mi se sviđa al bogme pola godine su mi skoro uzeli

Nije loša ideja, time ćeš diverzificirati rizik nošenja jednog potpisa za jedan projekt koji na kraju može propasti. Prilikom odabira ICO-a za koji ćemo nositi signature, je kao da biramo u što ćemo investirati novac, jer ipak investiramo naše vrijeme, što vrijedi i više od novca.
Zanima me kakvog će uspjeha biti takva taktika, pa nas izvijesti kada budeš gotov s par kampanja.
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318

sta se desi sa hard coded kampanjama kod kojih ICO ne dostigne soft cap? nikom nista?



mislim da iako se gleda da je sto manje ljudi u sig kampanji - da ne bude ukopno premalo ljudi informisano za taj projekat jer ako se ne dostigne soft cap dzaba si nosio sig i radio sve ostalo


A čuj, kod svih ICO-a ne dobiješ ništa ako se ne dostigne soft cap Smiley

Sa ovim novim iskušavam novu tehnku, ubacivanje u zadnji čas (tjedan) da vidim koliko ću dobit
Ovaj Essentia mi se sviđa al bogme pola godine su mi skoro uzeli
Pages:
Jump to: