Pages:
Author

Topic: Kırılma noktası geliyor. peki yön neresi? - page 6. (Read 615 times)

jr. member
Activity: 182
Merit: 1
Bir gelmedi şu dip nokta Bekle bekle bir hal olduk . Artık büyükler yatırım yapmaya başlarsa yukarı yönlü hareket başlayacaktır. Beklemeye devam
jr. member
Merit: 1
Bundan kötü depresyon mu olur ne gelecekse gelsin artık o raddeye geldim.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Eğer market cycle içerisinde şuanki bulunduğumuz dönem depresyonsa, yukarı yönlü olacaktır ama eğer depresyonda değilsek sadece kendi kendimizi kandırıyorsak, aşağı dönecek ve depresyon nasıl oluyormuş hepimize gösterecek   Undecided
full member
Activity: 630
Merit: 104
Dostum temennine katılmakla birlikte mantığım ve hislerim bana kırılmanin aşağı olma olasılığının yukarı olma olasılığından daha fazla olduğunu söylüyor. Umarım yanilirim.

önemli olan hisler bence Smiley yani düşüncemizin tam tersi çıkıyor sonuçta cap 1 trilyona geldiğinde herkes 10trilyona gidecek diye düşünüyordu şimdi ise hiç olcaklarını düşünüyorlar bence.
member
Activity: 336
Merit: 11
Dostum temennine katılmakla birlikte mantığım ve hislerim bana kırılmanin aşağı olma olasılığının yukarı olma olasılığından daha fazla olduğunu söylüyor. Umarım yanilirim.

Her düşüşün her kırılmanın arkasından bende yükseleceğini düşünüyordum yükselmesini istediğim için. O kadar dipin arkasından artık bende karamsar olmaya başladım. 4000$'lar çok dillendirilmeye başlandı. Yine yükselecek da bakalım nerelerden dönüpte yükselişe geçecek.
full member
Merit: 102
Aşağı yönlü kırılması bence artık balinalar için iyi olmaz. Çünkü bu seviyeden sonra çıkan yatırımcılar birdaha kolay kolay girmez. Fakat şimdi yukarı yönlü bir hareket gerçekleşirse para babaları güzel para kazanır.
member
Merit: 10
full member
Merit: 104
beyler artık piyasa bu kadar sıkışıklığa dayanamayacaktır muhtemelen. Piyasa ya aşşağı ya yukarı kırılma yaşayacaktır. benim tahminim ve gönlümdeki olan tabiki hepimizin temennisi yukarı doğru kırılma sanırım maximum 1 ayımız var
Pages:
Jump to: