Pages:
Author

Topic: [Konkurs] Wytypuj cenę bitcoina lub rozbaw społeczność (edycja druga) - page 3. (Read 1020 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 611


Coś mi nie gra z tym memem... chyba powinno być w grudniu 2017 kiedy btc dobijał 20k usd a nie rok później, kiedy akurat dreptał po dnie spadków - chyba że ich miny to zmartwienie a nie podziw....

full member
Activity: 518
Merit: 106
full member
Activity: 518
Merit: 106
full member
Activity: 518
Merit: 106
full member
Activity: 518
Merit: 106
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
$5440 Wink
Bo widziałem jakiś logarytmiczny wykres z wróżbą Cheesy mówiący że cena będzie rosła do 2021.

Dzięki za predykcję. Mam nadzieję, że trafisz, bo obstawiam podobny poziom.

Dzięki również, za wszystkie memy. Cięzko będzie wyłonić zwyciężcę, na szczęscie dzięki waszej hojności w OP jest jeszcze skromna pula na nagrody dodatkowe.
Dla wszystkich, którzy jeszcze nie przedstawili swojej predycji przypominam, że 15.04.2019 kończy się termin zgłoszeń.
full member
Activity: 518
Merit: 106
$5440 Wink
Bo widziałem jakiś logarytmiczny wykres z wróżbą Cheesy mówiący że cena będzie rosła do 2021.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Formacja zadziwionego muminka??? Szczerze mówiąc o takiej jeszcze nie słyszałem ale podoba mi się  Grin

Dorzucę jeszcze jednego:



hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Przypominam, że istnieje również formacja tkzw. odwróconego Barta Tongue - mniej przyjemna dla kryptoentuzjastow, ale jej istnienia nie należy ignorować..
a taką formacje ktoś pamięta:

? :-)
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
@TytanowyJanusz rozwaliła mnie formacja Barta i myślę, że powinna znależć się w konkursie.



W idealny sposób przedstawia aktualny stan BTC a wszyscy wiemy jak wygląda inwestycja w BTC:

hero member
Activity: 714
Merit: 611

Mamy prima aprilis a tutaj żadnych nowych zgłoszeń do konkursu... Czuję się w obowiązku dorzucić coś nowego






legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Świetnie memy panowie Smiley
Dorzucam 2 kolejne reprezentujące 2 osobne typy inwestorów:




hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Nie wiem czy to było już, ale:
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Jak pójdzie impuls dołem z konsolidacji to 2000 będzie pewnie kolejną półką. Pytanie tylko, czy to właśnie w tą stronę wybijemy.
....

Wiem, że w crypto wszystko jest możliwe, ale serio myślisz że 2.000 to prawdopodobny poziom???

Niestety ciągle nie uważam się wystarczająco wyedukowanego w temacie, żeby wypowiedzieć się w temacie prawdopodobnej ceny ale mema wrzucę zawsze z przyjemnością Wink Dzisiaj trochę historii....






legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
moja predykcja 2137 usd - jednak nie spodziewam się szybkiego powrotu do wzrostów - szczególnie, ze widzę możliwy zrzut bitkow z goxa -  a ludziom niestety w końcu skończy się cierpliwość co whalesy wykorzystuja do sprowokowania zrzutu  i wtedy poziom który typuje będzie niestety optymistyczną wersją wydarzeń..

Jak pójdzie impuls dołem z konsolidacji to 2000 będzie pewnie kolejną półką. Pytanie tylko, czy to właśnie w tą stronę wybijemy. Ostatni news o zniesieniu kontraktów na bitcoina przez CBOE (wielki news spekulacyjnie według mnie) nie ruszył ceny. Wydaje się, że kurs jest na tyle wyprzedany, że juz nie ma komu sprzedawać. Jak spadnie na 2000 to ja osobiście dobiorę i będę czekał dalej. Podobnie do mnie wygląda moim zdaniem profil przeciętnego inwestora obecnie. Lambo guys są już chyba poza rynkiem. Wysypali się po złamaniu wsparcia przy 6000 $.

Polecam dodatkowo wziąć udział w konkursie memów Smiley

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
moja predykcja 2137 usd - jednak nie spodziewam się szybkiego powrotu do wzrostów - szczególnie, ze widzę możliwy zrzut bitkow z goxa -  a ludziom niestety w końcu skończy się cierpliwość co whalesy wykorzystuja do sprowokowania zrzutu  i wtedy poziom który typuje będzie niestety optymistyczną wersją wydarzeń..
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Ciekawe jakie memy będziecie wrzucać w kolejnej edycji jak wybijemy nowe ATH Smiley
Zapewne takie Smiley


legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Cena BTC - 6000$

UZASADNIENIE
...

Podoba mi się twoja predykcja Smiley Trochę jednak mało czasu na jej zrealizowanie. To ponad 50% wzrostu w 2,5 miesiąca a pokonanie poziomów 5200-6000 może być bardzo ciężkie. Osobiście wydaje mi się, że jeśli zobaczylibyśmy tak silny ruch w kierunku 6000zł to zabraknie nam sily na przebicie 6000 i odbijemy się z równie wielką siłą by przetestować poziomy 4500. Sam wspomniałeś, że jesteśmy na etapie zrezygnowania a to nie odwróci się na paniczne zakupy tak szybko.
Niemniej jednak trzymam kciuki Smiley

Zgadzam się z tobą co do security tokenów. Powiem więcej. Wydaje mi się, że kolejna bańka na crypto (w tym bitcoinie) i nowe szczyty spowodowane będą rozwojem security tokenów i hypem jaki wpompują w rynek. Tylko pomyślcie. Za 10$ kupujesz udział w wieżowcu w dubaju i masz płacone część zysków wprost proporcjonalne do wkładu. To może być boom światowy który podniesie nie tylko crypto. Bo tego wieżowca może jeszcze nie być a powstanie ze środków zebranych od "udziałowców".

Do bańki moim zdaniem swoje dołoży ML hucznie nazywany sztuczną inteligencją i tokeny oparte na tej technologii. Jest ona strasznie medialna, a nie dała jeszcze zarobić kokosów.

Memy potwierdzają to co mówisz Smiley Na rynku panuje zwątpienie... Ciekawe jakie memy będziecie wrzucać w kolejnej edycji jak wybijemy nowe ATH Smiley
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Pages:
Jump to: