Pages:
Author

Topic: [Konkurs] Wytypuj cenę bitcoina lub rozbaw społeczność (edycja druga) - page 4. (Read 1020 times)

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Cena BTC - 6000$

UZASADNIENIE
Taka cena dla BTC na początku czerwca ponieważ jest coraz więcej pozytywnych wiadomości jeżeli chodzi o kryptowaluty, szczególnie ze strony legislacyjnej.

W ostatnich tygodniach mieliśma kilkanaście poważnych wiadomości ze świata np.: usankcjonowanie security tokenów i zielone światło dla ztokenizowania nieruchomości przy użyciu technologii blockchain. Dodatkowo Bakkt, J.P Morgan chce wystartować ze swoją kryptowalutą (najprawdopodobniej stable coin), Fidelity właśnie wystartowało, Nasdaq prawdopodobnie w połowie tego roku wprowadzi BTC i ETH, pierwsze ETFy, LN i sam rozwój niektórych projektów daje powody do tego aby mieć nadzieje na poprawę trendu.

Dobre wiadomości są po prostu wszędzie a ludzie są totalnie zrezygnowani co mówi mi, że to już chyba prawie koniec tego krachu i cena powinna powoli zacżąć rosnąć a 6000$ to pierwszy poważny opór. Dlatego myślę, że będzie go ciężko pokonać i cena pobalansuje tam przez jakiś czas.

W tym upatruje szansy na trafną predykcję ceny BTC i zgarnięcie pierwszego miejsca  Grin Wink.


Do wszystkich uczestników: POWODZENIA!!!
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
3356, tak będzie.
3820$
4679$ bez uzasadnienia
Dzięki za predykcje. Ceny przyjąłem ale uzasadnienie słabe. W regulaminie wyraźnie proszę o krótkie uzasadnienie. Flanger uzasadnił przynajmniej stwierdzeniem "bo tak będzie" ale kimikimiksz i Airbuxf zupełnie się nie postaraliście Smiley

@cryptovigi, @wwzsocki dzięki za memy, przednie Smiley. Prawdziwe do bólu Smiley

Też myślałem nad reedycją swojego, ale u mnie ruch był wielokrotnie mniejszy niż u Ciebie ;-(
Konkurs był świetny, tylko wpasował się akurat w moment, w którym było wyjątkowo mało aktywnych użytkowników. Teraz wydaje mi się, że może być lepiej.
copper member
Activity: 129
Merit: 7
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Tak wygląda inwestycja w BTC.







member
Activity: 963
Merit: 57
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Prezentuję drugą odsłonę konkursu, którego celem jest aktywizacja polskich użytkowników i zachęcenie ich do pisania w polskiej sekcji


Gratuluję pomysłu - zgadzam się że konkurs zdecydowanie zasłużył na drugą edycję!!!
Też myślałem nad reedycją swojego, ale u mnie ruch był wielokrotnie mniejszy niż u Ciebie ;-(

Tymczasem żeby tradycji stało się zadość wrzucam swoje typy:




member
Activity: 257
Merit: 32
4679$ bez uzasadnienia
e: przez 3 miesiące rynek nie powinien się tak drastycznie zmienić żeby przekroczyć 5k $, nie ma na tyle optymizmu wśród inwestorów
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Prezentuję drugą odsłonę konkursu, którego celem jest aktywizacja polskich użytkowników i zachęcenie ich do pisania w polskiej sekcji

Konkurs będzie miał zbliżoną formę do oryginału ale będzie składał się jedynie z 2 etapów (pozostałe 2 nie cieszyły się powodzeniem). Osobiście przeznaczam 8 smeritów dla zwycięzców konkursu. Jednocześnie obiecuję, że wszystkie smerity, jakie zdobędzie ten post przeznaczę na nagrody dodatkowe.

Konkurs będzie trwał do 1 czerwca 2019 i składał się będzie z 2 etapów:
  • najtrafniejsza predykcja na 1 czerwca (00:00 na giełdzie binance w parze BTC/USDT lub jeśli do tego czasu USDT/USD zacznie wariować to BTC/USD według coinmarketcap) - każdy uczestnik może podać 1 wartość do końca 15.04.2019 wraz z krótkim uzasadnieniem. (4 merity)zgłoszenia zakończone
  • najśmieszniejszy mem (4 merit) (brak ograniczeń ilościowych). Poniżej załączam wskazówki o co mniej więcej mi chodzi





    Memy mogą dotyczyć wszystkiego co jest związane ze światem krypto. Mogą być własnego autorstwa lub znalezione w necie.

Każdy uczestnik może wystartować w dowolnym etapie jak również we wszystkich naraz.

Życzę wszystkim powodzenia i zapraszam do dyskusji Smiley


Pages:
Jump to: