Pages:
Author

Topic: KUCOIN SHARES - page 13. (Read 3616 times)

full member
Activity: 854
Merit: 113
February 19, 2018, 06:29:49 AM
fiyatı hala çok yüksek bence. en fazla 3 dolar edebilecek bi token bana göre. almak isteyenler kademeli almalı. elbet dahada düşecektir.
full member
Activity: 350
Merit: 171
February 19, 2018, 06:09:19 AM
Kucoin shares, bnb, coss gibi exchange tokenleri iyi kazandırıyor orası kesin belli artık. market cap olarakta iyi yerlere gelmiş kucoin, ben daha da yükseleceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
February 19, 2018, 04:51:37 AM
birdenbire habersiz referall programını kaldırmaları guven sarstı sanırım.
buna bunyesine yeni giren koinleri manipule ettiği iddiları ve kcs alanlar için dagıtılan su anki %50 olan kucoin bonusun,önümüzdeki senelerde %15-20 lere dusecebileceğide eklenince paraşütsüz cakıldı.
biboxta kucoinin cok gerisinde olmasına ragmen bir anda yetişti geçti kucoini.buda kcs gidebilecek yatırımların bir miktarının bix tokena kaymasına sebep oldu.

uyarmıştık 20 dolarlardeyken su an cok fazla fiyat duzeltme bekleyin diye ama yine bir sürü insan girmiş o seviyeden.
su an fiyatı 73,5k sat da.fiyat bana kalırsa halen uçuk seviyede.btc bazında daha dusecektir.
uzun vadede dolar bazında zarar ettirmeyecegini dusunuyorum ama ,20 dolardan alan arkadaşlar için bile.

neredeyse bir ay önce yazdıgım mesaj.o zaman 73K sattı fiyat su anda 50k sat.
işin kötüsü exchange in volume surekli düşüş halinde.
20 küsür dolarlardan alanlara allah sabır versin.
ama yine iddia ediyorum dolar bazında kayıpları olmayacaktır onların bile.hatta btc artışına baglı karları olacaktır.

member
Activity: 98
Merit: 10
The future is your Genome
January 28, 2018, 07:41:58 PM
yine binanceyi yakalamaya çalışıyor , piyasa düşmeden önce geçmişti hatta

bu kucoinde bir numaralar dönüyor ama çözemedim, balinası çok herhalde büyük okyanus gibi

Aslında bir numara döndüğünü düşünmüyorum kucoin ile binance coin'in fiyat olarak kapışmasının en önemli sebebi kucoin'in token sahiplerine kar payı dağıtması yani elinizde kucoin tutarsanız borsa size belirli oranda token yolluyor.Binance coin'de böyle bir durum geçerli değil.
member
Activity: 299
Merit: 11
January 28, 2018, 02:55:21 PM
yine binanceyi yakalamaya çalışıyor , piyasa düşmeden önce geçmişti hatta

bu kucoinde bir numaralar dönüyor ama çözemedim, balinası çok herhalde büyük okyanus gibi
full member
Activity: 406
Merit: 100
January 28, 2018, 02:31:12 PM
Bugün fiyat baya dalgalı, çıkış sinyalleri mi acaba bilmiyorum da ufak ufak artıyor gibi sanki kcs, diğer coinlerde çok büyük oynamalar yok ama baya inip çıktı kcs bakalım ne zaman daha yukarı atıcak kendini.
full member
Activity: 366
Merit: 101
January 28, 2018, 02:19:35 PM
Borsa coinleri elbet patlama yapıyor beyler, 0,73 civarıyken kucoine üye olmuştum kenara 100 civarı atmıştım. Hem beklettikçe size birçok altcoinden çok minicik miktarlarda kazandırıyor. Hemde canavar gibi kar yaptırdı bana. 20-30 dolar civarına kadar bekletmiştim yine de karla sattım ki şuanda bile bayağı yüksek seviyelerde bnb ile
full member
Activity: 210
January 28, 2018, 02:08:48 PM
hacim çok düşük diye fiyatta bu oynamalar oluyor bence. hacim yükseldikçe belli bi banda oturacaktır diye düşünüyorum.
member
Activity: 266
January 28, 2018, 01:52:02 PM
Fiyatta çok büyük oynamalar meydana geliyor baya indirip çıkartıyorlar, 105k ları görmüştü gün içinde 80lerden buraya geldi şimdi 85k oldu tekrar, baya bir oynama var. Hacim arttıkça yukarıları zorlucaktır kcs diye düşünüyorum.
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
January 28, 2018, 01:46:05 PM
bu aralar borsa tokenları popüler olmaya başladı.kucoin share in en büyük rakibi tabiki bnb dir. yani genelde baktığımda fiyat olarakta paralel şekilde yükselip düşüyorlar. tekrar 17-20 dolar aralığını görmemesi için bir sebep göremiyorum. sonuçta insanlar bu tokenlarla işlem yapıyorlar borsada. talep görmesi normaldir.
tekrar o fiyata gelmesi için borsanın hacminin çok sağlam şekilde artması lazım. insanlar o fiyata getirirken bi beklenti ile getirdiler çünkü.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
January 28, 2018, 10:30:06 AM
bu aralar borsa tokenları popüler olmaya başladı.kucoin share in en büyük rakibi tabiki bnb dir. yani genelde baktığımda fiyat olarakta paralel şekilde yükselip düşüyorlar. tekrar 17-20 dolar aralığını görmemesi için bir sebep göremiyorum. sonuçta insanlar bu tokenlarla işlem yapıyorlar borsada. talep görmesi normaldir.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
January 28, 2018, 09:57:34 AM
İki gündür kendini sağlam toparladı ve 105k yı test etti az önce görüp geri az indi fakat devamı gelicek mi izlemek lazım tekrar yükseliş başlıyor gibi kucoin borsasında ve kcs coininde. Çok fazla düşüp çıkabiliyor gerçekten.
full member
Activity: 434
Merit: 109
January 28, 2018, 09:51:57 AM
KuCoin borsası web sitesinin mobil uyumluluğunu yükseltti ve mobil uygulamasındaki Çince dil sıkıntısı başta olmak üzere bazı sorunlarını giderdi.
Şimdilik önemli bir eksik olarak stop-loss özelliği bulunuyor. Bu özelliği de kısa sürede getireceklerini düşünüyorum.
Bu tarz kullanıcı dostu borsalar Binance'ta olduğu gibi yüksek hacimlere ulaşırken Bittrex gibi kullanıcı dostu olmayan borsalarda hacim kaybetmeye devam edecekler gibi görnüyor
member
Activity: 299
January 26, 2018, 12:24:06 PM
kucoin shares' i zamanında yakalayamadığım için kendime çok kızıyorum. nasıl olur da böyle bir fırsatı görmedim atladım inanın çıldırıyorum. şimdi tokenin fiyatı almış başını gitmiş. bu saatten sonra da girilmez. girilse de bir kar sağlanmaz gibi.

Bu yorum ironi mi içeriyor ciddi mi.
2 haftada yüzde 60 civarı düşmüş nerdeyse, daha ne kadar düşebilir bilmiyorum ama kademeli alım fırsatı bence.
ironi yok bence. ilk çıktığı günler çerez parasınayken niye almadığına yanıyordur bence kcs için.

Ziya Hocam senden tavsiye aldığımda çok geçti maalesef, almıştım senin önerinle diğer alımları bnb yaptım
neredeyse en tepeden kcs alımlarını yaptım yüzde 60 gibi bir zarar var belki daha fazla tekrar umutsuz bir şekilde 22 23 dolara atmasını bekleyeceğim
hep balinların pumplayıp piyasayı canlı göstermelerine aldandım ve acemi olduğum için bu tufaya düştüm, burdan da çıkışımı bekleyen balinalar var onlara fuck the sistem demek istiyorum
full member
Activity: 1358
Merit: 193
January 26, 2018, 12:05:43 PM
kucoin shares' i zamanında yakalayamadığım için kendime çok kızıyorum. nasıl olur da böyle bir fırsatı görmedim atladım inanın çıldırıyorum. şimdi tokenin fiyatı almış başını gitmiş. bu saatten sonra da girilmez. girilse de bir kar sağlanmaz gibi.

2 haftada yüzde 60 civarı düşmüş nerdeyse, daha ne kadar düşebilir bilmiyorum ama kademeli alım fırsatı bence.
ironi yok bence. ilk çıktığı günler çerez parasınayken niye almadığına yanıyordur bence kcs için.
full member
Activity: 210
January 26, 2018, 11:08:14 AM
Merhabalar ;
Coinlerinin çoğununun kucoinde olmaması kötü bunu da girerirse çok iyi olurr
merhaba;
zamanla coin ekliyorlar. git gide sağlam bi borsa olacağını düşünüyorum ama kcs fiyatı şu anda çok fazla bana göre.
member
Activity: 336
January 26, 2018, 09:41:51 AM
Merhabalar ;
Coinlerinin çoğununun kucoinde olmaması kötü bunu da girerirse çok iyi olurr
member
Activity: 336
January 26, 2018, 09:12:26 AM
Son 2 haftada fena düştü. 18 dolar seviyelerinden 6 dolar seviyelerine. Ben alım için güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 406
January 26, 2018, 09:07:32 AM

jr. member
Activity: 224
Merit: 2
January 26, 2018, 09:04:24 AM
bborsasındayım güzel bir coin ama çok fazla umut vadetmiyor bu zamanlarda gerçi bütün coinlerde bu düşüş var umarım en kısa zamanda kendine gelir
Pages:
Jump to: