Pages:
Author

Topic: Kırılma noktası geliyor. peki yön neresi? - page 3. (Read 615 times)

sr. member
Activity: 542
Merit: 250
Küçük yatırımcı her koşulda sabrediyor dayanıyor ama büyük yatırımcı acımasız her yükselişten sonra tekrar satışa gidiyor bu yükseliş umarım devam eder gelecek haftayı görmek lazım öncelikle.
member
Activity: 742
Merit: 19
BTC şaşırttı ilk kez.Hafta sonu düşüşü yaşamadı.Pazartesiyi de kazasız arttırırsa yön yukarı gibi gözüküyor.Sağlam tutundu 6400 civarında.Bence güzel günler geliyor gibi.Takip etmekte yarar var.Altlarda ufak ufak kıpırdama hareketleri geliyor.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
Pazartesi sendromu yaşamaz isek ben yönün yukarı doğru olacağını düşünüyorum salı kopar bu iş bence ya 7k lara yururüz yada yeni bir skışma başlayabilir.
member
Activity: 336
Merit: 10
ben hiç bir grafiğe inanmıyorum artık uzun vade için de yatırım yaptığım için kısa süredeki düşüşler ve yükselmeleri o kadar takip etmiyorum umutluyoum ve artacak diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
btc'nin şu an ki hali aşağı salarsa 6100'lere doğru sarkabilir çıkış devam ederse 7k'ları görebiliriz.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
artık bi yukarı doğru hareket görürüz umarım. aşağı aşağı görmekten ciğerimiz soldu kurudu resmen fakat yine de çok heyecanlanmamak gerekli şevk kırılmaması adına.
member
Activity: 490
Yine bir analiz mi geldi diye girdim ama umduğumu bulamadım çok şükür. Beklemekten başka çaremiz yok arkadaşlar. Ya risk alıp terse oynayıp coin arttıracağız ki bu resmen %50 ihtimal ve kumar oluyor ya da eldeki nakitle giriş yapacağız. Çok acayip bir hal aldı piyasa. Hiçbir analiz vb. yöntemi tutmuyor malesef.
member
Activity: 392
Merit: 11
Beklediğim gibi yukarı kırdık ve yatay seyre başladık. G20 sonuna kadar bir aşağı bir yukarı gitmeye devam ederiz belli bir bant içinde. G20 açıklamasından sonra iyi haber gelirse yukarı yönlü ivme kazanırız. Kayda değer açıklama gelmezse üzerindeki baskı kalkar. Kötü haber gelirse zaten geçmiş olsun.
full member
Activity: 378
Merit: 100
bence artık 6000 doların taban olduğu kesinleşti. şuan tam olarak dipteyiz. ve bu nedenle yakın zamanda daha yükseklere çıkacağımıza inanıyorum.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bende artık yönün yukarı doğru olacağına inanıyorum. beklenmeyen kötü bir haber olmadığı sürece artık piyasalar yükselecektir.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
önce yavaş yavaş sonra hızlı hızlı yukarıya doğru gidicez gibi, o arada risk alanla almayanlar ayrışır. halbuki risk düşükken daha az ancak insanlar yükseldikçe almaya daha meyilli, beklemektense harekete geçmiş trene atlamayı tercih ediyorlar. piyasaya inancı olmayan yükseldikçe niye alır düştükçe neden uzaklaşır? 200-250 arası harekete geçmek zorunda çünkü yükselmesi gerek olağan olan bu! ve buralarda çok durursa mal kaptırırlar, yükselmesi kesin olan bir şeyi (bana göre) neden düşürürler ki cash yakıtı bitti onu mu doldurdular şu 6 ayda!?
full member
Activity: 630
Merit: 102
8bin seviyeleri yakında zamanda görülecektir diye düşünüyorum. Ha bitcoin 10bin doları görmedikten sonra piyasa rahatlamaz ama en azından yukarı yönlü bir hamle piyasayı rahatladır. En azından 400milyar hacme geri dönsek bile şuan için iyi bir gidişat yaratır.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Yon yukariya dogru diger herhalde buralardan. Artik yukselis gelmesi gerekiyor. Daha onceki buyuk dususten sonra iki yila yakin kaldi oralarda ama ben bu yaz sonunda yukselisin baslamasini bekliyorum
member
Activity: 336
Merit: 17
Dün akşam baktığımda BTC 5800 dolardaydi. Sabah uyandım bir baktım 6300 dolar olmuş dün konuyu görmüştüm okudum biraz.  Piyasaya bir baktım kan ağlıyor. BTC yükselince alt coinlerde hemen harekete geçmiş 10-15 lik artışlar olmuş. Yani bu kadar az yukselmede bile piyasa böyle hareketleniyorsa 10 bin dolara yukselse BTC ozman mükemmel olacak.
newbie
Activity: 196
Yükseliş olsa bile çoğumuz elden çıkarma derdine düşeceğiz yine çok kazananlar çok kazanacak az miktarlarla yatırım yapmaya çalışanlar da ya az kazanacak ya da zaten kardan zarar etmiş olacak
newbie
Activity: 159
Önümüzdeki hafta içi yukarı veya aşağıya sert bir kırılma gelebilir artık sürekli sıkışıyor fiyat ayrıca diplerin diplerindeyiz dirençler nasıl çalışacak o da ayrı bir konu
sr. member
Activity: 542
7.000USD üzerinde kalıcılık gerçekleşmedikçe Bitcoin çıkışını pekte kaale alamayacağım, fırsat kaçıyor diye coin yüklenmeyelim hemen derim çok dikkat edilmesi gereken zamanlar bunlar, usta traderlere denilecek söz yok tabi onlar her ortamı değerlendirecektir.
member
Activity: 392
Şimdi bir nokta geldi ama bunun devamı olurmu onu bilemedim devamı olursa gider piyasa olmazsa kalır bölye haberlere göre şekillenir piyasa bu kadar basit
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
İnsin daha da insin tüm yatırımcılar kaçsın gitsin. Ondan sonra mal gibi kalıp birbirlerine değeri olmayan tokenleri yollarlar balinalar. Sonra isteselerde yatırımcı çekemezler
sr. member
Activity: 546
Benim tahminim de aşağı yönlü kırılma yüksek ihtimal, sanırım 5.400 dolara doğru dump yolculuğuna çıkıyoruz, yukarı kırılsa bile aldatıcı ve kısa süreli olacağını düşünüyorum bekleyelim görelim.
Pages:
Jump to: