Pages:
Author

Topic: Kretanje cijene - page 2. (Read 42675 times)

full member
Activity: 143
Merit: 120
November 27, 2017, 08:19:54 AM
Pozdrav svima, zanima me sta mislite kada ce biti sljedeci BTC correction, i koliki % u padu ocekujete? Ja predvidjam da ce biti kada predje 10k i kada se mnogi mediji i tabloidi raspisu o tome i ocekujem da ce to biti u januaru-februaru, past ce mozda nekih 35-40%. Kakva su vasa predvidjanja?
full member
Activity: 588
Merit: 104
November 26, 2017, 07:08:18 PM
Bitcoin BTC je jednako sa snobizmom.
Jeste on kraj među crypto valutama i verovatno tron će teško izgubiti u nekom kraćem vremenu, ali tehnološki je zastarelo.
Spora i skupa tranzakcija odgovara samo penzionerima koji će praviti možda jednu transkaciju godišnje, ali za velike platne platforme BTC je jedan zarđala mašina.
I da se vratim na prvu rečenicu.
Ženama je nekada bio važno koji auto voziš a danas prvo što ti postave pitanje je dali poseduješ BTC  Grin
legendary
Activity: 1652
Merit: 1007
DMD Diamond Making Money 4+ years! Join us!
November 26, 2017, 02:56:01 PM
Nemojte ljudi da sirite gluposti oko ovih takozvanih BTC fork-ova. Postoji samo jedan BTC, sve ovo ostalo su obicni pokusaji hrpe ljudi da se obogate na nicemu. Obicne bezvrijedne kopije.

member
Activity: 120
Merit: 10
November 26, 2017, 02:21:09 PM
Pratite li rast "našeg" Einsteiniuma - 135% rast u poslenja 24h  Grin

Link: https://coinmarketcap.com/currencies/einsteinium/
member
Activity: 164
Merit: 13
November 25, 2017, 05:25:25 AM
11.11 prije Tram 11 u Domu sportova, spremali se za koncert i meni se potrefilo da skužim pumpanje bch-a i kupim bch i da ga drugi dan prodam duplo i kupim bitcoine jeftino, tak da ak su to mislim koreanci uspjeli u jednom danu napravit, mislim da nije teško srušit bitcoin ako to stvarno hoće, a jednom hoće, mislim da će vjerojatno neka treća valuta jednog dana bit top 1, bitcoin, ether to su početne tehnologije, tko zna što može bit za 5, 10 godina, nitko, tako kad vam netko kaže da ulažete u nešto dobro promislite u što, mogu si mislit koliko se je ekipe uplašilo i prodavalo bitcoin kad je počeo naglo padati prije dva tjedna
member
Activity: 120
Merit: 10
November 24, 2017, 06:02:26 PM
@ljudotina

Kako već svima nije jasno kakva priča stoji iza BCH.  Grin
Promet mu je 12.11. bio čak $8,371,320,000. Dan pre mu je promet bio veći nego BTC.
BCH je postigao da stigne do 40 i nešto % BTC i to je to ...

sr. member
Activity: 378
Merit: 258
November 24, 2017, 04:35:06 PM
Bitkoin keš je našminkana baba, ako temelj nije dobar krpljenje nema dug rok trajanja.
Obim nije ni bitan, kad nešto bolje radi ljudi u kripto svetu klikom pređu na bolje, a to pokrene lavinu i paniku
koja može za vrlo kratko vreme sahraniti čak i btc.
Ovde je svet novih tehnologija i poređenje btc sa zlato je pomalo smešno.
Brže, bolje, jeftinije i praktičnije pridobije mase, a ko je lud ostati usamljen na nečemu što će par njih da čuva?
Valda ono za šta se masa otima dođe na vrednost.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
November 24, 2017, 10:08:42 AM
Bio sam ubedjen do nedavno da na bitcoinu cvetaju ruze dok se nisam malo zauzeo oko citanja raznih sajtova.
Sad sam sve vise skeptican oko njegove buducnosti.
Mislim da je vreme da ga zameni neko mladji.

Budi oprezan šta i koga čitaš, većina ima neke skrivene namjere, pa u tom stilu i napišu post/članak

Potpisujem ovo Smiley
Na Internetu, na raznoraznim forumima i blogovima, ima puno samozvanih ''stručnjaka'' za crypto valute i bitcoin ali zapravo većina njih samo ''nagađa'' što će biti, bez konkretnih analiza i statistika.
To čak važi i za tzv. ozbiljne ili ''mainstream'' medije, jer njihovi novinari članke uglavnom pišu po sistemu ''copy/paste'' a da uopće nisu upućeni u ''tematiku''.
Nitko ti zapravo ne može dati 100 % točnu procjenu što će biti s bitcoinom.



Nema tu velike filozofije, staro i nefunkcionalno polako odlazi u zaborav dok dolazi novo, jeftinije i bolje.
Na primer eth je preuzeo primat i trenutno obradi vise transakcija nego svi koini zajedno (52%) i jos nije u potpunosti zagušen kao što je slučaj kod btca koji obrati 33% svih transakcija kod kriptokoina.
Rast cene bi samo ubrzao prelazak na eth koji ima aduta u rukavu koji se zove POS, kada ća transakcije biti daleko brže i još jeftinije.
Vreme će pokazati, al iz iskustva i tehničkih kretanja koje budno pratim vrlo je izvesno da je nekima vreme polako da kupe prnje i u penziju.
A te bajke da ce zlato biti zlato kad ga svi zaborave su teško ostvarive u svetu tehnologije.

Može onda pojašnjenje ovoga: https://coinmarketcap.com/

Konkretno:
Bitcoin volumen u 24h: $4,989,730,000    
ETH volumen u 24h: $2,058,150,000
BTC Cash volumen u 24h: $3,281,550,000

Pad vijene ETH-a naspram BTC-a i gubitak onih koji su ulagali u prvi bubble je nenadjebiv: https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum/

Zašto misliš da BTC Cash neće preuzeti primat?
member
Activity: 210
Merit: 10
November 24, 2017, 07:50:32 AM
Ripple na primer podrzavaju banke u jakim ekonomijama i transfer nije ko btc na beskonacno cekanje.

Chainlink > Ripple
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
November 24, 2017, 06:21:22 AM
Bio sam ubedjen do nedavno da na bitcoinu cvetaju ruze dok se nisam malo zauzeo oko citanja raznih sajtova.
Sad sam sve vise skeptican oko njegove buducnosti.
Mislim da je vreme da ga zameni neko mladji.

Budi oprezan šta i koga čitaš, većina ima neke skrivene namjere, pa u tom stilu i napišu post/članak

Potpisujem ovo Smiley
Na Internetu, na raznoraznim forumima i blogovima, ima puno samozvanih ''stručnjaka'' za crypto valute i bitcoin ali zapravo većina njih samo ''nagađa'' što će biti, bez konkretnih analiza i statistika.
To čak važi i za tzv. ozbiljne ili ''mainstream'' medije, jer njihovi novinari članke uglavnom pišu po sistemu ''copy/paste'' a da uopće nisu upućeni u ''tematiku''.
Nitko ti zapravo ne može dati 100 % točnu procjenu što će biti s bitcoinom.



Nema tu velike filozofije, staro i nefunkcionalno polako odlazi u zaborav dok dolazi novo, jeftinije i bolje.
Na primer eth je preuzeo primat i trenutno obradi vise transakcija nego svi koini zajedno (52%) i jos nije u potpunosti zagušen kao što je slučaj kod btca koji obrati 33% svih transakcija kod kriptokoina.
Rast cene bi samo ubrzao prelazak na eth koji ima aduta u rukavu koji se zove POS, kada ća transakcije biti daleko brže i još jeftinije.
Vreme će pokazati, al iz iskustva i tehničkih kretanja koje budno pratim vrlo je izvesno da je nekima vreme polako da kupe prnje i u penziju.
A te bajke da ce zlato biti zlato kad ga svi zaborave su teško ostvarive u svetu tehnologije.
full member
Activity: 126
Merit: 100
November 24, 2017, 02:58:06 AM
Ne treba biti veliki strucnjak da se shvati da su odustajanjem od unapredjivanja bitkoina potpisali njegovu smrtnu presudu.
Pa ko ce normalan da ga koristi ako se nastave ovako gubiti transakcije, nekad treba i nedelju dana da stigne, a kad je zagusenje i vise.
Da ne govorim o nenormalno velikom fee.
Ljudi ce ici na funkcionalnost a ne brend.
member
Activity: 140
Merit: 16
November 23, 2017, 05:20:28 PM


Budi oprezan šta i koga čitaš, većina ima neke skrivene namjere, pa u tom stilu i napišu post/članak

Potpisujem ovo Smiley
Na Internetu, na raznoraznim forumima i blogovima, ima puno samozvanih ''stručnjaka'' za crypto valute i bitcoin ali zapravo većina njih samo ''nagađa'' što će biti, bez konkretnih analiza i statistika.
To čak važi i za tzv. ozbiljne ili ''mainstream'' medije, jer njihovi novinari članke uglavnom pišu po sistemu ''copy/paste'' a da uopće nisu upućeni u ''tematiku''.
Nitko ti zapravo ne može dati 100 % točnu procjenu što će biti s bitcoinom.



Tu se slazem sa tobom. Danas ispada da je svako ekspert a verovatni vecini njih nisu poznati ni osnovni pricipi nacina kako se analize rade.
Ja sam jedno vreme na YouTube-u pratio kanal DataDash. Momak je u nekoliko navrata zaista bio u pravu sa prognozama.
Prateci njegov kanal neke stvari su mi bile znatno jasnije a samim tim i manje sam bio podlezan dnevno politickim panicnim naslovima.
newbie
Activity: 52
Merit: 0
November 23, 2017, 04:08:49 PM
Ripple na primer podrzavaju banke u jakim ekonomijama i transfer nije ko btc na beskonacno cekanje.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
November 23, 2017, 03:51:03 PM
Bio sam ubedjen do nedavno da na bitcoinu cvetaju ruze dok se nisam malo zauzeo oko citanja raznih sajtova.
Sad sam sve vise skeptican oko njegove buducnosti.
Mislim da je vreme da ga zameni neko mladji.

Budi oprezan šta i koga čitaš, većina ima neke skrivene namjere, pa u tom stilu i napišu post/članak

Potpisujem ovo Smiley
Na Internetu, na raznoraznim forumima i blogovima, ima puno samozvanih ''stručnjaka'' za crypto valute i bitcoin ali zapravo većina njih samo ''nagađa'' što će biti, bez konkretnih analiza i statistika.
To čak važi i za tzv. ozbiljne ili ''mainstream'' medije, jer njihovi novinari članke uglavnom pišu po sistemu ''copy/paste'' a da uopće nisu upućeni u ''tematiku''.
Nitko ti zapravo ne može dati 100 % točnu procjenu što će biti s bitcoinom.


A gledaj... Kad bi netko mogao dati 100% točnu informaciju za tako nešto, za osoba bi bila najbogatija osoba na svijetu. Jer ljudi bi za 100% točnu informaciju kad kupiti, a kad prodati dali jako puno novaca.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
November 23, 2017, 12:02:02 PM
Bio sam ubedjen do nedavno da na bitcoinu cvetaju ruze dok se nisam malo zauzeo oko citanja raznih sajtova.
Sad sam sve vise skeptican oko njegove buducnosti.
Mislim da je vreme da ga zameni neko mladji.

Budi oprezan šta i koga čitaš, većina ima neke skrivene namjere, pa u tom stilu i napišu post/članak

Potpisujem ovo Smiley
Na Internetu, na raznoraznim forumima i blogovima, ima puno samozvanih ''stručnjaka'' za crypto valute i bitcoin ali zapravo većina njih samo ''nagađa'' što će biti, bez konkretnih analiza i statistika.
To čak važi i za tzv. ozbiljne ili ''mainstream'' medije, jer njihovi novinari članke uglavnom pišu po sistemu ''copy/paste'' a da uopće nisu upućeni u ''tematiku''.
Nitko ti zapravo ne može dati 100 % točnu procjenu što će biti s bitcoinom.

sr. member
Activity: 588
Merit: 256
November 23, 2017, 09:33:42 AM


Budi oprezan šta i koga čitaš, većina ima neke skrivene namjere, pa u tom stilu i napišu post/članak

Slažem se s tobom da treba neke članke čitati s dozom opreza.
Sad si me podsjetio na uzrečicu koju poja punica stalno ponavlja. Prvo pogledaj tko piše a onda tek čitaj što piše. Smiley
member
Activity: 210
Merit: 10
November 23, 2017, 08:12:29 AM
Bio sam ubedjen do nedavno da na bitcoinu cvetaju ruze dok se nisam malo zauzeo oko citanja raznih sajtova.
Sad sam sve vise skeptican oko njegove buducnosti.
Mislim da je vreme da ga zameni neko mladji.

Budi oprezan šta i koga čitaš, većina ima neke skrivene namjere, pa u tom stilu i napišu post/članak
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
November 23, 2017, 06:25:29 AM
Evo zapoceo je pad lagano.. neki cak predvidjaju jos cijenu od cca 320$, al budemo vidjeli jos.

Dada, slušam o tom padu već jako dugo, a dugoročno je sve jači iz dana u dan.
Iće on i preko 1000$, još kad jednog dana postane coin no1...
full member
Activity: 168
Merit: 101
November 23, 2017, 03:17:37 AM
Ma nama minerima bi bilo dobro da sto manje njih skonta da kod btca nesto smrdi.
Nepromenjeno to jest da se ovako nastavi bi bilo best.
Fino kapa vec dugo, samo da potraje dugo Smiley
newbie
Activity: 49
Merit: 0
November 23, 2017, 03:12:35 AM
Za eth je moguce da ce biti dobar.
Al za btc i moja cura vec vidi da tu nesto smrdi.
Al za sitne transakcije mislim da ce koini sa malim fee i brzom obradom bloka biti na ceni.
Pages:
Jump to: