Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 5. (Read 222885 times)

full member
Activity: 700
Merit: 134
March 06, 2018, 12:02:52 PM
Koinim bu gece saat 1'de yaklaşık bir saatliğine bakıma girecekmiş. Az önce mail geldi, siteye girişler kapanınca heyecan yapmayın (:
Umarım bu kapalı kaldığı süre zarfında kendini geliştirecek olumlu özellikler eklerler ve piyasada yeniden söz sahibi olabilirler
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
February 21, 2018, 01:39:24 PM

Uyarınız için teşekkürler, hemen düzeltiyoruz.

işin ilginç tarafı koinim bu nickle konulara mesaj yazıyorsa edibudu 9 mesajı var ve son mesaj aralık 2013 alıntı yaptığım mesaj. Tongue
konudaki mesaj 1700 ü devirmiş. Grin
İşin gerçeği  üyeler kendileri çalıp kendileri oynuyor gibi Assolist arazi. Grin
legendary
Activity: 1064
Merit: 1013
Bitcoin Trader
February 21, 2018, 06:12:48 AM
Ben daha bundan bir kaç gün önce çektim 1 saatte hesabıma düştü.
sr. member
Activity: 449
Merit: 250
February 21, 2018, 06:10:09 AM
Para çekim işlemleri (TL) ne kadar sürede gerçekleşiyor tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?
jr. member
Activity: 112
Merit: 2
February 08, 2018, 11:03:20 AM
Bu dolandiran arkadas da ne cahil cahil takilmis. Allahim yaa, evinde 600K tutmak, hemen luks cip jip satin almak ne Allahin kirosu?
member
Activity: 103
Merit: 10
February 08, 2018, 10:37:52 AM
Türkiye'deki büyük kripto para borsalarından biri, dolandırıldığı yönünde İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine ihbarda bulundu.

https://uzmancoin.com/bitcoin-dolandiricilik/

Söylenti olarak bu borsanın Koinim olduğu iddia ediliyor, doğru ise büyük güvenlik zafiyeti var demektir. Bir açıklama iyi olur bence.

bu haberi 2 gün önce ben de milliyette gördüm, aklıma koinim ile koineks geldi nedense.

Evet birinci ağızdan bir açıklama olması lazım çünkü ciddi bir konu hesabı olan birininde başına gelebilir ve inceledik bizde birşey yok diyebilirler.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
February 08, 2018, 10:15:35 AM
Türkiye'deki büyük kripto para borsalarından biri, dolandırıldığı yönünde İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine ihbarda bulundu.

Söylenti olarak bu borsanın Koinim olduğu iddia ediliyor, doğru ise büyük güvenlik zafiyeti var demektir. Bir açıklama iyi olur bence.

bu haberi 2 gün önce ben de milliyette gördüm, aklıma koinim ile koineks geldi nedense.
member
Activity: 103
Merit: 10
February 08, 2018, 10:12:58 AM

jr. member
Activity: 267
Merit: 6
Crypto Worker
February 08, 2018, 06:35:06 AM
Sorunsuz kullandığım bir borsa, Türkiye'de kripto kalitesinin yükselmesi için böyle firmalara ihtiyaç var. Bizler üyeler olarak daima kalitenin yükselmesini ve gelişmesini istiyoruz. Türkiye'de insanlar güvenilir şekilde kripto para alımı ve satımı yapabilmeli. Son kullanıcıya daima kusursuz hizmet ve destek verilmeli. Bu anlamda sektöre katkı sunan herkese sonsuz teşekkürler.
sr. member
Activity: 364
February 08, 2018, 05:01:50 AM
Rastlantı mı oldu bilemiyorum ama hesabımda hiç tl yokken litecoin 400 tl civarındaydı hesabıma ufak bir tl transferi yaptım ve 15 dakika içerisinde 480 tl oldu 1 litecoin.
Gülünç bir durum.Hatta ben bu mesajı yazıp bitirene kadar 500 tl oldu  Cheesy.

bunu kişisel algılamayın. şöyle ki şu an TR piyasısında maksimum 5-6 tane bitcoin satan yer var, bunun içinde tek litecoin satan yer burası.

fiyatları normal piyasa fiyatının yukarısında oluyor. litecoin örnek 150 dolar olsun burda satış fiyatı 180 dolar olabiliyor. ne kadar talep eden kullanıcı belirliyor gibi gözükse de göründüğü gibi olmayabilir.

açıkcası bazen içerde bi miktar TL bırakmak gerekebiliyor fırsatları kaçırmamak için. 
newbie
Activity: 191
Merit: 0
February 02, 2018, 09:04:06 AM
Rastlantı mı oldu bilemiyorum ama hesabımda hiç tl yokken litecoin 400 tl civarındaydı hesabıma ufak bir tl transferi yaptım ve 15 dakika içerisinde 480 tl oldu 1 litecoin.
Gülünç bir durum.Hatta ben bu mesajı yazıp bitirene kadar 500 tl oldu  Cheesy.
full member
Activity: 518
Merit: 100
January 31, 2018, 09:12:47 PM
Destek konusunda cogu aynı btcturkun destegıne dusduysenızz kaç gun beklersenız bılemem aramanız lazım ancak ıslemınızı hızlandırmak ıcın Cheesy
sr. member
Activity: 672
Buy $BGL before it's too late!
January 31, 2018, 10:38:32 AM
Selamlar koinim.com'un firma bilgileri veya telefonunu bilen bir arkadaş var mı ?

Bilen varsa bana da bildirsin bana da lazım...

yine mi sıkıntı var, detay verir misiniz?
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
January 30, 2018, 06:21:55 PM
Selamlar koinim.com'un firma bilgileri veya telefonunu bilen bir arkadaş var mı ?

Bilen varsa bana da bildirsin bana da lazım...
newbie
Activity: 17
January 30, 2018, 06:07:10 AM
newbie
Activity: 34
January 28, 2018, 02:55:05 PM
LTC çekim işlemini ben de "M" ile başlayan adrese yaptım bir kaç ay önce. İşlem gerçekleşmedi hali ile. Yardıma mail attım legacy adres verin diye cevap verdiler ve çekim işlemi kısa sürede yeni adrese gönderildi.

Para çekmeye gelince de benim taleplerim aynı gün içerisinde gerçekleşiyor, 2 iş gününde gerçekleşir demelerine rağmen.

Konuda fazlaca şikayet olmasına şaşırdım açıkcası, son zamanlarda yoğun olarak kullanmama rağmen bir sorun yaşamadım, umarım da yaşamam.

full member
Activity: 434
Merit: 107
January 27, 2018, 03:44:02 PM
ben onaylı üyeyim. herhangi bir işlem yapmadım ancak bundan 1.5 ay evvel para çekme ile ilgili 2 gün arayla support a 2 mesaj  yazmıştım. hala cevap gelmedi. balance sıfır olduğu için sallamadılar veya görmediler. enteresan.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
January 27, 2018, 10:37:34 AM
merhaba arkadaşlar..koinim.com u sadece para çekmek için kullanabilir miyim ? Örneğin awesomeminer programıyla profit mining yapsam.. kazdığım coinleri litecoine çevirsem.. otomatik olarak koinim hesabıma gönderir mi ? ve çekim işlemi yapabilir miyim.. ?

Yaparsın.

Teşekkürler.. peki sadece para çekme işlemi için kimlik onayına ihtiyaç var mı ?

Elinizdeki dijital parayı canlı paraya çevirirken sisteme sokmuş oluyorsunuz bu durumda sistem sizin kim olduğunuzu bilmek ister, bu nedenle isteler.
newbie
Activity: 156
January 24, 2018, 08:52:17 AM
merhaba arkadaşlar..koinim.com u sadece para çekmek için kullanabilir miyim ? Örneğin awesomeminer programıyla profit mining yapsam.. kazdığım coinleri litecoine çevirsem.. otomatik olarak koinim hesabıma gönderir mi ? ve çekim işlemi yapabilir miyim.. ?

Yaparsın.

Teşekkürler.. peki sadece para çekme işlemi için kimlik onayına ihtiyaç var mı ?
newbie
Activity: 40
January 24, 2018, 05:05:10 AM

Yaparsın.
Pages:
Jump to: