Pages:
Author

Topic: Kazakistan da trafik cezası bitcoin ile ödenecek! - page 5. (Read 557 times)

member
Activity: 308
Merit: 10
bitcoin gibi yüksek fee ödeten coin harici diğer coinlere yönelmeyi görmek kripto para kullanımı yanında yemede yanında yat tarzı olmuş devamı gelir inş
member
Activity: 196
Merit: 10
Olumlu-olumsuz bir sürü haber çıkıyor artık bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgili. Haber sayısının artması değerinin arttığını gösteriyor bana kalırsa.
Ödeme yöntemi olarak bir şekilde kullanılıyor olması güzel bir haber. Umarım bu konudaki gelişmeler artmaya devam eder.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Demek ki sadece  bitcoin aleyhine kararlar almıyor her ülke örnekte olduğu gibi bitcoini ödeme şekli olarak kabul eden birçok ülke olacaktır kısa zamanda
newbie
Activity: 13
Kaynak varsa link verebilir misin, Kazakistan'da nasıl bir yerel yönetim uygulanıyor veya özel bir firma mı bu yönteme gitmiş bilmiyorum ama her halükarda dikkat çekici bir gelişme
https://coinidol.com/kazakhstan-to-accept-traffic-fines-payments-in-bitcoin-following-example-of-south-africa/

Yabancı bir haber kaynağı, ayrıntılara buradan bakabilirsiniz.
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Kaynak varsa link verebilir misin, Kazakistan'da nasıl bir yerel yönetim uygulanıyor veya özel bir firma mı bu yönteme gitmiş bilmiyorum ama her halükarda dikkat çekici bir gelişme
newbie
Activity: 13
Güney Afrika'dan sonra Kazakistan hükümetide sürücülerin trafik cezalarını kripto para ile ödeyebileceğini açıkladı. Ayrıca Ethereum ve Monero'u da ödeme yöntemi olarak kabul edilecek.
Pages:
Jump to: