Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 2. (Read 222884 times)

member
Activity: 1011
Merit: 64
September 29, 2018, 07:41:38 PM
Gece çok sessiz borsadir kendisi. Mesela 1 saattir bir tane al sat yapılmadı. İmtina ile takip ettim bırakın al sati emir bile girilmiyor 1 saattir.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
September 27, 2018, 04:35:01 AM
koinim unutulmaya başlanınca ether ve doge u ekleyerek sıcrama yapmaya calısıyor sanırım. yıllardır kullanmıyorum zamanında hakkımızı cok yediler pump ve dump donemlerinde sistemleri kapatıp emirleri askıda bıraktılar. özellikle 2015-2016senesi civarlarında bu işler cok oluyordu. Şuan durum nasıldır bilemiyorum ama ilk cıktıgında cok pozitif ve herkesin sempatisini kazanmış bir borsayı gözden düşürmekte bir başarıdır.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
September 26, 2018, 09:03:56 AM
Dogecoin eklenmiş. Doge scam muhtemelen ama yinede güzel tebrikler. Daha iyi projeleride eklemenizi istiyorz
member
Activity: 1011
Merit: 64
September 25, 2018, 04:56:12 PM
Arayüzünü çok beğeniyorum hep böyle kalsın. Altcoin ekleme işine hız verin piyasada borsa bol tecrübe ise sizde var. Tecrubenin getirdiği avantajı paraya dökmek için altcoin piyasasında daha katededilecek çok yol var.
member
Activity: 322
Merit: 32
September 20, 2018, 09:06:09 PM
Koinimden memnunum ama miner olarak aylarca Ethereum eklemelerini bekledim hatta bir kaç kez mail attım tam ben Monero kazmaya başladım Koinim Ethereumu eklemiş Grin Yeni coin ekleme konusunda çok yavaş olsalarda genel olarak çok memnunum Koinimden.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
September 20, 2018, 05:34:32 PM
bir zamanlar en sık kullandığım borsaydı herhangi bir sıkıntı falanda yaşamadım ama sonradan btcturk'un eth eklemesiyle ve mobil uygulaması sayesinde nerdeyse tüm işlemlerimi orda yapar hale geldim.aylardır girmiyorum bile siteye ethereum eklemesi iyi olmuş ama
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
September 19, 2018, 08:17:09 AM
Uzun zamandır sesi soluğu çıkmıyordu, bugün gelen mail ile kendilerini hatırlamış olduk. Ethereumu eklemeleri malesef çok geç oldu ve kendilerini çok gerilere düşürdü Smiley
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
September 19, 2018, 07:56:52 AM
Ethereum'u eklemişler. Tebrikler KOİNİM ! 2-3 Altcoin daha eklerseniz mutlu oluruz.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
June 23, 2018, 04:40:34 PM
turkiyedeyim sonucta birsey olmadi, ama koinim hic cevap vermiyor bana, 2 hafta bekliyorum

niye kimse cevap vermiyor koinim supportta?
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
June 12, 2018, 12:42:07 PM
bu adamları seviyorum ancak para çekme işlemleri saatler alıyor sisteme çekilirken sorun yok ama geri çekerken bekle babam bekle. az daha hızlanmalı

En son kullandığımda 15-20 dakika içinde gönderim oluyordu. 6 haneli miktarlarda biraz daha uzun sürebilir. Sitelerinde taahhüt ettikleri süreyi geçirdiler mi yoksa siz mi fazla acelecisiniz?
member
Activity: 177
Merit: 10
June 12, 2018, 03:24:40 AM
bu adamları seviyorum ancak para çekme işlemleri saatler alıyor sisteme çekilirken sorun yok ama geri çekerken bekle babam bekle. az daha hızlanmalı
member
Activity: 309
Merit: 15
June 11, 2018, 01:39:56 PM
Her bankada yok bu durum.. Bazı bankalar taaa 2014 yılındaki MASAK raporunda şüpheli olarak yer alan BTC işlemleri için yeni yeni aksiyon alıyorlar. BTC'ye savaş açmaya çalışıyolar akıllarınca. Hesapları donduruyolar vs, bu kararları alan tamamen bankanın kendisi. MASAK'ın kullanıcı bazında şu kullanıcıyı blokele dediği yok.
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
June 11, 2018, 10:49:30 AM
o zaman tl ye cevir koinime gönder.  btc al ve gönder.
ya da madem yurtdışındasın kendi hesabına gönder... 3-4 günde gidiyor para

yani sorun cikabilir mi cunku ben turkiye'ye sık sık gidiyorum

koinim hesabim unutmustum o yuzden bitstampa gondermek istedim, koinim hesabim hatirlayinca artik orda yaparim islemlerim

yurtdisi bir hesabim var oraya 500 € gonderebildim sorun cikmadi yani tek bitstampla olmus bu

Bankalar Bitstamp'in banka hesabını takibe almış ve o hesaba yapılan tüm işlemleri şüpheli olarak işaretleyip işlemi gerçekleştirmiyorlar. Ama TR kripto para borsalarına para gönderirken sıkını yok.

anladim

diyelim ki yarin turkiye'ye gidiyorum, orda vardiyorum, bu olayin yuzunden devletle ve polisle hic bir sikinti olabilir mi?

Yok olmaz. Olsa zaten şimdiye banka hesabını kapatırlardı.
newbie
June 11, 2018, 10:47:37 AM

koinim hesabim unutmustum o yuzden bitstampa gondermek istedim, koinim hesabim hatirlayinca artik orda yaparim islemlerim

yurtdisi bir hesabim var oraya 500 € gonderebildim sorun cikmadi yani tek bitstampla olmus bu

Bankalar Bitstamp'in banka hesabını takibe almış ve o hesaba yapılan tüm işlemleri şüpheli olarak işaretleyip işlemi gerçekleştirmiyorlar. Ama TR kripto para borsalarına para gönderirken sıkını yok.

anladim

diyelim ki yarin turkiye'ye gidiyorum, orda vardiyorum, bu olayin yuzunden devletle ve polisle hic bir sikinti olabilir mi?
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
June 11, 2018, 10:45:06 AM

newbie
June 11, 2018, 08:55:59 AM

member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
June 11, 2018, 08:50:10 AM
o zaman tl ye cevir koinime gönder.  btc al ve gönder.
newbie
June 11, 2018, 08:48:09 AM
Hi i apologize typing in english but i recently tried to send some money from my isbank account to bitstamp but i received a mail saying MASAK Şüpheli İşlem.

If i send money to koinim will i have the same issue?

Geçmişolsun yurtdışına dolar çıkarmaya çalıştın sanırım masak'a takılmışsın. Sıkıntılı günler seni bekliyor.

adam büyük ihtimal yabancı tr hesabı var (artık kimin üstüne açtırdıysa) ise koinimden alacak btcleri yurdışına gönderecek zaten hesabı da o sanırım.

tc kimligim var avrupada dogudum

bu paralar turkiyede kalacak cunku burda asiri vergi aliyorlar bitcoin paradan

kaç bin dolar gönderiyordun ki masak a takıldın çok normal değil öyle 10-20bin dolar için olacak şeyler değil bu, sen bize söylemediğin farklı bir şeylerin var?

500 € gondermek istedim fazla degil bu

butun emailden bunu yaziyor

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin gibi kripto para alım satımı yapan aracı kuruluşlara yapılan transferler, MASAK tarafından 25.08.2014 tarihinde yayımlanmış olan Şüpheli İşlem Bildirim Rehberi'nde, şüpheli işlem tiplerinden  sayılmaktadır.
member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
June 11, 2018, 08:45:49 AM
Hi i apologize typing in english but i recently tried to send some money from my isbank account to bitstamp but i received a mail saying MASAK Şüpheli İşlem.

Geçmişolsun yurtdışına dolar çıkarmaya çalıştın sanırım masak'a takılmışsın. Sıkıntılı günler seni bekliyor.

adam büyük ihtimal yabancı tr hesabı var (artık kimin üstüne açtırdıysa) ise koinimden alacak btcleri yurdışına gönderecek zaten hesabı da o sanırım.

kaç bin dolar gönderiyordun ki masak a takıldın çok normal değil öyle 10-20bin dolar için olacak şeyler değil bu, sen bize söylemediğin farklı bir şeylerin var?
newbie
June 11, 2018, 08:41:12 AM

Pages:
Jump to: