Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 3. (Read 222885 times)

member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
June 11, 2018, 08:35:36 AM
Hi i apologize typing in english but i recently tried to send some money from my isbank account to bitstamp but i received a mail saying MASAK Şüpheli İşlem.

If i send money to koinim will i have the same issue?

Geçmişolsun yurtdışına dolar çıkarmaya çalıştın sanırım masak'a takılmışsın. Sıkıntılı günler seni bekliyor.

adam büyük ihtimal yabancı tr hesabı var (artık kimin üstüne açtırdıysa) ise koinimden alacak btcleri yurdışına gönderecek zaten hesabı da o sanırım.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
June 11, 2018, 08:34:35 AM
Hi i apologize typing in english but i recently tried to send some money from my isbank account to bitstamp but i received a mail saying MASAK Şüpheli İşlem.

Geçmişolsun yurtdışına dolar çıkarmaya çalıştın sanırım masak'a takılmışsın. Sıkıntılı günler seni bekliyor.

Could you elaborate please you're scaring me
full member
Activity: 475
Merit: 127
June 11, 2018, 08:32:55 AM

member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
June 11, 2018, 08:31:35 AM

bitstamp is global trader but koinim works with Turkish banks so you could send via eft easily.

note: yours bank account iban  start with TRxxxxx or not?
if iban starts with Tr no problem or not give further informations about yours.
newbie
Activity: 20
June 11, 2018, 08:26:18 AM

full member
May 16, 2018, 03:51:13 AM

Borsaların hepsinde 7/24 Yatırma var zaten bunlar yenimi getirmişler.  Cheesy

%0.3
komisyon oranı *
 30,000 ve üzeri aylık işlem hacmi
TL Çekme  3
Bitcoin Çekme  0.001 **

Tam soygun.
newbie
Activity: 13
May 15, 2018, 09:16:04 PM
Rakipleri arttığı için tutuştular, rekabet güçlendirirmiş. Bu yüzden tek markayı zirve yapmayın asla bakın herkes geliştirmek ve daha iyisi olmak için uğraşıyor
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
May 15, 2018, 08:18:29 PM
Hiç kullanmadığım bir borsa fakat çok iyi işler yapacağa benziyor . 7/24 çok iyi gerçekten .
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
May 15, 2018, 08:12:49 PM
Gecenin üçünde duyuru maili attılar. Artık 7/24 para yatırma işlemi olacakmış. Rekabetin olumlu sonuçları kullanıcıya yansıyor.

Değerli Kullanıcımız,

Koinim olarak sizlere, 16.05.2018 tarihi itibariyle, Türk Lirası yatırma işleminde geçerli olacak kullanıcı dostu güncellemeden söz etmek istiyoruz.

Artık Koinim’e 7/24 Türk Lirası yatırabilirsiniz!
Koinim hesabına yapacağınız transferler otomatik olarak kontrol edilip, tutar dakikalar içinde hesabınıza aktarılır.

Türk Lirası yatırmak için talep açmak zorunda değilsiniz
Size özel oluşturulan ve tüm işlemlerinizde geçerli olacak transfer kodunu, işlem açıklaması olarak yazarak limitleriniz dahilinde dilediğiniz zaman hesabınıza Türk Lirası yatırabilirsiniz.
Bu yenilikle, transfer kodunuzu ve hesap bilgilerimizi bankanızın uygulamasına kaydederek çok daha kolay ve hızlı işlem yapabilirsiniz.

Sizlere daha kapsamlı ve kaliteli bir hizmet vermek için çalışmalarımızın hızla devam edeceğinin bilgisini verir, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Saygılarımızla,
Koinim Ekibi

Yavaş yavaş kendilerini geliştirecekler... Bana da gelmiş aynı e-posta...
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
May 15, 2018, 08:11:19 PM
Gecenin üçünde duyuru maili attılar. Artık 7/24 para yatırma işlemi olacakmış. Rekabetin olumlu sonuçları kullanıcıya yansıyor.

Değerli Kullanıcımız,

Koinim olarak sizlere, 16.05.2018 tarihi itibariyle, Türk Lirası yatırma işleminde geçerli olacak kullanıcı dostu güncellemeden söz etmek istiyoruz.

Artık Koinim’e 7/24 Türk Lirası yatırabilirsiniz!
Koinim hesabına yapacağınız transferler otomatik olarak kontrol edilip, tutar dakikalar içinde hesabınıza aktarılır.

Türk Lirası yatırmak için talep açmak zorunda değilsiniz
Size özel oluşturulan ve tüm işlemlerinizde geçerli olacak transfer kodunu, işlem açıklaması olarak yazarak limitleriniz dahilinde dilediğiniz zaman hesabınıza Türk Lirası yatırabilirsiniz.
Bu yenilikle, transfer kodunuzu ve hesap bilgilerimizi bankanızın uygulamasına kaydederek çok daha kolay ve hızlı işlem yapabilirsiniz.

Sizlere daha kapsamlı ve kaliteli bir hizmet vermek için çalışmalarımızın hızla devam edeceğinin bilgisini verir, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Saygılarımızla,
Koinim Ekibi
full member
May 15, 2018, 03:59:45 AM
çoğu gibi ben de aynı şeyleri söylemek istiyorum.
1. para transferleri cidden yavaş.
2. komisyonlar fazla, tamam başta alternafiniz azdı. piyasa çok volatile idi, kimse önemsemiyordu. Ama artık küçük karlarla daha fazla al sat yapma ihtiyacı oluyor. onu da komisyonlarla size vermek zorunda kalıyoruz.

Kullananlar bilir zaten hacim her geçen gün azalıyor rakiplerine göre, bu gidişle özellikle komisyonları azaltmazlarsa giderek yok olacaklar diye korkuyorum.

1 BTC'ye 250TL civarı komisyon alıyorlar yazıklar olsun ya oda 0.30dan hesaplanırsa en ucuzdan bu rakama göre hala btc alıp satanlara inanamıyorum.
jr. member
Activity: 34
Merit: 1
May 15, 2018, 03:36:53 AM
çoğu gibi ben de aynı şeyleri söylemek istiyorum.
1. para transferleri cidden yavaş.
2. komisyonlar fazla, tamam başta alternafiniz azdı. piyasa çok volatile idi, kimse önemsemiyordu. Ama artık küçük karlarla daha fazla al sat yapma ihtiyacı oluyor. onu da komisyonlarla size vermek zorunda kalıyoruz.

Kullananlar bilir zaten hacim her geçen gün azalıyor rakiplerine göre, bu gidişle özellikle komisyonları azaltmazlarsa giderek yok olacaklar diye korkuyorum.
full member
May 14, 2018, 02:33:09 PM
Koinim kullanmayın aşırı derecede fazla komisyonları var istekleri dikkate almıyorlar parayı geç gönderiyorlardı önceleri şimdi bilmiyorum güven konusunda güvenilir.

Komisyonu yüksek olan tüm borsaları tüm al satçı arkadaşların hakkını aramak adına boykot ediyorum.  Grin
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
May 08, 2018, 04:58:08 AM
ethereum eklemek zor mu bu kadar. lite, btc, bch 3 coin var. ether nasıl olmaz anlamıyorum. farklı borsaya kimlik bilgilerimi de vermek istemiyorum. para çekimi gerçekten hızlı. sorun yaşamadım. sitedeki o yavaş çalışan sorunu aştılar. etheri de ekleseler on numara olacak.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
May 02, 2018, 05:39:19 PM
Kullanmayın şu borsayı komisyon çok fazla ve iyice kalitesizleşti ben uzun süredir girmiyorum.

Bir ben memnunum galiba

O komisyonlara memnunsan diyecek birşey bulamıyorum.

sanırım bu zamanda kısa yoldan köşeyi dönmek istiyorsanız, koinim tarzı bir borsa açıp aldığınız  komisyonlar ile voleyi vurabilirsiniz.
full member
May 02, 2018, 03:30:18 PM
Kullanmayın şu borsayı komisyon çok fazla ve iyice kalitesizleşti ben uzun süredir girmiyorum.

Bir ben memnunum galiba

O komisyonlara memnunsan diyecek birşey bulamıyorum.
member
Activity: 112
Merit: 10
April 30, 2018, 08:20:55 AM
Adamlar umursamaz tavırlarından ödünç vermiyorlar hiç Smiley Btcturk kapandığında tek el olduğu zamanda aynıydı, ortalıkta birçok borsa varken de aynılar Smiley birkaç kez kulandım bende sorun yaşamadım o yüzden bazı işlemlerimi burdan yapıyorum
jr. member
Activity: 54
Merit: 2
Trade Better Trade Crypto
April 30, 2018, 07:44:48 AM
Keşke anket yollayacağınıza oturup sitenize bi baksanız ve dışarıya bi göz atsanız insanlar ne yapıyor! Çok geriden geliyorsun okadar ilklerden olmana rağmen!
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
April 27, 2018, 05:26:34 PM
çok ilginçtirki çoğu insan memnun değil hiç bir hizmet neredeyse siteyi ayakta tutmak dişinda vermiyorlar ama hep kullaniliyor birileri tarafından Smiley
hero member
Activity: 953
Merit: 504
April 27, 2018, 05:00:13 PM
Koinim ile şimdiye kadar bende herhangi bir sorun yaşamadım. Paribu ve Koinim kullanıyorum genel de, tek eksikleri farklı coinleri eklememeleri
Pages:
Jump to: