Pages:
Author

Topic: Kazakistan da trafik cezası bitcoin ile ödenecek! - page 4. (Read 557 times)

member
Activity: 182
Merit: 11
Bu hükümetin de örtülü olarak bitcoini kullanacağını hatta destekleyeceğini gösteriyor umarım bütün ülkelerin bu tip sistemi kabul etmeleri fazla zaman almaz
sr. member
Activity: 402
Merit: 250
Türkmenistan gibi diktatörlükle yönetilen devletlerin Kazakistan'ın devrimlerinden öğrenmesi gereken çok fazla şey olduğunu söylemeliiyim. Kazakistan çok iyi işlere imza atacak gibi duruyor.
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Ben asıl Amerika da ki eyaletin durumunu merak ediyorum. O eyalet ödeme yöntemi olarak kullanmaya başladığı zaman işler daha da güzelleşmeye başlayacak işte
member
Activity: 294
Merit: 10
bunu bitcoin gibi blokzincir teknolojisine dayanan para birimleri için oldukça faydalı buluyorum.
member
Bu tarz ne kadar haber sayısı artarsa bitcoin ve beraberinde blockchain teknolojisi o kadar seviye artmış olur. Devamının artması dileğiyle
U20
full member
Activity: 546
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Çok güzel bir gelişme.  Umarım böyle haberler artar. Türkiye'yede örnek olur☺  Kazakistan'da bitcoin üretim maliyetleride çok düşük. O düz bozkırlar yakinda şenlenir. Bunu avantaja çevirmeyi iyi bilecekler sanırım.
newbie
Activity: 155
Merit: 0
Hükümet çok güzel bir iş yapmış helal olsun. Bu tarz ülkeler bile önemserken bizim ülkemiz oralı bile değil. Teknolojinin çok gerisinde kalıyoruz ve bunun 10 sene içinde ne kadar kötü olduğunu göreceğiz.
full member
Merit: 100
eHarvestHub
Oldukça garip bir durum. Trafik cezaları ile sınırlandırılması daha ilginç bir durum. Bununla birlikte yine de bu tür bir uygulamanın olması da oldukça ilginç bir durum. Darısı diğer ülkelerin başına...
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Başlangıç gibi duruyor başlarda bir kaç restaurantlar da falan olmaya başladı Btc ile ödeme yöntemi herhalde yakında Motorlu taşıtlar vergisini falanda ödeme yöntemi olarak yaparlar. Cheesy
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Resmen tanımış oluyorlar bu ödeme şekliyle. İyi haberler bunlar, umarım daha çok ülkeye yayılır.
newbie
Activity: 95
woooooooow bu ne de güzel bir haber böyle tam da hayalini ettiğimiz gibi oluyor adım adım
newbie
Activity: 84
Bence bu saçma bi düsünce kendi paralarını kullanmayıp bitcoin'i kullanıcaklarını düsünmüyorum acıkcası .
newbie
Activity: 7
Btc için gelen bu sevindirici haberler beni çok mutlu ediyor. Bıktık kötü haberlerden valla  Undecided
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Devletlerin btc veya herhangi bir kripto parayı devlet işlerinde kullanması btc nin illegal olması gibi bir durumu ortadan kaldırır . Ayrıca bunlar başlangıç olur ve yeterli alt yapı olusturuldukca kripto paralar kullanıma iyice yerlesecektir
member
Activity: 207
Merit: 10
...Our goal is being human in the world...
BTC nin üzerine attıkları çamuru umarız bir nebze temizler. Bu tür güzel haberlerle daha da güzelleşir Cripto paralar.
member
Activity: 378
Özel kurumlar bir yana devlet eliyle böyle uygulamaların olması gerçekten büyük aşama kaydettirir kripto paralara.
Kazakistan belli ki bu konuda Rusya'nın izinden gidecek. Bu durum onlara kazandırır
member
Activity: 154
Merit: 25
Gercekten guzel bir haber. Umuyorum yakin sure icerisinde diger ulkeler de bu tarz odeme sekilini kabul edecek. Tesekkurler bilgi icin.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
yavaş yavaşta olsa güzel haberler duymaya başladık. Umarım devamı gelir bu haberlerin.
newbie
Activity: 152
Madencilik döviz girdisi bir nevi ihracat olarak algılaması gerektiğini düşünüyorum satın almalarında bir ölçüde döviz çıkışı buna karşı tavır almak yerine dengeli seyir için altyapı oluşturulması daha mantıklı olacağı düşüncesindeyim .sanal paraları kestirip atmak yasak getirmek  teknolojiye karşı direnmek geriye gitmekten başka bir şey değil Kazakistan direnmek yerine uyum sağlamayı tercih etmiş. Trafik cezaları vergi cezaları ödeme konusunda geciktirilen hiç ödemek için çaba sarfedilen unsurlar olarak görüldüğü için sanal para kabulüde kurnazca
newbie
gene bitcoin ile odeyebilme ekipman/teknoloji/terminalleri uygulama ihaleleri gerceklestirilip, belli firmalara verilecek. o ekipmanlar da hazir bekliyordur firmanin stogunda
Pages:
Jump to: