Pages:
Author

Topic: [Konkurs] Wytypuj cenę bitcoina lub rozbaw społeczność (edycja druga) - page 2. (Read 1020 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Przejrzałeś mnie  Wink

Wiele razy już przyznawałem, że jestem kiepski (chociaż to i tak zbyt wysoka ocena Smiley) w analizie technicznej więc jak zauważyłeś podszedłem do tematu strategicznie.... co daje mi dość szerokie spektrum szans czyli przedział kursu od 6.251 do nieskończoności... chociaż nie jestem w stanie ocenić jakie są szanse na dotarcie btc do tego przedziału... (chociaż mając na uwadze fakt, że od kilku dni oscyluje jedynie około 10% poniżej tego pułapu chyba nie jestem bez szans)...

Zaprawde sprytnie Smiley Przy okazji tobie kibicują wszyscy najbardziej, bo najchętniej zobaczylibyśmy w czerwcu 6500 Smiley. Chcesz podać jakiś drugi typ do dogrywki?

Jako, że dzięki waszej hojności pod OP pula na nagrody dodatkowe wynosi obecnie 3 merity. Tak 1 merit przeznaczam na dogrywkę w kategorii predykcji. Do 12.05 zbieram wasze typy na 1.06. Zobaczmy jakie teraz są sentymenty wśród nas:)

@wwzysocki - Oczywiście mogę się mylić, ale moim zdaniem kurs nie utrzyma się aż tak długo w tym klinie. Zbyt ekscytujące będzie przebicie 6000$ (9 miesięcznego wsparcia) lub zbyt trudne.

Co do ETH i LTC to nie do końca rozumiem zachwytu tymi coinami. ETH to tylko przedszkole dla scam projektów (każdy poważny projekt przechodzi teraz na mainnet - taka moda), a ETH nie jest skalowalne by pociągnąć 1 duży projekt który osiągnie tzw. "masową adopcję". Głupie głosowanie na Lbanku spowodowało zawalenie sieci i opłaty 100+ gwei. Przy kolejnej hossie wszyscy zapomną o ETH a projekty takie jak BNB (na którego chain przeszło już kilka altów z eth), waves lub jakiś inny podobny projekt zajmie jego miejsce. ETH jest legendą hossy 2017. Nowy kapitał, który wejdzie pod hossę 2020 nie będzie wiedział o ETH, bo wcześniej zniknie z top 20. Tak samo w hossie 2017 nikt nie pamiętał o altach z hossy 2013 - no przynajmniej 8 z top 10) Trosze powiałem grozą, ale gdzieś w głębi serca tak czuję Smiley Chętnie to skonfrontuję z kimś Smiley

LTC to tylko coin od przelewów. Takich są tysiące. Nie jest ani najtańszy, ani najszybszy, ani ani ani. Może podzielić los ETH.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
Tak naprawdę, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że cena BTC przebije trend i wystrzeli powyżej 6500$.

Wtedy @Cryptovigi, będziesz jedynym wygranym i to bezkonkurencyjnie.

Przemyślałeś bardzo strategicznie swoją predykcję, gratuluję sprytu.

Przejrzałeś mnie  Wink

Wiele razy już przyznawałem, że jestem kiepski (chociaż to i tak zbyt wysoka ocena Smiley) w analizie technicznej więc jak zauważyłeś podszedłem do tematu strategicznie.... co daje mi dość szerokie spektrum szans czyli przedział kursu od 6.251 do nieskończoności... chociaż nie jestem w stanie ocenić jakie są szanse na dotarcie btc do tego przedziału... (chociaż mając na uwadze fakt, że od kilku dni oscyluje jedynie około 10% poniżej tego pułapu chyba nie jestem bez szans)...



legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
W mojej predykcji nie zmieniłbym nic oprócz cenny na 6234$ na 30 maja 2019 roku.
...
Oj 6.234 czyli skoro Ty wrzuciłeś 6.000 a ja 6.500 to i tak będziesz bliżej... o całe 16 dolarów....  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes BOLESNE!!!!

Tak naprawdę, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że cena BTC przebije trend i wystrzeli powyżej 6500$.

Wtedy @Cryptovigi, będziesz jedynym wygranym i to bezkonkurencyjnie.

Przemyślałeś bardzo strategicznie swoją predykcję, gratuluję sprytu.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
W mojej predykcji nie zmieniłbym nic oprócz cenny na 6234$ na 30 maja 2019 roku.
...

Oj 6.234 czyli skoro Ty wrzuciłeś 6.000 a ja 6.500 to i tak będziesz bliżej... o całe 16 dolarów....  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes BOLESNE!!!!



legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
W mojej predykcji nie zmieniłbym nic oprócz cenny na 6234$ na 30 maja 2019 roku.

Zeby wyjaśnić czemu tak zakładam opublikuję screena z mojego konta TradingView.



Myślę, że Golden Cross można uznać za potwierdzony, więc ja jestem bullish, jeżeli chodzi o BTC, ETH, LTC.

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Do rozstrzygnięcia konkursu zostało 28 dni. Tak z ciekawości. Kto z was, jakby mógł, to zmieniłby swoją predykcję ?

Widać kto kiedy podawał swoją. Im później ktoś decydował się podać cenę, tym wyższą predykcję podawał. Widać po tym, jak zmieniały się sentymenty. Szkoda, że próba była tak mała (9 osób), bo można by to pięknie opisać. @wwzysocki jest jedynym wyjątkiem - pierwszy optymista z predykcją na 6000$, gdy średnia pozostałych predykcji wynosiła około 4000$  

Jako, że dzięki waszej hojności pod OP pula na nagrody dodatkowe wynosi obecnie 3 merity. Tak 1 merit przeznaczam na dogrywkę w kategorii predykcji. Do 12.05 zbieram wasze typy na 1.06. Zobaczmy jakie teraz są sentymenty wśród nas:)
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
...
Koniec czerwca ?...? Czy tylko ja potrafię zrozumieć siebie ? Smiley
...

No nie dziw mi się chłopie bo sam tutaj nieźle namieszałeś  Grin Grin Grin :


...
Dziś 15.04 - ostatni dzień na składanie predykcji co do ceny bitcoina na koniec czerwca 2019.
...

Masz rację... Wygląda na to, że grono osób, które mnie rozumieją zosało uszczuplone o ostatnią osobe, bo najwyraźniej sam siebie również nie rozumiem SmileySmiley

Poprawione i dzięki za zwrócenie uwagi Smiley
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
Koniec czerwca ?...? Czy tylko ja potrafię zrozumieć siebie ? Smiley
...

No nie dziw mi się chłopie bo sam tutaj nieźle namieszałeś  Grin Grin Grin :


...
Dziś 15.04 - ostatni dzień na składanie predykcji co do ceny bitcoina na koniec czerwca 2019.
...
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622

Z tymi gratulacjami trochę się pospieszyłeś  Grin na razie mamy zebrane typy i czekamy jak bardzo nas bitcoin zaskoczy na koniec czerwca - czyli mamy jeszcze całe dwa miesiące a to baardzoooo dużo czasu...


Koniec czerwca ?...? Czy tylko ja potrafię zrozumieć siebie ? Smiley


Konkurs będzie trwał do 1 czerwca 2019 i składał się będzie z 2 etapów:


1 Czerwca kończy się konkurs memów i następuje rozstrzygnięcie predykcji.  Został więc miesiąc. Zamknąłem zgłoszenia odpowiednio wcześniej, by ostatniego dnia nie trafił się jakiś cwaniak, co poda predykcję na jutro Smiley Puki co najbliżej są trademaniac i malevolent. Pytanie, czy obecna cena utrzyma miesiąc w tym miejscu...
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Wszystkim zwycięzcom oczywiście serdecznie gratuluję ;-)


Z tymi gratulacjami trochę się pospieszyłeś  Grin na razie mamy zebrane typy i czekamy jak bardzo nas bitcoin zaskoczy na koniec czerwca - czyli mamy jeszcze całe dwa miesiące a to baardzoooo dużo czasu...

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Wszystkim zwycięzcom oczywiście serdecznie gratuluję ;-)
Pozwolę sobie jeszcze na mały suplement, w postaci takiego oto poniższego mema:


legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Jako, że tydzień temu zakończył się termin zgłoszeń swoich predycji prezentuję poniżej listę wszystkich typów:

cryptovigi - 6500$
wwzsocki -  6000$

Obecna cena - 5509$
trademaniac - 5440$
malevolent - 4800$
Airbuxf - 4679$
kimikimiksz - 3820$
Flangler - 3356$
adamvp - 2137$


Dziękuję wszystkim za memy Smiley

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Ukradnę, bo wyjątkowo mi się spodobał, szczególnie, że trzeba się chwilę przyjrzeć, żeby załapać Cheesy :
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Dziś 15.04 - ostatni dzień na składanie predykcji co do ceny bitcoina na koniec czerwca 2019.





Świetny. Może do końca konkursu okaże się, czy prawdziwy Smiley


Jako że z natury jestem optymistą - a poza tym ten mem dał mi dodatkową nadzieję (tak jakoś mi się skojarzył z premierą ósmego sezonu Gry o Tron) więc ja ze swoją predykcją polecę najwyżej z Was wszystkich i rzucę $6.500. Dlaczego tak wysoko? Bo jak pisałem jestem optymistą a poza tym ostatnio skoczyliśmy o ok. 30% a liczę, że do wakacji trochę podepczemy aktualne poziomy i podskoczymy jeszcze raz z podobnym 30%-wym rozmachem (co mam na poparcie swojej teorii - niestety nic)?

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
$4800. Obstawiam, że kurs będzie się utrzymywał w podobnych okolicach co obecnie, z nieznacznymi spadkami, zanim zacznie spadać ostrzej lub iść do góry, ale nie od razu.

Trochę z dupy wytypowanie Wink

Dzięki za predykcję. Do końca czerwca 1.5 miesiąca, jak dla mnie za długo na tą półkę cenową po tak silnym impulsie. Według mnie do tego czasu z konsolidacji już wyjdziemy i albo będziemy szorować niżej testując 4200 albo wyżej walcząc z oporem na 5500-6500. Niemniej jednak życzę powodzenia Smiley aaa i gratuluję miejsca w chipmixerze.


Dziś 15.04 - ostatni dzień na składanie predykcji co do ceny bitcoina na 1 czerwca 2019.





Świetny. Może do końca konkursu okaże się, czy prawdziwy Smiley
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
$4800. Obstawiam, że kurs będzie się utrzymywał w podobnych okolicach co obecnie, z nieznacznymi spadkami, zanim zacznie spadać ostrzej lub iść do góry, ale nie od razu.

Trochę z dupy wytypowanie Wink
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Znalazłem jednego optymistycznego mema - mam nadzieję, że będzie on proroczy na najbliższe miesiące.




I drugi bardzo prawdziwy jeżeli chodzi o bounty i wielomiesięczne oczekiwania na przyznanie tokenów albo ciągłe przesuwanie terminów notowania na giełdach:




full member
Activity: 518
Merit: 106


Coś mi nie gra z tym memem... chyba powinno być w grudniu 2017 kiedy btc dobijał 20k usd a nie rok później, kiedy akurat dreptał po dnie spadków - chyba że ich miny to zmartwienie a nie podziw....


Masz rację. pomyliłem się.
Poprawiłem
Pages:
Jump to: