Pages:
Author

Topic: Kırılma noktası geliyor. peki yön neresi? - page 5. (Read 615 times)

member
Activity: 210
Merit: 16
valla artık bitcoinin yönünü tahmin etmek imkansız gibi birşey. okadar grafik okuyan analiz yapan insan var ama bir haber geliyor yada bir borsa hackleniyor bütün analizler grafikler boşa gidiyor ben takip etmiyorum artık
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bende artık yukarı bir hareket geleceğini düşünüyorum. karamsar bulutlar yavaş yavaş dağılmakta ve önümüzde güzel günler var.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Arkadaşlar temmuzda g20 mi ne yokmuydu krpto ile alakalı onu bekliyor bence piyasa, olumsuz bir haber çıkarsa btc 3500 e çakılır ama bence ne olumlu nede olumsuz haber çıkacak herzaman olduğu gibi dump olduguyla kalacak

G20 7-8 Temmuz da. Ben tamamen o günlere odaklandı. Olumsuz bir haber çıkacağını sanmıyorum yükselişi başlatabilir.
member
Activity: 378
Merit: 11
Arkadaşlar temmuzda g20 mi ne yokmuydu krpto ile alakalı onu bekliyor bence piyasa, olumsuz bir haber çıkarsa btc 3500 e çakılır ama bence ne olumlu nede olumsuz haber çıkacak herzaman olduğu gibi dump olduguyla kalacak
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Normalde kırılma noktalarında trend yönü neyse o yönde olur ama bu seferki düşüşte trend dönüşü yaşanabilir.
member
Activity: 406
Merit: 10
Önce aşağı sonra yukarı yönlü sağlam bir pump bekliyorum ama yanıbilirim de tabi. Bu kanıya daha piyasada bir süpürme operasyonu gerçeklerşmediğini düşündüğümden dolayı kapıldım.

Bende aynı şekilde düşünüyorum. Yukarı doğru bir çıkış öncesi sağlam bir dump bekliyorum. Çok hızlı olacağı için sadece alım emri olanlarınki gerçekleşek sonra hızlıca yükselecek.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Önce aşağı sonra yukarı yönlü sağlam bir pump bekliyorum ama yanıbilirim de tabi. Bu kanıya daha piyasada bir süpürme operasyonu gerçeklerşmediğini düşündüğümden dolayı kapıldım.
newbie
Activity: 266
Merit: 0
bence bir kırılma noktasında değiliz daha heralde bir 1-2 ay daha buralarada kalacağız gibi sonrası tabi iyi olur diye düşünüyorum ben
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Herhangi bir yön olacağını düşünmüyorum yatay seyire devam ederiz belki makas biraz açılır ama yaklaşık 2 hafta daha yatay devam edip sonra yukarı yönlü harekete başlayacağımızı tahmin ediyorum.
member
Activity: 392
Merit: 11
Hafif bir yukarı çıkıp orada yatay seyrine devam edecektir. Ben iki tarafa da sert kırılma olacağını düşünmüyorum az aşağı veya az yukarıda yatay seyrine devam edecek bence. Temmuz sonuna kadar da asıl yönünü tayin eder.
brand new
Activity: 0
Merit: 16
bana kalırsa yön yukarı doğru diye düşünüyorum, zira çok fazla düşük bir fiyat söz konusu zaten burada bu açıdan baktığımızda, yön yukarı bence
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Ya bir yerde yukarı kırılma olacak ama orası burası mı işte o meçhul. İnşaallah orası burasıdır. Yukselsin artık piyasa. Bekle bekle insan ister istemez umutlarını kaybediyor belli bir süreden sonra. Yani bakalım bu kırılma noktasında ne gerçekleşecek. Tabiki herkes yukarı yönü bekliyor ama.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Umarım yukarı yönde kırılır. Yoksa çok bekleriz .  Daha önceleri 2 yıl bile ayı piyasasi görülmüş şuan 7 ay oldu ve bizi resmen perişan etti. Belki al sat yapabilen para kazanmıştır. Onun dışında hodl olanlar. Günden güne eriyor. Yukarı kursa ve yeni Ath ler gelse güzel olur. Yine de herşeyin hayırlısını isteyelim
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
"Sell on May" faktörü var, bu aralar yukarı doğru olacak bir kırılma olacağını zannetmiyorum, olursa da piyangodur. Eylül ortalarına kadar tutarlı ve hacimli bir yükseliş beklemiyorum.
jr. member
Activity: 139
Merit: 1
Biraz yükselsede satıp çıksam diyenlerin sayısı çoktur ama arkadaşların dediği gibi olası bir geçen seneki yükselişe benzer bir durum olursa hepsi unutulacak Smiley
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Benim için kırılma noktası 1800 dolardır, çünkü son dönemdeki yatırımın maliyeti ortalama buralarda.
Buralara yaklaşırsa fena yoksa düşsün çıksın, alıp satıyorum devam.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
ülkelerin ve özellikle SEC in crypto paralar üzerinde bu kadar çok baskısı varken yukarı yönlü ivme kolay kolay görünmez. düzeltme yapabilir ama ath için henüz erken.
Ne ATH si hocam,millet 9k ya felan gelsin altlarda maliyete gelsin satıp kaçacak.Zararım çıksın illallah diyen büyük bir çoğunluk var.

merak etme yükseliş başlayınca o sözler unutulur gider, beklediğimize değsin deyip kaçanların yoğunlukta olacağını düşünmüyorum açıkçası Smiley
bakmayın şimdi herkes kötümser ama marketin rengi değişince bu tavırlar da değişir
full member
Activity: 424
Merit: 103
ülkelerin ve özellikle SEC in crypto paralar üzerinde bu kadar çok baskısı varken yukarı yönlü ivme kolay kolay görünmez. düzeltme yapabilir ama ath için henüz erken.
Ne ATH si hocam,millet 9k ya felan gelsin altlarda maliyete gelsin satıp kaçacak.Zararım çıksın illallah diyen büyük bir çoğunluk var.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
full member
Activity: 336
Merit: 111
Eğer market cycle içerisinde şuanki bulunduğumuz dönem depresyonsa, yukarı yönlü olacaktır ama eğer depresyonda değilsek sadece kendi kendimizi kandırıyorsak, aşağı dönecek ve depresyon nasıl oluyormuş hepimize gösterecek   Undecided

katılıyorum. Şimdi depresyonda mıyız değil miyiz ona karar vermeliyiz ki ben şahsen depresyondayım Smiley burdan aşağı kırması bir çok yatırımcıyı markete küstürebilir ama burdan yukarı çıkarsa zaten yeterinde toplayan balinalar çok kazanabilir. bundan aşağısında artık marketin öleceğini düşünen yatırımcı alım yapmayabilir bu yüzden balinaların kendisi tekrar alım yaparsa yükselir anca o yüzden burdan bi bull görebiliriz ama ne kadar sürer nereye gider belli değil. 10k ya kadar çıkar muhtemelen ordan kırarsa önü açık olur ordan dönerse bu sefer rahatlıkla 4kları konuşabiliriz. tabi ne olacağını kimse kestiremiyor şimdi.
Pages:
Jump to: